Autor Wątek: Linkin Park  (Przeczytany 10220 razy)

Offline Yoshi

  • Soldier
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
    • http://
Linkin Park
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 01, 2004, 05:57:21 pm »
Mi z LP najbardziej się podoba In the head, Faint, Numb, itp. Na reanimation fajny jest też Superxero. Live In Texas nie zaskoczył mnie niczym, zwykła płyta koncertowa. Ale za to teledyski fajowe, szczególnie Faint :)  

Offline skrabson

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 06, 2004, 02:10:53 pm »
Mi sie podobaja najbardziej:
Hybrid Theory- One Step Closer, Papercut, Points Of Authority,
Crawling, In The End, Pushing Me Away

Meteora- Lying From You, Hit The Floor, Figure.09, From The Inside, Nobody's listening

Hybrid Theory EP- Carousel, And One, Step Up

Reanimation- P5hng Me A*wy, Ppr Kut

LP Underground- A.06, Dedicated, High Voltage (REMIX), Pts. Of. Athrty. (Crystal...) A co tam cala plyta LPU V2.0 jest The Best :D

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Linkin Park
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 07, 2004, 01:58:49 am »
A ja lubię niektóre piosenki Linkin Park i uważam, że są naprawdę dobre. Na dodatek (i tu pewnie narobię sobie wrogów;) całkiem podobają mi się głosiki tych facetów.
Co mi sie najbardziej podoba? : Crawling, In the end, Runaway, One step closer,Faint, From the inside, Numb, My reason i pewnie cos jeszcze, ale już nie pamiętam o tej porze :)
Don't worry be happy :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #43 dnia: Października 15, 2004, 07:54:56 pm »
osatnio uslyszalem pirszy raz (az wstyd sie przyznac) FAINT. Ta piosnka wymiata totalnie

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #44 dnia: Października 16, 2004, 03:07:21 pm »
eee....Faint....wymiata...raczej nie...predzej Numb albo Crawling...ale nie Numb

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #45 dnia: Października 16, 2004, 03:14:40 pm »
no Numb tyz fajny ale mi sie Faint bardzo pododba :P zwalszcza za ferfren :D
 

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 09, 2004, 10:21:05 pm »
LP jest the best:D:DW moim rankingu LP jest na pierwszym miejscu przed Rammsteinem i Dir en Greyem :D  Btw: ostatnio często sobie słucham Points of Authority (wersja z reanimation)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 09, 2004, 10:33:59 pm »
Cytuj
LP jest the best:D:DW moim rankingu LP jest na pierwszym miejscu przed Rammsteinem i Dir en Greyem :D  Btw: ostatnio często sobie słucham Points of Authority (wersja z reanimation)
Coooo Dir en grey lol kim ty jesteś i dlaczego ja pierwszy raz widze cię na forum :o  :o  to tutaj ktoś słucha Deg'a?:> czy to był taki chwytliwy żart:>

Co do LP to ze ździwieniem patrzałem jak mój brat ściągał z neta ich płyte... i słuchał tego... on jest maniakiem housu, a zaczął słuchać LP... no cuż leciały często w domu te dzwięki co mnie dziwiło i niestety zniesmaczyło... troche z tego wszystkiego spodobało mi się Breaking the Habbit...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Linkin Park
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 09, 2004, 10:51:50 pm »
oj gipson gipson, ja przeca slucham deg-a, moze nie jakos nalogowo, ale mam na plejliscie <wsrod prawie 2000 piosenek :P > nie doceniasz mnie ;(
:P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 09, 2004, 11:03:15 pm »
ehhhh Wacławie ja się dziwie bo tego użytkownika nie znam i on bez mojej zachęty słuchał Dega.... przed tobą już daaaawno Deg'a przesłuchał Devil i docenił, oprócz tego Little bardzo uwielbia Deg'a... nom i może by się ktoś tam jesczze znalazł, bo Bambi M też z 2 piosenki lubi... nawet qiax lubiał kilka ich piosnek... a tu było zdziwienie bo nie kojaże Kristofera a nagle widze że ma dwadzieścia ileś postów i lubi Rammsteina i Dega, nom i do tego w prfilu FFIX... a ja nic o takim użytkowniku nie wiedziałem :/

ale żeby nie było Mrochol... doceniam i szanuje i w przyszłości za to ci baku baku zafunduje :P  
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2004, 11:03:45 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 10, 2004, 07:47:59 am »
Cytuj
Cytuj
LP jest the best:D:DW moim rankingu LP jest na pierwszym miejscu przed Rammsteinem i Dir en Greyem :D  Btw: ostatnio często sobie słucham Points of Authority (wersja z reanimation)
Coooo Dir en grey lol kim ty jesteś i dlaczego ja pierwszy raz widze cię na forum :o  :o  to tutaj ktoś słucha Deg'a?:> czy to był taki chwytliwy żart:>

 
Buhahah. Ja go nawróciłem :devil: Pożyczyłem mu płytke i zaczoł słuchać :devil: . I bardzo dobrze :devil:
A na forum był kiedyś.... Jeszcze przed czyszczeniem....

A co do Linkin Parka to mi sie przejadł totalnie. Wydali by nową płyte a nie zmulają.....
A kij z nimi. J Rock jest o wiele lepszy. Dir en Grey, MUCC i Kagerou wymiatają !! :devil:  

Offline DARK rONIn

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • http://
Linkin Park
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 10, 2004, 02:09:43 pm »
Mnie się LP bardzo podoba (niewiele zespołów mógłbym uznać za lepsze). Mają świetną muzę, dobre texty na poziomie no i nawet efektowne klipy (zwłaszcza "In The End").
Ktoś przy początku rzucił że nie reprezentują żadnego stylu. Każdy kto śpiewa reprezentuje jakiś styl. LP najczęściej jest podciągany pod Nu Metal, choć czasem też pod Rock i Hip Hop ;(  (tylko nie Hip Hop!!!)

No to koże ja też wypiszę kilka moich ulubionych songów (choć podobają mi się wszystkie): One step closer, Runaway, Papercut, Don`t Stay, Somwhere i belong, Numb    no i jak dla mnie debesciarska BREAKING THE HABBIT.
I want to see you use your capabilities
Build me an ocean then destroy it with your eyes

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 10, 2004, 02:20:37 pm »
Cytuj
choć czasem też pod Rock i Hip Hop  (tylko nie Hip Hop!!!)
eee... po mojemu to tez podchodzi pod hh (nie mowie ze tylko :F) bo co niby robi ten co zawsze zwrotki spiewa? tak tak... rapuje...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Linkin Park
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 10, 2004, 07:08:15 pm »
lp..podobaja mi sie moze ze cztery piosenki.. ale ogólnie to nie lubie człnków zespolu.. moim zdaniem to oni grają nu-metal (choc tez nie wiem gdzie tam metal mozna znalesc O_o ) oni som tacy strasznie komercyjni i tak jak na poczotku zauwazyl GP chcą sie podpodobac publicznosci.. ale mi tam niezawadzają, jeżeli ludziom sie to podoba to niech sobie sluchają, każdy ma inny gust ;)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 12, 2005, 05:54:54 pm »
mi z linkin parku najbardziej sie podoba kawalek Numb/Encore wymiata :P  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Linkin Park
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:15:48 pm »
Najlepsze są: In the End,Numb [samo LP], From the Inside,Runaway, One step closer i takie jeszcze jedno,którego tytułu za cholere nie mogę sobie przypomnieć  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 14, 2005, 05:23:45 pm »
Jest jeszcze kilkanaście pioenek które mi sie podobają, ale ogólnie zespół mi sie totalnie, przejadł. Oni sąnudni do bulu (już nie mówie otym że grająna jedno kopyto). Pierwszy ich album - wileki sukces, duzo oób szaleje za nimi.
Kolejny - remixy, części sie podobają, inni omijają na odlegołość, jak dlamnie to tyle czekania żeby wydali płyte z remixami to jest śmieszne. Potem była meteora - kolejny sukces. A co potem..... Totalna zmuła. Co jakiś czas tylko wydawali nowe klipy, nic nowego. W tym momencie miałem ich poprostu dość :P.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Linkin Park
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 15, 2005, 11:18:34 pm »
mi tez sie oni przejadli troche... glownie dlatego ze odkad zaczalem grac na gitarze zwracam wieksza uwage na muzyke niz na spiew a lp pod tym wzgledem praktycznie nie ma czym sie pochwalic :-/ riffy przewaznie takie jakies nijakie, nie wspominajac o najwiekszym ich grzechu - gdzie do !@#%^&*() sa solowki?!?!?!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Linkin Park
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 29, 2005, 04:04:04 pm »
hmm, ja lubie Linkinow, na gitarze nie gram, ale powtarzanie w kolko tych samych kawalkow, ktorych nie ma za duzo moze czlowieka znudzic. np ostatnie "dzielo" Colision Course, te same kawalki ale z inna sciezka dzwiekowa... szkoda, bo teksty ladne są (jak Yuz  :shifty:  ). Mimo to i tak czesto w moim domu rozbrzmiewa donosnie Linkin Park :D

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Linkin Park
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 08, 2005, 08:06:08 pm »
Mi z LP najbardziej się podoba In the head, Faint, Numb, itp. Na reanimation fajny jest też Superxero. Live In Texas nie zaskoczył mnie niczym, zwykła płyta koncertowa. Ale za to teledyski fajowe, szczególnie Faint  no i ostatnio zassałem sobie Linkin Park vs Jay-Z ... taki koncercik ale fajowy :D
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]