Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 91696 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #760 dnia: Grudnia 01, 2005, 06:15:44 pm »
lol...ale żeś mnie teraz tant przedstawił jako główną szuję [nie to,żer takową nie jestem :F]. Co  do sesji to rzeczywiście najlepiej dla mnie e wtorki,a lbo czwartki. Jakbym miała być i miała grać, to może wcześniej [ale i tak tego samego dnia] przekazałabym to tantowi.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #761 dnia: Grudnia 01, 2005, 06:36:52 pm »
Heh...wychodzi na to,że mnie nie będzie w najbliższą sobotę i niedziele...ale to jeszcze nie do końca pewne.Jutro dowiem się wszystkiego dokładniej i wtedy napiszę,czy na 100% mnie nie będzie.

Edit
Dobra teraz wiem,że już napewno mnie nie będzie...

EDIT2

Sorki pewnie mnie teraz za to zlinczujecie,ale dopiero teraz dowiedziałam się,że jutrzejszy wypad nie wypali...za to w niedziele napewno mnie nie będzie...postaram się być jutro na forum w tych godzinach,o których mówił Tant....
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2005, 07:04:29 pm wysłana przez White_wizard »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #762 dnia: Grudnia 03, 2005, 07:07:36 pm »
Ej, wy tu nie gadajcie o ewentualnym terminie sesji, tylko pogadajcie z devilem. W sumie sam bym z nim pogadał, ale akurat nie mam dostępu do gg.....
W każdym razie najpierw wypadałoby się dowiedzieć kiedy pasuje Diabłowi i kiedy pasuje Yuz, potem ewenualnie możecie zapytać mnie bo mi zawsze pasuje.....
Więc reasumując najpierw trza się wywiedzieć, kiedy diabeł będzie w necie, a nie pisać coś w stylu "Jutro może będziecie mieli sesje".....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #763 dnia: Grudnia 03, 2005, 07:22:11 pm »
Heh...w tym problem Magu,że ciężko jest dorwać Dziabła na gg,mi pasuje w sobotę,więc nie ma problemu...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #764 dnia: Grudnia 03, 2005, 07:49:08 pm »
ej, mi też niby w sobote pasuje, tylko, że wolałbym znać termin sesji wcześniej, co by sobie plany ułożyć.... Chyba rozumiecie o co chodzi? Bo to trochę niefajne, jak Tant mówi "Dzisiaj sesja, przyjdźcie"....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #765 dnia: Grudnia 03, 2005, 07:58:24 pm »
Ja rozumiem Magu...też wolała bym wiedzieć wcześniej,o ile to możliwe Tant...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #766 dnia: Grudnia 03, 2005, 08:27:58 pm »
Dobra dobra... ale chodzi o to, że ciężko się ustala cokolwiek z dziabłem... ale jak będę znał jakiś termin to dam wam znać od razu

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #767 dnia: Grudnia 23, 2005, 04:17:04 pm »
Tant...coś wiadomo już o przyszłym terminie naszej sesji...z tego co przyuwarzyłam to dziabeł się pojawił,a i kiedy z nim rozmawiałam jakiś czas temu to mówił,że będzie miał czas przed świętami...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #768 dnia: Grudnia 25, 2005, 03:42:21 pm »
Yuz - Napisałem do Dziabła wiadomośc na temat sesji. Powiedziałem, żeby się z tobą i W_W skontaktował w ich sprawie i żebyście wspólnie ustalili jakiś termin, który wam pasuje. Od razu mówię, że nim później, tym dla mnie lepiej (późnie godzinowo, np. początek o 22 lub 23 byłby fajny, no ale się dostosuję).

Team A - Obawiam się, że His nie da rady zagrać w te ferie, pomimo starań. Nie macie pojęcia jaka ona zarobiona jest ostatnimi czasy. Postaram się załatwić wam termin na początku stycznia.

Uwaga wszyscy... są ferie, a cechą wspólną dla wszystkich ferii jest to, że człowiek nie wie gdzie, kiedy, z kim i z czym we krwi obudzi się następnego dnia. Uprzedzam więc, że może mi czasami coś wypadać i terminy sesji będę musiał nagle przekładać lub nawet odwoływać. Przepraszam, ale ja też mam życie prywatne i troche roboty na ferie...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #769 dnia: Grudnia 31, 2005, 04:08:58 am »
eeee..... nie zapomnieliście przpadkiem o czymś? .... Sesja, tak? SESJA .... mówi wam to coś? ... Nie chcę cały czas tutaj narzekać ale w końcu Yuz i Diabeł mogliby się dogadać. M to rybka kiedy będzie sejsa ważne, żeby była..... Zwłaszcza że Diabła widuję na 4um.... Yuz też jest... .to w czym problem? ..... dobra... ja już się zamknę bo to w tym momence jest gadanie bez sensu
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #770 dnia: Grudnia 31, 2005, 01:00:44 pm »
W_W też chciałam coś napisać,ale byłam chora...bo niby Dziabeł coś mówił,że przed świętami będzie miał czas...no ale trochę już po fakcie.Ja mogę tylko powiedzieć,że najlepiej pasuje mi w piątki po 17 w zwyż i w soboty obojętnie o której...reszta już zależy od Dziabła.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #771 dnia: Grudnia 31, 2005, 07:44:11 pm »
Dogadajcie się z dziabłem... ja mogę wam zrobić sesje, bylebyście tylko się stawili i byle tylko ja miał czas...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #772 dnia: Stycznia 22, 2006, 02:20:29 pm »
Mam pytanie, głównie do mojego Teamu. Czy ktoś jeszcze pamięta o Sesjach?? 3 poniedziałki upłyneły za spokojnie. przydało by się na 4 pomęczyć Tanta.
I'm in Space!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #773 dnia: Stycznia 22, 2006, 03:37:23 pm »
Przepraszam Reaver, ale zacznijcie mnie męczyć za tydzień, ok? Bo jutro nie dość, że mam koło, to jeszcze mam egzamin we wtorek i drugie koło w środę i jak je obleje, to będzie bardzo mało fajnie. Za tydzień może być lepiej (chociaż nie obiecuję) i może uda mi się wam poprowadzić sesje.

Co do team'u B, to gadałem z dziabłem (właściwie to nie gadałem, ale on mi napisał pare wiadomości na GG) i twierdzi, że zakuwa do matury jak szalony i prawie kompa nie włącza. W tej sytuacjio wnoszę o pozwolenie, o usunięcie jego postaci z gry i granie dalej w składzie dwuosobowym.

Co do team'u A, to wszystko zależy od Hisoki. No i zaczynam mieć wrażenie, że pozostałym członkom drużyny nie specjalnie zależy na kontynuowaniu gry. Hisoka niedługo będzie miała wolne i powinna nie mieć oporów przed graniem. Przynajmniej na jakiś czas.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #774 dnia: Stycznia 22, 2006, 04:46:50 pm »
łah.... czyli w sumie czekaliśmy na diabła te kilka miesięcy po to żeby teraz usunąć go z drużyny? .... Nie no, fantastycznie.... ..... W sumie ja w timie b zagrałem zatrważającą ilość sesji..... konkretnie to jedną, więc nie wiem czy mogę decydować o usunięciu z niej kogokolwiek. Niech Yuz zdecyduje. Amen
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2006, 07:00:13 pm wysłana przez Tantalus »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #775 dnia: Stycznia 24, 2006, 04:56:49 pm »
Że co?!że jak???!!......i co ja mam teraz powiedzieć....cóż fajnie się cała akcja rozwineła i teraz wszystko przepadne,no ale jeśli Dziabeł nie może to trudno...nic na to nie poradzimy zostaje go tylko wykluczyć....choć szczerze powiedziawszy mógł wcześniej napisać,że nie może grać bo tylko czas zmarnowaliśmy...szkoda tylko,że cała fabuła się teraz sypnie....
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2006, 04:57:50 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #776 dnia: Stycznia 25, 2006, 10:27:15 pm »
Czyli co? Devil is out, z tego wynika.... Dobra, ubolewam nad tą stratą, ale weź się Tant zabierz za ustalenie terminu sesji, bo aż mnie świerzbi, żeby w końcu zagrać
Fabułą się Yuz nie sypnie.... a nawet jeśli, to przecież z gorszymi rzeczami dawaliśmy już sobie radę, nie? :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #777 dnia: Stycznia 28, 2006, 07:49:08 pm »
Właśnie Tant przydało by się jakiś termin ustalić,bo już dawno żadnej sesji nie mieliśmy...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #778 dnia: Stycznia 28, 2006, 08:36:49 pm »
wlasnie Tant.....sejsi nie bylo dawno, a pasowaloby by cos w tym roku zagrac ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #779 dnia: Stycznia 29, 2006, 01:34:52 am »
Nie chcę w takim razie niczego planować, bo nie jestem do końca pewien kiedy Hisoka się pojawi. Przypuszczam, że będzie w czwartek na necie i to będzie dość długo.... myślę, że chętnie zagra sejsę. Jutro postaram się wybadać, kiedy Hisoka będzie online.

Co do drużyny B... z tego co wiem, to dla Yuz najdogodniejsze są piątki, więc proponuję wam zagrać w najbliższy, trzeciego lutego.. szczerze mówiąc, nim później tym lepiej dla mnie, ale godzinę możecie ustalić.

Co do teamu D.... who knows... wy się starajcie o termin, ja wam dyktować nie będę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2006, 01:35:18 am wysłana przez Tantalus »