Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173466 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34340 dnia: Stycznia 28, 2010, 08:06:35 pm »
http://i.imgur.com/1PjAD.jpg
Brb, idę stać się multimilionerem.
Nagroda roku za ten tekst... xD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34341 dnia: Stycznia 28, 2010, 08:42:15 pm »
Komputer to w sumie żaden, no ale jaki zajebisty tablet.

A tak na serio, to gdyby to zrobił ktoś inny niż Apple, jakaś firma, która szanuje klientów i ma trochę zdrowego rozsądku, to dałoby się z tego zrobić coś naprawdę fantastycznego. No bo prawdopodobnie tak będą wyglądać laptopy przyszłości heh. Gdyby to miało USB i wejście na karty pamięci, to już by było nieźle. No i brak flasha heh - można to wybaczyć telefonowi, no ale czemuś, co podobno ma zastąpić PC, już raczej nie. No ale cóż, technolodzy zrobili swoje, teraz ten potworek to problem marketingowców z Apple. Pewnie inwestycja się im zwróci, Apple mogłoby sprzedawać opakowania ludzkich odchodów, a i tak ludzie kupowaliby je jak pieprznięci za kosmiczne pieniądze.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34342 dnia: Stycznia 29, 2010, 12:49:50 am »
Apple mogłoby sprzedawać opakowania ludzkich odchodów, a i tak ludzie kupowaliby je jak pieprznięci za kosmiczne pieniądze.
Żałuję, że nie zapisałem tego zrzutu, ale był jeden tekst, gdzie ludzie z Apple'a 'reklamowali' swoje produkty. Bardziej mi to jednak wyglądało na obrażanie klientów, bo rzucali hasłami w stylu 'hej, hipsterze' czy 'nasze produkty są drogie, ale dobrze wiemy, że je kupisz'. Innymi słowy (jak już mówiłeś) 'hej, hipsterze, dobrze wiemy, że kupisz nawet worek z gównem za $500 jeśli będzie miał logo Apple'.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34343 dnia: Stycznia 29, 2010, 03:39:35 pm »
Hm, kupiłem Ultimate Ghosts'n Goblins na PSP, otwieram pudełko ,a tam oprócz tej gry Motorstorm: Arctic Edge, yeah, 2 gry za 35 złotych.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34344 dnia: Stycznia 29, 2010, 08:32:53 pm »
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2010, 08:35:00 pm wysłana przez aysnel »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34345 dnia: Stycznia 29, 2010, 09:18:37 pm »
Super, 2 gry zapowiedziane, na PS3 wychodzi w najbliższych 2 miesiącach dużo więcej jRPGów.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34346 dnia: Stycznia 29, 2010, 09:29:33 pm »
Nom, Ar Tonelico 3 już ukazało się w Japonii.  Może za kilka lat sobie zagram gdy cena PS3 spadnie do jakiś 500zł.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34347 dnia: Stycznia 29, 2010, 09:57:48 pm »
Albo dobry emul sie ukarze ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34348 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:07:50 pm »
Albo dobry emul sie ukarze ;f
Sam siebie ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34349 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:26:23 pm »
Albo dobry emul sie ukarze ;f

I żeby uruchomić jakąkolwiek grę będę musiał mieć komputer rodem z NASA...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34350 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:35:19 pm »
Eee tam jęczysz , 3 lata to sporo czasu do tej pory wszystko moze sie zmienic, 3 lata temu mało kto slyszal o robieniu procesorów 4 rdzeniowych a dzis? Nawet lapki je maja ;f , poza tym Apple pewno zrobi jakiegos super duper kompa który bedzie tak zajebisty ze bedzie emulował ps3 wii i x360 naraz ;f( ale niebedzie mial nawet 1 portu usb ;f)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34351 dnia: Stycznia 29, 2010, 10:39:16 pm »
Eee tam jęczysz , 3 lata to sporo czasu do tej pory wszystko moze sie zmienic, 3 lata temu mało kto slyszal o robieniu procesorów 4 rdzeniowych a dzis? Nawet lapki je maja ;f , poza tym Apple pewno zrobi jakiegos super duper kompa który bedzie tak zajebisty ze bedzie emulował ps3 wii i x360 naraz ;f( ale niebedzie mial nawet 1 portu usb ;f)
Apple...dobry komputer...PFFFFFFFFFFFFFFFF
Nawet ich najnowsze 'cudo' jest gorsze od 7-letniego notebooka.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34352 dnia: Stycznia 29, 2010, 11:15:42 pm »
Aj tam sol nie widzisz jak to sie błyszczy i jest łądne i wogóle? Jak sie błyszczy to musi być dobre ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34353 dnia: Stycznia 29, 2010, 11:46:25 pm »
błyszczące psie jajca też są dobre?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34354 dnia: Stycznia 30, 2010, 12:03:47 am »
Pewno tak jak maja logo Apple ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34355 dnia: Stycznia 30, 2010, 07:37:49 am »


Dzisiaj (tak, dzisiaj), o 10:00 mam kolejny egzamin, do którego się przez noc uczyłem. Piąty w tym tygodniu. Jeszcze do tego promotor wrócił i czwartek, który teoretycznie miałem wolny, musiałem poświęcić na napisanie mu jakichś rzeczy do artykułu. Wszystko mnie boli i mam wrażenie, że powoli pogrążam się w szaleństwie. Momentami odechciewa mi się czegokolwiek, a ukojenie przynosi mi jedynie sen, na który mnie w tej chwili nie stać. Zaciera się granica między dniami, myśli, dotąd precyzyjne, klarowne, zaczynają błądzić gdzie nie trzeba, opływając problem, rozpraszając mnie. Mam wrażenie, że każdą chwilą spędzoną przed laptopem i nad notatkami robię sobie na przekór, robię coś wbrew swojej naturze lenia i czuję narastającą coraz bardziej niechęć. Wczoraj kupiłem sznur i zawiesiłem pętle na haczyku, na którym dotąd wieszałem worek treningowy. Pętla dynda spokojnie, jest tym co widzę kiedy się budzę i kiedy wracam do domu, kusi mnie, niemal słyszę jak mówi do mnie. Ale to tylko głosy w mojej głowie. Chyba, że znowu przyszły te nieszczęsne skrzaty leśne, żeby kłuć mnie szpilkami we śnie i wchodzić mi do głowy. Nienawidzę ich. Mam wrażenie, że teraz umiem już tylko nienawidzić.

Zaczęła się sesja egzaminacyjna czyli że hehe.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34356 dnia: Stycznia 30, 2010, 05:44:29 pm »
Dzisiaj (tak, dzisiaj), o 10:00 mam kolejny egzamin, do którego się przez noc uczyłem. Piąty w tym tygodniu. Jeszcze do tego promotor wrócił i czwartek, który teoretycznie miałem wolny, musiałem poświęcić na napisanie mu jakichś rzeczy do artykułu. Wszystko mnie boli i mam wrażenie, że powoli pogrążam się w szaleństwie. Momentami odechciewa mi się czegokolwiek, a ukojenie przynosi mi jedynie sen, na który mnie w tej chwili nie stać. Zaciera się granica między dniami, myśli, dotąd precyzyjne, klarowne, zaczynają błądzić gdzie nie trzeba, opływając problem, rozpraszając mnie. Mam wrażenie, że każdą chwilą spędzoną przed laptopem i nad notatkami robię sobie na przekór, robię coś wbrew swojej naturze lenia i czuję narastającą coraz bardziej niechęć. Wczoraj kupiłem sznur i zawiesiłem pętle na haczyku, na którym dotąd wieszałem worek treningowy. Pętla dynda spokojnie, jest tym co widzę kiedy się budzę i kiedy wracam do domu, kusi mnie, niemal słyszę jak mówi do mnie. Ale to tylko głosy w mojej głowie. Chyba, że znowu przyszły te nieszczęsne skrzaty leśne, żeby kłuć mnie szpilkami we śnie i wchodzić mi do głowy. Nienawidzę ich. Mam wrażenie, że teraz umiem już tylko nienawidzić.

Zaczęła się sesja egzaminacyjna czyli że hehe.
Jestem rebeliantem hehe, zamierzam położyć kres takiemu stanowi rzeczy. Odrzucam taką konwencję nauczania. :< Ja nie miałam sesji, miałam same zaliczenia, ale życie studenta musi być koniecznie uprzykrzone, więc postawili na kwestię szalonych zaliczeń. Wystarczyło bym po raz pierwszy poczuła pobudzenie kawy. Haha ale uczucie, nigdy mnie kawa nie pobudziła a jak wypiłam w nocy te 4 kubki kawy to potem w szkole zaliczenie pisałabym najchętniej drepcząc lub przynajmniej na stojąco, bo takiego kopa mi dało.

Kto nie studiuje a jest w wieku wskazującym na to? Wy szczęśliwcy!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34357 dnia: Stycznia 30, 2010, 07:54:44 pm »
Kto nie studiuje a jest w wieku wskazującym na to? Wy szczęśliwcy!
Jak nie chcesz to nie trzeba nic robic, wystarczy nie pojsc  :F
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34358 dnia: Stycznia 31, 2010, 01:00:36 am »

Dzisiaj (tak, dzisiaj), o 10:00 mam kolejny egzamin, do którego się przez noc uczyłem. Piąty w tym tygodniu. Jeszcze do tego promotor wrócił i czwartek, który teoretycznie miałem wolny, musiałem poświęcić na napisanie mu jakichś rzeczy do artykułu. Wszystko mnie boli i mam wrażenie, że powoli pogrążam się w szaleństwie. Momentami odechciewa mi się czegokolwiek, a ukojenie przynosi mi jedynie sen, na który mnie w tej chwili nie stać. Zaciera się granica między dniami, myśli, dotąd precyzyjne, klarowne, zaczynają błądzić gdzie nie trzeba, opływając problem, rozpraszając mnie. Mam wrażenie, że każdą chwilą spędzoną przed laptopem i nad notatkami robię sobie na przekór, robię coś wbrew swojej naturze lenia i czuję narastającą coraz bardziej niechęć. Wczoraj kupiłem sznur i zawiesiłem pętle na haczyku, na którym dotąd wieszałem worek treningowy. Pętla dynda spokojnie, jest tym co widzę kiedy się budzę i kiedy wracam do domu, kusi mnie, niemal słyszę jak mówi do mnie. Ale to tylko głosy w mojej głowie. Chyba, że znowu przyszły te nieszczęsne skrzaty leśne, żeby kłuć mnie szpilkami we śnie i wchodzić mi do głowy. Nienawidzę ich. Mam wrażenie, że teraz umiem już tylko nienawidzić.

Zaczęła się sesja egzaminacyjna czyli że hehe.

Rozumiem Cię aż za dobrze ;[
Mam to samo. To znaczy, skrzaty jeszcze mnie nie napadły.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34359 dnia: Stycznia 31, 2010, 02:17:37 am »
Kto nie studiuje a jest w wieku wskazującym na to? Wy szczęśliwcy!
Jak nie chcesz to nie trzeba nic robic, wystarczy nie pojsc  :F
U mnie to już za późno. Jestem czasomierz, w takim sensie, że gdy po myślę, że cały rok miałby być bezowocny, to tylko szkoda by mi było mojego czasu. :/