Autor Wątek: FFVII - Dirge of Cerberus  (Przeczytany 22957 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:06:44 pm »
eee ale jednak Kingdom Heart nie był taką strzelaką jak Devil May Cry tylko o był action-rpg.. a z teg co słyszałem to DoC ma być bardziej Devilowe...

a co to jest to słynne OMV bo nie mam pojęcia...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:26:05 pm »
chyba filmiki - tak mi sie jakos kojarzy :P ale czemu nie ma ich byc i skad ten skrot to juz niewiem :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:29:53 pm »
jeżeli chodz o filmiki... to ten magiczny skrót to raczej FMV...
a czemu ma ich nie być... to nie mam pojęcia... gdzieś to słyszał Wizard?:>
jak płyta wyjdzie na DVD to powinno być dużo filmików... nno chyba że to nie Square robi tą gre a tylko zleciło ją do roboty jakimś cieciom i udzieliło swojej licencji i nie chce się im nawet robić filmików... a te ciecie co robią gre poprostu nie robią filmików bo by się nie rónały z tymi od Square... no ale ta moja teoria chyba jakaś mało prawdopodobna...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 04, 2004, 10:58:28 pm »
Chodziło mi o to, że w TPSach i action rpgach raczej dodaje się szerszą gamę animacji postaci i  robi przerywniki filmowe w zwykłej grafice... .No ale w końcu to jest FF, więc niewykluczone, ze FMV tez tam będą. A wogule to jak narazie strasznie mało informacji jest na temat tej gry, więc jeszcze wszystko możliwe
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 05, 2004, 09:49:48 am »
Square napewno zrobi dobrą gre bo do tego nas już pzyzwyczaił, więc zapewne niebedzie to jakiś tam kam szot. The Bouncer też mial być niewypalem a jest zajafkowy i ciekawy.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 11, 2004, 01:00:19 am »
Szperając po internecie znalazłem ulepszoną wersję trailera, który wcześniej podałem. Ten waży koło 11 MB, ma dość wysoką rozdzielczość, jest trochę dłuższy i ma czystą ścieżkę dźwiękową. _oto link_
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:53:16 am »
tia no tutaj na tym trailerze już widać że grafika jest o wiele ostrzejsza niż poprzednio i jest dzwięk... ehhh zajebisty ten japński dubbing piękny ma głos koibecina która w trailerze mówi...

a na tej stronce też są trailery do FFXII ale to nie o tym topic...

na tralerze widać że jest tam na końcu zniszczone miasto, i mam pytanie czy akcja gry toczy się po FFVII czy FFVII:AC?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 11, 2004, 07:53:27 pm »
Akcja gry toczy się 3 lata po zakończeniu  FFVII, czyli rok po zakończeniu AC. Całość (albo raczej większość) gry będzie rozgrywać się w zniszczonym Midgar... a przynajmniej tak zapewniają jak na razie producęci
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 05, 2005, 02:44:42 pm »
Ja czekam na Dirga z niecierpliwością, bo uwielbiam Vinniego... W końcu ktoś wpadł na pomysł, by go "ożywić".
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 05:00:27 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 08, 2005, 09:43:46 am »
W sumie o grze narazie nic więce nie wiadomo... Square uruchomiło strone oficjalną która jest zajebiście śmieszna bo nie ma na niej kompletnie nic... ale za to znalazłem fajny Art Vinca z gry:


całkiem fajnie tu wyszedł... mrocznie


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 08, 2005, 10:53:21 am »
Wow obrazek zadzebisty...szkoda tylko,że nic nie wiadomo dalej o grze....i fabule.

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 08, 2005, 11:28:07 am »
Nie no vincent tu zarąbiście wszyszedl. W jednej rzeczy już zgłupiałem... Na jaką to bedzie konsole <CO?>??
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 11:28:54 am wysłana przez little »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 08, 2005, 11:40:48 am »
Dirge of Cerberus wyjdzie na Playstation 2... jedyne co w tym arcie mi się niepodoba to te potworki jakieś takie dziwne;/ ale sam Vincent zajebisty i kolory fajne... aha no i olie się nie myle spawdziło się to o czym mówiłem wcześniej, w grze nie będzie chyba postaci z FFIX i to były tylko perfidne ploty... nie widziałbym w klimacie gry kompletniem iejsca na cokolwiek ze świata FFIX


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 08, 2005, 05:00:02 pm »
Te "potworki" to sam tytułowy Cerberus chyba. Tylko czemu Vinnie po nim depcze? :P
O ile wiem, akcja dzieje się 2 lata po FF7AC, pojawia siem nowa korporacja a wraz z nią nowe kłopoty (rutyna?). A wystąpi min. Cait :P Można znaleźć więcej na adventchildren.net
Wreszcie gra z moim ukochanym facetem w roli głównej *_*

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 08, 2005, 06:05:09 pm »
Siostra miała komunei musze ją namówić żeby ps2 kupiła to se pogram bo Vincenta teżlubie na maxa. A te kości to chyba faktycznie cerberus. A czemu nieżywy...może tak ma być :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 08, 2005, 06:34:50 pm »
Ten art jest fajny i od dłuższego czasu już gości u mnie na tapecie.... Swoją drogą, to jeszcze nie wiadomo dokładnie, jaka jest data wydania, co nie? ..... Ech.... Square powinien zabrać się w końcu za skończenie ffVII AC, a nie rozdrabniać się zbyt bardzo.... .
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 09, 2005, 12:18:44 pm »
No całkiem niezły ten Vincent na obrazku, też mi się podoba.  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 10, 2005, 10:20:57 pm »

Witamy, panie Reeve


i pana też... Panie Reeve?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 10, 2005, 10:44:15 pm »
eee ten koleś to jest ten typ co sterował Cait Sithem? Będzie jakąś ważniejszą postacią w grze? czy tak tylko się przewinie żeby pokazać że S-E uchyla rąbek tajemnicy z Final Fantasy VII...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
FFVII - Dirge of Cerberus
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 10, 2005, 11:44:03 pm »
Mi się wydaje, że wszystkie postacie odegrają ważną rolę... w końcu to ma być kontynuacja FFVII, a nie sądzę, żeby square zawiodło fanów w ten sposób. Chociaż z tego co mi wiadomo Caith i Reeve są jedynymi postaciami poza Vincem do tej pory pokazanymi na skreenach więc można mniemać, ze odegrają jedną z ważniejszych ról
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!