Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169499 razy)

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38120 dnia: Lipca 01, 2011, 06:48:57 pm »
Nie, to czas, w którym młode dzieci idą spać i można swobodnie pogadać, hmhm.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38121 dnia: Lipca 01, 2011, 06:50:53 pm »
Nie to czas kiedy starsi sterani robotą (oczywiście kto ją ma) idą spać a gdy kota nie ma to młodsi (myszy?) harcują po necie.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38122 dnia: Lipca 01, 2011, 06:57:29 pm »
Cytuj
Ja osobiście nie jestem wielbicielem tentacle, hehe.
Dziwak.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38123 dnia: Lipca 01, 2011, 07:06:14 pm »
Zapewne znajdzie się parę innych osób na tym forum, które też nie są fanami tego fetyszu.... mam racje?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38124 dnia: Lipca 01, 2011, 07:12:19 pm »
Parę osób nienawidzi jakichkolwiek fetyszy.

(A przy tym ludzi rozprawiających o nich.) :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38125 dnia: Lipca 01, 2011, 07:55:59 pm »
Groch - coś Ty. Na SZ wszyscy lubią macki. Zell nawet ma własne.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38126 dnia: Lipca 01, 2011, 08:09:28 pm »
Zell nie ma macek. Toż to kadłubek.

Z innej beczki, dziś na Steamie w wyprzedaży KOTOR za €2,24. kupować, nie pytać.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38127 dnia: Lipca 01, 2011, 10:56:50 pm »
Cytuj
Z innej beczki, dziś na Steamie w wyprzedaży KOTOR za €2,24. kupować, nie pytać.
melduje, że kupione na poprzedniej zimowej ;] ale jak ktoś jeszcze nie grał to faktycznie niech śmiga

Swoją drogą takie cosik przeciętne te pierwsze dwa dni w porównaniu do ostatniej zimowej wyprzedaży, ale może to i lepiej bo kasą nie sram ostatnio ;]

a, skoro już posta piszę od święta - Musiol chciałem sie już wcześniej zapytać - co ty na to Resistance 3 taki napalony, to nie jest po prostu kolejny brązowy shooter?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38128 dnia: Lipca 01, 2011, 11:28:35 pm »
Technicznie rzecz biorac kadlubek to, cytujac za Miejskim Slownikiem Slangu i Mowy Potocznej ®, osoba nie posiadająca rączek i nóżek. Parametr tentacle nie zostal sprecyzowany. Kazdy, kto chcial to przeoczenie naprawic, po znalezieniu sie w zasiegu tentacle'a tracil permanentnie ochote do precyzowania czegokolwiek.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38129 dnia: Lipca 01, 2011, 11:41:42 pm »
a, skoro już posta piszę od święta - Musiol chciałem sie już wcześniej zapytać - co ty na to Resistance 3 taki napalony, to nie jest po prostu kolejny brązowy shooter?
Nah. Res2 było pomarańczowo-brązowe, ale nawet fajne. Trójka mi się cholernie spodobała klimatem, czuć z gry takie zaszczucie. Ale to moje prywatne zboczenie, bo dla mnie Resistance jest dużo lepsze niż Killzone, które mnie niesamowicie nudzi fabularnie i klimatowo. Zresztą, przekonam się sam o tym w Kolonii na targach gier (tak tak, jadę).

Co do Steama, Heroes V za €2,5 opłaca się kupić?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38130 dnia: Lipca 01, 2011, 11:44:14 pm »
po prostu kolejny brązowy shooter?

cholera, przez ciebie poplułem sobie monitor herbatą! :F

KOTOR też mam już ukończone ale ceny w sumie zarąbiste, chyba zacznę regularnie odwiedzać steam. Chociaż przez ostatnie miechy i tak gram wyłącznie na DSie, niech mi ktoś zabierze Rhythm Heaven, ja już nawet herbatę zaparzam do rytmu!
Edit: Ja bym herosów brał. Jeśli lubisz takie klimaty oczywiście. Na moim lapie pewnie nie ruszy nawet ruszy, pomyliły mi się wymagania z VI, która już chyba na pewno nie ruszy. Tak czy owak słyszałem od paru osób, że zacne.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2011, 12:20:21 am wysłana przez Sitheral »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38131 dnia: Lipca 01, 2011, 11:48:31 pm »
No HoMM to mój konik, ale nie wiem jak z piątką i bez dodatków. Pewno kupię, a za jakiś czas szarpnę się na polską wersję z dodatkami. Who knows.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38132 dnia: Lipca 02, 2011, 12:25:36 am »
Zapewne znajdzie się parę innych osób na tym forum, które też nie są fanami tego fetyszu.... mam racje?
chyba nie :F [może ze 2 wyjątki potwierdzające regułę]

Cytat: aysnel

Co, że chłop z chłopem? Fuj!!!
a jak będą mieli uszka :] [bo ogonki już są częścią zestawu ]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38133 dnia: Lipca 02, 2011, 12:56:11 am »
[może ze 2 wyjątki potwierdzające regułę]
Notka czysto pedantyczna:
Jest rzecza niezwykla, ze to powiedzenie jest tak nagminnie uzywane w niewlasciwy sposob, niezaleznie od wieku, wyksztalcenia, punktow IQ, nazwiska panienskiego matki oraz zamilowania do tentacli uzywajacego - sam zreszta zostalem uswiadomiony dosc niedawno przez wykladowce psychologii, wiec plujac sobie w brode postanowilem przekazywac dalej swiatlo wiedzy i poznania!
Sens powiedzenia: ISTNIENIE wyjatku potwierdza ISTNIENIE reguly. EOT.
Uzywanie powiedzenia w sensie sugerujacym "istnienie wyjatkow przydaje wiarygodnosci regule, a regula z wyjatkami jest wrecz duzo bardziej wiarygodna od reguly bez wyjatkow. Regula bez wyjatkow jest mocno podejrzana i nalezaloby jej sie dokladnie przyjrzec." - nieporozumienie.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38134 dnia: Lipca 02, 2011, 01:03:42 am »
No dobra żartowałem, chciałem dać Tantowi 400zł za tentacle tom, ale się nie zgodził.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38135 dnia: Lipca 02, 2011, 01:14:33 am »
Kuźwa Groch, miałeś nikomu nie mówić.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38136 dnia: Lipca 02, 2011, 01:25:58 am »
[może ze 2 wyjątki potwierdzające regułę]
Notka czysto pedantyczna:
Jest rzecza niezwykla, ze to powiedzenie jest tak nagminnie uzywane w niewlasciwy sposob, niezaleznie od wieku, wyksztalcenia, punktow IQ, nazwiska panienskiego matki oraz zamilowania do tentacli uzywajacego - sam zreszta zostalem uswiadomiony dosc niedawno przez wykladowce psychologii, wiec plujac sobie w brode postanowilem przekazywac dalej swiatlo wiedzy i poznania!
Sens powiedzenia: ISTNIENIE wyjatku potwierdza ISTNIENIE reguly. EOT.
Uzywanie powiedzenia w sensie sugerujacym "istnienie wyjatkow przydaje wiarygodnosci regule, a regula z wyjatkami jest wrecz duzo bardziej wiarygodna od reguly bez wyjatkow. Regula bez wyjatkow jest mocno podejrzana i nalezaloby jej sie dokladnie przyjrzec." - nieporozumienie.

'wyjątek potwierdza regułę' jest już zwrotem utartym, który wszedł do mowy potocznej

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38137 dnia: Lipca 02, 2011, 01:29:40 am »
Co nie zmienia faktu, ze mozna z nim powalczyc ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38138 dnia: Lipca 02, 2011, 03:37:15 am »
Tak jak z "międzyczasem", "trzecim lipcem" i pewnie setką innych ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #38139 dnia: Lipca 02, 2011, 04:01:14 am »
Problem w tym, ze "miedzyczas", "trzeci lipiec" i setka innych to glownie utarte bledy jezykowe, ktorych znaczenie jestesmy w stanie bez problemu zrozumiec. A "wyjatek potwierdzajacy regule" to takie nie wiadomo co, ktorego czesto uzywamy w obliczu argumentu nie przystajacego do naszej teorii, aby argument ow skutecznie zamiesc pod dywan. Skutkiem czego wysuwajacy argument szybciutko chowa ogon pod siebie i ucieka, bo przeciez zostala wypowiedziana utarta magiczna fraza, z ktora polemizowac przecie nie wypada ;)



<niech mnie dunder swisnie, jesli nastepny post nie bedzie brzmial: "Zell, wyjatek, o ktorym piszesz tylko potwierdza Siergiejowa regule", hehe>
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2011, 04:15:47 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"