Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162050 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32780 dnia: Czerwca 17, 2009, 10:37:59 pm »
Gipsi, czemu w internecie Cie obrażają? :(


Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32781 dnia: Czerwca 17, 2009, 10:49:21 pm »
Cytuj
Mozesz sobie w jebac "Daj kamjeeeenia" ;/
Hahahahahahaha, to jest wchuj dobra myśl ;] To jest chyba nawet lepsze od "He is dead! MOTHERFUCKER!" ;)

"Kapitan BOMBA" też daje radę :P
http://www.youtube.com/watch?v=ZHExOhik6nQ to też byłoby dobre ;p

Albo scena z Pulp Fiction kiedy Butch staje wozem na pasach i widzi Wallace'a a ten z niedowierzaniem mówi "motherfucker", to jest wykurwiste ;p
Ale nie ma tego na YT ;f
Nie, nie. Najlepsza scena z PF to 'ENGLISH MOTHERFUCKER ! DO YOU SPEAK IT ?'
http://www.youtube.com/watch?v=HePWBNcugf8

Heheh no ba, kozackie ;]
Dla mnie debeściarskim fragmentem jest ten ;p
http://www.youtube.com/watch?v=nmx9VMmjWXE&feature=related
Ogólnie jak widzę minę Bruce'a to już nie mogę xd
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2009, 10:50:42 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32782 dnia: Czerwca 17, 2009, 10:55:45 pm »
Gipsi, czemu w internecie Cie obrażają? :(


Hahahahahahahahaha ;D
Poprostu zazdroszcza mi mojej i moich ziomkow fury.

A ta scena z Marselusem co dal Sol dojebana... nie pamietalem jej juz nawet, bo to co dal Sith to ofkoz klasyk.


I jak wam moze sie nie podobac keyboardcat? jego facial expressions sa cudowne.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32783 dnia: Czerwca 17, 2009, 11:52:26 pm »
Takie zabawne pytanie... czy dobrze mi się wydaje że na SZ już daawno nie było żadnych nowych tekstów, czy po prostu nie zamieszczacie o nich informacji w newsach?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32784 dnia: Czerwca 18, 2009, 12:02:32 am »
Takie zabawne pytanie... czy dobrze mi się wydaje że na SZ już daawno nie było żadnych nowych tekstów, czy po prostu nie zamieszczacie o nich informacji w newsach?
First one, nie ma komu pisać, albo Tant ma teksty i czeka nie wiem na co by je wrzucić, zresztą, co tu gadać, heh.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32785 dnia: Czerwca 18, 2009, 12:04:44 am »
Takie zabawne pytanie... czy dobrze mi się wydaje że na SZ już daawno nie było żadnych nowych tekstów, czy po prostu nie zamieszczacie o nich informacji w newsach?
First one, nie ma komu pisać, albo Tant ma teksty i czeka nie wiem na co by je wrzucić, zresztą, co tu gadać, heh.

Ale za to newsmanów macie świetnych ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32786 dnia: Czerwca 18, 2009, 12:06:26 am »
Takie zabawne pytanie... czy dobrze mi się wydaje że na SZ już daawno nie było żadnych nowych tekstów, czy po prostu nie zamieszczacie o nich informacji w newsach?
First one, nie ma komu pisać, albo Tant ma teksty i czeka nie wiem na co by je wrzucić, zresztą, co tu gadać, heh.

Ale za to newsmanów macie świetnych ;)
Dobrze, że przypominasz bo miałem newsa napisać heh. Przydałby się jeden co by pisał, tak to dużo rzeczy jest przeoczonych.

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32787 dnia: Czerwca 18, 2009, 01:00:34 am »
W zagadkowych tematach jak zwykle najbardziej wrze.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32788 dnia: Czerwca 18, 2009, 02:08:19 am »
Tant nie daje update'u, bo w zasadzie faktycznie nie mamy w tej chwili z czym wystartować. Ale nie jest to w zasadzie jedyny powód, bo oprócz tego ostatnio jestem cholernie zabiegany. W zasadzie, jest to dobry moment na najważniejsze posty z Total Offtopicu, czyli...

[BLOG TIEM]

Jakiś miesiąc temu pisałem, że odechciewa mi się wszystkiego i od tego nieróbstwa, które mnie dopadło po skończeniu studiów jeno gnuśnieję tylko w fotelu, a mój plan dnia dałoby się spisać na, bo ja wiem, połówce kartki zeszytowej. Flamastrem. Ma wewnętrzna degrengolada postępowała, a fakt, że ch*je z BUWIWM odrzucili moje podanie o wyjazd stypendialny do Nihonu, wcale mi w poprawieniu samopoczucia nie pomógł. Aby wyrwać się z tej matni postanowiłem zatem narzucić sobie jakieś cotygodniowe zajęcia, które wyregulują mi czas, zajmą mnie i, paradoksalnie, będę miał przez to więcej czasu/chęci na robienie czegoś naprawdę w życiu ważnego, np. pisaniu artykułów na SZ.

Postanowiłem zapisać się więc na jakieś kursy, lecz jedyny w tej chwili, który ma dla mnie jakąś wymierną wartość jest kurs na prawo jazdy. Zacząłem go więc na początku czerwca i fakt, że zajęcia są 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) trochę mnie z tego stanu apatycznego, na jaki popadłem przez poprzednie miesiące. Nagle dni tygodnia zaczęły się odróżniać czymś innym, niż zmianą seriali w TV i update'ami sieciowych komiksów. Dodałem do tego jeszcze lekcje Japońskiego w czwartki i sesje WFRP z kumplami w każdy weekend, aby przyśpieszyć powrót do zdrowia, a na dodatek ex-promotor w poniedziałek kazał mi ruszyć dupę i wracać do pisania artykułu, na którego sam widok przechodzą mnie ciarki. Rzeczy, które miałem i mam napisać zaczynają się więc piętrzyć, a czasu, przynajmniej do następnego tygodnia, dużo nie mam.

Wracając do update'u, to jego brak, jak i spadek mojej aktywności na forum jest wynikiem katharsis, które przechodzę i z którego się, chyba, wyleczyłem dosłownie przed kilkoma dniami dopiero heh. Mogę obiecać, że powrócę do działania w następnym tygodniu, jak skończą się zajęcia teoretyczne z prawka i będę panicznie szukał zajęcia innego, niż pisanie mojej pierwszej publikacji naukowej, opłaconej krwią, potem i łzami jeszcze za czasów pisania mojej nieszczęsnej pracy inżynierskiej. Nie zmnienia to jednak faktu, że oprócz jak zawsze niezawodnego Reavera i równie niezawodnego, choć stażem młodszego aysnela, nikt mi tekstów nie przysłał. Jutro albo w piątek zepnę cztery litery i wysilę się w końcu na zruganie redaktorów, którzy, wnioskując po braku artykułów na mojej skrzynce, są AFK od jakichś 2-3 miesięcy. Nie wiem, czy zdążę napisać własny tekst (jest tak krótki i banalny, że w zasadzie powinienem go w pół godziny móc nasmarować), ale się postaram i pod koniec tygodnia, lub na początku następnego, update będzie zrealizowany.

EDIT::

Wszystkiego najlepszego aysnel. Mnóstwa dobrych artykułów i dotrzymanych deadline'ów, życzę tobie, jak i sobie i całej redakcji.
Swoją drogą, jako że z Japonią póki co nie wypaliło, zapisuję się od października na kurs magisterski, o poważnie brzmiącej nazwie "Bezpieczeństwo Środowiskowe". Nie mam w planach go kończyć, ale jeden albo dwa semestry na nim przebieduję, byleby legitkę mieć i, co ważniejsze, mieć status studenta, aby wysłać kolejne zgłoszenie do BUWIWM za rok.

tl;dr - Nie ma update'u, bo jestem emo.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2009, 02:58:28 am wysłana przez Tantalus »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32789 dnia: Czerwca 18, 2009, 04:54:16 am »
Tant, pisałem Ci dawniej, że takie coś prowadzi prędzej czy późnej do naprawdę niefajnego stanu. Nie wiem czy rzeczy na które z kaprysu możesz nie pójść - sesja WFRP albo zajęcia z japońskiego Ci coś dadzą. To raczej nie jest nic życiowego, a potrzebujesz czegoś takiego. Dobrze z tymi studiami.
Swoją drogą, nie myślisz o startowaniu na japonistykę? Nie wiem jak teraz tam jest z maturami, ale nawet jak wymagają nowej (bo podejrzewam,że masz nową maturę 2005 :P) to za rok,albo dwa już tego nie będzie bo będą mieli lepszy pomysł.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32790 dnia: Czerwca 18, 2009, 05:09:43 am »
Zdechłbym z nudów na japonistyce. Jam jest nerd, zamiast japońskiego od początku wolę się uczyć o bezpieczeństwie środowiskowym. Swoją drogą, na pierwszym semestrze mamy przedmiot zwany "Broń i balistyka" hehehe...

Swoją drogą, powaliło cię Chief, żeby o 5 AM pisać posty na forum?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32791 dnia: Czerwca 18, 2009, 07:47:22 am »
Ale na japonistyce masz przedmioty nt. historii, kultury, języka, sztuki. Na jednym z wydziałów tłumaczyli jakąś mangę razem z wykładowcą. Piszą prace magisterskie o urzędach feudalnych, honoryfikatorach, to o mandze też pewnie można. Ja bym wolał na zajęciach nie wiem, oglądać trzygodzinny Ran po raz drugi niż robić jakieś obliczenia.

Cytuj
Swoją drogą, powaliło cię Chief, żeby o 5 AM pisać posty na forum?
Sesję mam. Śpię nieregularnie Do kompa dosiadam w ramach przerw, żeby nie zbzikować totalnie. Ogólnie to mało co z domu wychodzę, od miesiąca prawie wcale się nie ruszam. Bebzol mi się trochę powiększył :/

Poza tym proszę mnie tu nie obrażać, wszak
Cytuj
Offtopic
Offtopic jak to offtopic. Najlepszy w nocy po północy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2009, 07:52:32 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32792 dnia: Czerwca 18, 2009, 11:03:41 am »
Wtedy właśnie 1000 aktywnych użytkowników wychodzi ze swoich jaskiń i pisze posty.

Co do Pulp Fiction - ten film jest tak zajebiście zajebisty, że to jest nieporozumienie. Każda scena to jest istny klasyk. A co do tego filmiku Gipsiego - dobre do połowy, ten kot mnie wsumie mocno zaskoczył, także ani się nie śmiałem ani nie sfejspalmowałem ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32793 dnia: Czerwca 18, 2009, 11:35:02 am »
Najlepszego aysnel, tak odbiegając od tematu.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32794 dnia: Czerwca 18, 2009, 11:39:53 am »
Dzięki.

A tak na marginesie.

http://www.sfora.pl/Grzywna-za-prowadzenie-serwisu-internetowego-wp6662

Niby mamy tą wolność a jednak nie nie mamy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2009, 11:48:40 am wysłana przez aysnel »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32795 dnia: Czerwca 18, 2009, 12:05:23 pm »
Najlepszego!

Sesję mam. Śpię nieregularnie Do kompa dosiadam w ramach przerw, żeby nie zbzikować totalnie. Ogólnie to mało co z domu wychodzę, od miesiąca prawie wcale się nie ruszam. Bebzol mi się trochę powiększył :/

Nie dramatyzuj, hłe hłe! Sesje to mam już za sobą i chętnie przyjąłbym na klatę dwie kolejne zamiast pisać te durne licencjaty. Prócz łażenia na uczelnie po xera/piwo/ lub do bibliotek/po żarcie byłem ostatnio na jednej parapetówie i na trzydniowej wycieczce na Pogorii (daje radę, mówię wam, świetne miejsce na Śląsku co by poczuć czilałt;] ), poza tym w ciągu prawie dwóch miechów siedzie i piszę. Dziewczyna? Siedzi i pisze licencjat. Jeszcze się konsultujemy i poprawiamy prace zamiast seksić, this is insane! I piszę i piszę bla bla bla

I piszę m.in. tutaj żeby nie zwariować, skoro nie wsadzam w swoje posty przypisów to znaczy że jeszcze jest ze mną ok. Właściwie jutro powinienem oddać, czyli jakieś 20 stron trza machnąć. <głos lektora> Czy dam radę? Czy obronię się 24? Czy uratuje świat? Nie wiem ale jak widać na razie wolę tu pisać głupoty  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2009, 12:12:53 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32796 dnia: Czerwca 18, 2009, 12:32:04 pm »
Cytuj
Nie dramatyzuj, hłe hłe! Sesje to mam już za sobą i chętnie przyjąłbym na klatę dwie kolejne zamiast pisać te durne licencjaty. Prócz łażenia na uczelnie po xera/piwo/ lub do bibliotek/po żarcie byłem ostatnio na jednej parapetówie i na trzydniowej wycieczce na Pogorii (daje radę, mówię wam, świetne miejsce na Śląsku co by poczuć czilałt;] ), poza tym w ciągu prawie dwóch miechów siedzie i piszę. Dziewczyna? Siedzi i pisze licencjat. Jeszcze się konsultujemy i poprawiamy prace zamiast seksić, this is insane! I piszę i piszę bla bla bla
Mój ty bohaterze :rolleyes:. Niestety, na moim kierunku nie ma licencjatów i trzeba się trochę napocić, żeby wykuć 900stronicowe cegły.

Ja mógłbym przepisać biblie lewą ręką, przetłumaczyć ją na niemiecki i angielski, jeśliby to zaliczało sesję egzaminacyjną.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2009, 12:35:59 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32797 dnia: Czerwca 18, 2009, 12:37:41 pm »
Mój ty bohaterze :rolleyes:. Niestety, na moim kierunku nie ma licencjatów i trzeba się trochę napocić, żeby wykuć 900stronicowe cegły.

Norma na egzaminach, u nas też jest tak kolorowo.
Ale wolę te książki skminiać niż pisać samemu od siebie.
Powodzenia anyway ;]
Co do Pulp Fiction - ten film jest tak zajebiście zajebisty, że to jest nieporozumienie. Każda scena to jest istny klasyk.

W sumie prawda, już parę razy go widziałem i nigdy mi się nie znudził, zresztą Tarantino w ogóle daje radę ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2009, 01:07:10 pm wysłana przez Sitheral »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32798 dnia: Czerwca 18, 2009, 01:09:17 pm »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32799 dnia: Czerwca 18, 2009, 01:11:48 pm »
Najlepszego!!