Autor Wątek: Hobby  (Przeczytany 7914 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Hobby
« Odpowiedź #20 dnia: Października 28, 2004, 01:47:26 pm »
Japoński - mówienie - proste
Japoński - pisanie - trudniejsze
Japośnki - słownictwo - ...omg
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Hobby
« Odpowiedź #21 dnia: Października 28, 2004, 06:40:54 pm »
Cytuj
czy to jest to co ja myśle?
Bardzo możliwe ;) Na Forum to jednak dużo osób niepełnoletnich przebywa ;)

Cytuj
Elficki jest pieknym językiem. Znawcy mówią, że to łatwe, ale jakoś nie mam czasu i odwagi się za niego zabrać.
Oglądałam kiedyś Rozmowy w toku, w których był jakis facet mówiący elfickim. Podobno bardzo mało osób na świecie zna dobrze ten język... No w sumie to się nie dziwię ;)
Don't worry be happy :)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #22 dnia: Października 28, 2004, 07:07:09 pm »
e...... a co to ten elficki?  ke?  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Hobby
« Odpowiedź #23 dnia: Października 28, 2004, 08:28:23 pm »

Zbaczacie troche z kursssu :prr:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #24 dnia: Października 30, 2004, 01:25:24 pm »
Cytuj
Podziwiam twoją odwagę, Gipsi, a jakby to twoja rodzina przeczytała. 
Żadna odwaga... stwierdzam faqty... :P  a rodzina niech sobie czyta... gorzej by było jakby mnie matka przyłapała..wtedy bym się czuł bynajmniej dziwnie... :lol:  le koniec gadania o masturbacji, bo pewnie wszystkich już ręce świeżbią... ale ciiiii to pewnie nie prawda że 99% chłopaków to robi :shifty:  i 80% dziewczyn (80% dlatego że 19 się nie przyznaje :P )

Cytuj
Picie:
No i moim hobby jest także picie winka...mniam mniam.
Też kiedyś takie miałem... ale już dawno nie próbowałem :(  jakoś od "incydentu z gołąbkiem" boje się zażyć znowu tego trunku boskiego...

Cytuj
****
Jeżeli to jest to o czym myślał Marv i co myśle ja i zgadza się liczba liter odpowiadających kolejno literą S, E, K, S to nie wiem poco to cenzurować bo przeca to nie przekleństwo ani demoralizacja młodzieży, tylko normalna rzecz bez której nikt z nas by tutj niesiedział... a uświadczyć to możemy co krok w TV, Internecie, Szkole, Pracy, Budce Telefonicznej, Obok w pokoju, w szpitalu, w dyskotece... szkoda że nie u mnie w pokoju :/

Lubie:
szkołe... ostatnimi czasy zauważyłem że ja ją lubie... zawsze jej nienawidziłem ale skaplem się że w szkole zachowuje się jak wyj*b maxymalny i z kilkoma osobami swietnie się czuje, a w domu to czasami jakoś mi tak smutno i jestem bez siły...i chce mi się spać

Nie lubie:
Mojego starego
tego że moja dziewczyna kocha swoją przyjaciółke bardziej niż mnie i spędza z nią o wiele więcej czasu i mimo iż myśli że nie jest lesbijką to moim zdaniem tak jest... a najgorsze jest to że ja mimo wszystko nie moge jej zostawić.. dlatego też nie lubie swojego niezdecydowania... to narazie te 3 rzeczy których nie lubie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Eligios

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
    • http://
Hobby
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 01, 2005, 07:36:16 pm »
Moje hobby to jest Wedkarstwo rybne nieche sie chwalic rzeczami .
Jeszcze mam Hobby piłka nozna ktura zaczełem uprawiac  wieku 4 lat
I jazda na dyskorolce uprawiam od 2 lat .:D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2005, 02:49:36 pm wysłana przez Eligios »





A cat's irritation rises in direct
 proportion to her embarrassment
times the amount of human laughter.
  -- Law of Cat Embarrasment

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #26 dnia: Września 15, 2005, 10:22:35 pm »
Jakoś tak wyszło że zawsze gdy ktośpyta o hobby myślałem że jestem dziwny bo między innymi odpowiadałem że "leżenie na łóżku i słuchanie japońskiej muzyki"
Odkąd mam kompa, PS2 i TV w moim pokoju strasznie zaniedbałem to...

Ale za to mam nową forme dziwnej "rozrywki"... zażucam sobie na kompa na pulpit zdjęcie jakieś  bliskiej mi osoby (Hip hopófka) lub które robi na mnie wrażenie (yyy nieważne co lub kto na mnie robi wrażenie ;]), przeżucam na ekran TV, kłade się na łóżko, zapuszczam muzyke jakąś montującą, zapalam fajke i leże i myśle tak ok. godzine...
super sprawa ;]

...szczególnie super jak se tak leże i spale 4 fajki pod żąd a później za pół godziny żygam do śmietnika który leży koło łóżka ;] -wczoraj taką akcjem iałem ;/
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2005, 10:23:23 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #27 dnia: Września 16, 2005, 02:07:00 pm »
Hmmmm

1. Napewno od jakiegoś roku muzyka :D Japońskie oczywiście :D Słucham jej praktycznie cały czas nielicząc uczenia sie biologi, niemieckiego i angielskiego no i oczywiście kiedy śpie :P

2. Manga&Anime.... Anime ostatnio troszku mniej ale i tak to kocham

3. Czytanie książek :D Polska fantastyka rlz!

No i to chyba z to chyba wszystko. Ostatnimi czasy zaczynam lubić uczyć sie żapańskiego ale to chyba nie da sie hobby nazwać.....

Acha zapomniałem jeszcze oglądnie asian filmów i jdram sie u mnie coraz bardzie rozwija :D
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2005, 02:08:08 pm wysłana przez little »

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #28 dnia: Września 25, 2005, 01:36:47 pm »
powiem krotko film  , gry i muzyka (ogolnie nic specjalnego)  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 29, 2005, 01:17:27 am »
Ostatnio uczę się grać na gitarze no i planuję zakup elektryka.... a w wolnych chwilach robięrożne smieszne albo i nie śmieszne kampanie do D'n'D. w końcu jestem już średnio - zaawansowanym MG
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:27:05 am »
Nie moge. Serio. Gipson jest debeściakiem.

Cytuj
hobby to chyba takie coś co daje nam przyjemnośc i robimy to co pewien okres czasu... w takim razie moje hobby to masturbacja...
:F Debeściak. 99% Internetu (bo, jak to mówią "there is no wman on teh intranets") to robi ale tylko 1% potrafi się przyznać. Przybiłbym ci piątkę, ale nie chce przerywać ;) Respekt.

Cytuj
Oglądałam kiedyś Rozmowy w toku, w których był jakis facet mówiący elfickim. Podobno bardzo mało osób na świecie zna dobrze ten język...
Ale to czyj elficki? Sapka, Tolkiena czy innego pisarza? W ogóle istnieje takie coś jak język elficki? Podziwiam takich ludzi co się uczą elfickiego, pana tadeusza wspak i bilbii po hebrajsku. Ludziom się nudzi.

Moje hobby to tak- napisze to co obecnie, bo mam cholernie rozległe hobby, a większości i tak nie pielęgnuje. Ba, o większości nawet nie pamiętam
- Leniuchowanie:D Uwielbiam nic nie robić cały dzień a pod koniec dnia mam wyrzuty sumienia, ze nic nie zrobiłem :)
- Zarywać nocki :) Gdybym w przyszłości zdobył wolny zawód -typupisarz, dziennikarz, malarz itp- to pracowałbym tylko w nocy
- Tworzenie- ongiś zajmowałem się praktycznie kazdą dziedziną sztuki, ale niedawno pochłania mnie rysowanie. Niektórzy twierdzą ze nie mam talentu, niektórzy sie brzydzą tym co rysuje, ale myśle ze fajnie mi wychodzi. Coraz fajniej. Ale mam jedną wadę- im bardziej się staram, tym gorzej mi idzie.
No i lubie sobie w jakąś porządną grę komputerową pograć, ale niestety, ostatnio nie ma dla mnie nic ciekawego. A szkoda, bo wychowałem sie w tej prześmiesznej popkulturze komiksów i gier komputerowych, a teraz się od tego odrywam nie z mojej winy. Gry mnie nie bawią, komiksów nie czytam. Czasami tylko jakiś egzemplarz zeskanowanego Heavy Metal'a. Ale to dla świetnej grafiki pana Royo i Manary (ale bardzo rzadko się tam pojawiają).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Hobby
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:30:28 am »
hobby??...ehh...uzależniłem się od netu, gier na kompa i konsole....
pozatym..hm..troszke ucze sie grać na gitarze klasycznej (narazie), odwalam teraz downa z userbarami..zazwyczaj robie mnóstwo rzeczy, ale nic mi nie wychodzi ;]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Hobby
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 30, 2005, 07:16:24 am »
Pisanie książki <ech...>.
Spanie.
OOBE
Myślenie.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Hobby
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 04, 2011, 04:44:01 pm »
moje hobby to głównie są gry komputerowe wszystkie prócz logiczne i sportowe typu fifa drugim moim hobby są bronie wszelkiego rodzaju palne, białe,ciężkie itp oraz rysowanie no i jeszcze powiem że lubię pojeść o i tyle

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Hobby
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 04, 2011, 05:32:55 pm »
bron palna ok bron biala ok ale co to bron ciezka?

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Hobby
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 04, 2011, 05:40:53 pm »
broń palna jak i broń palna mają swoje działy jeśli chodzi broń ciężką to dział który mieści się w broniach białych jak i w broniach palnych w broniach palnych broń ciężka to taka jak mini czy gattlin gun bądź CKM a w broni białej jest to np Młot czy maczuga są jeszcze bronie miotające takie jak miotacz ognia granatnik łuk czy proca są bronie lekkie takie jak sztylety czy pistolety jest broń szturmowa występuje tylko u broni palnej są to karabiny szturmowe czyli innymi słowy assasults rifles no i tak można by wymieniać w nieskończonność

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Hobby
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 04, 2011, 07:00:08 pm »
mala uwaga czytaj swoje wypowiedzi po ich napisaniu: "broń palna jak i broń palna" no i zapomniales o broni palnej wspomniec ;x

młot to bron biala poprostu a minigun to bron palna, jak robisz taki podzial to nie dziel zara ze wzgledu na wage. Napisales ze lubisz palna i biala a to oznacza ze ta ciezka sie w nim zawiera, redundancje robisz ;x
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2011, 07:01:12 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Hobby
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 04, 2011, 07:13:09 pm »
no dobra niech ci będzie