Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66600 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #660 dnia: Grudnia 21, 2006, 02:23:37 pm »
Hmm a dodawać karme też chyba moglibyscie dawać za dobre uczynki. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #661 dnia: Grudnia 21, 2006, 02:27:24 pm »
Hmm a dodawać karme też chyba moglibyscie dawać za dobre uczynki. ;]
No to by sie dodawaloo tak jak wczesniej, jesli ktos mialby minusa a jego zachowanie by sie zmienilo i poprawa byla by widoczna to ofkoz dostaje plus i sie redukuje wszystko. Just like the old good days.
Nie potrzebne natomiast jest zdecydowanie dawanie plusów "na zapas" ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #662 dnia: Grudnia 22, 2006, 01:51:36 am »
niektorzy juz maja na + a inni na minusie... niech ktos bez uprawnien sprawdzi czy moze dawac

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #663 dnia: Grudnia 22, 2006, 01:52:49 am »
A czy ktoś wogóle może ? Bo ja np. nie mogę ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #664 dnia: Grudnia 22, 2006, 01:55:21 am »
heh dziala zwyklym userom sie nie pojawiaja + i - tylko liczba sama
ju mozesz
teraz napiszta mi jak to ustawic ze jak jest - to jest zle czy dobrze? ;f bo narazie jak wciskasz + to masz + warna xD z czego wychodzi ze mam 6 warnow ;p
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 02:01:42 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #665 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:01:52 am »
eee a nie trzeba by wszystkim tych liczników wyzerować? =p

MarvelliX

  • Gość
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #666 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:03:40 am »
a kce ci sie po kazdym userze biegac? ;p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #667 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:04:42 am »
ja nie moge robic tego ;/

MarvelliX

  • Gość
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #668 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:06:08 am »
sie wylapie tych co maja a nie powinni miec
zastanawiam sie jak to nazwac
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 02:08:03 am wysłana przez MarvelliX »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #669 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:12:11 am »
Fajnie przerobiłeś karme Marv tylko zastanawiam się czy nie będzie mogło się wam ot tak przypadkowo kliknąć przez przypadek. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #670 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:13:32 am »
ummm my mamy temat w ktorym sie tlumaczy co i za co jak nie bedzie tam wytlumaczenia to wyzeruje o ile delikwent sie upomni ;f

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #671 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:20:33 am »
Może zróbmy konkurs jak to nazwać ? ;] Może "warn meter" albo świetnie brzmiacy tego odpowiednik po polsku: "ostrzeżeniometr" ;] Hehe brzmi jak jakiś czasowsztrzymywacz. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #672 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:47:47 am »
"Ostrzeżenia:"/"Poziom ostrzeżenia:"rozumiem zbyt proste? =p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #673 dnia: Grudnia 22, 2006, 03:07:03 am »
"Warn-o-meter"... a może np. "Poziom dałna" albo "Poziom wodogłowia"? Albo "Amputowane kończyny" ?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #674 dnia: Grudnia 22, 2006, 11:08:11 am »
Hmm to jak można by rozumieć u ciebie te 5 amputowanych kończyn ? ;) Ale mimo to dobre ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #675 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:01:03 pm »
to co, mam odcięte obie nogi i ucho? >_>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #676 dnia: Grudnia 22, 2006, 02:58:28 pm »
to co, mam odcięte obie nogi i ucho? >_>
Nie wiem czemu masz -3zmienilem ci na minus 2, ale zeby ci zmniejszyc az do zera beziesz musiala poczekac bo pisze ze aby zmniejszyc ponownie musze poczekac 254 godziny.
Jakby ktos chcial zmniejszyc poziom Gosi to od razu mowie ze musi dac na +
Bo jak dajemy plus to wtedy zmniejszamy lvl warningow.
Marv zrb cos ztym bo to jest bezsensowne aby co 24 godziny dawac warny W miare mozliwosci czasowych ofkoz, bo pewnie zapracowany jestes teraz ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #677 dnia: Grudnia 22, 2006, 03:17:04 pm »
cholera, czemu ja nie moge dawać warnów? jakiś gorszy typ moda jestem?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #678 dnia: Grudnia 22, 2006, 03:19:14 pm »
juz mozesz
ja mam mozliwosc recznego ustawiania karmy w kazdym koncie wiec powoli je resetuje ale ch go wie ilu osobom tego nawciskaliscie ;f
jak znajdziecie kogos z kimis punktami to nie zmieniajcie sami tylko dajcie mi linka do jego profilu bo jak wy to robicie to punkty sią nie zerują tylko wyrównują
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 03:34:33 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Mod Zone...
« Odpowiedź #679 dnia: Grudnia 24, 2006, 11:45:21 am »
Cytat: Tantaus
$1. 32 zawodnik�w rywalizuje ze sob� w dwuch fazach – grupowej i pucharowej. W pierwszej, podzieleni s� oni na 8 czteroosobowych grupa, w kt�rych ka�dy uczestnik zmierzy si� kolejno z ka�dym z pozosta�ych trzech zawodnik�w. ��cznie odb�dzie si� w tej grupie 48 walk. Dwuch najlepszych zawodnik�w z ka�dej grupy przejdzie do etapu pucharowego, sk�adaj�cego si� z 16 walk, w kt�rych przegrana oznacza odpadni�cie z rozgrywek. Wszystko przebiega� b�dzie analogicznie do SZ Cup.
Tant zrobił dwa byki w jednym akapicie w zasadach ToT ;]