Autor Wątek: Mobile Arena  (Przeczytany 17894 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« dnia: Października 27, 2004, 09:22:57 pm »
No więc.Zapewne każdy z was lub większośc ma komórczaki i każdy ma z nim jakiś problem albo chcialby wgrać sobie jakieś nowe duperszwance żeby byl piękniejszy. Jeżeli ktoś ma kabelek do swojego telefonu to bez problemu podam linki do stron darmowych z grami java,dzwonkami, filmikami, aplikacjami i innymi ;)
Osobiscie posiadam w tym momencie Nokie N-Gage...  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mobile Arena
« Odpowiedź #1 dnia: Października 27, 2004, 09:51:30 pm »
szpaner :F a mi starszy obiecał "jakiegos koma z mp3 i aparatem" to sie nie burze, "jak daja to bierz, biją uciekaj" - to motto zawsze działa :D
ale tak od siebie powiem że to co sie dzieje z komami to przesada, a juz największa wieś to dzwonki polifoniczne, wracasz sobie spokojnie autobusem ze szkoły razem z przepoconymi stoczniowcami a tu nagle któremuś na komie sie odzywa Mandaryna "tyty ty tyty tytytytytytyt" >_<
 

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #2 dnia: Października 27, 2004, 09:58:53 pm »
Co racja to racja, a slyszałem że naukowcy z jakiegos amerykańskiego uniwersytetu wymyślają telefon na rope <_< Niedługo juz bedzie w tych telefonach grill podręczny bo chyba jedynie tylko tego im brakuje :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mobile Arena
« Odpowiedź #3 dnia: Października 27, 2004, 09:59:43 pm »
no zapalniczke wbudowana już chyba gdzieś widziałem :D

MarvelliX

  • Gość
Mobile Arena
« Odpowiedź #4 dnia: Października 27, 2004, 10:29:40 pm »
Nie mam komórki i nie wiem czy będę miał... pewnie wszyssscy wiedzą że po kilku latach kożyssstania z takowej można raka mózgu dossstać  <_<  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mobile Arena
« Odpowiedź #5 dnia: Października 27, 2004, 10:32:05 pm »
to chyba jak ktos z niej "alternatywnie" korzysta :P :D
taka sama Urban Legend jak to ze mozna zajść w ciąże korzystając z tej samej toalety co mężczyzna <1 warunek - trzeba byc kobietą :P >, albo zarazic sie żółtaczka w restauracji :P

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #6 dnia: Października 27, 2004, 10:44:36 pm »
Niesłyszałem jeszcze o przypaku smiertelnym w skutek używania telefonu Komórkowego...

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Mobile Arena
« Odpowiedź #7 dnia: Października 27, 2004, 11:36:29 pm »
ja tam mam swojego sony ericssona t300 z marnym aparatem, który uda mi się podłączyc raz na 20 prób, podobnie jest z ładowarką.. gry skasowałem bo i tak nie grałem, a miejsce tylko zajmowały .. dzwonków nie ściągam, bo mi nie potrzebne, gdyby się dało to bym wykasował 90% tych co mam.. na tapecie mam snoopiego od niepamiętnych czasów i nie zamierzam go zmieniać .. przyciski sobie wyjąłem i włożyłem spowrotem do góry nogami, tak śmieshnie wygląda i wshyscy się dziwią .. i żadnego raka mózgu nie mam zamiaru dostać :P
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2004, 08:39:51 am wysłana przez Rad!cal.87 »
bla

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Mobile Arena
« Odpowiedź #8 dnia: Października 28, 2004, 08:06:17 am »
ja mam nokie 2300, taka tam, bez kolorowego wysw. takla zwykla komurka, no ale ma radyjko, czasami sie przydaje ;) jedyna co scignelam to logo (bo pierwsze mnie wkurzalo, ile mozna sie gapic na lape heyah?!) no wiec dzwonkow jak narazie nie scigalam, moze kiedys tam cos scigne, ale wtpie.. ogolnie komurka nie jest mi niezbedna hehe, ale jak mam to mam, raka muzgu raczej nie dostane  :P  

Offline DragoChan

  • Soldier
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://
Mobile Arena
« Odpowiedź #9 dnia: Października 28, 2004, 09:24:10 am »
Ja tam mam Simens'a SL45i. Wogóle to mój pierwszy telefon to kupiłem sobie kilka latek temu (jakieś 3) i miałęm jush 6 telefonów bo żaden mi nie pasował i szybko się nudził. JAk narazie ten wytrzymał najdłużej. Jest o tyle fajny że moge do niego wgrywać różne fajne programiki (np. program do czytania: wgrywam jakiś txt i sobie go czytam  :D taka mała przenośna książka; najczęściej czytam różne fajne fanfiki i czasem się ksiązka jakaś zdarzy jak sobie z neta sciągne w formacie .txt) i oczywiście mam jakieś gry ale jush wszytskie przeszedłem po kilka razy [jak ktoś zna jakąś stronke z programami do SL 45i to prosze podać  :rolleyes: ]. A najfajniejsze w moim telefonie to że moge sobie wgrywać MP3 i sobie słucham  :lol: szkoda tylko że 30 MB się mieści  <_<  
[size=9]CLR YOUR MIND JUST B3 [/size]
"Serca, ktore potrafią kochać;
nieważne czy żywe, czy nie;
są łagodne i ciepłe.
Jeśli serce potrafi się tak rozgrzać;
jeśli to ciepło przynosi tyle szczęscia;
to wydaje mi się że kazdy powinien kogoś kochać.
Myślę że każdy powinien postarać się by ktoś, kogo kocha,
też się w nim zakochał.
Jeśli każdy kogoś pokocha i ten ktoś stanie się
dla niego kimś ważnym;
to wtedy nasz świat przepełni szczęscie"
Chobits "Serce pełne ciepła"
[/color]

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #10 dnia: Października 28, 2004, 10:33:27 am »
ja na chwile obecna posiadam Nokie 5510...MP3 rula  :grin: ...zawsze podoba mi sie reakcja innych na widok tego telefonu..."co to jest?? jak to dziala?? gdzie sie mowi??" :w00t: ...klawiatura jak na kompie, wygodnie sie trzyma...jedyny moniu...zajmuj eza duzo miejsca w kieszeni  :/  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2004, 01:12:57 pm »
Ja mam Samsunga C100 i mi wystarczy. Jak kce słuchać MP3 to albo odpalę kompa albo Xkloca i sobie posłucham. Gry na komórkach mnie nie podchodzą, już wolę starego gameboya. AQ N-Gage to dla mnie crap - kuplowi padła po miesiącu. Panowie w serwisie powiedzieli mu żeby sobie nowego poszukał, a gwarancję wsadził sobie w ......
Kame Hame Ha

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #12 dnia: Października 28, 2004, 01:29:18 pm »
Cytuj
AQ N-Gage to dla mnie crap - kuplowi padła po miesiącu. Panowie w serwisie powiedzieli mu żeby sobie nowego poszukał, a gwarancję wsadził sobie w ......

Widocznie miał pecha.Ja swojego N-Geja kupilem na allegro i smiga mi juz 1 rok. A gry sa coraz bardziej wypaśne, w najbliższym czasie ma wyjsc sporo RPG wiec nic tylko czekać i grać.Pozatym moge sobie filmy oglądać jadąc autobusem, słuchać radia, mp3, grać, smsować, rozmawiać, czytać, pisać artukuły w specjalnie przystosowanym office na komórki i wiele wiele innych.

Cytuj
[jak ktoś zna jakąś stronke z programami do SL 45i to prosze podać  ]

http://www.aivanet.com/ prosze cie bardzo...poszukaj tutaj.Aha i jeszcze jedno pytanko do ciebie DragoChan.

 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #13 dnia: Października 28, 2004, 01:34:03 pm »
Widocznie są N-Gage i N-Gage. Wiem, że grunt to trafić na dobry sprzęt, ale żeby gostek w serwisie powiedział komuś, że cytuje " teraz to może pan sobie tę gwarancję do d**y wsadzić" koniec cytatu. Trochę ryzykowny wydatek, za tą cenę można kupić używanego kaszla w dobrym stanie ;)
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #14 dnia: Października 28, 2004, 02:07:40 pm »
Cytuj
ja na chwile obecna posiadam Nokie 5510...MP3 rula  ...zawsze podoba mi sie reakcja innych na widok tego telefonu..."co to jest?? jak to dziala?? gdzie sie mowi??"  ...klawiatura jak na kompie, wygodnie sie trzyma...jedyny moniu...zajmuj eza duzo miejsca w kieszeni 
e.... qrna ard ja tez mam ta cegle... moza jakas mala wymiana obudow? :D a reakcje u mnie tez sa niezle... niektorzy nawet mysla ze to kalkulator  :lol: empetri + pelna klawa rzadza i to sa jedyne powody dla ktorych mam ta komorke... nie ma polifonii ani aparatu ani kolorowego wyswietlacza ale po co mi to... a co do klawy - ja nie wiem jak mozna pisac smsy na normalnym telefonie (a jak nie ma t9 to juz wogole chala) :huh:  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #15 dnia: Października 28, 2004, 02:46:53 pm »
ja mailem do wyboru nokie 3510i albo motorole c550 i wybralem motorole bo ta nokia mi sie ogromnaista wydawala <_<
taki se telefonik aparat gprs polifonia kolory itp. Tylko oprogramowania odpowiedniego ni mom :/
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2004, 02:48:54 pm wysłana przez S&S »

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Mobile Arena
« Odpowiedź #16 dnia: Października 28, 2004, 06:32:22 pm »
Jak już tak rozprawiacie o komórkach to ja powiem, że mam Alcatela 535. Jest super, może obudowa nie jest zbyt ładna ale jego funkcje mi bardzo odpowiadają (zreszta kupiłam Alcatela, bo wczesniej miałam tez Alcatela OT311 i tez był genialny jak na tamte czasy, zresztą i teraz pewnie byłby lepszy od niektórych komórek). Dobrze, że ma grę (coś jak Wallbreaker) i jak sie nudzę na wykładzie to potrafie 1,5 godziny grać :)
Don't worry be happy :)

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #17 dnia: Października 28, 2004, 07:52:39 pm »
co do mnie posiadam nikie 3100 jest mala leciutka i mozna wysylac smsy a to chyba najwazniejsze  :lol: a co do 5510 to switna komorka czeso pozyczam ja od qmpla tylko jedynie co mnie w niej denerwuje to jej waga jak ja wkladam do keszeni to musze zakladac pasek zeby mnie spodnie nie opadly   =] (kurde swietny emotek)
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #18 dnia: Października 28, 2004, 08:10:26 pm »
a ja mam już od przeszło dwu latek nokie 3510..... Moim skromnym zdaniem jest to najgorsze badziewie jakie kiedykolwiek zostało wymyślone. Nawet jeśli miałbyś wybrać budkę telefoniczną, to nie wybieraj nokii 3510. A na dodatek moja to model mega hiper delux, bo wygląda jak nokia 7250 =]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #19 dnia: Października 28, 2004, 08:39:47 pm »
Ja to na początku miałem Nokię 3330...ale po dwóch latkach przyszła pora na wymianę komórki i tak oto teraz mam Nokię 6610.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?