Autor Wątek: Naruto  (Przeczytany 15953 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 02, 2004, 07:24:39 pm »
Właśnie przeczytałem 9 tom i jest zajebisty... jak i poprzednie zresztą :)  dokończenie walki Sakurki, oraz walka Hinaty fajnie :)  dużo akcji, Naruto dużo pokazał i niechodzi mi tu oto co pokazał podczas walki... zajebisty tom :)  szczególnie akcja z hinatą mi się podobała :wub:

Heh tak pozatym to odkryłem zajebistą piosenke która pasuje do czytania Naruto... ofkoz znałem ją wczęsniej ale nigdy nie słuchałym przy Naruciaku Gackt-Doom's Day przypomniał mi się ten AMV z Naruto do tej piosenki i spróbowałem jakby się słuchało tej nuty podczas czytania... noi czyta się zajebiście bo piosenka mam momenty mocno gitarowe, momenty gdy Gackt desperacko ryczy i gdy po cichu śpiewa... jest uczuciowa i mocna... tak jak Naruto, raz chopaki walczą a raz gadają poważne rzeczy z jakimś przesłaniem... świetnie to pasuje i żałuje że dopiero teraz tak zacząłem czytać Naruciaka z tą nutą :rolleyes:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Naruto
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:11:31 pm »
Heh ja kupiłam go juz jakiś czas(znaczy się moja siostra)i jestem w trakcie czytania....nie mogłam sie do niego dostać.Najpierw moja siostra czytała,a potem porzyczyła koledze.....ale teraz nie odpuszczę  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 17, 2004, 05:22:31 pm »
Heh to mam nadzieje że się dorwiesz do tej mangi w koću i że ci się spodoba, mi się podobał bardzo ten tom, podoballa mi się rola Hinaty i strasznie ją polubiłem po przeczytaniu tego tomu, już wcześniej ją lubiałem bo byłą taka tajemicz i skryta w sobie ale teraz poprostu ją uwielbiam :)  no i wreszcie coś ruszyło moje ściaganie anime ze stronki, i moge dalej oglądać, narazie jestem na 26 i 27 odcinku, ale coś mi się z Naruto Chaos lipnie ściąga czasami... wogóle to ja nie wiem jak oni mogą mieć tyle odcinków anime na stronce internetowej O_o


EDIT after one week:::::::::No cóż... Mariuszek wpadł dziś na genialny pomysł że jak z Nauto Chaos ściągam jeden odcinek to od razu moge ściągać 2 i nic się nie stanie... no to jak teraz ściągam 2 naraz to troche przyspiesze.. narazie jestem na 41 odcinku no i Naruciak to świetne anime ale już zaczyna mnie wkurzać to powtarzaniee się... a napewno jeszcze będzie więcej flashbacku w przyszłych odcinkach... boshe tam nawet powtarzają po 2 razy jak sasuke trzymając sie za bark obraca się w kierunku Naruto i na niego patrzy... Naruto sobie 2 razy wspomina takie cóś... narazie najlepszy odcinek to był dla mnie 30 jak Sasuke walczył z tym cieciem z językiem co to na węża się przerabia, bo zdał sobie sprawe że niejest taki dobry jak go naruto wyzwał od leszczy.... no i zajebista muzyka była... poraz pierwszy usłyszałem w tym odcinku taki fajny motyw muzyczny dramatyczny... często był jak jak ktoś rozmawiał z tym wężowatym typem... kurde zapomniałem imienia a zawsze pamiętałem >.<
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2004, 11:38:52 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Naruto
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 17, 2004, 06:06:26 pm »
Gipsi on się nazywał Orochimaru,a tak wogóle to przeczytałam wreszcie ten nieszczęsny tomik,i było mi szkoda Hinaty...no ale ciekawie się skończył.Ciekawi mnie bardzo kto wygra tą walkę hehe(choć mam już pewne przypuszczenia,ale nie będę zapeszać)

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Naruto
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 20, 2004, 10:11:33 pm »
Hmm Naruto? Uwielbiam go :] przeczytałem jak dotąd 20 tomów na 27 które wyszły (7 mi sie nie chce ściągać xP) i oglądnołem około 17  odcinków :P Pracowałemna jednej stronie, byłem adminem na innej... cóż jestem starym wyjadaczem w związku z Naruto. Jest to najlepsza manga jaką czytałem :]

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 23, 2004, 09:21:54 pm »
Cytuj
Hmm Naruto? Uwielbiam go :] przeczytałem jak dotąd 20 tomów na 27 które wyszły (7 mi sie nie chce ściągać xP) i oglądnołem około 17 odcinków  Pracowałemna jednej stronie, byłem adminem na innej... cóż jestem starym wyjadaczem w związku z Naruto. Jest to najlepsza manga jaką czytałem :]

eee no to aż takim wymiataczem nie jesteś... na tej stronie są ludzie którzy są na bieżąco z wszystkimi nowymi odcinkami i i mają przeczytane chapttery wszystkie...
ja jestem na 58 odciunku serii i mangi nie czytam scanów, tylko czytam oryginał wydawany w polsce więc jestem na 9 tomie...

dzisiaj oglądałem chyba 58 odcinek czy któryśtam i bardzo fajny był, nieźle zakręcony-bo działo sięw nim akcja w szpitalu gdzie Gaara buszował i fajnie to zakręcili tak że za każdym razem jak coś się działo to ja już myślałem że to Gaara a to się okazywal ktoś inny... fajnie im to wyszło :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Naruto
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 23, 2004, 09:36:11 pm »
potem bedzie jeszcze mega podbna akcja z kims innym i bedzie nawet jeszcze fajniejsza :D

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Naruto
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 26, 2004, 11:43:57 pm »
Ja jestem od niedawna na bierząco z odcinkami skany tylko czytałęm od tomu 10 bo do 9 przeczytałem Polskie wydania a o odcinki sie nie musze martwić wcześniejsze bo mam u brata całą kolekcje :]

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:04:04 am »
Ja jestem na bakier z anime, za to z mangą na bieżąco, dzięki skanom grupy "Inane". Fabula całkiem nieźle poplątana się zaczyna robić, za to walki, pierwsza klasa. A przy dobrej muzyce to jest dopiero jazda... Heh. Chociaż walka
"SPOILER" Naruto z Sasuke, przy tych ich przemianach, to już lekkie przegięcie. Więcej wspomnień, niż akcji w sumie. Za to teraz, gdy w końcu dowiadujemy się nieco więcej o przeszłości Kakashiego, akcja staje się coraz lepsza.

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Naruto
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:09:18 am »
A ja nie wiem czy w mandze sie to rozwiązuje ale czy oni w końcu dorwą sasuke i nie dojdzie do przemiany w Cours Seal Level 2? bo jestem ciekawy :P

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:13:39 am »
SPOILER: Tak. Zdradzę jedynie, że Sasuke po tej przemianie totalnie zmieni swe oblicze. Ale za to Naruto, po swojej transformacji... Po prostu uczta dla oczu!

Offline Advent Children

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://:]
Naruto
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 27, 2004, 12:17:38 am »
To znaczy ja widziałem kiedyś gdzieś Sasuke pod Course Sealem 2 ale nie byłem pewny czy to nie podróbvka ^^ no więc zabieram sie za ściąganie ^^

-------------------
Forum o Anime Pomóż je rozkręcić ^^:
[Anime Confusion]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Naruto
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 09, 2005, 09:30:56 pm »
szit szit własnie obejrzalem odcinki 115 i 116-117
SPOJLER
i bede plakal ;( jak oni mogli, najpierw Chouji, potem Neji ;( jesze w kolejnym pewnie kolejne ofiary bedą... chamy jedne. Ale przynajmniej walka Neji vs spajdermen była miodzio, jedna z najlepszych jak nie najlepsza do tej pory,<koncowke ogladalem na stojaco bo mi sie straszliwie siusiu chcialo ale przeciez nie moglem sie oderwac :P > w przeciwienstwie do starcia grubaskow ktore bylo poprostu smieszne, z technika "wielkiej reki" choujiego na czele :F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2005, 09:35:36 pm wysłana przez Morchol »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Naruto
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 09, 2005, 09:50:27 pm »
Też takim małym spoilerkiem zażuce (ba i nawet nie udam że to niespoiler):

Mi się wydaje że Neji żyje, dlatego że sam powiedział ze musi żyć, więc zobaczysz że jeszcze wstanie za pare epizodów, a walka jakaś specjalna wcale niebyła (Lee Vs Gara dalej rządzi)  , ale ciekawe kto będzie następny. Mnie sie zdaje że Kiba z tym gościem z fletem ;F, a Shikamaru będzie walczył z tą kobitą, bo zawsze na kobity trafiał to tera tez tak będzie :F (SPojer jeszcze większy: Jak sasuke już będzie Walczył z naruto to Sasuke osiągnie 2gi poziom, a Naruto będzie l"lisem" to walka zakończy się remisem, i oboje z hopców ledwo to pżeżyją)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2005, 09:53:02 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Naruto
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 09, 2005, 09:54:14 pm »
ee a nie ogladales tego po endingu "w nastepnym odcinku" ? ma byc walka 4 <kiba, akamaru, shikamaru naruto> na 2 bo i taki mniej wiecej tytul odcinka i tak zapowiadali :P a ten "wiekszy spojler" to juz raz pisales z tym ze bez zaznaczania ze to spojler wiec i tak wszyscy wiedza :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Naruto
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 09, 2005, 10:05:01 pm »
Może niekażden sziks to czytał .. :F(większego spoilera)


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 09, 2005, 10:11:24 pm »
ja nie czytałem tego co piszecie :)

ale powiem wam że dla mnie jako pipki która siedzi dopiero na 77 odcinku to mega hoojnią jest to że patrze na to jak powiedzmi jakiś hokage wyciąga komóś przez 6 odcinków dusze i oboje krzyczą jakby kupe robili a i tak ie mogą dokończyć walki.... tocz to DB...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Naruto
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 14, 2005, 12:10:07 am »
hmm, niektorzy wrecz kochają DB, tak jak kiedys ja. a nie oszukujmy sie Narut jest fajny i tyle :P komu sie nie podoba - trudno, komu sie podoba - (jak to powiedzieli w reklamie idei) faaaaaaajnie :F

a swoja droga, wyciaganie duszy przez kilka odcinkow, coz widocznie orochimaru sie zaparl przednimi i tylnymi lapami i nie chcial dziadkowi oddac  :devil:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Naruto
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 14, 2005, 12:56:06 am »
Noo.. tutaj to mogę przebywać bez ryzyko o spojlery, bo z czym jak z czym, ale z Naruciakiem to ja jestem na bierząco i przeczytałem kilka dni temu 247 czapter... zaspojlerowałbym wam coś, ale mi się nie chcę.... pochwaliłem się tylko, żeby wam zrobić na złość, że ja wiem co się będzie działo, a wy nie i żebyście się popłakali i pobiegli do mamusi albo do innej piaskownicy...

A tak przy okazji... ktoś wie na ile tomików lub chapterów przewidziany jest Naruto? Bo się z tego brazylijska telenowela robi....
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2005, 12:57:18 am wysłana przez Tantalus »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Naruto
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 18, 2005, 08:15:17 pm »
Naruto 122 łepizod jest spoko ale kurdwa w zahęcaczu do następnego odcinka pojawił się rock lee, następny epizod będzie full wypas ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego