Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3175148 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36440 dnia: Lutego 12, 2011, 09:48:13 pm »
Może lirogon?

(ps. polecam całe dideło)

Zajebiste, nigdy nie słyszałem o tym ptaku.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36441 dnia: Lutego 12, 2011, 10:52:48 pm »
to ciekawe bo ja tez nie

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36442 dnia: Lutego 13, 2011, 02:52:50 pm »
Jeśli pozwolicie to zapodam tutaj pewien temat. Przejrzałem całe forum i nie znalazłem nic o rzeczach paranormalnych, na pewno każdy z nas miał doczynienia z rzeczą paranormalną z siłą poza ziemską mówię tu o duchach nie mam na myśli jakiś ludków w prześcieradłach tylko prawdziwych duchów. Na pewno każdy z was siedząc i zasypiając bądź leżąc miał pewno odczucie czyjejś obecności wiedzieliśmy, że to nie zwykła istota. Moc którą nas potraktowała doprowadzała do paraliżu kompletnego na pewno każdy z was tak jak i ja próbował się ruszyć mimo wszelkich starań się to nie udawało jak to jest, że za każdym razem kiedy napotkamy pewnego ducha nie możemy krzyknąć ani się ruszyć jedyne co słyszymy to szybkie bicie własnego serca i coraz bardziej powiększające się napięcie niemal czujemy, że ktoś jest w pobliżu i to nie jest człowiek. Czy to tylko złudzenie czy urojenie może sen po to dałem ten temat abyśmy wspólnie mogli to rozwiązać :)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36443 dnia: Lutego 13, 2011, 03:01:01 pm »
Pusiek takie tematy to tylko w Kółku Filozoficznym ;P

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36444 dnia: Lutego 13, 2011, 03:03:21 pm »
hmm to spróbuje tam założyć temat było by prościej jak bym wiedział jak to zrobić hehehehe xD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36445 dnia: Lutego 13, 2011, 03:03:37 pm »
Pusiek - To złudzenie. Przykro mi, ale nie wierzę w duchy.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36446 dnia: Lutego 13, 2011, 03:18:02 pm »
W kosmitów uwierzę, ale w duchy na pewno nie.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36447 dnia: Lutego 13, 2011, 03:25:44 pm »
może i tak może i nie na pewno są tacy którzy mieli kiedyś spotkanie jak wyjaśnisz fakt że gdy szedłem sobie do kibla kulturalnie o 3 w nocy drzwi od łazienki same się otworzyły podniosła się klapa od sedesu i zaczęła się lać woda z kranu myślałem że zawału dostane aż brat zapalił światło i wszystko wróciło do norma pokrzyczał trochę że hałasuję i poszedł spać do dziś się zastanawiam jak to się stało :F a co do kosmitów to na pewno gdzieś w odhłaniach kosmosu jest jakiś inny lepszy świat  :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36448 dnia: Lutego 13, 2011, 03:27:39 pm »
Byłeś tak nieprzytomny, że sam sobie podniosłeś i odkręciłeś:P

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36449 dnia: Lutego 13, 2011, 06:04:24 pm »
Cytuj
Moc którą nas potraktowała doprowadzała do paraliżu kompletnego na pewno każdy z was tak jak i ja próbował się ruszyć mimo wszelkich starań się to nie udawało
to sie nazywa paraliz senny i wystepuje przewaznie po wysilku fizycznym u ludzi majacych problemy senne jak np lunatykowanie. Moj kuzyn to raz mial i wydawalo mu sie ze chodzil po nim jego niedawno zmarly pies, dokladnie czul kazdy krok

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36450 dnia: Lutego 13, 2011, 06:08:04 pm »
Pusiek, a może to sukub był  :P
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36451 dnia: Lutego 13, 2011, 06:09:49 pm »
Ja osobiście sam niczego takiego nie doświadczyłem, ale moja była (już teraz) dziewczyna opowiadała mi raz że podczas snu czuła jak ktos szturchał ją za ramię. Budziła się natychmiast i nikogo nie widziała. Przeraziło Ją to tym bardziej że przed snem zamykała drzwi do swojego pokoju od wewnątrz i tylko od wewnątrz dało się je otwierać bo klucz gdzieś został przesiany. Rano się obudziła i drzwi były otwarte. Historia jak z Gęsiej Skórki. Z jednej strony chciałbym coś podobnego przeżyć ale nie wiem czy nie bałbym się potem zasnąć.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36452 dnia: Lutego 13, 2011, 06:59:16 pm »
hmm to spróbuje tam założyć temat było by prościej jak bym wiedział jak to zrobić hehehehe xD
miałam na myśli,żebyś napisał o tym tu ---> http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=918.0
Brrr...kiedyś też widziałam ducha albo coś duchopodobnego...szkoda,że mi nikt nie uwierzył...

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36453 dnia: Lutego 13, 2011, 07:16:28 pm »
kalw nie chciał byś wież mi mój znajomy miał taką koleżankę i gdy ona była na łożu śmierci powiedział jej żeby przyszła i mu opowiedziała jak tam po drugiej stronie jest czekał każdej nocy i nic gdy o tym zapomniał pewnej nocy gdy rodzice wyjechali on został sam w domu była burza przyszła koleżanka tak się chłopak przestraszył, że wybiegając nawet butów nie zabrał heheheheeheh. A pro po mojej poprzedniej sprawy to sam se tego nie uroiłem wież mi chief to był na prawdę coś dziwnego ja wiedziałem, że ktoś tu jest było zimno jak skurwysyn nie mogłem nic powiedzieć ani obrócić głową podejrzewam, że to byli moi zmarli dziadek i babcia. A pro po paraliżu to może i masz rację, że to był paraliż senny cierpię na małą bezsenność czy jak to się zwie mam problemy z zaśnięciem potrafię leżeć do 3 w nocy i nie zasnąć heh. Jeszcze chciał bym przytoczyć jedną sytuację która odbyła się w zeszłe święto zmarłych. Była równa 3 w nocy nikogo nie było w pokoju mimo to cały czas zsuwała mi się kołdra podsunąłem ją ale to na nic po prostu spadał aż krzyknąłem nosz kur*a i cisza kołdra już nie spada to słyszę skrzypienie moich drzwi do zaczęło doprowadzać mnie do szału trzepnąłem drzwi i włączyłem telewizor telewizor się wyłączyła kurna zapalam światło nic awaria prądu nerwy mnie wzięły biorę latarkę otwieram baterię są 1 2 3 4 5 6 sekund latarka wygasa co jest patrze baterię wylały czymś brązowym. No to zaczyna być dziwne patrze robi się ciut widniej kamień spad mi z serca kładę się spać i nagle czuje jak ktoś zimną rękom dotyka mojej nogi gdy się obracałem nikogo nie było kładę się znów znowu nerwy mnie wzięły no zaglądam pod łóżko nic niema 25 minut po trzeciej prąd wrócił i latarka znów zaczęła działać. Męczył mnie jakiś duch tak mi się wydaje

================

yuz dobrgnijmy ten temat do końca tu a tam walne kilka innych też podobnych mam ich kilka

Edytuj swoje posty do diabła! - Tantalus
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2011, 10:57:40 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36454 dnia: Lutego 13, 2011, 07:28:11 pm »
Nie do wiary.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36455 dnia: Lutego 13, 2011, 09:51:26 pm »
Jak u la fontaine'a

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36456 dnia: Lutego 13, 2011, 10:11:04 pm »
Pewnie część już to zna, ale
Wejdźcie w C:\Windows\Media\onestop.mid

Hell yeah, motherfucker.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36457 dnia: Lutego 13, 2011, 10:23:00 pm »
jestes pewny ze to pamiec z zycia a nie ze snu? ja sam czasami nie wiem co ze wspomnien pochodzi ze snu a co z rzeczywistosci

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36458 dnia: Lutego 14, 2011, 02:55:16 am »
Osobom, które są prześladowane przez duchy polecam wizytę u psychoanalityka.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #36459 dnia: Lutego 14, 2011, 08:07:20 am »
To było tylko raz na prawdę nie normalny to ja nie jestem ( przynajmniej tak uważam ). No nie wiem czy to był sen choć po wszystkim zasnąłem ale wydaje mi się, że to działo się na prawdę przecież nie lunatykuje, co latarka robiła ko o mojej poduszki ( zawsze trzymłem w szafie ). Do psychoanalityka to nie chodzę i nie zamierzam każdy na pewno miał w święto zmarłych jakąś niemiłą nocną przygodę. Raz jak nocowałem u brata ciotecznego miał pokój ko o kuchni szafka w kuchni się otworzyła i potłukły się wszystkie kieliszki i pół litra żołądkowej, duch chyba nie przepadał za alkoholem. Ktoś mi mówił, że to powiew wiatru zepchną kieliszki jakim cudem jak okna i drzwi była zamknięte teraz już nic takiego mi się nie przydarza. Jeszcze słyszałem że ponoć dzieci które jeszcze nie mówią widzą duch dlatego często płaczą. Ale to tylko głupia plota.  :blink:

==========================

PS : Sorry Tant zapomniałem  :F