Autor Wątek: Mobile Arena  (Przeczytany 17895 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mobile Arena
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 27, 2005, 07:55:37 pm »
cha!dziś zepsułam Tantowi telefon-tzn.zmieniłam mu język na litewski i potem się przyciskało "pasir"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 27, 2005, 10:23:24 pm »
łah...trzeba bylo mu wyciagnac karte sim i ukrasc

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 27, 2005, 10:30:50 pm »
Ja na szczęście byłem tuż obok, więc nie miała jak.... ale udało jej się ustawić jakąś dziwnę funkcję, której działania nie znam i nie wiem jak ją wyłączyć i jeszcze zrobiła zdjęcie drzewa....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 27, 2005, 10:32:18 pm »
<OFFTOP> to Ty mieszkasz w lesie?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mobile Arena
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 30, 2005, 04:03:12 pm »
dziś pobiłam tantowy rekord na jego komórce w jakiegoś lalusiowatego tetrisa....było fajnie...a język ma teraz szwabski :D

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Mobile Arena
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 01, 2005, 07:26:47 pm »
Cytuj
dziś pobiłam tantowy rekord na jego komórce w jakiegoś lalusiowatego tetrisa....było fajnie...a język ma teraz szwabski :D
hehe moze zrobimy turniej w lalusiowe tetrisy :D i jezyki zmienia psuja :]

poza: wie ktos moze jakim programem zrzuci sie bajerki z PC do SE K300i pzez kabel pod com ??
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:38:21 pm »
To moj teljefon:

Hypsifon -Nokia 3220:


Mam go od niecalego roku i w sumie mimo iz jest pewnie chu*nia straszna to ja go lubie bardzo.
To tak jakby kontynuacja i nowszy model moich poprzednich telefonow czyli Nokii 3210 i 3330. Karta ma cale chyba 5 mb albo i mniej gry sa z dup* wziete ofkoz, ale ma kolorowy wyswietlacz, i wysyla smsy czyli ze juz mi starczy ;]
No i ma aparat a dzieki temu moglem robic foty stringow moich kolezanek z klasy wiec tez spoko ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mobile Arena
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:07:39 pm »
Ja nie miałem telefonu, ale za dobre wyniki w nauce XD :F w przyszłym tygodniu stanę się właścicielem tego oto telefona:

Sony-Ericsson k700i, przekonało mnie 41MB pamięci, minusem jest tylko brak możliwości rozszerzania pamieci poprzez karty CF ani miniSD. Kij, że nie wygląda jakoś przekozacko, ale to w telefonie sie mało liczy, ważne są funkcję, a ma ich dużo :F
Tu link: SE k700i
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2006, 11:11:36 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:18:37 pm »
aparaty, kamery, mp3 itp w telefonie to hujnia :-/ jak to powiedzial kiedys gp - "jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego". po mojemu to lepiej miec te wszystkie rzeczy osobno, bo zdjecia z komorki to jest jakas parodia, do mp3 lepiej sobie kupic mp3 playera to wyjdzie wiecej pojemnosci. no chyba ze ta pojemnosc w komorce chcecie na gry, ale gry na komorki to jeszcze wieksza hujnia niz zdjecia z nich... mam obecnie ten oto telefon:

i jestem z niego zadowolony, bo ma 3 funkcje, ktorych wymagam od telefonu: dzwoni, smsuje i ma budzik. na ciula mi kolorowe tapety i polifoniczne dzwonki mandaryny :-/ jesli mialbym wymienic telefon, to tylko na nokie 5510 - cenowo jest podobnie, ale sie duzo lepiej pisze smsy. i za ciula nie zrozumiem ludzi ktorzy potrafia wydac kilka-kilkanascie baniek na jakis telefon... najwyzej nie bede mogl poszpanowac przed kolegami.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mobile Arena
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:22:26 pm »
Nie biore go to MP3, bo mam odtwarzacz, nie biorę do zdjęć bo mam cyfrówkę. Poprostu Nokia 6230 jest dla mnie zadroga, ale każdy ma swój gust.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:25:49 pm »
Cytuj
Nie biore go to MP3, bo mam odtwarzacz, nie biorę do zdjęć bo mam cyfrówkę.
no to ci wystarczy jakis syfny staroc pokroju tych 2 co to wyzej napisalem - chodza kolo stowy.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Mobile Arena
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:56:42 pm »
Za telefon płacą rodzice, nie ja, więc sobie wezme taki co go moge miec ze pare lat tak 3/4.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 14, 2006, 12:59:44 am »
Cytuj
Ja nie miałem telefonu, ale za dobre wyniki w nauce XD :F w przyszłym tygodniu stanę się właścicielem tego oto telefona:
[łobrazek]
Sony-Ericsson k700i, przekonało mnie 41MB pamięci, minusem jest tylko brak możliwości rozszerzania pamieci poprzez karty CF ani miniSD. Kij, że nie wygląda jakoś przekozacko, ale to w telefonie sie mało liczy, ważne są funkcję, a ma ich dużo :F
Tu link: SE k700i
Mam go. Niby fajny, ale ma parę niedociągnięć. Np. nie możesz oglądać w powiekszeniu zrobionych przez siebie zdjęć, a żeby móc sobie jakiś obrazek zedytować to ani wysokość ani szerokość obrazka nie może przekraczać 320 pikseli. Ten model wymaga także "resetowania" go co jakiś czas, bo nie będzie wyświetlał czasem zdjęć. Zoom x4 dotyczy tylko nagrywania filmów. mp3 wysyłane przez Bluetootha (a szczególnie jakieś większe) potrafią też mieć czasem zakłócenia.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Mobile Arena
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 01, 2006, 09:55:43 pm »
Mam prośbsa właściwie najpierw pytanie> Czy ktoś ma może Nokię 6030 wraz z przewodem do komputera? Czy mając ten kabel można przegrać melodie z tego telefonu(chodzi mi o własne/gotowe melodie które były w tym telefonie) do komputera? odp.

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Mobile Arena
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 02, 2006, 03:38:36 pm »
Włącz sobie - podręczną encyklopedię komórkowych akcesoriów - Allegro :D Tam poszukaj przedmiotu który cię interesuje i dowiesz się wszystkiego :]

A ja mam to SE T630 :


Nie narzekam :) mimo wyrypanej ilości paięci - całe 2 MB XD
BTW - wiecie , że ma komórki wyszła edycja Lumines ? Jakby ktos znalazł to działające to prosiłbym o kontakt (póki co znalazłem nie działające na moim telfonie wersje, ale na stronie producenta napisane jest, że mój telefon odpali te gre bezproblemowo :P). Lumines roxx :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2006, 03:40:41 pm wysłana przez Shmatan »
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Mobile Arena
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 02, 2006, 03:55:56 pm »
Ale ja nie potrzebuję tego kabla, bo nawet tego telefonu nie mam '' (mój jest trochę lepszy) Chodzi mi o to, że potrzebuję melodie z tego telefonu:
Airy.mid
Destiny.mid
Europa.mid
Message 2.mid
Nocturnal.mid
Jeżeli ktoś ma taki telefon to niech prześle mi na pocztę wyżej wymienione melodie (jeśli da się je zgrać z tego telefonu), pleeasee!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 02, 2006, 04:05:20 pm »
Cytuj
Nie narzekam :) mimo wyrypanej ilości paięci - całe 2 MB XD
BTW - wiecie , że ma komórki wyszła edycja Lumines ? Jakby ktos znalazł to działające to prosiłbym o kontakt (póki co znalazłem nie działające na moim telfonie wersje, ale na stronie producenta napisane jest, że mój telefon odpali te gre bezproblemowo :P). Lumines roxx :D
ŁAP. Mi na Eryku k700i działa. Nie wiem jak to będzie z Twoją komórką bo się nie znam na nich.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Mobile Arena
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 02, 2006, 04:24:12 pm »
Dark Butz - no niestety u mnie nie działa :/ ale greetzy ziOm dla ciebie :)

Anouk - a załącz google i poszukaj ich  - powinnas bez żadnego problemu je znaleźć.
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Mobile Arena
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 02, 2006, 04:33:40 pm »
Cytuj
a załącz google i poszukaj ich - powinnas bez żadnego problemu je znaleźć.
a racja... dzięki, nie myślałam, że znajdzie... ^^''

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Mobile Arena
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 05, 2006, 05:34:28 pm »
A jak nie znajdziesz an Google to na zwykłym p2p (np. na Kaazie są na 100% midi) znajdziesz bezproblemowo ;)
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]