Autor Wątek: Final Fantasy VII HELP!  (Przeczytany 108080 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 09, 2007, 02:53:49 pm »
Żeby przejść przez las, bo bez Lunar Harp pójdziesz nonstop przed siebie, bez wyjścia.

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 09, 2007, 08:28:40 pm »
Aha alejak go znaleśc niemoge go wogóle wykopać cały szac znajduje Potion ale wogule nic a jak wy ustawialiście roboli??

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 09, 2007, 08:34:45 pm »
Ja starałem się ich ustawiać równo, dwóch na dole, 2 na górze i mniej więcej na chybił trafił dawałem gdzie się ich wzrok przecinał i zawsze za pierwszym razem trafiłem na Lunar Harp.

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 09, 2007, 09:00:43 pm »
To wystarczy tylko 4 roboli czy trzeba wszystkich ustawić?? Ale po świątyni pradawnych nic nietrzeba zrobić?? bo po świątyni poszedłem poszukać lunar harp ale niemogłem go znaleśc więc poszedlem do wioski Wutai po dodatkową materie i wruciłem i dalej nic niemoge znaleść :/ aha zapomniałem dodać ze ta wersja co ja w nią gram to jest wersja komputerowa a nie na psx

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #264 dnia: Maja 09, 2007, 09:16:29 pm »
Wersja PC się nie różni sięw tym względzie. Mi wystarczyło 4, ale do pewności warto dać 5. Rozwiązanie takie jak jest na stronie, jeśli nie potrafisz wykopać, to metodą prób i błędów, innej możliwości nie ma.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 09, 2007, 10:28:38 pm »
To wystarczy tylko 4 roboli czy trzeba wszystkich ustawić?? Ale po świątyni pradawnych nic nietrzeba zrobić?? bo po świątyni poszedłem poszukać lunar harp ale niemogłem go znaleśc więc poszedlem do wioski Wutai po dodatkową materie i wruciłem i dalej nic niemoge znaleść

powtórze się ale co tam
Jesteś pewien że jesteś we właściwym miejscu z fabułą??

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 10, 2007, 12:01:42 pm »
Myśle że tak jestem zgodnie z fabułą bo po świątyni pradawnych mam leciec samolotem do kościstej wioski no nie??

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 10, 2007, 12:13:40 pm »
Pytanie może głupie, ale czy stawiasz gości na górnej półce i czy zlecasz gością by szukali Lunar Harp, nie żadnego innego skarbu??
I'm in Space!

Offline krs3

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
  • FInal Fantasy VII ThE BEsT GAmE In ThE WorlD
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #268 dnia: Maja 10, 2007, 02:37:32 pm »
Tak
Pytanie może głupie, ale czy stawiasz gości na górnej półce i czy zlecasz gością by szukali Lunar Harp, nie żadnego innego skarbu??

daje żeby szukali Lunar Harp a daje ich na dolnej półce bo nagóre sie nieda wyjśc z robolami

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #269 dnia: Maja 10, 2007, 02:47:37 pm »
Da się, wsio się da. Można ustawić ludzi koło namiotu, po górnych brzegach planszy (nawet między drzewami). Mi się często punkt przecięcia zdarzał w okolicy tego wypalonego ogniska, tuż przy końcu górnej półki, na lewo od drabinki. Na zdrowy chłopski rozum, bierzesz dwóch na dole, dwóch na górze, ale nie symetrycznie. Kasy na roboli chyba ci nie brak.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #270 dnia: Maja 11, 2007, 01:17:18 pm »
Aby znaleźć jakikolwiek przedmiot nie trzeba nawet ustawiać roboli i można to za free robić. Przedmioty pokazują się zawsze w tylko kilku wybranych miejscach, jak np. to obok wypalonego ogniska.
I własnie robole tylko przydają się po to aby znaleźć te miejsca.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2007, 01:18:32 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Pokes

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #271 dnia: Maja 27, 2007, 07:58:31 pm »
Witam! mam taki sam problem jak Siobol ze strony trzeciej, mianowicie wywala mnie do windowsa przy filmiku na którym drużyna wraz z Cidem ucieka płonącym samolotem z Rocket Town.
Czy znalazłby się jakiś dobry samarytanin i pomógł przejść moim savem ten moment a następnie odesłać mi go ?   :P

Z góry dziękuję
Pokes

P.S Mam wersję na PC ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2007, 07:59:40 pm wysłana przez Pokes »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #272 dnia: Maja 28, 2007, 11:58:17 am »
jak to na pc to powinny byc chyba jakies patche

Offline Pokes

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #273 dnia: Maja 28, 2007, 05:44:39 pm »
Instalowałem różne patche, jednak albo dalej nie działa, albo pojawiają się nowe problemy jak w przypadku informacji o braku płyt w napędzie.

Bardzo bym prosił o przejście mi tego fragmentu gry. Save zrobiony jest zaraz przed filmem więc wystarczy wejść do miasta (save zrobiony na mapie świata drużyna stoi pod miastem) Wejść do domu Cida pogadać z żoną ubić Palmera (jest banalnie latwy do zmłócenia ;o) oglądnąć filmik i zrobić save w najbliższym miejscu ^^

To naprawdę mniej niż 10 min z czego 6 to oglądanie filmu ;p

Będę naprawdę wdzięczny jeśli ktoś zechce mi przejść ten fragment ;]

Pozdrawiam
Pokes

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #274 dnia: Maja 29, 2007, 01:23:18 am »
mam ff 7 pc, ale niestety nie pod ręka... jesli do około 8 czerwca nie znajdziesz nikogo, kto mógłby przejść dla Ciebie ten fragment, to zgłoś sie do mnie, bo mniej więcej etedy powinienem być w domu, a co za tym idzie zainstalowac siódemke i przejść ten fragment gry. pozdrawiam

(mi osobiscie sie wydaje, że może być to wina spieprzonego cd - ja kiedyś miałem taki problem, zę  mi sie na pierwszym cd nie wczydywało Nibelheim. musiałem dorwać od znajomego oryginał, by przejśc to z oryginalnej cd, bo na obrazach niestety nie działał mi ten moment)
Kame Hame Ha

Offline Envy1337

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:26:34 pm »
Witam,

Moj problem wyglada tak : Ide sobie na randke z Aeris ( probowalem tez z tifa przy pomocy Jenovy) wsztstko ladnie pieknie ale jak wsiadziemy do tego tramwaju czy czegos tam co jezdzi dookola Golden Saucer to po trzecim filmiku tam gdy Aeris zaczyna mowic ze jestem podobny do kogos blabla to po kilku linijkach tekstu ona spuszcza wzrok i w tym momencie gra tak jakby zastaje bo oczy postaci mrugaja... Mam wersje na pc 3 plytowa sciagnieta z torrenta. Probowalem przejsc ten moment z czysta instalka jak i z cala masa mod'ow i patch'ow do polepszenia grafiki . rozdzielczosci itd Naprawiony bug z Chocobo race i Cosmo Canyon oraz frame limitery do mini gierek wiec ogolnie wszystko co potrzebne. Wyslalem save'a do kumpla ale on ma ten sam blad w tym samym momencie.... Aha no i teren za oknem tego wozka znika i jest tylko czarne tlo gdy aeris zaczyna mowic... Mam wszystkie filmy przekopiowane na twardziela rejestr wyedytowany jak powinnien wiec nie mam pojecia co jest grane. Jak ktos by mogl sprobowac przejsc ten moment to prosze mi dac znac przez email : envy1337@gmail.com Co jeszcze moglbym dodac hmm to by bylo na tyle chyba ... Prosze o jak najszybszy kontakt bo nie moge kontynuowac gry :/

Sorry czy jest tu ktos ? ://///
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2007, 10:28:10 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 07, 2007, 09:29:01 am »
Jest tylko są jeszcze inne fora i każdy odpisuje na co mu ochota przyjdzie. A tak w ogóle to gdzie można Sciągnąć/ kupić (raczej kupić ) FFVII??? tak bardzo bym sobie w to zagrała tak se już marze od 3-4 lat prosze o jakieś wskazufki, linki, strony itp.

Z góry (dołu ;)) dziękuje

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 07, 2007, 10:49:04 am »
Jest tylko są jeszcze inne fora i każdy odpisuje na co mu ochota przyjdzie. A tak w ogóle to gdzie można Sciągnąć/ kupić (raczej kupić ) FFVII??? tak bardzo bym sobie w to zagrała tak se już marze od 3-4 lat prosze o jakieś wskazufki, linki, strony itp.

Z góry (dołu ;)) dziękuje
allegro.pl

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwca 07, 2007, 01:00:35 pm »
k-ff.com

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy VII HELP!
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwca 07, 2007, 01:40:27 pm »
na k-ff tyle razy byłam i zamawiałam ale nie przychodzi (chyba dlatego, że oisze sklep nieczynny he he heh... życie okrutne jest) na allegro patrze ale raczej mi się nie uda mnóstwo chętnych.... SPRÓBUJE!!!! w końcu kto kocha CLOUDA jak nie JA?!!!??!!! (przesada)