Autor Wątek: Mobile Arena  (Przeczytany 17900 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #20 dnia: Października 31, 2004, 10:14:54 pm »
http://www.uniquephones.com/unlock/index.php  Sciągnijta sobie simlocka z fona za darmo ;) Odrazu mowie że niema tu wszystkich modeli Telefonów  :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 06, 2004, 09:04:39 pm »
Cytuj
a jak nie ma t9 to juz wogole chala)
t9 to najwiekszy kal jak wy,yslono do kjomorki :P
bleh neinawidze tego po prstu. Bardziej przeszkadza niz ultawia smsowanie

Offline alex_1989

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.kowal.webkonto.us/
Mobile Arena
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2004, 09:10:15 pm »
Ja mam taką fajną Nokiję 2300 taką specialną do Heyah może nie jest zbyt funkcionalna ale zawsze coś nieprawdaż
Po co sygnatura po prostu link
www.kowal.webkonto.us


Knight Online
user: alexpoland
JOB: Besserker
Rasa: ArchTuarek
Serwer: DIEZ1 czasem DIEZ2
Level: 30
Kasiorki mam: niedużo
Klan : Zakon_switu

druki char:
name: alexpoland_2
JOB: Hunter
:Rasa: Tuarek
Kasiory: 21K
Klan: nikt mnie nie chce

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Mobile Arena
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 06, 2004, 11:56:11 pm »
tez ja mam, calkiem spoko, fajnie ze ma radio, tylko kit ze bez kolorowego wyswietlacza... moze bede miec smiensa mc 60 albo nokie 3595 (ta taki odpowiednik 3510i tylko ze z ameryki) ta 3595 taka troche duzasta... nie wiem jeszcze moze pozostane przyswojej kochanej noki 2300 :-) bo mam ja od niecalych 2 miesiecy, a wymienic moge tylko dlatego ze mi woojas ze stanof przysle 3595 i jeszcze jakoms takom podoba ogromniastom ale za to z kamerom itp... wiec sie jeszcze zobaczy  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2004, 11:56:29 pm wysłana przez Selphie »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 10, 2004, 12:29:33 pm »
Nokia 3330...
heh wiem lipa ale mnie to osobiście pyra... mam Cell'a poto aby puszczać smsy i dzwonić nie potrzebne mi pierdólkowate gry na Motorole i inne Sony Ercsony, choć przyznam że na Motoroli w "Stutnman" troche pograłem i nie było złe... ale granie na komie to praktyczie żadna przyjemność i krok wstecz niż w przód od czasów powiedzmy GameBoy Color... choć przyznam że z N-Gage sprawa jest już inna i tam ofkoz gry są całkiem inne... z tym że to nie jest telefon tylko Konsolofon i ratuje się tym że ma wieeeele funkcji i wiele jest w nim możliwości... to jest kombajn... ile ty za niego dałeś Fiutek?:>

Nokia 5510... tp jest ta nokia co kiedyś była często na reklamach plusa? Najczęściej czerwona bądź niebieska jest? Taka dupna z klawiaturą? Strasznie ciężka i i duża... mi tam klawiatura niepotrzebna i wole mieć mniej klawiszy... taki sobie wydaje mi się ten telefon :/

Cytuj
http://www.aivanet.com/ prosze cie bardzo...poszukaj tutaj.Aha i jeszcze jedno pytanko do ciebie DragoChan.
To coś ci to pytanko Fiutku nie wyszło...
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2004, 12:31:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Mobile Arena
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 16, 2004, 08:57:25 pm »
Obecnie mam Sony Ericssona T610(mogę go z całego serca polecić). Nadażyła się jednak okazja i za parę dni będę miał nowego Siemensa m65 :D.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 16, 2004, 09:02:06 pm »
ja dalem kumplowi zamowienie i chyba w tym tygodniu bede mial nowego fona...njaprawdopodobniej wezme Nokie 6310i, choc zobacze co mi przywiezie...

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Mobile Arena
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 22, 2004, 05:53:31 pm »
Ja trochę może nie do końca na temat, ale mam pytanko. Czy może czytaliście gdzieś ostatnio np. w necie czy w jakiejs gazecie o używaniu telefonów komórkowych przez młodzież? jeśli tak, to napiszcie, bo mi to potrzebne :)
Don't worry be happy :)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Mobile Arena
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 19, 2005, 09:12:51 pm »
kurczęęęę, kto wie jak sciognoc simlocka z Sony Ericssona T610 :/:/ (darmo  <_< ) bo ja nie chce miec w plusie! na zadnej stronce nie moge znalesc niczego do SE ...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Mobile Arena
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:09:00 pm »
mam SonyEricssona T230...mało bajerów,ale nieduży, solidny i nie ma jakiś durnych błędów.

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Mobile Arena
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 24, 2005, 01:25:11 pm »
no wlasciwie plus tez moye byc.... ja mam od niedawna SET610, jest bardzo spoko, fajny wyswietlacz,aparat na ktorym mi nie zalezy.. ja i tak bede meic sentyment do nokii ;) ktorą zgubilam <_<

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 24, 2005, 02:18:50 pm »
ehhh.....jak mozna zgubic telefon? O_o

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Mobile Arena
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 24, 2005, 02:23:44 pm »
oj mozna można sergey... a mi kiedys wpadł do rzeki ;]
łii a w tym tygodniu starszy mi da swój telefon :) z aparatem - ale to mi akurat na c***j potrzebne :P ale wazne ze ma chyba z 64 mega na mp3 i radio...bo brak muzyki to jest jedna z rzeczy przez ktore mi ciezko w szkole wytrzymywac ;]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Mobile Arena
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 24, 2005, 07:56:33 pm »
mozna mozna, jak sie chodzi na wagary i skacze w oblodzonej gorki a potem sie chce sprawdzic godizne i... dupa...
mojemu koledze spadl z balkonu (9 pietro) ...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 24, 2005, 08:17:11 pm »
boscie buce hihihihihihihi.......ja o swoj telefon dbam....dla tego nie nsoze go do szkoly (wiekszosc 3-cio klaistow wyglada na starszych niz taki Tant, czy inny Gipsi)

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Mobile Arena
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 09, 2005, 06:10:54 pm »
ja swojego siemensa c60 zamienie...ale zastanawiam sie nad Siemensem CX65, CXT70, SE K300i... one chodza w granicach 500zł... no ale chyba ze kumpel spełni obietnice i załatwi mi nowke SE K700i po znajomosci z salonu (chba targana z zgranicy... ale stan idealny :/ ) za tez 500zł to bedzie :/ ale gorzej z oprogramowaniem :(
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 09, 2005, 06:16:36 pm »
Hahaha... a ja kilka dni temu dostałem Motorolę e365.... ale przegięty sprzęt... ma aparat wmontowany i kolorowy wyświetlacz, ale szajs nie ma węża, tylko jakieś Kręgle i Pacific Stormy....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 09, 2005, 07:37:45 pm »
widziales kiedys weza na motoroli? a ja se za rok w wakacje qpie nowy telefon, ale postaram sie zeby byl fpyte zajebisty muahahaha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 09, 2005, 07:39:25 pm »
mnie tam jebie czy telefon ma kolorowy wyswietlacz czy dzwonek polifoniczny mandaryny... zostaje przy mojej cegle z pelna klawiatura...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Mobile Arena
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 09, 2005, 07:49:15 pm »
właśnie.. ja bym wolał mieć klawiaturę QWERTY, a nie pisać sesemesy na cyferkach jak wszyscy inni... no ale trudno się mówi....