Autor Wątek: Seriale Telewizyjne  (Przeczytany 33113 razy)

Offline Tulak_

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #140 dnia: Października 13, 2007, 08:32:11 pm »
miałęm to oglądać ale jakoś czasu nei starczyło. troche szkoda bo w szkole sie podniecają tym raczej wszyscy

Offline Harle

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
  • Harlequin
    • Zobacz profil
    • Strona o mnie
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 10, 2007, 03:37:42 pm »
Mówcie co chcecie, ale ja na przykład uwielbiam "Gotowe na wszystko" (22:00-00:00 w niedzielę na Polsacie ;) ).
Można się dużo, dużo pośmiać, a śmiech to zdrowie ;)
Kocham Miłość

Offline Yukimarcia

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
  • The Overlord
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 10, 2007, 04:06:59 pm »
Mówcie co chcecie, ale ja na przykład uwielbiam "Gotowe na wszystko" (22:00-00:00 w niedzielę na Polsacie ;) ).
Można się dużo, dużo pośmiać, a śmiech to zdrowie ;)
Też to lubię. Wszystkie cztery bohaterki mają swoje problemy i inne rzeczy do ukrycia.Niektóre zdarzenia są naprawde zrąbanie śmieszne. Czasami reprezentują sobą lepszą jakość niż w dobrym filmie akcji. Niestety teraz nie oglądam bo za późno leci.
Fear me for I am a demon.^_^

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 10, 2007, 04:09:09 pm »
Mówcie co chcecie, ale ja na przykład uwielbiam "Gotowe na wszystko" (22:00-00:00 w niedzielę na Polsacie ;) ).
Można się dużo, dużo pośmiać, a śmiech to zdrowie ;)
Chwila...to ma jakikolwiek humor w sobie ? Widziałem kilka odcinków na Comedy Central i jest to mniej zabawne niż Family Guy.
Anyway...Ja postanowiłem sobie obejrzeć wszystkie obecne sezony NCIS. Nie wiem czemu, ale cholernie podoba mi się ten serial.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 10, 2007, 04:23:46 pm »
Cytuj
Anyway...Ja postanowiłem sobie obejrzeć wszystkie obecne sezony NCIS. Nie wiem czemu, ale cholernie podoba mi się ten serial.

Nie wiem czemu, ale mi też. Chyba zaważył tutaj dobór postaci, bo wszystkie są na tyle charakterystyczne, że ciężko ich nie lubić (najbardziej lubię tą laborantkę ala gothic lolita)

emiel_

  • Gość
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 19, 2007, 12:07:33 pm »
Hmmm... jako,że od wielu już lat telewizję oglądam sporadycznie, jedynym serialem, który zapadł mi w pamięć (te żarty sytuacyjne :P ) to Kasia i Tomek. Natomiast kiedy byłem młodym chłopcem (lol, ale to zabrzmiało) fascynowało mnie "Miasteczko Twin Peaks" (klimatyczna muzyka), wszystkie serie Star Trek (jako że jestem zatwardziałym fanem), i serial mojego dzieciństwa - aż dziw,że nikt o nim nie wspomniał,heh... może miałem po prostu zły gust, ale uwielbiałem i nadal bardzo lubię (teraz mam wszystkie pościągane,więc włączam kiedy chcę) serial Robin of Sherwood. Mówię o tym starym wydaniu serialu,które w latach 80tych (bądź na początku 90tych) oglądałem z zapartym tchem na tvp. Serial zrobiony przez pasjonatów co widać było na każdym kroku.Po prostu arcydzieło. Ehhh, i ta muzyka Clannadu na dokładkę ;P

Offline Shawn

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #146 dnia: Lutego 25, 2008, 09:19:55 am »
Ja uwielbiam polskie seriale komediowe  :o
Jedyne, które mnie śmieszą.
Wyjątkiem jest też Benny Hill <- najlepszy serial  :o
(To już chyba gdzieś mówiłem... ???)




Tym, którzy pokochali nasz świat
i zaprzyjaźnili się z jego mieszkańcami...

...
...

emiel_

  • Gość
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #147 dnia: Lutego 25, 2008, 08:03:10 pm »
dodaje jeszcze 'Dexter'. Tak mnie wciagnal, ze z marszu obejrzalem dwie serie :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #148 dnia: Lutego 25, 2008, 08:37:07 pm »
Ma ktoś pojęcie czy w tvp będzie jakaś następna seria LOST leciała ? Jeśli tak to kiedy ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #149 dnia: Lutego 25, 2008, 08:51:03 pm »
ostanito ogladam nawet sporo seriali (bo współlokator ogląda) i musze przyznac, ze niektóre całkiem miło się ogląda. ostatnio zaczęliśmy męczyć Scrubs - dziś zaczeliśmy drugi sezon. swietny serial komediowy, naprawde polecam :)
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #150 dnia: Lutego 26, 2008, 01:07:37 am »
ostanito ogladam nawet sporo seriali (bo współlokator ogląda) i musze przyznac, ze niektóre całkiem miło się ogląda. ostatnio zaczęliśmy męczyć Scrubs - dziś zaczeliśmy drugi sezon. swietny serial komediowy, naprawde polecam :)
Scrubsy już chyba od pół roku lecą na Comedy Central (powtarzają je już 4-ty raz i na zmianę do tego puszczają bodajże 4-5 sezon). Ale racja, Scrubsy są świetne i chyba jest to jedyny dobry serial jaki leci na Comedy Central, bo coraz gorszy syf pokroju Włatców Móch tam puszczają...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Shawn

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #151 dnia: Lutego 26, 2008, 07:16:04 am »
Ma ktoś pojęcie czy w tvp będzie jakaś następna seria LOST leciała ? Jeśli tak to kiedy ?

Jeżeli masz kablówkę, to chyba leci na AXN - ale nie wiem, która seria.




Tym, którzy pokochali nasz świat
i zaprzyjaźnili się z jego mieszkańcami...

...
...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #152 dnia: Lutego 26, 2008, 09:44:11 am »
ostanito ogladam nawet sporo seriali (bo współlokator ogląda) i musze przyznac, ze niektóre całkiem miło się ogląda. ostatnio zaczęliśmy męczyć Scrubs - dziś zaczeliśmy drugi sezon. swietny serial komediowy, naprawde polecam :)
Scrubsy już chyba od pół roku lecą na Comedy Central (powtarzają je już 4-ty raz i na zmianę do tego puszczają bodajże 4-5 sezon). Ale racja, Scrubsy są świetne i chyba jest to jedyny dobry serial jaki leci na Comedy Central, bo coraz gorszy syf pokroju Włatców Móch tam puszczają...

ze mną nie zapominać, jest sprawa taka, ze miłosnikiem seriali do tej pory nie byłem a i nadal nie jestem. a telewizji juz w ogóle nie oglądam. co sie sciągnie to oglądam. najlepszym dowodem nich będzie, ze dopiero w tym roku akademickim obejrzałem przyjaciół dopiero.

Ma ktoś pojęcie czy w tvp będzie jakaś następna seria LOST leciała ? Jeśli tak to kiedy ?

Jeżeli masz kablówkę, to chyba leci na AXN - ale nie wiem, która seria.
trzeci bodajże
Kame Hame Ha

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 05, 2008, 02:04:48 pm »
Ej, a pamietacie Allo Allo? : P Jak bylam mala u mnie wszyscy to ogladali, nagrywali nawet, zajebiste to bylo. Fajne jest jeszcze 'co ludzie powiedza', lecialo jakos nie dawno chyba na tv4. I Fawlty Towers z Cleese'm :D 12 odczinkow chyba ma tylko, ale b. sympatyczne : )

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #154 dnia: Marca 05, 2008, 04:03:29 pm »
mwahaha, a teraz do TV Okey czy jakoś tak dorzucają na płytkach wszystkie odcinki Drużyny A!

zajebiaszczy serial swojego czasu to był <lol>
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #155 dnia: Marca 05, 2008, 04:17:17 pm »
mwahaha, a teraz do TV Okey czy jakoś tak dorzucają na płytkach wszystkie odcinki Drużyny A!

zajebiaszczy serial swojego czasu to był <lol>
nie moge nigdzie tej gazety dostać i mnie szlag bierze, może w empiku będzie ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #156 dnia: Marca 05, 2008, 05:45:26 pm »
Zaprenumerujcie przez neta jak możecie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #157 dnia: Marca 05, 2008, 06:04:02 pm »
mwahaha, a teraz do TV Okey czy jakoś tak dorzucają na płytkach wszystkie odcinki Drużyny A!

zajebiaszczy serial swojego czasu to był <lol>
nie moge nigdzie tej gazety dostać i mnie szlag bierze, może w empiku będzie ;/
nieaktualne ;] zapomniałem, że ciotka poszła d o pracy ostatnio i robi w 'gazeciarni' ^^ haha! będzie co oglądać, Murdock, mordo moja ;p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #158 dnia: Marca 19, 2008, 12:42:34 am »
Uwielbiam 39 i pół :] Swietny serial. Wsumie to jedyny godzien oglądania polski serial.
Jak wydadzą kiedyś DVD to kupuje na bank ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Seriale Telewizyjne
« Odpowiedź #159 dnia: Marca 19, 2008, 01:00:22 am »
Fakt "39 i pół" jest zajebiste, chociaż póki co tylko jeden odcinek widziałem. Będę musiał zacząć regularnie oglądać.

Cytuj
Wsumie to jedyny godzien oglądania polski serial.

Nie wiem, czy ktoś moją opinię podzieli, ale ja jeszcze dwa polskie seriale warte uwagi widzę.

Pierwszy to "Kryminalni". Serial mi się podoba, bo w przeciwieństwie do chujni w stylu W-11, czy tego z tą sędziną Wesołowską, tam grają profesjonalni aktorzy i to widać od razu po ich grze i po sposobie wypowiadania kwestii (co mnie bardzo razi w konkurencyjnych produkcjach). Z fabułą jest czasem lepiej czasem gorzej, ale zazwyczaj jest przyzwoicie. No i nie wiem czemu, ale strasznie mi się podoba Magdalena Schejbal, która odgrywa rolę Basi - niby nie jest z niej seksbomba, ale jest bardzo w moim typie.

Drugi to "Ranczo" (tak się chyba nazywa, bo kilka razy zmieniał nazwę z tego co wiem). Niby takie tam pieprzenie o niczym, z pozoru telenowela, ale mi się to osobiście bardzo fajnie ogląda. Takie odstresowujący, momentami zabawny, dobrze zagrany i dobrze napisany serial w plenerze. No i parę sporych nazwisk w obsadzie mają, więc tym bardziej się to dobrze ogląda. Do tego to jedyny serial z którym jestem w miarę na bieżąco, bo akurat w niedziele tak się często zdarza, że siadam ze starymi i to akurat leci.

Jakbym jeszcze na siłę chciał jakiś serial uznać za godny polecenia, to byłaby to chyba "Hela w opałach". Nie jestem na bieżąco, więc nie wiem, czy poziom nie spadł jakoś drastycznie, ale jak ostatni raz widziałem, to się to przyjemnie oglądało. Nie jest doskonale zagrany, ale odtwórczyni głównej roli (której nazwiska nie pamiętam) to dobra aktorka, scenarzyści zrobili sporo dobrej roboty, no i nawet czasem się im udaje wymyślić jakieś zabawne kwestie.

Cała reszta polskich seriali jest albo tak beznadziejnie zagrana, że nie da się tego oglądać albo to telenowele.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2008, 01:01:16 am wysłana przez Tantalus »