Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162023 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34880 dnia: Kwietnia 26, 2010, 11:38:19 am »
Cytuj
z innego kontenera: co ma square-enix do anime soul eater
Nie mam pojęcia...czekaj chyba nie mówisz,że chcą z tego grę zrobić?o.o

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34881 dnia: Kwietnia 26, 2010, 03:33:09 pm »
Manga Soul Eater wychodziła na łamach czasopisma Gan Gan, którego właścicielem jest Square Enix. Przypuszczam też, że przyczynili się do wydania anime, no i mają częściowego copyright'a na tą markę, bo wolno im wydawać związane z tą serią gry. Jedną już zresztą wydali:

http://www.youtube.com/watch?v=BKdvDZ8I2Wo

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34882 dnia: Kwietnia 26, 2010, 03:45:49 pm »
Ej ludzie widział ktoś przypadkiem wczoraj coś dziwnego na niebie między godziną 21:45 do 22:05?Podobno nad Gdańskiem pokazały się dziwne świecące obiekty w kształcie krzyża...nie mam na to żadnego dowodu,na razie nic nie pokazało się w necie,ale mój ojciec słyszał o tym od jednego ze świadków.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34883 dnia: Kwietnia 26, 2010, 04:31:33 pm »
kosmici!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34884 dnia: Kwietnia 26, 2010, 04:36:16 pm »
Kto wie całkiem możliwe...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34885 dnia: Kwietnia 26, 2010, 07:08:33 pm »
Może to zwiastun nastania Dnia Pańskiego, w którym Jezus Chrystus zstąpi z niebios na ziemie? Zbliża się Sąd Ostateczny!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34886 dnia: Kwietnia 26, 2010, 07:13:03 pm »
Albo kaczyński daje znaki bratu przed kampanią prezydencką.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34887 dnia: Kwietnia 26, 2010, 08:58:23 pm »
Kto wie całkiem możliwe...
obejzyj '4th kind' i sie boj ;x

Może to zwiastun nastania Dnia Pańskiego, w którym Jezus Chrystus zstąpi z niebios na ziemie? Zbliża się Sąd Ostateczny!
o 2 lata za wczesnie

Albo kaczyński daje znaki bratu przed kampanią prezydencką.
alfabetem morsa?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2010, 09:00:42 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34888 dnia: Kwietnia 26, 2010, 09:20:23 pm »
o 2 lata za wczesnie

Bo ja wiem... Pan przecież rzekł: "Nie znacie dnia ni godziny."

Coraz bardziej i mnie zaczyna się udzielać to zamieszanie odnośnie roku 2012, a przecież najnowsze odkrycia wskazują iż Majom chodziło o 2214 rok.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34889 dnia: Kwietnia 26, 2010, 09:53:22 pm »
Cytuj
Coraz bardziej i mnie zaczyna się udzielać to zamieszanie odnośnie roku 2012, a przecież najnowsze odkrycia wskazują iż Majom chodziło o 2214 rok.

Majowie nie postrzegali czasu liniowo, tylko cyklicznie, już o tym pisałem. Nie numerowali lat, więc o żaden konkretny im chodzić nie mogło. Przestań siać zabobony aysnel.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34890 dnia: Kwietnia 26, 2010, 10:27:14 pm »
Wcale nie sieje, tylko dziwie się tej histerii. Jednak im częściej o tym słyszę tym bardziej udziela mi się niepokojący nastrój. Szczerze mówiąc uwierzyłbym, że Ziemia jest płaska gdyby zbyt wiele osób zaczęło o tym mówić a nikt oficjalnie tego nie zdementował. Nikt jednoznacznie nie potrafi wytłumaczyć jaka katastrofa miałaby nas czekać w 2012 jednak z drugiej strony, ci którzy próbują obalać te różne teorie także używają dosyć pokrętnych argumentów. 

PS: Słynnego filmu nie oglądałem i nie zamierzam...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2010, 10:28:10 pm wysłana przez aysnel »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34891 dnia: Kwietnia 26, 2010, 10:35:51 pm »
Szczerze mówiąc uwierzyłbym, że Ziemia jest płaska gdyby zbyt wiele osób zaczęło o tym mówić a nikt oficjalnie tego nie zdementował.
a jakby wiekszosc zaczela mowic ze sa w stanie prowadzic samochod bedac nietrzezwym, albo ze hitler mial dobre intencje ?

btw. chce sie ktos zalozyc czy bedzie koniec swiata w 2012 ? ;p zaloze sie o kazda sume ze nie hehehe
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34892 dnia: Kwietnia 26, 2010, 10:53:01 pm »
a jakby wiekszosc zaczela mowic ze sa w stanie prowadzic samochod bedac nietrzezwym, albo ze hitler mial dobre intencje ?

Wspominałem już, iż naczytałem się sporo nieodpowiednich książek?... ;) Co do Hitlera - miał podobne poglądy jak większość ówczesnych liderów państw europejskich, tyle tylko, iż głośno o nich mówił oraz zdołał wprowadzić je w czyn. (Czytałem ostatnio książkę Michulca "Ku Wrześniowi '39", sporo tam "antypolskiego" tekstu, heh.)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2010, 10:58:09 pm wysłana przez aysnel »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34893 dnia: Kwietnia 26, 2010, 11:17:04 pm »
Mnie się jednak wydaje,że to jakieś ufo było,choć dowodu na to nie mam żadnego,podobno tych rzekomych obiektów było sporo i poruszały się jedno za drugim,dość wolno,facet który to widział stał na dworcu głównym w gdańsku...hm...nie wiem na jaką odległość było to coś widoczne.W każdym razie zadzwonił do swojej córki,która mieszka na Stogach i ona też to widziała.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34894 dnia: Kwietnia 26, 2010, 11:21:30 pm »
Cytuj
"Nie znacie dnia ni godziny."
ale znamy rok khihi

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34895 dnia: Kwietnia 26, 2010, 11:44:52 pm »
UFO nie UFO, może gościu przesadził z imprezowaniem i mu krzyże latały. Albo nie wiem. toż to klan Belmontów poluje na Draculę! ;P ( http://www.youtube.com/watch?v=41myeUwS_HA 1:45)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2010, 11:46:32 pm wysłana przez Musiol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34896 dnia: Kwietnia 26, 2010, 11:56:05 pm »
Wcale nie sieje, tylko dziwie się tej histerii. Jednak im częściej o tym słyszę tym bardziej udziela mi się niepokojący nastrój. Szczerze mówiąc uwierzyłbym, że Ziemia jest płaska gdyby zbyt wiele osób zaczęło o tym mówić a nikt oficjalnie tego nie zdementował. Nikt jednoznacznie nie potrafi wytłumaczyć jaka katastrofa miałaby nas czekać w 2012 jednak z drugiej strony, ci którzy próbują obalać te różne teorie także używają dosyć pokrętnych argumentów. 

PS: Słynnego filmu nie oglądałem i nie zamierzam...

W filmie było tak, że neutrina emitowane przez słońce w trakcie jakichśtam rozbłysków penetrowały skorupę ziemi gdzie "mutowały w zupełnie nowe neutrina", przez co jakimś magicznym sposobem rozgrzewały jądro ziemi. Potem nastąpiły erupcje wulkanów i rozmagnetyzowanie biegunów, zmiana orbity planetarnej, spowolnienie obrotu planety, a co za tym idzie wielka fala tsunami pędząca na wschód. Wcześniej słyszałem też o czymś podobnym, że jakieśtam rozbłyski na słońcu mają spowodować zniszczenie pola magnetycznego ziemi (zupełnie niezależnego od słońca, tak btw), co spowodowałoby zmianę prędkości i drogi orbitowania (zupełnie niezależnej od pola magnetycznego, tylko od bezwładności ziemi i sił grawitacyjnych). Inna popularna teoria mówi o wojnie nuklearnej, inna o globalnej zarazie, a jeszcze inna o czterech kawalerzystach i trąbiących aniołach.

Mnie się jednak wydaje,że to jakieś ufo było,choć dowodu na to nie mam żadnego,podobno tych rzekomych obiektów było sporo i poruszały się jedno za drugim,dość wolno,facet który to widział stał na dworcu głównym w gdańsku...hm...nie wiem na jaką odległość było to coś widoczne.W każdym razie zadzwonił do swojej córki,która mieszka na Stogach i ona też to widziała.

Samoloty, meteoryty, gwiazdy, jak niebo było czyste to to nawet mogły być satelity na niskiej orbicie okołoziemskiej. Nie wykluczone, że było to UFO, ale UFO sensu stricte, czyli niezidentyfikowany obiekt latający. Nie wierzę w obecność kosmitów w naszych okolicach.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34897 dnia: Kwietnia 26, 2010, 11:57:02 pm »
Nie mógł...to był kierowca autobusu >.> pracujący na nocce,z resztą nie tylko on to widział.
EDIT
Nie upieram się,że to mogło być zupełnie co innego,może i masz racje Tant,tyle,że nic nigdzie nie napisano na ten temat...a szkoda.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 12:00:00 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34898 dnia: Kwietnia 27, 2010, 12:38:20 am »
Ja rozważam te możliwości:
- Kierowca autobusu trochę sobie wypił (co nie jest rzeczą niezwykłą)
- Kierowca był nieco śpiący i miał haluny
- Kierowca robi ludzi w ciula
- Był to magiczny galeon Tuska, który jest klonem Putina i który zestrzelił samolot z Kaczyńskim
- Resztki pyłu wulkanicznego z Eyjafjallajokull (shiiiiiit) zrobiły coś śmiesznego

Ja kiedyś wypiłem za dużo energy drinków i widziałem w lesie dziwne postacie jak wracaliśmy z kumplami w nocy samochodem.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34899 dnia: Kwietnia 27, 2010, 09:41:04 am »
Ta i nagle wszyscy,którzy to widzieli byli po alkoholu i mieli haluny >.>
Jedyne z czym się mogę zgodzić to to ostatnie.

Albo...pewnie to zabrzmi śmiesznie,ale ojciec mi coś wspominał,że jak miała przyjść wojna to gdzieś tam ukazywała się matka boska(nie wiem dokładnie gdzie)i z tamtej strony przychodziło nieszczęście.Podobno właśnie Polskę chroni matka boska,więc...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 09:44:27 am wysłana przez Yuzuriha »