Autor Wątek: Ogólnie  (Przeczytany 23002 razy)

Offline Kensai

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #140 dnia: Maja 31, 2004, 09:47:57 pm »
No w sumie to masz racje ja jeszcze jestem no0b w PT jedynie 23 lvl mam wiec jak najwiecej staram sie dowiedziec a tam gdzie gram, czyli na Galantii jest bardzo mało klanów a pozatym ni są to ludzie do których chciałbym dołączyć....no ale ok thx za odpowiedz :P
"Dzisiaj Jest Dobry Dzień, Żeby Umarł Ktoś Inny..."

[size=8]DW lvl 120[/size]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Ogólnie
« Odpowiedź #141 dnia: Maja 31, 2004, 10:08:48 pm »
sorry za OT, ale mam małą publiczna prośba do Kensaiego - stary nie podkreślaj co chwile że jesteś noobem, każdy kiedyś był, a tylko robisz z siebie "małą biedną ofiare" ;) a zreszta IMO nie jesteś noobem, tylko jak już newbie a to duża różnica :)
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2004, 10:09:38 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kensai

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #142 dnia: Maja 31, 2004, 10:24:46 pm »
buhahahahahahahaah :P no masz troche racji (jak zwykle...:P) no ale ja jade z opinią redaktorów czy moderatorów czy jak im tam no bo wiesz ...ostrzeżenie cytuję; "za glupote...tak dalej" jest troszkę "nie na miejscu" to że ja jestem głupi to jest tylko i wyłącznie moja sprawa a nie ARD-a.....rozumiem że to forum jest pod ich kontrolą ale najczęsciej "głupotaj jest największą mądrością" wiem że staracie się unikać takich jak ja ale to jest do chol*** FORUM więc każdy bez względu na to czy jest głupi czy madry (chociaż i to i to to pojęcia względne...) ma prawo do wypowiadania się tu w końcu to wszysko jest dla ludzi no nie......:P i jeśli dacie mi za ten post następne ostrzeżenie to prosze sprecyzujcie chociaż za co..... :unsure:

edit!!: by qiax - Gdyby głupota była mądrościa, to by sie nazywała mądrością...

To, że jesteś głupi - to fakt. To, że jesteś bardzo głupi - to smutna prawda. Czym to się różni? W moim odniesieniu głupcem nie jest ten, kto głupio robi, ale ten, kto nie dąży do poznania swoich błędów i nie wyciaga z nich wniosków.
1.
EDYTUJ POSTY
2.
NIE PISZ DWOCH POSTÓW POD RZĄD
3.
TO JEST FORUM - nie przedszkole
4.
To, że tobie nie przeszkadza, że jesteś głupi, to twoja sprawa, ale to nie oznacza, ze musisz zatruwać swą głupotą innych.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2004, 10:58:25 pm wysłana przez qiax »
"Dzisiaj Jest Dobry Dzień, Żeby Umarł Ktoś Inny..."

[size=8]DW lvl 120[/size]

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #143 dnia: Maja 31, 2004, 10:55:05 pm »
EE ufff zaczyna sssie robić gorąco ale nie wiem co zrobić żeby wasss wszyssstkich pogodzić :( . Sam kiedyś byłem jak on a teraz co... jessstem Modem :P
Ussspokujcie sssię bo będę musssiał dawać ossstrzeżenia i innym (nawet sssiłom wyższym <_< ) łamiecie regulamin ssstworzony przez sssiebie (mianowicie nie obrażać innych forumowiczów)
Kensai podchódz do ssspraw z większą powagą edytuj posssty i co najważniejsze przeczytaj regulamin B)

Koniec Offtopic by Mod

edit!!: by qiax
Ja go nie obrażam, ja tylko pisze fakty... Po za tym jak mam go obrażać, skoro on sam tak uważa... EOT <lubię, jak ostatnie słowo nalezy do mnie>
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2004, 10:57:34 pm wysłana przez qiax »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 01, 2004, 06:33:15 am »
jeszcze tylko ja cos powiem i koniec offtopa...

Kensai, wlasnie dales kolejny przyklad swojej "inteligencji"...nie dostales ode mnie ostrzezenia za to ze jestes glupi (ja tak nie powiedzialem) tylko za glupie zachowanie...jesli nie widzisz roznicy przeczytaj uwaznie pierwszy EDIT qiaxa...wyjasnil to tak klarownie, ze nawet nie bede smial nic dodawac...

Cytuj
ale to jest do chol*** FORUM więc każdy bez względu na to czy jest głupi czy madry (chociaż i to i to to pojęcia względne...) ma prawo do wypowiadania się tu w końcu to wszysko jest dla ludzi no nie......

wiec jak wiesz kazde forum ma swoje wlasne prawa...ty na "dzien dobry" lamiesz jedno z podstawaowych praw, a mianowicie piszesz 2 posty pod rzad i to w kilku tematach...oczywiscie trudno kliknac EDYTUJ w prawym gornym rogu swojego posta...strasznie...jesli nie wiesz na jakiej zasadzie to dziala, to zapytaj...na pewno kazdy z uzytkownikow 4um ci pomoze, mozesz byc pewny...

Cytuj
i jeśli dacie mi za ten post następne ostrzeżenie to prosze sprecyzujcie chociaż za co.....

my za takie posty nie karamy...bo musze stwierdzic ze to jest twoj pierwszy post, do ktorego nie mam zastrzezen :lol:...i oby tak dalej...

jak powiedzial Marv...KONIEC OFFTOPA...wracamy do tematu PT

P.S. ja tez tak kiedys pisalem jak ty Kensai...4um zostalo w calosci skasowane przez moje wybryki  :unsure: ...dlatego teraz robimy wszystko aby do takiej sytuacji nie dopuscic...

Offline Kensai

  • Soldier
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 01, 2004, 12:16:29 pm »
ok zrozumiałem większa powaga, edytowanie postów, nie więcej nież 1 pod rząd spox będę przestrzegał tych zasad.....ale jeśli jeszcze raz coś przeskrobie tto dajcie mi "porządnego kopa w tyłek :P"

jednego juz dostales...jeszcze ci malo :P...mozesz na nas liczyc  ;)
EDIT by ARD
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2004, 12:34:56 pm wysłana przez ARD »
"Dzisiaj Jest Dobry Dzień, Żeby Umarł Ktoś Inny..."

[size=8]DW lvl 120[/size]

MarvelliX

  • Gość
Ogólnie
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 04, 2004, 06:43:11 pm »
A to coś co zawdzięczacie wielkiemu qiax'owi: The Killer PT Prophecy wejdzcie na ssstrone a później zakładkę Flash i ssspróbujcie nie dossstać rotfl'a  :D
A tu lekka (mało napisssane :P ) ironia do gry  ;)  

Offline M@VeRick

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 04, 2004, 07:05:29 pm »
Heheh niepowiem, ostre:]

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 05, 2004, 11:03:38 am »
Swietne Marvell ... ta ironia wymiata ale trzeba przyznac ze trafia w sedno sprawy :P
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Death Scythe

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 06, 2004, 09:10:08 pm »
Smiesznie wyglada logowanie w PT ;) Dokładnie oddaje to co robi się w PT podczas wchodzenia do gry :)
Mam pytanie: Jak można w ciągu 10 sekund 5 razy level up zdobyć? Spotkałam kogoś imieniem Yoz_yoz i powiedział mi, że jestem hackerem ;) określił to jako: it was like lvlup lvlup lvlup...
Potem jednyk mu wytłumaczyłam, że szybko skille zmieniam (dzięki Marvell za tip :P ).
Sometimes the answer is soooooo obvious that you don't need to ask, my fellow

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 06, 2004, 09:24:49 pm »
W oknie dialogowym należy wpisać: yahoo - czasami występuje bug, że wygląda to tak, jakby się lvl zdobyło.

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
Ogólnie
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 06, 2004, 11:46:23 pm »
to było tam obok warp gate ?? to byłem pszy tym ale w to niewnikałem - niewiedzialem o co chodzi :P
:D:D:D:D

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Ogólnie
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 11, 2004, 03:38:52 pm »
Czy mi się wydaje, że jest nowy patch do PT :huh: Nie, nie wydaje mi się. Trzeba ściągnąć i zobaczyć co nowego jest ;)
Edit: może zbyt szybki nie jestem, ale mnie nie było. A mój nick nie pisze się przez "ch" tylko przez samo "h"( tak dla wiadomości jak byś nie wiedział :P )
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2004, 09:20:22 pm wysłana przez heti »