Autor Wątek: Szkoła  (Przeczytany 17649 razy)

Offline Mr.X

  • Soldier
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
    • http://
Szkoła
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2004, 07:36:03 pm »
Szkoła??  O_o  To taki duży budynek, nie?? Byłem, widziałem... Nic ciekawgo w sumie  :grin:  
It's so good to be back!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Szkoła
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 11, 2004, 08:24:37 pm »
szkoła.. a taa.. pamietam, chodziłam tam.. heh.. zabawnie bylo...  B)  nie no zartuje,  ja juz mowilam co mysle o szkole, ale co ja sie tam bede wypowiadac jeszcze nawet do gim. nie chodze, hehe...
klase mamy ok. 19 osob zreszta sama dokladnie nie wiem, budynek jest maly jak cholera ale fajne shizy som :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2004, 08:25:13 pm wysłana przez Selphie »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 12, 2004, 09:34:55 am »
Cytuj
klase mamy ok. 19 osob zreszta sama dokladnie nie wiem, budynek jest maly jak cholera ale fajne shizy som
to w lodzi sa takie male szkoly? O_o ja chodzilem do najmiejszej w KRK i mialem 22 osoby :P

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Szkoła
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 12, 2004, 11:09:17 am »
heh, no widzisz ;) a do gim. bede chodzila co bedzie calkiem spore bo bedzie 7 klas (od A do G po) ok. 35 osób, sie moge pogubic hlehle... a tak w ogóle to moja klasa sie zmieniala, bylo 16 osób, potem 21 a teraz chyba 19..
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2004, 12:27:21 pm wysłana przez Selphie »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 12, 2004, 12:09:46 pm »
u mnie jest 29 osob ale dwie nie chodza bo sa w jakiejs specjalnejsz szkole dla patologicznych dziecie OSE. A kjedna dziewczyna ucieka z 3/4 lekcji popalic sobie trafke na lawce pod szkola

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Szkoła
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 12, 2004, 12:26:35 pm »
u mnei som tylko klasy a i b... kiedys mialam fajną klase, ale jak przyszli nowi uczniowie to...^%&%^yh5u%^  przeca jak można mowic do nauczyciela ty kur*o albo spierda*aj ?!?! jessu..... ostatnio byla afera bo ktos wrzucil czyjoms bluse do klopa..  :huh:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 12, 2004, 04:32:39 pm »
lol....przekaz ode mnie swoim "kolegom" ze wcale to nie znaczy ze jak powie "spierdalaj" do nauczyciela, to juz jest masta. To swiadczy tylko o debilizmie takiego frajera

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 21, 2005, 01:40:17 pm »
Hey! dzisiaj dzień wagarowicza a nikogo na forum nie ma? Czyżbyście siedzieli w szkole czy może z kumplami na piwku/konsoli/filmie?

Ja dzisiaj dzień wagarowicza spędziłem znowu na WKU bo musiałem donieść jakieś papiery... dostałem kategorie A... a myślałem że dałny A nie dostają :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Szkoła
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 21, 2005, 02:55:30 pm »
moj brat tez dostal A ;/
ja bylam na waksach :D ja raczej nie wagaruje, wiec bylam ostrozna, ale co tam poszlismy obok szkoly i nas wszyscy widzieli :D naszczescie mamy fajną wychowawczyni ze nam to.. usprawiedliwiła =] i ogolnie bylo fajnie..

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Szkoła
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 21, 2005, 03:06:06 pm »
łeeee a ja dzisiaj byłem w szkole...prawie ;] przed koniem uciekałem i wogole długo by opowiadać tylko jakaś dziwna wysypke na prawej dłoni mam O_o tak pozatym całkiem fajny ten pierwszy dzien wiosny ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 21, 2005, 03:24:32 pm »
Cytuj
jakaś dziwna wysypke na prawej dłoni mam

Może reakcja alergiczna od myszki, czy innych zabawnych przedmiotów, które ściskasz w prawej dłoni.....

A ja dzisiaj byłem w szkole, jako że jestem grzecznym uczniem i nie mógłbym się zdobyć na coś tak haniebnego jak wagarowanie. A tak na serio to mam zbyt dużo godzin nieusprawiedliwionych, zeby sobie pozwolić na cały dzień poza szkołą, w moim ostatnim semestrze obowiązkowej nauki. Poza tym nie było dzisiaj tak źle. Na pierwszej lekcji dostałem piątkę ze sprawdzianu z matmy (no.. z czego jak z czego, ale z matmy to Tant jest masakrator), potem na polskim włączyłem tryb offline i udawałem, że słucham pieprzenia nauczycielki. Na Fizyce był mega sprawdzian z jakiś rzeczy, co to nikogo nie obchodzą i do nieczego się w zyciu nie przydadzą, chyba, że ktoś będzie krzyżówki rozwiązywał albo weźmie udział w teleturnieju. CO zabawniejsze, kiedy cała klasa w milczeniu analizowała zadania, na korytarzu odbywał się w-f, na którym to dziewczyny jakieś miały areobik. I dzięki temu zabawnemu zbiegowi okoliczności, pisałem sprawdzian z odbijającycmi się echem po sali bitamy jakiejś maksymalnej techniawy, ala manieczki, czy inny szajs. Potem na w-f'ie w szóstkę w piłkę nożną, z elementami wreslingu (na korytarzu, na bramki do unihokeja, za pomocą piłeczki zrobionej z gąmbki). Potem na Przedsiębiorczości grałem w szachy z kumplem, a na niemieckim znowu włączyłem offline mode, rozwiazując dwa zadanka, jedno za pomocą rzutu monetą, a drugie za pomocą gry w statki z koleżanką. No i tyle... fuck... no i po co ja wam to wszystko napisałem?  

MarvelliX

  • Gość
Szkoła
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 21, 2005, 04:46:25 pm »
mi sie nawet z domu nie kciało wychodzic :P wale nawet fakt że mam sssporo godzin nie usssprawiedliwonych (w poprzednim semessstrze było 130). Jakbym doszedłe do szkoły to bym pewnie tam nie wyczymał a szatniarki by mnie nie wypuśśściły <_< kiedyś z tego powodu wyssskoczyłem ze szkolengo okna i se zwihnołem kossstke :F

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Szkoła
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 21, 2005, 07:41:43 pm »
hehe ja to dopiero zaczynam mojom przygode z wagarowaniem ze mozna to tak nazwac  :grin:  ja sama pisze usprawiedliwienia.. babka sie pewnie kapie o co chodzi no ale nie czpiea sie.. :/ i tak mam 11 h nieusparweidliiwonych (ale trudne słowo..)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 21, 2005, 10:02:20 pm »
ja tam z wagarami nie mam problemu bo moi rodzice sa lekarzami i moge sobie wziasc zwolnienie lekarske strzelic jakies hieroglify jako podpis podbic pieczatke i nikt sie nie skapnie :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Szkoła
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 21, 2005, 10:21:01 pm »
Wyślij mi kilka kopii :P

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Szkoła
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 21, 2005, 11:00:04 pm »
ja tez bym poprosil. qrde, w zeszlym roku aby 178 bylo i... wszystkie odziwo usprawiedliwione, tylko 2 nie O_o ja bym powiedzial, ze odwrotnie, ale dobra. Jak tam 1szy dzien wiosny?

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 21, 2005, 11:08:16 pm »
Ja wiem, że znowu będe miał poprawne zachowanie, bo już trzeci tydzień chory jestem. W mojej zrytej szkole jak się ma powyżej 30 nieobecnych godzin to ma się automatycznie poprawne.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2005, 11:08:36 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Szkoła
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 21, 2005, 11:11:45 pm »
chlera.. wstyd się przyznać, ale mam tylko 8 nieusprawiedliwionych (jestem pierwszym, który napisał ten wyraz poprawnie?). Ale teraz wyszedłem na Kujona (specjalnie z dużej), co nie do końca jest prawdą. Buu.... i znowu nikt mnie nie będzie lubiał i będę musiał dawać ludziom stringi, żeby chcieli ze mną gadać..... buuu...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Szkoła
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 22, 2005, 12:05:35 am »
Ja w zeszlym polroczy miaem 77godzin nieusprawiedliwionych tylko hyba, a ogulnie coś kolo 240. A lipa jest bo od 30 godzin jest naganne zahowanie ;/.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Szkoła
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 22, 2005, 07:15:54 am »
naganne?? lol.. u mnie nikt nie ma, tylko 4 mają nieodpowiedni (jednego zlapali na pici hehe) moja kolezanka w tamtym roku miala cos 60 nieuspr. ( :grin: ) i miala poprawne.. fajna ta podstawowka czasamik  :P