Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163274 razy)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34100 dnia: Grudnia 01, 2009, 08:47:56 pm »
Ja mam.
No to wysłałam zapytanie na priv.

http://www.youtube.com/watch?v=Wnjb8Hx76u8
Dzień dobry, grałem w Tekkena. Mogę wystąpić w waszym filmie ?

Afroninja zajebisty.
No bo rozumiesz on to w klimatach Orlhy z Chrono Cross - PunchDrunk, joł.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34101 dnia: Grudnia 02, 2009, 02:34:29 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=Wnjb8Hx76u8
Dzień dobry, grałem w Tekkena. Mogę wystąpić w waszym filmie ?
XDDDD umarłam

Swoją drogą windows7,hm jak dla mnie dziwny i strasznie przypomina mi viste heh >.>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2009, 02:37:57 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34102 dnia: Grudnia 03, 2009, 12:09:36 am »
windows7,hm jak dla mnie dziwny i strasznie przypomina mi viste heh >.>
Właśnie to mnie interesowało ostatnio. Jaki jest win7...? W kwestii funkcji i ich rozmieszczenia w systemie, rzecz jasna, bo sam wygląd Visty to mi się nawet podobał, estetka jestem. Ale jeśli win7=vista to ja nie chcę.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34103 dnia: Grudnia 03, 2009, 11:55:34 am »
Jak dla mnie jest cholernie podobny do visty,bardzo wkurza mnie ta funkcja wyskakujących okienek w pasku i nie da się jej wyłączyć.Ogólnie ma sporo opcji wszędzie na około okna w folderach nie wiem po co i szybko można się w nim pogubić.Ma też jakąś dziwną opcję przezroczystych okien O.o.Muszę przyznać,że średnio mi się podoba,właśnie ze względu strasznego podobieństwa do visty >.>,ale nie mam wyboru i przez 3 lata będę się musiała z nim męczyć.Jedyne co na razie mi się w nim podoba to paint XD i ma dość ładnego pasjansa,w dodatku dostałam też nawet fajną grę (Troch Light,czy jakoś tak) haha.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34104 dnia: Grudnia 03, 2009, 12:02:14 pm »
Bo Win7 to Vista, tylko w innym trochę opakowaniu.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34105 dnia: Grudnia 03, 2009, 01:01:09 pm »
Jeśli nie zauważyc faktu ze 7 zrzera mniej ramu procka itd (oprócz hdd) niz vista oraz ma lepszy system okienek to mozna powiedziec ze to to samo co vista , aaale jak juz brac 7 to imo ver. 64 bitową(chyba ze procek nie wspiera 64bitów)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34106 dnia: Grudnia 03, 2009, 05:09:37 pm »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34107 dnia: Grudnia 04, 2009, 11:33:02 am »
Lolz XD,w sumie wielkiej różnicy między nimi nie ma heh dlatego trochę się zawiodłam (ale rodzice oczywiście wiedzą lepiej i nie masz prawa dyskutować heh)Jakbym miała możliwość wyboru to bym wzięła XP bo do niego jestem przyzwyczajona heh.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34108 dnia: Grudnia 04, 2009, 02:11:29 pm »
Jeśli o Vistę chodzi, to powiem tak: diabeł tkwi w szczegółach i jest bardzo irytujący. Mogłabym sobie wgrać ją jako drugi system, ale chyba tylko po to żeby ją opanować. A w jednym sklepie to usłyszałam tak: pani ma dużo ramu to pani Vistę sobie weźmie. Mi z tą ilością ramu dobrze się żyje, nie wadzi mi ona i już ja mam na co ją spożytkować.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34109 dnia: Grudnia 04, 2009, 03:15:48 pm »
Jeśli o Vistę chodzi, to powiem tak: diabeł tkwi w szczegółach i jest bardzo irytujący. Mogłabym sobie wgrać ją jako drugi system, ale chyba tylko po to żeby ją opanować. A w jednym sklepie to usłyszałam tak: pani ma dużo ramu to pani Vistę sobie weźmie. Mi z tą ilością ramu dobrze się żyje, nie wadzi mi ona i już ja mam na co ją spożytkować.
Problem z multibootem Visty jest taki, że nawet po formacie pozostawia ona swój Master Boot Record i może się potem komputer pluć, że nie znalazł systemu.
Na Viście trochę u kumpla na laptopie siedziałem i raczej bardziej paranoicznego i okrojonego systemu nie widziałem. 7'mki nie miałem okazji sprawdzić, dlatego pozostanę przy stwierdzeniu, że najlepszy jest XP64 (który ze zwykłym XP, poza wyglądem, ma mało wspólnego i jest zrobiony na kernelu 2003 Server).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34110 dnia: Grudnia 04, 2009, 10:46:37 pm »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34111 dnia: Grudnia 06, 2009, 01:19:18 am »
http://www.gamefaqs.com/features/top10/1999.html
WHAT ?! Gdzie Operation Flashpoint ? Gdzie ARMA ? Gdzie chociażby America's Army ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34112 dnia: Grudnia 06, 2009, 02:26:52 am »
Brakuje też oczywiście Cannon Foddera.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34113 dnia: Grudnia 06, 2009, 02:23:39 pm »
Dobrze, że są japońskie tactical-RPG, ale gdzie Medieval TW i Empire?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34114 dnia: Grudnia 06, 2009, 03:26:29 pm »
Dobrze, że są japońskie tactical-RPG
O tak. Założę się, że żołnierze muszą wiedzieć, kiedy podczas ostrzału poruszyć się o dwa czy o trzy pola i jak bronić się przed czarną magią.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34115 dnia: Grudnia 06, 2009, 04:35:02 pm »
W ogóle trochę mało się udzielam ostatnio na forum, to może napiszę co i jak u mnie.

[blog=Tant-bimbrownik]
Dostałem dzisiaj od mikołaja pół litra spirytusu, a więc znowu czeka mnie zabawa w tworzenie wódki. Moja pieprzówka wyszła taka pyszna, że łach, dzięki dokładnie wyliczonemu woltarzu (na 40%) oraz idealnym proporcjom miodu i pieprzu, dzięki którym wódka pozostawała pieprzna i przyjemnie drapiąca w gardło, jednocześnie nie wykręcając mordy, ani nie będąc ani trochę słodką. Aż szkoda, że jej nie próbowaliście - niby jeszcze krowa została, ale się raczej z nikim już nie podzielę. Może przepis rzucę do tematu o jedzeniu, jak ktoś będzie zainteresowany.

Wracając do mikołajowego spirytusu - macie jakieś sugestie jak go wykorzystać. Ja mam jeden pomysł już, który chciałbym przetestować, ale nie jestem jeszcze pewien na jaką wersję przepisu się zdecydować. Chciałbym tym razem zrobić cytrynówkę, ale nie na zwykłych burackich cytrynach, tylko na limonkach. Znowu osłodzę ją miodem, żeby jej naturalna kwaśność cytrusów i równie naturalna ohyda etanolu zostały zneutralizowane na tyle, ażeby wódkę dało się pić bez zapijania i aby jej smak cieszył. Ma ktoś jakiś dobry, sprawdzony przepis na cytrynówkę, który mógłbym zaadaptować na moje limonówkę?
[/blog]

[blog=konsole,komputry i inne takie]
Jakiś tydzień temu przeszedłem BioShock, czyli jedną z gier, które dawno temu kupiłem, a nie otworzyłem nawet z pudełka. Kawał dobrej gry, klimatycznie bardzo mi się kojarzyła z Falloutem 3, w szczególności jak się w F3 biegało po tych nieszczęsny kryptach pełnych zombie i jakichś duchów. Najlepiej z gry zapamiętałem muzykę, czyli kilka tracków z połowy minionego wieku ala Fallout + świetne, trzymające w napięciu kawałki, sprawiające, że wolałem nie wbiegać na pałę do nowych pomieszczeń. Mechanika rozgrywki fajna, chociaż plazmidy pod koniec przestawały być zupełnie przydatne. W ogóle poziom gry, przynajmniej na normalu, był zatrważająco niski. Początkowo godnymi przeciwnikami są jedynie Big Daddy, ale jak się dostaje granatnik to Rosie już przestaje być groźna. Apteczki, amunicja i broń leżą wszędzie, zupełnie jak w Fallout'cie i nie wyobrażam sobie, aby mi się mogła wyczerpać. Nie wiem jak ciężko jest na Hard, ale na Normal było banalnie. Wnerwiło mnie też zakończenie, które faktycznie było fajne, ale wchuj krótkie - japończycy przyzwyczaili mnie do pięciominutowych wstawek filmowych na koniec gry, a tu co? Minuta i bezceremonialny powrót do menu głównego. Szkoda, bo fabuła była na tyle porywająca, że takie odwalone zakończenie pozostawia niedosyt. Nie mniej jednak gra zajebista - teraz czekam aż będę miał dużo wolnego czasu w dalszej perspektywie, aby zainstalować Mass Effect.
[/blog]

[blog=studia, nerd stuff]
Nie wiem jeszcze jak z tym wyjazdem do Lublina, na który mnie opiekunka i promotor chcą wyznaczyć, ale póki co robię trochę wstępnych pomiarów do swojej magisterki na laboratorium dydaktycznym. Mam tam swój masakryczny sprzęt, rozstawiony na jednym ze stołów i co kilka dni przychodzę, aby się nim pobawić. Goniometr, bo tak wabi się moje nowoczesne urządzenie analityczne, to żeliwna konstrukcja złożona ze starych części od mikroskopu, małej lampki i plastikowej łaźni wodnej o wymiarach 10x10cm, zmontowana pewnie jeszcze za komuny przez jakiegoś szalonego magistranta. W skrócie stosuje się to, żeby sobie w powiększeniu obejrzeć kropelkę wody (albo jakiegoś roztworu) i móc zmierzyć jak bardzo jest ona wypukła. Pomiary jednak sprawiły trochę problemów, pomimo tego, że działałem dotąd na prostych substancjach (roztwory wodne soli kuchennej) - w dużym skrócie kłopotem jest opracowanie dobrej, powtarzalnej i dokładnej metody wyjaławiania szkiełek nakrywkowych po każdym pomiarze, żeby kropla się na pewno zawsze tak samo rozłaziła. Stosując aktualnie najdokładniejszą ze sprawdzonych metod, teraz każdą płytkę będę moczył w metanolu i podpalał zapalniczką albo nad palnikiem Bunsena - mała rzecz, a cieszy, bo już widzę zazdrosne spojrzenia laborantów, którzy muszą coś miareczkować albo mierzyć elektrodami, a ja tymczasem bawię się ogniem w laboratorium. A, przy okazji - kropelka stężonego kwasu siarkowego na palcu wcale nie boli tak, jak się wydaje i nie przeżera ci ręki na wylot. Po prostu dość irytująco piecze, ale po zmyciu wodą nawet ślad specjalnie nie zostaje.

tl;dr - Wożę się w białym fartuszku po laboratorium i bawię się otwartym ogniem, stężonym kwasem i acetonem (najczęściej wszystkimi na raz).
[/blog]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34116 dnia: Grudnia 07, 2009, 03:49:21 pm »
teraz czekam aż będę miał dużo wolnego czasu w dalszej perspektywie, aby zainstalować Mass Effect.
Jeszcze nie grał w Mass Effect
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34117 dnia: Grudnia 07, 2009, 04:05:12 pm »
Też mam, a nie grałem Oo

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34118 dnia: Grudnia 07, 2009, 04:08:02 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil