Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173417 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34320 dnia: Stycznia 26, 2010, 11:19:13 pm »
Niumi ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34321 dnia: Stycznia 26, 2010, 11:24:34 pm »
no tant ... czemu jeszcze nie odpowiedziales ?  :F
googluje odpowiedzi ;d

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34322 dnia: Stycznia 26, 2010, 11:44:02 pm »
no tant ... czemu jeszcze nie odpowiedziales ?  :F
googluje odpowiedzi ;d
pewnie sie schowal pod natlokiem pytan hehe  ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34323 dnia: Stycznia 26, 2010, 11:49:34 pm »
no tant ... czemu jeszcze nie odpowiedziales ?  :F
googluje odpowiedzi ;d
pewnie sie schowal pod natlokiem pytan hehe  ;]
Po prostu lubię wiedzieć. ^^"

Noszenie aparatu na zębach jest zabawne ale nakładanie wosku na jego obcierające zamki już nie. ;E (I tak kiedyś w końcu zje się ten wosk)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34324 dnia: Stycznia 27, 2010, 12:18:36 am »
widze jedzenie wosku w modzie

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34325 dnia: Stycznia 27, 2010, 01:19:27 am »
widze jedzenie wosku w modzie
Można by się pokusić o stwierdzenie, że jest w 'miodzie' !

One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34326 dnia: Stycznia 27, 2010, 02:14:25 am »
Cytuj
no tant ... czemu jeszcze nie odpowiedziales ?

Spałem od 20, teraz się obudziłem. Tryb sesyjny aktywny.

Cytuj
Czy jaibreak= koniec gwarancji na iphone'a? W PSP można przywrócić oryginalny system. A w iphonie?

Przywracanie ustawień fabrycznych robi się jednym kliknięciem w iTunes. Nie musi się to nawet wiązać ze stratą programów, bo te można zapisać w iTunes podczas tzw. archiwizacji danych, która w domyśle zachodzi zawsze, kiedy podłączamy iPhone'a do kompa. Pewnie jailbreak byłby końcem gwarancji, ale po przywracaniu fabrycznych ustawień śladu po nim nie ma.

Cytuj
nieoryginalny system w iphonie to rzecz tak powszednia jak w psp? Tzn kto to robi i czy dużo osób. Komu się zleca? Samemu się robi?

Bardzo powszechna może nie. Mam w rodzinie 3 iPhone'y i w tej chwili tylko mój jest po jailbreak'u. Jak pisałem, głównie służy on do obsługi homebrew i do wgrania Springboarda, który pozwala zarządzać motywami, stylami ikonek itp. itd.. Można bez niego żyć.

Jailbreak przeprowadza się samemu za pomocą jednego lub dwóch programów, w zależności od tego czy interesuje nas zdjęcie simlocka, czy nie. A propo simlock'a - o ile wiem, nie da się go zdjąć dla nowego firmware'u (przynajmniej póki co), więc lepiej być przygotowanym na pracę w jednej sieci. Nie wiem dokładnie jak to jest z simlock'iem - ja mam na Orange i nie potrzebne mi jego zdjęcie, więc się nie zastanawiałem.

Cytuj
Propos dźwięków - czy jest to głośny sprzęt? Na przykład ja narzekam na swój telefon, że ma ogółem ciche dzwonki.

Głośny. Oprócz głośnika w słuchawce (z tego co zauważyłem, to tędy wychodzą basy), iPhone ma dwa głośniczki umieszczone w podstawie (między nimi jest wejście na ładowarkę). Są mikroskopijne, ale zadziwiająco głośne, o ile oczywiście nic ich nie zakrywa.

Cytuj
No to trochę znaczne wady, jak rozpoznaje się ten udoskonalony firmware?

Jak nie masz jailbreak'a to nie trzeba go rozpoznawać. Podłącza się iPhone'a do kompa i w iTunes klika się jeden guzik, który aktualizuje oprogramowanie iPhone'a. Trzeba potem znowu przeprowadzić jailbreak'a, ale ja ostatnio zrobiłem to programem w kilkadziesiąt sekund. Niestety (z tego co wiem), jak chcesz mieć zdjętego simlocka, to musisz się męczyć ze wcześniejszym firmware'm.

Cytuj
Jak to w ogóle jest z bateriami w tym "jednolitym" telefonie? Jaka jest żywotność baterii (ile lat)? W razie potrzeby wymiany.. oddajemy telefon do serwisu? A co w serwisie powiedzieliby na zhackowanego iphone'a tzn ulepszanie go poprzez jakieś jailbreak'i itd? Ile kosztuje nowa bateria plus jej wymiana?

Dobra, teraz musiałem zgoogle'ować heh. Apple twierdzi, że bateria w iPhone'ie powinna zachować 80% sprawności po 400 ładowaniach. Trochę to mi podchodzi pod SF, no ale nawet jakby to było 50%, to to nie jest źle, skoro ładować można raz lub dwa razy w tygodniu. Nie sądzę, żeby serwisowanie było wymagane (pewnie są na sieci jakieś tutoriale), no ale ja bym sam tego dziadostwa nie chciał rozkręcać, bo pewnie bym go nie skręcił potem poprawnie heh. W serwisie raczej nie zwrócą uwagi na software podczas wymiany baterii - Jailbreak nie jest zauważalny tak jak wgranie CFW w PSP, różnica jest w zasadzie w obecności 2-3 aplikacji, których nie ma normalny iPhone (Cydii i Installera/Snowa, ewentualnie Rocka, czyli programów służących do ściągania homebrew, styli itp.). Można je ukryć i nikt się nie kapnie hehe. Na Allegro widziałem nową baterię + zestaw śrubokrętów do instalacji za 4 dychy, w iSpot'cie pewnie będzie to 3-4 razy więcej heh.

Cytuj
Czyli może być czyjakolwiek karta?

Nie potrzebujesz samej karty, tylko jej numeru i tego trzycyfrowego kodu zabezpieczającego, co jest na odwrocie napisany. Możesz tak samo dobrze skroić komuś portfel z kartą i liczyć na to, że nie zablokuje środków heh. Podczas kupowania kwota jest automatycznie zdejmowana odliczana z karty, my musimy tylko wpisać hasło do swojego konta iTunes. Pod koniec tygodnia Apple zawsze automatycznie generuje rachunek za aplikacje i przesyła go na maila.

Cytuj
A jak z wadami mającymi miejsce wewnątrz urządzenia? Czy to częste zjawisko?

O ile wiem, iPhone pod tym względem jest niezawodny. Jak pisałem, sprzęt sprawia wrażenie niezniszczalnego, ekran musi być ze szkła pancernego chyba.

Cytuj
Drogie są? Czy te darmowe potrafią być naprawdę wartościowymi, czy jest to tak, że darmo to tandeta? Jakieś kluczowe aplikacje za wysoką cenę?
Ile wydałeś na aplikacje do iphone'a?

Nie są drogie. Firmowe gry kosztują zazwyczaj 3-5 Euro, ale praktycznie wszystkie mają swoje darmowe wersje Lite, na których można sprawdzić, czy gra nam się podoba, czy nie. Czasami te Lite'y są na tyle dobre, że nie ma potrzeby kupowania pełnej wersji. Najdroższa gra, jaką w tej chwili widzę, kosztuje 7.99 Ojro (GTA: Chinatown), większość aplikacji stoi poniżej jednego euro. Jest kilka aplikacji po 40, 60, a nawet 100 Euro (nawigacja samochodowa), ale to są ewenementy.

Z moich kluczowych aplikacji tylko jedna jest płatna (słownik uniwersalny) i dałem za nią 5 euro. Oprócz tego wydałem pieniądze tylko na gry, w sumie, według aktualnych wyliczeń, 22 euro (Crystal Defenders - 6, Sliding Heroes - 2,40, Vanguard Storm -  4, I Love Katamari - 4, Peggle - 4, Minigore - 1,60). Jest to mniej lub więcej, w zależności od kursu złotówki. Dużo taniej niż gry na cokolwiek innego, chociaż pewnie droższe od gier Java na komórki. No ale to nie są gry Java - Peggle nie różni się niczym od Peggle Deluxe na kompa, a o Katamarim pisałem wcześniej.

Cytuj
Upadł ci kiedyś na beton? Jak z jego wytrzymałością? Co w przypadku chęci wymiany zniszczonej obudowy na nową? Koszt?

Upadł, nie było śladu. Może jakoś szczęśliwie upadł, więc nie wiem, ale regularnie nie trafiam nim w łóżko i spada mi z pół metra na wykładzinę. No ale coś takiego mu nie zaszkodzi. Nie ryzykuję jednak i kupiłem na allegro gumowy ochraniacz na iPhone'a za chyba 2 dychy. Ojciec ma taki odpicowany za 4 dychy chyba. Przydaje się nie tylko jako dodatkowe zabezpieczenie - plastik, z którego jest obudowa zrobiona, to chyba to samo z czego robią PSP w wersji lśniącej. Jest taki śliski w dotyku i idealnie zbiera odciski palców - łatwiej się takie coś do kieszeni wkłada, no ale wolę trzymać go przez tą swoją gumę. Można jeszcze dokupić (chociaż chyba tylko na Allegro), ekraniki ochronne z poliwęglanu (kosztują coś koło dychy) i w sumie żałuję że nie kupiłem, bo u dołu touchscreena zrobiła się mikroskopijna ryska, dedukuję, że od noszenia kluczy w tej samej kieszeni co iPhone'a.

Cytuj
Iphony mają różne ceny. Jak bardzo uboższe są te pierwsze taniutkie iphone'y? Ile jest w ogóle wydań tego sprzętu? Jakieś 3G, 3GS..

Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia. Wiem, że 3GS ma magnetometr, troszkę mocniejszy procek, 2x tyle ramu co wcześniejsze i lepszy aparat. No i występuje tylko w wersji 16 lub 32 GB. Ogólnie jest lepszy pod każdym względem, według wikipedii heh. Różnica między 2G i 3G jest chyba tylko taka, że ten pierwszy nie ma GPS'a. Poczytaj sobie Tutaj.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2010, 03:20:58 am wysłana przez Tantalus »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34327 dnia: Stycznia 27, 2010, 09:57:36 pm »
Cytuj
iPhone potrafi 4-5 dni bez karmienia wytrzymać
Czyli, że twój tyle wytrzymuje? Jak korzystasz na codzień z telefonu i jak to się ma do jego żywotności jednego naładowania? Czyli czy dużo smsów, muzyki, oglądania obrazów/filmów, korzystania z internetu?

Cytuj
Dobra, teraz musiałem zgoogle'ować heh.
To rozumiem, że jak dotąd baterii wymieniać nie musiałeś. :) Ale to chyba dobrze, bo ile już korzystasz z tego telefonu?

Cytuj
Jailbreak przeprowadza się samemu za pomocą jednego lub dwóch programów,
To znaczy, ze ten program pobieramy z internetu i sami dokonujemy zmian?

Cytuj
plastik, z którego jest obudowa zrobiona,
Czy właśnie ten plastik w przypadku wyeksploatowania można wymieniać? Samemu? Serwis? Ciekawe czy taki kawałek plastiku to droga inwestycja.

A jak jest z widocznością na touchscreenie w południe gdy słońce daje z siebie ile tylko może? :) Pisanie smsów idzie jakoś? I w ogóle to jest jakiś rysik do iPhone'a?

Czytałam sobie, że niektóre inne modele telefonów są porównywane do iPhone'a. Czy słusznie? Czy iPhone jest podobny do któregoś innego telefonu (aplikacje, funkcje, działanie etc)? Znasz jakieś do których jest porównywany? Tańsze.. odpowiedniki (nie pasuje mi to określenie, bo nie mam na myśli doszukiwania się iPhone'a w jakichś Samsungach tylko po prostu czegoś na w miarę podobnym poziomie zaawansowania technologicznego i funkcjonalności)? I nie, nie mówię tu o podróbkach! xD Żadnych aPhone'ów, SciPhone'ów i tak dalej. :)

Kurde pewnie znowu zapomniałam o coś zapytać...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34328 dnia: Stycznia 27, 2010, 10:27:46 pm »
iPhone
zaawansowanie technologiczne
Ahahahahahhahahaha xD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34329 dnia: Stycznia 27, 2010, 10:58:59 pm »
Cytuj
Czyli, że twój tyle wytrzymuje? Jak korzystasz na codzień z telefonu i jak to się ma do jego żywotności jednego naładowania? Czyli czy dużo smsów, muzyki, oglądania obrazów/filmów, korzystania z internetu?

Średnio intensywnie, no ale codziennie coś tam na necie sprawdzę, sms'ów kilka wyślę, pogram chwilę w Peggle'a. Wiadomo, jak się ciągiem gra, to baterię zjada szybciej. Jak ostatnio chyba 4 godziny grałem w Civilization Revolution, to mi zjadło połowę baterii. Najszybciej schodzi przy oglądaniu filmików oczywiście. Nowa bateria, według producentów, wytrzymuje 7 godzin video, zresztą masz to tam opisane na wikipedii.

Cytuj
To rozumiem, że jak dotąd baterii wymieniać nie musiałeś. :) Ale to chyba dobrze, bo ile już korzystasz z tego telefonu?

Dostałem go na Wigilię 2008.

Cytuj
To znaczy, ze ten program pobieramy z internetu i sami dokonujemy zmian?

Tak. Możesz zgoogle'ować sobie programów PwnApple, QuickPwn albo blacksn0w (tego ostatnio używałem). Wszystkie są małe, ekonomiczne i proste w obsłudze.

Cytuj
Czy właśnie ten plastik w przypadku wyeksploatowania można wymieniać? Samemu? Serwis? Ciekawe czy taki kawałek plastiku to droga inwestycja.

Nie wiem, ale strzelam, że to już trzeba w serwisie zrobić.

Cytuj
A jak jest z widocznością na touchscreenie w południe gdy słońce daje z siebie ile tylko może? :) Pisanie smsów idzie jakoś? I w ogóle to jest jakiś rysik do iPhone'a?

Touchscreenn zachowuje wysoką widoczność nawet w ostrym świetle. Raz musiałem tylko w trochę zacienione miejsce podejść, jak korzystałem z GPS'a będąc na plaży, ale to głównie przez to, że mapy Google'a są dosyć nieostre. Można sobie regulować jasność ekranu od przyjemnie ciemnego (teraz działam prawie na minimalnej jasności, a i tak jest jaśniej niż na większości telefonów) do naprawdę rażącej po gałach jasności. Biały ekran w iPhone'ie dobrze się sprawdzał jako latarka (chociaż takie światło dalekiego zasięgu nie ma oczywiście, no ale drogę w ciemnym lesie widzę bez problemu). Rysik do iPhone'a pewnie jakiś jest, ale to dla gadżeciarzy - telefon jest przystosowany do działania na nim palcami, a nie stylusem, bo w końcu znajduje on jednocześnie kilka punktów dotyku. Powiększanie przy przeglądaniu obrazków/stron internetowych robi się przez odsunięcie dwóch palców od siebie lub podwójne kliknięcie jednym palcem, pomniejszamy zsuwając palce albo podwójnie klikając dwoma paluchami.

Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy napisać, która mnie osobiście bardzo cieszy - iPhone ma możliwość PrintScreenowania obrazu. Rekompensuje to fakt, że nie ma historii przeglądarki i nie da się stron przeglądać offline. Jak chcemy coś zapisać to klikamy Power i guzik wyjścia (ten z kwadracikiem) jednocześnie, a obraz ekranu trafia do albumu ze zdjęciami.

Cytuj
Czytałam sobie, że niektóre inne modele telefonów są porównywane do iPhone'a. Czy słusznie? Czy iPhone jest podobny do któregoś innego telefonu (aplikacje, funkcje, działanie etc)? Znasz jakieś do których jest porównywany? Tańsze.. odpowiedniki (nie pasuje mi to określenie, bo nie mam na myśli doszukiwania się iPhone'a w jakichś Samsungach tylko po prostu czegoś na w miarę podobnym poziomie zaawansowania technologicznego i funkcjonalności)?

Jak mówię, nie znam innych telefonów i nie mogę porównać. No ale dzisiaj przypuszczam, że pozostali producenci Apple'a dogonili, przynajmniej hardware'owo. Porównuje się z nim głównie Samsunga Galaxy i Motorolę Droid, o ile wiem. Poczytaj se o tych telefonach, może będzie w jakiś warto zainwestować. Bez względu jednak na ich przewagę nad iPhone'm, jednej rzeczy nie mają i pewnie nigdy mieć nie będą - gigantycznej iPhone'owej społeczności, która przekłada się na aplikacje w AppStore oraz homebrew w Cydii/Snow/Rock. Tej ilości programów nie będzie miał nikt z konkurencji. A w końcu chodzi o software, a nie o hardware, prawda? Dreamcast i GameCube to w końcu były konsole znacznie lepsze hardware'owo względem PS2, ale czy im to pomogło?

iPhone
zaawansowanie technologiczne
Ahahahahahhahahaha xD

Śmiej się śmiej, ale twoje HTC i Nexusy multi-toucha nie mają hehe.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34330 dnia: Stycznia 27, 2010, 11:22:04 pm »
iPhone
zaawansowanie technologiczne
Ahahahahahhahahaha xD
No i czego się Glennis śmiejesz. :) Podkreśliłam to w celu nie porównywania mi iPhone'a do na przykład Orange Vegas. :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34331 dnia: Stycznia 27, 2010, 11:48:54 pm »
Śmiej się śmiej, ale twoje HTC i Nexusy multi-toucha nie mają hehe.
OBJECTION!
aktualnie wypuszczone na rynku HTC hero oraz Nexus One maja multitoucha !

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34332 dnia: Stycznia 28, 2010, 12:45:43 am »
ITT: Dzieci kłócą się o zabawki.

http://www.tnr.com/article/the-pc-officially-died-today
Jak myślicie, ile Apple mu zapłaciło ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2010, 11:06:38 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34333 dnia: Stycznia 28, 2010, 02:38:31 pm »
Cytuj
To rozumiem, że jak dotąd baterii wymieniać nie musiałeś. :) Ale to chyba dobrze, bo ile już korzystasz z tego telefonu?

Dostałem go na Wigilię 2008.
i od tej pory korzystasz jeszcze z DSa czasem ? bo jakby zamilkles zupelnie, a kiedys duzo o nim pisales.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34334 dnia: Stycznia 28, 2010, 02:52:25 pm »
fajno ten artykuł wygląda w kontekście reklam\filmików prezentujących ipada w których najmocniej akcentowane zalety to m.in.:
-"pokazywanie zdjęć znajomym nigdy nie było takie łatwe" (obraz się dostosowuje zależnie od tego w którą strone trzymamy ipada :O)
-"with a screen THIS LARGE you can see more of the web as you surf" WAT?
-oglądanie filmów na fantastycznym ekranie i z fantastycznym dzwiękiem(9.7 cala, 1024x768, dźwięk chyba mono bo wychodzi z jednego małego "plumkacza")
-16GB pamięci flash w standardzie, max 64...

zamówiłem już trzy

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34335 dnia: Stycznia 28, 2010, 04:47:19 pm »
u mnie juz kazdy w rodzinie chce takiego miec
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34336 dnia: Stycznia 28, 2010, 05:02:18 pm »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34337 dnia: Stycznia 28, 2010, 05:35:27 pm »
o wlasnie i babci mialem takiego kupic
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34338 dnia: Stycznia 28, 2010, 07:05:10 pm »
o wlasnie i babci mialem takiego kupic
I duże torby w modzie... wszystko idzie w parze, babci kup torbę to będzie futerał na telefon. :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34339 dnia: Stycznia 28, 2010, 07:10:02 pm »
http://www.tnr.com/article/the-pc-officially-died-today
O srajfon dla ludzi z wadą wzroku ;f
To iPhone bez części 'Phone'. Miałem też gdzieś stronę ze wszystkimi grami, które by idealnie pasowały do iPada. Jednym z gatunków były 'Flight/Racing Sims' ze screenshotem z AC Zero. Mhm, machanie Wiilotem jest już złe, to dodatkowo wyobraźcie sobie kogoś, kto macha tą kupą gówna w autobusie. Policja by go zatrzymała za próbę morderstwa pasażerów.

Cytuj
zamówiłem już trzy
Zapomniałeś o PRZEPOTĘŻNYM procesorze 1GHz !
Obcięty laptop z touchscreenem, pamięcią PSP Go i lipnym oprogramowaniem od Apple. Hm...

http://i.imgur.com/1PjAD.jpg
Brb, idę stać się multimilionerem.

O, http://pinoytutorial.com/techtorial/apple-ipad-specifications-specs-review/
Cytuj
4) No Adobe Flash
6) As usual, not external memory slot.
Cholerstwo ponoć też nie ma portów USB.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2010, 07:14:54 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?