Autor Wątek: Mod Zone...  (Przeczytany 66626 razy)

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 28, 2005, 10:40:21 pm »
Dlaczego sie tak na mnie paczycie O_o ja mu tylko 1 posssta usssunołem :P bo odpowiedział w Głupich Pytaniach na pytanie z przed roku :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 19, 2005, 07:56:28 pm »
pytanie do kogoś kto ma mega hiper wypaśne funkcje na forum <patrzy na Marva>:
czy jeżeli pewien temat jest w 2 dzialach tylko w jednym z nich jest odnośnik żej est przeniesiony (dział:Japonia-Manga & Anime topic: Anime) to jak go usune z działu japonia (gdzie właśnie pisze że jest do usunięcia) to czy on czasem nie zniknie też z działu Manga & Anime... bo już dawno miałem to cuś usunąć ale boje się że mi to zniknie z M&A również a wtedy to sie ochlastam chyba ze szczęścia :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 19, 2005, 09:24:47 pm »
hmm mam to samo pytanie, bo chcialem kasowac "przekierowanie" NSH, tylko mnie cos wzieło "hmm a jesli się skasuje orginał"... mama by mnie chyba nie poznała po tym co by mi niektórzy zrobili :P

BTW 7 topiców się poszło kochac, a topici te były tak wspaniałe że nie ma raczej co wspominac :P tyle w nich sensu i smaku było co w rozgotowanym wczorajszym ryzu...

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 20, 2005, 12:20:21 am »
Zrobiłem kilka tessstów i o to wynik:
Mozna usuwać przekierowania ale tylko z Panelu Moderatora (inaczej sobie nawet nie wyobrażam :F)


Morchol... temat "Andrew L." mogłes zossstawić fajnie jessst sie czasssem ponabijać z przyszłego prezydenta :F

W_W pobił rekord 13 ssskasowanych topiców w ciągu 1 dnia XD

Gipsi - usssuwaj topiki normalnie nie przez Panel bo nie zapisuje mi co usssuwasz :P

DB - nie zrobił dzis nic :F

a o Tantaruku wssspomniano wcześniej w TO

to chyba bedą szybkie porządki XD

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 20, 2005, 01:37:54 am »
No i się zabrałem za Offtopic... wykasowałem 10 tematów.... może się zagalopowałem w pewnym momencie, ale jestem w stanie swoje decyzje zaargumentować. Do tego 6 tematów wysyłam z pozdrowieniami do działu "Granie a gadanie" i niech sobie tam W_W i Mol radzą z nimi.... nie pamiętam jakie i chyba tylko MarvelliX wie...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 20, 2005, 01:47:28 am »
ale z was maćki to jak ja bym nieasował przez panel moderatora to bym miał mega rekord jak ja skasowałem 5 chyba stron z HELPa;]


Temat OSCARY proponowałbym przenieść do działu Film.... ja bym to zrobił ale jesteście chamscy i wszyscy macie tam władze a mi nie daliście... buuuuu  ;( <biegnie wypłakać się we włosy na klacie Tanta>
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2005, 01:53:59 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 20, 2005, 03:10:19 am »
eeeee... ale ja nie mam władzy w Granie, a Gadanie, a mogłem tam przenieść topici... albo nie znasz własnych możliwości i poprostu chcesz poczuć na twarzy moje puszyste loki albo po raz kolejny los sobie z ciebie okrtunie zakpił..

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 20, 2005, 09:24:02 am »
Cytuj
eeeee... ale ja nie mam władzy w Granie, a Gadanie, a mogłem tam przenieść topici... albo nie znasz własnych możliwości i poprostu chcesz poczuć na twarzy moje puszyste loki albo po raz kolejny los sobie z ciebie okrtunie zakpił..
Ty rzeczywiście się da.... kiedyś pamiętam próbowałem przenieść posta z jednego tematu do drugiego nie wmoim dziale to się nie dało (wtedy co byłą ta akcja z postem Yuz co mnie dojeżdżalicie że mnie biją w domu bo zrobiłem jakiś temat że kocham koniki i wkleiłem posta Yuz) to myślałem że z tematami tak samo... buuuuuu to nici z klatki piersiowej ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 21, 2005, 04:59:14 pm »
Tak sobie z nudów patrze, i jako że jestem pedantem to est takich kilka propozycji małych z mojej strony (PROPOZYCJI -czyli że możecie to olac jesli was to wali, ale jak się wam rónież tak wydaje to zróbcie...)

Granie a Gadanie:
Harry Potter - nie wiem co ten temat tam robi jak jest w nim tyle o graniu co u mnie chleba w domu... ja bym dał do offtopicu

Front Mission the Prolog -usunąć bo i tak GPM nic z tym nie zrobił, a jedyny kto tam dawał jakieś znaki życia to ja i on wtym topicu więc proponuje usunąć

E3 Wasze wrażenia - jakiś wieśniak dał wieśniacką nazwe topicu i proponuje temat zmienić na nazwe "E3 i inne Targi gier"

Kim z soul Calibura jesteś - przenieść do offtopicu bo mam z nim pewne plany i chce coś zmontować z nim... to jest coś co raczej chce żebyście zrobili, nie Propozycja, tylko prośba  :) poprostu to zróbcie

Niekończąca się historia -usunąć przez panel moderatora... jak już mówił Marv... ja usunąłem anime z japonii idziałą normalnie
Zaznaczam że chodzi o odnośśśnik :P

Square-Enix:
Co za Bestia-przenieść do jRPG bo poco pisać tylko o bossach z S-E games, a dodatkowo S-E dział powinien być poświęcony innym grom Square-Enix a nie gadaniu o ulubionej broni/potworze/helikoptzrze z gier Square

No Coment-tp samo co wyżej

Bad Guys- to samo co wyżej niż wyżej

Problem nieliniowości - to ogólnie do jRPG bo to jest bolączka wszystkich jrgów nie tylko S-E

JRPG:
Chocobo Dungeon 2 -rzenieść do S-E bo to gra squersoftu (a jak głosi podpis pod działem "forum o pozostałych jrpgach niekoniecznie Square Enix")

Under Water Squad - usunąć

Onimusha-przenisć do działu Granie a Gadanie bo tyle w tym jRPG co miłości do mnie u mojego taty

Drakengard-przenieść do działu Square-Enix

The Legend of dragon-RPF inny niż wszystkie (autorstwa little) - zamknąć bo jest taki temat utworzony prez Yuz... był wcześniej utworzony i jest ciekawszy... nie, nie podlizuje się Yuz...


ofkoz to wszystko są propozycje dałna który czeka na zapadnięcie zmroku aby móc pooglądać spokojnie anime na telewizorze bez wstrępnych promieni światła uniemożliwiających oglądanie...
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2005, 07:19:58 pm wysłana przez MarvelliX »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 21, 2005, 07:49:21 pm »
Hmmm sprawa do Modów "Eligios czy tam Scorpion nie ma w żadnym ssstopniu mojej protekcji, jeśśśli kcecie dac mu ossstrzeżenia czy nawet bana prosze bardzo (oby na IP tylko :P wtedy nie założe mu nowego konta) czasssami mnie strasznie wkurza ale to rodzina więc nic nie poradze -_- . A tak apropo to jego sssprawką była ta konfa lud SZ vs. Chełm :F ... ahhh jak fajnie wsssypać własną rodzine XD .... a i nie odemnie to wiecie :shifty:
Po co kodowanie? żeby miec pewnośśść że nie przeczyta (wątpie żeby wpadł jak) i nie mieć go na sumieniu jak bana dostanie :P
[/font]"



*aby odczytać wyedytuj :P
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2005, 08:33:16 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 21, 2005, 07:54:52 pm »
heh ja się przed niczym nie powstrzymuje :P  jak trzeba będzie to go dojade nie drygajcie tam... ale narazie nie ma oco.... na początku pokasowałem kilka postów i lajt już jest


aha narazie nie edytuje mojego posta z góry i wy też tego nie róbcie bo chciałbym żeby zobaczył go Sol i Wizard ew. Morhol bo może się dostosują do moich propozycji bo widze że Tant przyczaił moją wizje pożadku...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 21, 2005, 11:21:12 pm »
Cytuj
aha narazie nie edytuje mojego posta z góry i wy też tego nie róbcie bo chciałbym żeby zobaczył go Sol i Wizard ew. Morhol bo może się dostosują do moich propozycji bo widze że Tant przyczaił moją wizje pożadku...
tyle ile lezy w mojej jurysdykcji <czyli z tego jedynie GaG :P> zrobiłem, zieef norma na dziś wyrobiona :P

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 24, 2005, 01:23:17 am »
Ha mam pomysssła ignorujmy mojego brejdaka to ssse moze pójdzie XD ... jego wypowiedzi mnie dobijają -_-''[/font]
hmmm chyba nie powinienem tego w tym dziale pisssać :F

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 24, 2005, 01:27:07 am »
Cóż za świetny plan... boski, świetny, fenomenalny..... tylko dlaczego odczuwam lekką nutkę sarkazmu w tym co napisałem...... zresztą... Co za różnica
(ale ja jestem głupi -_-)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 24, 2005, 09:38:51 am »
no moze na boskim poziomie nie sa...ale tak zle znowu tez nie jest

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 02, 2005, 03:17:49 pm »
Cytuj
-pisania niezrozumiałym dialektem którego nikt nie rozumie;
Co zobowiazuje modów do prawnej krytyki possstów których treści sie nie rozumie, osssstrzeżenia również wssskazane a co :P
Chyba wszyssscy rozumieją moja decyzje :F
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mod Zone...
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 02, 2005, 03:24:25 pm »
wredne, acz słuszne :F

ee tam ja juz 2 warny dawałem, wiecie to nie jest trudne, niema niewinnych obywateli, są tylko słabo torturowani ;]

MarvelliX

  • Gość
Mod Zone...
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 02, 2005, 03:35:23 pm »
Dobro ogółu koztem jednossstki :F

Zassstrzegam żeby nie pisssac po pijaku jak np.:
Cytuj
maxckie niewiem co sie tu dzje w kazdym razie ja mam kape,... mega jkpe powineienm powiedziec bo silem kilka strongoew i spalilem mega good stuff niewertam byle akie mothoplor fajne zioala ale [poczciwa warke i soalos dpbru w hu*j stuff
z czego sie lałem pół dnia XD, bo to też jessst nie zrozumiałe... Gipson pewni sssam nie wie o co mu chodziło :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2005, 03:36:29 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 02, 2005, 03:35:28 pm »
Stosując się do zacytowanego fragmentu regulaminu, ukarałem niejakiego Eligiosa warnem, za pisanie w suahili i za denerwującedzielenie swoich postów na wersy i zwrotki (jak się schleję, to będę je śpiewał z kumplami)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2005, 03:36:07 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mod Zone...
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:36:01 pm »
To chyba lekka przesada z tym ponownym wskrzeszeniem Elgiosa (czy jak tam się nazywał...) po co tworzyć nowe konto? Przez to pisze tylko te same posty co wtedy.... bana raczej nie dostał więc nie wiem po co robi nowe konto :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?