Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 103550 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #780 dnia: Lipca 18, 2012, 07:32:09 pm »
Potwierdzam, to Flash spieprzył coś od poprzedniej aktualizacji i tak się to ciągnie. Problem dotyczy prawie każdej przeglądarki oprócz CHYBA Chrome'a.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #781 dnia: Lipca 18, 2012, 08:46:53 pm »
Potwierdzam, to Flash spieprzył coś od poprzedniej aktualizacji i tak się to ciągnie. Problem dotyczy prawie każdej przeglądarki oprócz CHYBA Chrome'a.

bo Chrome jest najlepszy :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #782 dnia: Lipca 18, 2012, 11:46:59 pm »
Potwierdzam, to Flash spieprzył coś od poprzedniej aktualizacji i tak się to ciągnie. Problem dotyczy prawie każdej przeglądarki oprócz CHYBA Chrome'a.

bo Chrome jest najlepszy :P
Jeśli lubisz być inwigilowanym 24/7 to tak.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #783 dnia: Lipca 19, 2012, 12:31:34 pm »
Nie wiem, czy problem jest powiązany, ale miałem do dzisiaj potworne problemy z YouTube'm na kompie w pracy (Windows 7). Co chwila zawieszały mi się filmy na YT, czasami inne flashowe rzeczy powodowały, że komp przestawał reagować na kilka minut. Jak dzisiaj Firefox mi się upgrade'ował do 14.0.1 problem stał się jeszcze bardziej uciążliwy, wszystko wieszało się na 2 razy dłuższy czas i nie wyświetlały się napisy w filmach. Przed chwilą rozwiązałem ten problem i okazało się, że winowajcą nie jest sam Flash Player, a HTML5.

Jeżeli ktoś ma ostatnio problemy z YouTube'm, to możliwe, że przez to. Sugeruję wejść TU i wyłączył korzystanie z wersji próbnej HTML5 na dole strony. Wszystko mi zaczęło elegancko śmigać.

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #784 dnia: Lipca 19, 2012, 02:43:27 pm »
też kiedyś miałam podobne problemy, ale to raczej związane ze słabym sygnałem sieciowym i tzw. "ciasteczkami". Do cookiesów najleszy jest program Ccleaner
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #785 dnia: Lipca 20, 2012, 09:53:25 am »
http://img171.imageshack.us/img171/6660/stronahe.jpg nie wiem czy to ma tak wyglądać,ale najwidoczniej ja z HTML5 nie korzystam(?)
Amalia ja nie mam problemów z sygnałem sieciowym....ciasteczka czyszczę dość często,więc to nie to.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 09:54:47 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Amalia

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Heroes never die.
    • Zobacz profil
    • Moje let's playe ;)
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #786 dnia: Lipca 20, 2012, 02:39:34 pm »
nie no spoko. tej natury problemy mogą mieć różne źródła
Even if I say
It'll be alright
Still I hear you say
You want to end your life
Now and again we try
To just stay alive
Maybe we'll turn it all around
'Cause it's not too late
It's

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #787 dnia: Sierpnia 30, 2012, 08:28:42 am »
Mam problem z konsolą. Próbowałem wczoraj aktualizować PS3 do 4.21, ale w czasie instalacji zawiesza się na 99% i dalej nie ruszy. Zostawiłem konsolę na całą noc i dalej stoi w tym samym miejscu. Co teraz, wymiana dysku, może to jakiś serwis naprawić?
I'm in Space!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Ps 3
« Odpowiedź #788 dnia: Listopada 14, 2012, 10:27:32 am »
jako że stuknęli mi toyotę w zad i będę miał trochę luźnej gotówki postanowiłem zdecydować się na zakup ps3 i tu moje pytanie który z modeli wybrać, jest ich tam pare i czy będę mógł grać na tym dziadostwie w gry z ps2 bo mi ich została dobrze ponad setka...
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Ps 3
« Odpowiedź #789 dnia: Listopada 14, 2012, 11:08:46 am »
Zwykłego slima weź, tu masz np. spoko ofertę http://www.empik.com/konsola-playstation-3-320gb-slim,p1061278407,multimedia-p.
Od razu kup abonament na PlayStation plus - dla nowych posiadaczy to oferta jeszcze zajebistrza bo nigdy nie będziesz miał sytuacji, że dostajesz grę którą już masz.
A i kabel HDMI najtańszy, bo dalej nie dołączaja w komplecie.

W gry z ps2 pograsz tylko na pierwszych, grubych modelach, ale nie ma sensu tego szukać używanego, jak możesz poszperać i znaleźć ps2 za stówkę, albo emulować na kompie.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Ps 3
« Odpowiedź #790 dnia: Listopada 14, 2012, 03:47:26 pm »
ps 2 dalej mam ale sprzętu dublować nie lubię :) dobra tak zrobimy chyba że ktoś ma jakieś inne sugestie ;)
]


Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #791 dnia: Grudnia 09, 2012, 01:12:32 pm »
odrazu sorry za multi ale mam parę pytań :PP

Stoi u mnie ps3 kupiłem w promocji w tesco za 777zł z dyskiem 160gb. Kupiłem też gierkę niepoczebnie bo abonament ps+ od razu wykupiłem :PP no nieważne w każdym razie kupiłem dantes inferno i tu moje pytanie czy można gry zgrywać na hdd konsoli tak jak w przypadku xboxa? pytanie nr 2 czy na ps3 możliwe jest odpalanie backupów czy innego dziadostwa (wersji digital ściągniętych z netu etc.)? czy można dokupić do tego dysk zewnętrzny ewentualnie zrobić samopał bo walają się u mnie 3 albo 4 hddki, różne rozmiarowo na różnych interfejsach.
]


Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #792 dnia: Grudnia 09, 2012, 01:37:07 pm »
Jeśli gierka sama sie nie instaluje z płyty, to raczej nie ma takiej opcji.

Co do kopii zapasowych / piratów to nie mam pojęcia w temacie.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #793 dnia: Grudnia 09, 2012, 01:53:34 pm »
Nie można instalować gier na HDD jak w Xboksie. I tak, można przerobić konsolę i grać w piraty, musisz poszukać informacji o downgradzie do 3.55 i potem kombinowania z tym.

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #794 dnia: Grudnia 09, 2012, 02:05:16 pm »
Nie można instalować gier na HDD jak w Xboksie. I tak, można przerobić konsolę i grać w piraty, musisz poszukać informacji o downgradzie do 3.55 i potem kombinowania z tym.


a to sie w piraty bawił nie będę ;] nie są te gierki używane jakoś strasznie drogie, najnowsze trochę odstraszają ;] do tego ta usługa PN+ jest całkiem fajna :PP taka całkiem przyjemna ta zabawka xD


Co z tymi zewnętrznymi HDD można korzystać? jak tak to jak duże i jaki format ;] dobra już widze że trzeba się bawić w wymianę oryginalnego hdd... na zewnętrznym w facie tylko można instalować materiały i bez gier etc... jak duże dyski obsługuje ps3?

czytam sobie po forach i coraz bardziej mi się ten sprzęt podoba :P uwielbiam zabawki dla majsterkowiczów xD
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 04:51:35 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #795 dnia: Grudnia 13, 2012, 07:04:03 pm »
podbijamy... czy ktoś bawił się czymś takim??

http://www.ps3-cfw.com/
Ktoś jest mi w stanie wyjaśnić w jaki sposób to działa :) w sensie co modyfikuje etc.

podłączyłem już 3.5" 500gb WD i działa bez zarzutu (oczywiście na własnym zasilaniu)

Pytanie kolejne, jakie na to są Rpgi?? Bo tak przeglądam i bieda straszna a te które już mnie zainteresowały to mam na X360go

I jeszcze jedno, czy po usunięciu gry z oferty P+ po jej "zakupie" można dalej ją pobrać czy ta możliwość przepada?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2012, 12:59:24 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #796 dnia: Marca 15, 2013, 12:38:44 am »
Pytanie kolejne, jakie na to są Rpgi?? Bo tak przeglądam i bieda straszna a te które już mnie zainteresowały to mam na X360go

Na PS3? Poza Fajnalami to masz serię Disgaea (3 i 4), serię Atelier, Resonance of Fate, Eternal Sonata, Tales of Graces F, Ni No Kuni: Wrath of the White Witch, Dragon's Dogma. Ogólnie to : http://www.metacritic.com/browse/games/genre/date/role-playing/ps3?view=detailed

I jeszcze jedno, czy po usunięciu gry z oferty P+ po jej "zakupie" można dalej ją pobrać czy ta możliwość przepada?

Można. Się zareklamuję: http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-playstation-plus/116924

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #797 dnia: Marca 15, 2013, 04:03:33 pm »
No trochę bieda z jRPGami na PS3, dlatego w sumie nie spieszy mi się z kupnem tej konsoli ale dla MGS4, MGS HD, Kingdom Hearts HD, Ni no Kuni
Disgaea (3 i 4), serię Atelier, Resonance of Fate, Eternal Sonata, Tales of Graces F,
i kolejnych MGSów jestem w stanie bardzo się skusić.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #798 dnia: Marca 15, 2013, 07:06:43 pm »
Mam Tales of Graces F.  Gra pełna sprzeczności. Bardzo dobra ale jednak przereklamowana

Offline Maestro

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #799 dnia: Marca 26, 2013, 08:59:33 pm »
Hej, witam wszystkich :). Mam takie małe pytanie odnośnie FF XIII (normalna, nie kontynuacja). Do jakiego levelu można maksymalnie ulepszać bronie i akcesoria? Bo mam 9 godzin gry na liczniku, Gladius dla Light na 6 lvl i końca nie widać, a pochłania to wszystkie fanty jakie zgarniam od potworków... Pytam z czystej ciekawości, bo zawsze mam manię levelowania każdej rzeczy do max poziomu, i chcę z góry wiedzieć co mnie czeka. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)