Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 110848 razy)

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpnia 27, 2006, 07:38:45 pm »
hmm sprobuj wymienic plik SHELL32.dll bo tam sa ikony systemowe... jak nie podziala uzyj programu do zmiany ikon

-------------------------------------

powiedzcie mi czy sie oplaci mi kupic taka karte?
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=122751802

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #341 dnia: Września 17, 2006, 03:15:43 pm »
zna ktos jakis program na ps2, przez ktory mozna ogladac filmy avi z napisami? mam jakis program do avikow, ale za grzyba nie umiem napisow wlaczyc w nim
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #342 dnia: Września 17, 2006, 07:11:39 pm »
damn ale głupi problem czcionki w photoshopie mi sie nie pokazują ;/ nie mam anie jednej czcionki w psie , reinstalka nie pomogła ;/ who can help?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #343 dnia: Września 17, 2006, 07:24:07 pm »
jesli ci sie chce to zrób formata - to rozwiązuje wszelkie problemy :F a tak na serio to moze masz jakis smietnik w rejestrze czy cos. wyinstaluj fotoszopa, wyczysc rejestr ( ja to robie starym RegCleanerem - działa) i zainstaluj na nowo fotoszopa. jak nie pomoze, to juz tylko format pomoze :F
Kame Hame Ha

Guest

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #344 dnia: Września 21, 2006, 10:17:09 pm »
Jest sobie gra Zanzarah po czesku. Taką wersję dostałam. Czy są jakieś szanse na wgranie patcha z językiem angielskim? Czy ktoś miał kiedyś do czynienia z tą grą?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #345 dnia: Września 21, 2006, 10:33:46 pm »
Mam pytanie gdzie się najlepiej expowało w FFVI  ?  Nie pamietam a przed chwilą znowu zacząłem w nią grać ;)
Na razie expuje w lesie na zachód od Triangle island.

EDIT
A dobra juz nieaktualne , 99 lev mam u wsyzstkich  ;)
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2006, 03:09:05 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #346 dnia: Października 08, 2006, 03:27:55 pm »
Skoro temat o wszystkim to o wszystkim ^_^ .To zadaje moje pytanie.Chcę zrobić stronę internetową i kiedy się za to zabrałem(oczywiście z odpowiednią pomocą), to utknołem w jednym irytującym szczególe.Mianowicie mam tabelkę podzieloną na pół i w prawej cześci jest lista(gier ponieważ robię stronkę o grach na psxa i ps2).I kiedy chcę oddzielić to znacznikiem <hr> i to robię, wtedy pojawia mi się linia pod tym tak jak chciałem ale jest ona nie do końca(czyli chciałbym żeby było jak na waszej stronie z kategoriami z prawej strony>>>macie ramkę a w niej oddzielone kreskami, a u mnie pokazuje się linia ale nie w całości(tylko na środku)).Więc moje pytanie co zrobić by była cała???

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #347 dnia: Października 08, 2006, 04:07:39 pm »
Nie mam absolutnie pojęcia o czym ty mówisz, musiałbym zobaczyć. Spróbuj może nadawać komórkom szerokość/wysokość, nie rób half-row'ów. Wtedy sobie jakoś wyregulujesz pozycje.

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #348 dnia: Października 08, 2006, 06:53:14 pm »
Przecież wytłumaczyłem(ale zrobie to dokładniej choć nie wiem czy da radę).Więc mam słowo w tabelce>>>wpisuję znacznik <hr>>>>i wychodzi mi linia>>>ta linia nie jest do końca(czyli ma odstępy między ścianami)>>>te słowo jest w znaczniku <li>>>>i ta linia z <hr> jest od tego początku <li>(czytaj od słowa które zaznaczyłem na środku).Tak samo jest z <fieldset> kiedy biorę w ramkę tekst znacznikiem <fieldset> to ramka jest tylko na około tego słowa>>>a chciałbym żeby była na całej szerokości tabelki(tak samo chcaiłbym z linią).

Jeszcze łatwiejsze wytłumaczenie(rysunek)

                        TEKST
........................-----------------------------------......................

Te kropki to wolna przestrzeń a ----- to jest ta linia

a chciałbym

                         TEKST
---------------------------------------------------------------------

ta linia jest na całej szerokości od początku do końca a ta pierwsza dopiero za jakimś wolnym miejscem

I moje pytanie co zroibć żeby właśnie uzyskać ten drugi efekt?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #349 dnia: Października 08, 2006, 07:02:38 pm »
próbowałeś np. zrobić <hr width="100%">? Nie wiem, czy html ma taką funkcje, ale tag brzmi dosyć sensownie. W każdym razie, ja ci w takim wypadku nie pomogę, proponuję skorzystać z FrontPage'a, żeby sprawdzić tagowanie i poprawić je ewentualnie. Jak przyjdzie Ashley, to może ci pomoże, bo on się na tym zna.

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #350 dnia: Października 11, 2006, 02:54:19 pm »
To już wiem udało mi się[musiałem dodać pewną komendę z cssa].Ale mam nowy problem a mianowicie pytanie.Mam nazwę mojej stronki ale nie wiem jak zrobić własne logo z moim napisem[w jakim programie lub jak to działa].Widziałem że na waszej stronie znajduje się logo squarezone ale jak zrobić by na moim też takie coś było?[tylko że własna kompozycja i własny napis. lub jak działa dany program który chcecie mi polecić do robienia loga ^_^)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #351 dnia: Października 11, 2006, 03:45:35 pm »
Adobe Photoshop albo Paintshop Pro

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #352 dnia: Października 11, 2006, 04:04:56 pm »
humm paint corel :P

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #353 dnia: Października 11, 2006, 04:31:33 pm »
Jak słyszałem to chyba photoshop jest lepszy od paintshopa więc dzięki sergiej za danie propozycji[wkącu dokończe moje dzieło thx].

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #354 dnia: Października 11, 2006, 05:35:22 pm »
nie lepszy lecz prostszy dla poczatkujacych fotoszop jest dobrym wprowadzeniem do bardziej zaawansowanych programow typu Paint (ta ten łindołsowy tez ;f) czy Corel

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #355 dnia: Października 11, 2006, 06:05:43 pm »
Mam Piant Shop PRo 9 i nie wiem jak z tym się obsługiwać[może jakiś poradnik do bylejakiego painta lub phota znajdę???]

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #356 dnia: Października 11, 2006, 06:19:32 pm »
ja sie dopiero psp9 ucze obslugiwac ale do fotoszopa jest na necie sporo lekcyj opisane krok po kroku wystarczy wujka googla zapytac

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #357 dnia: Października 11, 2006, 06:22:55 pm »
lepszy sposób nauki - metoda prób i błędów :F ja sie w ten sposób nauczyłem obsługiwać swego czasu StarEdit do Starcrafta - najwieksza frajda :) a nie gotowe poradniki :P ale to tak tylko IMHO
Kame Hame Ha

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #358 dnia: Października 11, 2006, 07:00:52 pm »
Dobra zapytam "wujka" google thx

Offline Jecht

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
    • http://jeszcze nie mam
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #359 dnia: Października 12, 2006, 03:37:29 pm »
Na początku zanim zadam pytanie pragnę przeprosić że piszę dwa razy pod tym samym postem[ale tak się złożyło bo to pilne jak dla fana takiego jak ja ^_^ i chciałbym żebyście mnie zauwazyli].Pytanie dotyczy emulatora ePSXe 1.6.0 czego nie umiem zrobic.Na pewnej stronce mówili żeby ściągnąć to wszystko wypakować i wgrać do jedengo pliku[tak zrobiłem], i wtedy można zacząć już grać.Ale u mnie pojawia się napis że mam wejść w konfigurację i wyznaczyć jakieś video.A jest napis "ePSXe is NOT completely configrurated go to confing-->video to configurated it" a kiedy patrzę co wybrać z listy[configuration i video znalazłem] to jest do wyboru "nic" wszystko jest na białym tle.Więc jakie video powinienem ściągnąć żeby pasował mi do emu?Nie wiem czy to przydatne ale podać nazwę strony???