Autor Wątek: Dyscyplina!  (Przeczytany 18266 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 09, 2004, 09:24:01 pm »
ech raczej nie lepiej dziala tymczasowy ban albo poprostu zablokowanie lev upowania i koniec spamowania się nagle zrobi...                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 09, 2004, 09:25:59 pm »
no pewnie, żę tak.....albo można spamerowi zablookować licznik exp (wtedy ucierpi na tym tylko on) i sprawa załatwiona...nie sądze, żęby chciał spamować, bez możliwości dostania levela                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 09, 2004, 09:28:36 pm »
Taki był zamysł i co wy na to ?? Może teraz ktoś inny wygłosi swoją opinie bo my tylko tak między sobą a inni nic :D                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 09, 2004, 09:33:36 pm »
no bo rozumiesz...my tu jesteśmy \"dawcy pomysłów\" i możemy jeszcze dłuuuuugo je dodawać, prawda :D ?? Ale tak na serio to wypadałoby, gdyby się ktoś przyłączył do dyskusji z serii \"jak obalić rządy spamerów\"                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 09, 2004, 09:36:25 pm »
Namierzajmy IP i ... starym dobrym sposobem :D do pieca :D

EDIT
A co do spamu.... to jakby się kto uparł to nasza dyskusja mimo że na temat mogłaby nim być...                            
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 09, 2004, 09:49:16 pm »
tak właściwie to tak.....ale zwróć uwagę na to, że właśnie zajmujemy się alternatywnym sposobem pozbycia się zjawiska spamu.......ja myśle, że należy nam się za to jakieś wyróżnienie :D hehehe.....\"za usilne tępienie spamerów\" poza tym ja nie pisze tego wszystkiegopo to, aby zdobyć level                            
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Dyscyplina!
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 09, 2004, 09:57:26 pm »
Niestety moja propozycja  w kierunku Fast reda na temat wyróżnien została odrzucona więc nici z tego :twisted: .

He he to ciekawe nie mogę sie dostać na własną stronę, a chciałem sprawdzić czy to z levelem i paskami to sie by sprawdziło, ale wydaje mi sie że nie da sie usunąc tego tylko u jednej osoby jak już to u wszystkich (a niektórzy by tego nie chcieli :evil: ), mozna za to zmienić liczbę postów  :twisted:  a to by chyba zmniejszyło level.                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Dyscyplina!
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 09, 2004, 09:59:57 pm »
i w tym sęk nie można by wyzerować takiemu spamerowi expów ?? wiem że to ostudza spójżmy chociazby na reset styczniowy :D Straciliśmy kilku dobrych ludzi ale także i spamerów...Ukłon w strone ludzi których brak na forum czyli rain i Pan_Faenor ...                            
]


Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Dyscyplina!
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 09, 2004, 11:08:44 pm »
Powiem tylko jedno zdanie na zakończenie tej telenoweli:
Niedługo zajdą zmiany.