Autor Wątek: Sposób na dół  (Przeczytany 8597 razy)

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sposób na dół
« dnia: Grudnia 27, 2004, 05:08:50 pm »
Co robicie, by sobie poszedł ? [;
bla

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sposób na dół
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 27, 2004, 05:27:02 pm »
hmm najlepiej wyjsc z domu, spotkac sie ze znajomymi jakos sobie zajac czas, wazne zeby nie pic bo to tylko poglebi dola :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sposób na dół
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:10:26 pm »
1-sposob morchola ;)
2-słuchanie muzyki!! (chyba najlepse)
3-opychanie sie slodyczami
4-gadanie z kims fajnym na gg :D
5- od punktu 2 wsyzstko naraz ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 06:10:55 pm wysłana przez Selphie »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:15:46 pm »
mija z czasem....

ja tam jakoś specjalnie nie chce usuwać doła... jakoś tak lubie być zdołowany, dzisiaj cały dzień mam doła i jakos zabardzo się tym nie przejmuje bo już dawno go nie było w moich okolicach... jakbym chciał sie go pozbyć to pewnie bym zapodał jakąs wesołą muzyke L'Arc~en~Ciel i zaczął przy niej robić wygibasy i od razu bym się llepiej poczuł... ale jakoś sie czasami lubie posmucić i zawsze czekam aż sam sobie pójdzie dziadyga jeden....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Sposób na dół
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:36:36 pm »
Heh, dzieki temu, ze ciągle mam dola, to przeszedlem wiekszosc gier jakie mam przy konsolce. Po prostu jak jestem zdolowany, to włączam jakąś gre, rozkręcam regulator glosnosci wieży (rodzicow i brata szlag trafia, ale co tam) i gram do czasu gdy:
- mama zawola na sniadanie
- mama zawola na obiad
- mama zawola na kolacje
- wyłączą prąd
- inne wypadki

Ale sposob Morcholo jest  :spoko:

P.S. A pije jak nie mam dola.... eeee, teraz zimą to troszke na rozgrzanie, zeby nie bylo  :grin:
 :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:42:00 pm »
Cytuj
i gram do czasu gdy:
- mama zawola na sniadanie
- mama zawola na obiad
- mama zawola na kolacje
hahha dobre to było :lol:

rzeczywiście sposób z kumplami jest dobry... zraaz gdy tylko zaczynam z kimś gadać to od razu zaczynam pleść tyowe dla mnei bzdury i tobie z siebie dałna iwęc wszystko przechodzi... ale nie często chcem i się wogóle wychodzić do kogoś... jest tylko 1 taka dziołha któa zawsze sprawia że się niesamowicie smieje i wszystko mi przechodzi,... dziś zresztą do mnei wbija więc pewnie mi mój dół mine... heh jedyna dziewczyna którą tak lubie i jest zajebistym zryciolem :D  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:54:39 pm »
nie ma spsobu na dola :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sposób na dół
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 27, 2004, 06:58:46 pm »
Hm..jednym dobrym sposobem na doła jest z kimś pogadać...w sumie ja to mam z kim pogadać^^,jest taka 1 osoba z którą bardzo lubiem gadać i wtedy wszystko przechodzi....drugim to...hm...jedyna moja rada to posłuchac pożądnego rocka na cały legurator^^

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Sposób na dół
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:00:09 pm »
Ja np. próbuję się na na coś wkurzuć i się wyżyć, teraz cierpią na tym struny od gitarki i moje palce, wcześniej albo ściana albo komp ( pewnie dlatego działa jakby chciał a nie mógł.. cwaniak ), cokolwiek nadającego się do bicia [; oprócz ludzi af korz. Chociaż muzyka też czasami troche pomaga, tyle że ja nie słuhcam koniecznie wesołych kawałków, ale takich, że jak puszczę głóśno to nie słyszę własnych myśli.. no i problem z głowy [; ..

[size=8]ps. ciekawe co kto jeszcze wymyśli ciekawego.[/size]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 07:00:39 pm wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Sposób na dół
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:06:47 pm »
Cytuj
jak jestem zdolowany, to włączam jakąś gre

hmm moze jestem dziwny ale u mnie "duł" wiąże sie z tym, iż nie chce mi sie grac/ogladac filmow/anime...

a no i przyznaje racje wiekszosci, muza rzeczywiscie jest dobrym sposobem, byle nie dolujaca jeszcze bardziej<taka np apocalyptica odpada :P ja na dola polecam Asian KungFu generation - troche darcia ryjow i odrazu przechodzi :D >

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sposób na dół
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:30:50 pm »
dolujoca tez jest dobra ;)no ale mocny rock czy metal lepszy, zalezy tez od osoby..  a no i jeszcze coś: ja nigdy nie probuje sie uspokoic.. tzn chodzi mi o to ze ja wole sie wyzyc, jak ktos slusznie powiedzial... ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 27, 2004, 07:52:13 pm »
poruszać się.... jak człowiek siedzi i próbuje nie myśleć, to mimowolnie zaczyna myśleć jeszcze bardziej pogłębiajac tym samym doła. Należy pobiegać, potańczyć, poskakać lub zaczać wykonywać inną czynność, która nie wymaga specjalnego angażowania mózgu (mógłbym napisać "bez skojarzeń", ale skojarzenia też działają). Do tego muzyka... nie hip-hop, nie techniawa (to że nie lubię tego to swoją drogą, ale jak ktoś lubi to niech też nie słucha) i BROŃ PANIE BOŻE CHILL OUT.... najlepiej coś ciężkiego, co, przy dobrych głośnikach, bardziej się czuje żołądkiem niż uszami... i ja jestem zwolennikiem picia na doła... tylko nie picie w samotności, a wśród kupy przyjaciół... kilka piwek i czlowiek zaczyna robić wiele dziwnych rzeczy, które napewno nie sprzyjają powstawaniu doła...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 27, 2004, 08:56:18 pm »
A ja dołuje sie jeszcze bardziej. Włanczam se Hamasaki Ayumi (album - A Ballads) i sie dołuje jeszcze bardziej. Mam tak co jakiś czas. Niegadam wtedy z nikim, bo to nie ma sensu. Bede tej osobie tylko nażekał.  

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Sposób na dół
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 27, 2004, 09:09:04 pm »
Hmm a ja mam takie nietypowe sposoby :P:
a) Biore sie za jakąś dobrą książke :P
B) Biore 60 kartek i sie wyżywam robiąc szkice xP

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sposób na dół
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:01:47 pm »
poglębianie dola tez jest fajnie. byle nie za czesto ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:06:25 pm »
eee....najlepiej jest poglebic dola.....bo wtedy po jego minieciu im wiekszego miales dola tym wieksza bedziesz mial hmmm jak to okreslic...hmmm...."zyciowa motywacje"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:33:10 pm »
Cytuj
A ja dołuje sie jeszcze bardziej. Włanczam se Hamasaki Ayumi (album - A Ballads) i sie dołuje jeszcze bardziej. Mam tak co jakiś czas. Niegadam wtedy z nikim, bo to nie ma sensu. Bede tej osobie tylko nażekał.
Dokładnie tak robie... ayumi u mnie leci tylko gdy mam doła labo jakoś mi smutno... a oprócz tego to L'Arc~en~Ciel ze smutnymi nutami typu "Forbidden Lover", "Finale" czy też "Anemone"....
pogłębianie doła to też dobry sposób... świetnie jest w tym dole zasnąć na łóżku w ciemnym pokoju i obudzić się rano gdy jest po wszystkim...

inny sposób:
tak jak mówił Tant -dobre jest picie... alen ie samemu jak jakiś 50 letni żul tylko z kimś znajomym :)

Dziś miałem dużego doła... z tąd jakieś moje anileskie signy i avt i wogóle takie moje grymasy w domu...
Pierw pogadałem z Yuz na GG co mnie odprężyło, później przyszła koleżanka, poszliśmy do sklepu po wino marki "Wino" o smaku brzoswkiniowym, piliśmy s łuchaliśmy tandetnego HH z którego można się pośmiać, a później fajnej muzyki SOAD i żeśmy przy niej szaleli "gilgocząc się" i walcząć razem :)


 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 27, 2004, 10:54:51 pm »
Cytuj
a później fajnej muzyki SOAD i żeśmy przy niej szaleli "gilgocząc się" i walcząć razem
o zesz faq... czy ja dobrze widze? O_o gipson sie "gilgotal" przy soadzie a nie dir en greyu czy innym gackcie O_o

a co do moich dolow - mam rzadko ale najlepsze na nie jest soad albo spotkanie z kumplami/kumpelami :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2004, 10:55:07 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Sposób na dół
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 28, 2004, 01:55:11 am »
Cytuj
sposób na dół, ... Co robicie, by sobie poszedł ?
Podcinamy żyły :prr:


Mozna sssie:
-zalać
-zaćpać
-przessspać
-wyszaleć (grając, tańcząć, krzycząc)
-wyżyć (na kimś lub na czymś - polecam rodzeńssstwo :F )
-olać :P (w znaczeniu zignorować)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Sposób na dół
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 28, 2004, 02:35:10 am »
Po prostu czekam, aż samo przejdzie. W końcu jak nie dzisiaj mnie złapie dól, to jutro, więc walczyć z nim mi się po prostu nie chce.