Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162412 razy)

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32660 dnia: Czerwca 09, 2009, 06:18:32 pm »
Cytuj
w ogóle jest super jak dziewczyna bez makijażu wygląda jak cudo,ale ile takich jest na świecie
Nie jestem dziewczyną,ale ja wyglądam super bez makijażu :F

Moja tak ma. Nie używa makijażu i wygląda bez niego świetnie. Zadroszczę jej tej skóry ;f
A niedawno widziałem ją pierwszy raz w delikatnym i też było bardzo ładnie, ale i tak wolę bez...

Generalnie zauważyłem taką tendencję że kobiety drobniejsze jakoś wolniej się starzeją i też "makijażować" się zbytnio nie muszą.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 06:28:12 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32661 dnia: Czerwca 09, 2009, 07:00:16 pm »
Cytat: DarkButz
Produkcji tego typu nie mam, a tamten tytuł jest dość częstym żartem, kiedy ktoś zabłądzi na /v/ i zacznie się pytać o tytuły jakichś animu.
W sumie rzeczywiscie dobry jołk... czesto ludzie pytaja o jakies fajne serie to na lajcie mozna to podrzucac.


Dawno juz nie spiewalem to co mi tam... pospiewam sobie a co :] a propo tej pogadanki o makijazu i pannach

Te lata kiedy kazda dupa chciala wygladac jak Cher a typy nakladaly nawet na jadra zel znikly jak PGR cos tam cos tam jol
Pamietasz te dziewczyny co byly slodkie jak miod, dzis to materialistki co chca porshe i huj
Bycie trendy jest ekstra. Co sie spinasz i sadzisz jak masz w mozgu sylikon i z dupy szpinak na twarzy. ułłłłł uuuuł ułłłł


I love this song.


A Polacy znowu wymiataja widze... tym razem Irak nas cisnie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32662 dnia: Czerwca 09, 2009, 07:19:50 pm »
Remis z Turbanami. Dramat.

A co do kosmitów - biorąc pod uwagę wielkość wszechświata i prędkość światła, szanse na to, że dowiedzieliby się o naszym (cywilizacji) istnieniu, są mniejsze niż marginalne. Że na Ziemi istnieje coś "artyfyszal", wiadomo tylko po światłach w nocy. Nawet ten pożal się Boże mur to, wedle widoku z kosmosu, kolejna kupa gruzu. Więc nawet jak są gdzieś tam sobie na totalnym kosmicznym wypizdowie, to i tak ani my ich ani oni nas nie wyczają.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32663 dnia: Czerwca 09, 2009, 07:59:45 pm »
a jesli maja intergalaktyczne skanery fal umysłowych, albo odebrali nasze jakieś transmisje, albo to oni nas stworzyli zebyśmy stworzyli ultimate question albo... ?

maamo mnie siem niechcem uczyć ;/

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32664 dnia: Czerwca 09, 2009, 08:03:43 pm »
 http://w894.wrzuta.pl/audio/1cZvAsQT89O/dunno - wie ktos może co to za utwór?

Apropo dyskusji - czemu przyjmujecie jedynie teorie o tym że albo człowiek wyewoluował, albo Bóg go stworzył? Jakby nie patrzeć krzyżówka małpy ze świnią też dałaby nam coś na kształt człowieka, wiec moze poczatkow szukajmy u jakiejś niewyżytej małpy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 08:07:10 pm wysłana przez UNOisMAD »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32665 dnia: Czerwca 09, 2009, 08:15:56 pm »
Nie no, wyczaić nas mogą od mniej-więcej od czasu wynalezienia radia hehe. Emitujemy dużo fal elektromagnetycznych w kosmos, nawet coraz więcej, no a nic w naturze nie ginie. Nie wiem, czy ewentualni kosmici mogą nas przez to wyczaić, ale z całą pewnością, gdyby w promieniu 10 lat świetlnych była jakaś cywilizacja emitująca tyle fal w próżnię co my, to my byśmy ją wyczaili radioteleskopami. Może nawet w promieniu 20 lat świetlnych, nie jestem pewien od kiedy mamy technologię umożliwiającą nam wyłapywanie takich niuansów energetycznych, eliminowanie interferencji gwiazd i takie tam... W każdym razie, według pomiarów, niczego inteligentnego nie ma przynajmniej w promieniu 10 lat świetlnych.

Popularna teoria ufologów opiera się na tym, że kosmici dostrzegli nas po eksplozjach atomowych i termojądrowych, które faktycznie trochę energii w kosmos posłały. Było to pod koniec WW2, a kosmici "pojawili" się u nas jakoś w latach 60'ych (wtedy był chyba szczyt ich popularności). Znaczy to, że między jednym a drugim wydarzeniem było ok 20 lat, więc kosmici, którzy to wykryli, musielibyć nie dalej niż 10 lat świetlnych od nas (10 lat na to, aby nasz sygnał do nich dotarł, i 10 lat, aby oni do nas dotarli, zakładając, że poruszają się z prędkością bliską prędkości światła). Przestrzeń w promieniu 10 lat świetlnych mamy nieźle zbadaną już i nic tam ciekawego nie ma.

A tak swoją drogą, to nie wiem jak wy, ale ja bez makijażu na miasto nie wychodzę.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32666 dnia: Czerwca 09, 2009, 08:45:34 pm »
No, racja. Nie tylko światło, fale czy nawet śmieci które zostawiamy na orbicie mogą świadczyć o naszej obecności.
Ale światło i tak doszłoby pierwsze.

A tak swoją drogą, to nie wiem jak wy, ale ja bez makijażu na miasto nie wychodzę.

Sie wie, ale tipsów nigdy nie chcialo mi się robić ;f

Uno, kurczę nie wiem jak się to zwie ale przyjemny wałek ;]

http://www.sfora.pl/Schwarzenegger-likwiduje-szkolne-podreczniki-a7552 hmm...
Sieć operowana będzie przez Skynet.

Skynet already runs, fool!
http://skynetresearch.com/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 08:54:25 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32667 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:53:22 pm »
10 lat świetlnych? 20? Co to jest za promień w ogóle, dejże spokój Tant. Podejrzewam, że w promieniu tych 20 lat świetlnych od Ziemi nie ma (a przynajmniej 20 lat temu nie było) wielu rzeczy, które umknęłyby naszej uwadze ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32668 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:28:27 pm »
122222 wiadomośc na forum moja :D

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32669 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:37:18 pm »
Siergiej, ale o czym my w ogóle gadamy... Skoro jedna galaktyka może zawierać miliardy gwiazd, a te draństwa łączą się w grupy czy gromady, setki lub tysiące gromad zbierają się w supergromady a te cholerne supergromady łączą się pewnie w inne cośtamcośtam no to heeej.

Te 10 czy nawet 20 lat świetlnych to jakbyśmy wyszli z chaty i się lornetką naokoło rozejrzeli, innymi słowy w dupie byliśmy, gówno widzieliśmy :P

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32670 dnia: Czerwca 09, 2009, 11:00:23 pm »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32671 dnia: Czerwca 09, 2009, 11:02:49 pm »
Nie no, że gdzieś dalej kosmici są, to oczywiste, wychodzi z rachunku prawdopodobieństwa. Na pewno jest też mnóstwo istot inteligentnych i pewnie większość dużo inteligentniejsza od nas. Z tym, że nie ma raczej niczego w promieniu tych kilkudziesięciu lat świetlnych, a jest to dowód nie na to, że życia pozaziemskiego nie ma w ogóle, ale że nie ma takiego u nas, w postaci latających talerzy, zielonych ludzików i sond analnych. Tylko tyle chciałem wcześniejszym postem wykazać - że aby u nas byli kosmici, musieliby mieszkać gdzieś niedaleko w przestrzeni.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32672 dnia: Czerwca 09, 2009, 11:26:43 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=D0g1COAEryA Leżem i kwiczem.
Zajebiste :)

Tant - wiem, ale ja tylko chciałem zauważyć, że nie ma szans, by w tak bliskiej (kilkadziesiąt lat świetlnych i "bliskość", lol) odległości znajdował się choćby zalążek jakiejś inteligentnej cywilizacji.

Cytuj
Te 10 czy nawet 20 lat świetlnych to jakbyśmy wyszli z chaty i się lornetką naokoło rozejrzeli, innymi słowy w dupie byliśmy, gówno widzieliśmy
Z lornetką? Chyba w okularach ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32673 dnia: Czerwca 10, 2009, 01:55:08 am »
http://www.youtube.com/watch?v=D0g1COAEryA Leżem i kwiczem.
Mocne. Szkoda, że reszta to nieśmieszna lipa z użyciem Microsoft Sam'a.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32674 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:38:43 am »
Aż mi się chce zacytować "Jeśli bylibyśmy sami w kosmosie,to było by to marnowanie ogromnej przestrzeni"

mnie się wydaje,że coś tam jest na pewno,ale gdzieś w innej galaktyce może?Z resztą ludziom nie starczy życia by to sprawdzić ;/

A tak do powyższej dyskusji...
Ja tam chodzę bez makijażu i jakoś żyję,czasami tylko sobie oczy podkreślę i tyle (oczywiście muszę nosić dowód przy sobie bo mi ludzie nie wierzą XD,nawet raz jak byłam u siostry w szkole(lat 17),to myśleli,że jestem jej koleżanką XDDD).Nie rozumem tych dziewczyn co sobie taką tapetę kładą,że aż im opada >.>,ani to nie upiększa,a postarza o 10 lat.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 11:43:18 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32675 dnia: Czerwca 10, 2009, 11:46:49 am »
No, ja tam wiele nie oczekuję, będę happy jeśli za mojego życia ktoś stanie chociaż na tym durnym Marsie. Ale ludzkość jako całość może da radę odkryć rzeczy o jakich nam się nie śniło i kiedyś tam podbić wszechświat

A póki co możemy sobie podbić ceny na allegro, od czegoś trzeba zacząć.


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32676 dnia: Czerwca 10, 2009, 01:51:24 pm »
http://img190.imageshack.us/img190/3563/1239400383150.gif
Jeśli w żadnej z tych galaktyk nie ma życia to chyba coś nie tak się dzieje we wszechświecie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32677 dnia: Czerwca 10, 2009, 02:11:49 pm »
W Cephei nie jest największą gwiazdą. Największą jest VY Canis Majoris. Ale oprócz tego się zgadza wszystko, znam tą fotkę z galaktykami, teraz już pewnie Hubble więcej takich zrobił. No i jak Sith wspominał, galaktyki łączą się w gromady i supergromady i cholera wie co jeszcze. Do tego z naszej perspektywy wszechświat się rozszerza (jest jak wielka bańka z ziemią w samym środku, o promieniu ok. 13 bilionów lat świetlnych, czyli odległości, jaką promień światła pokonał w przestrzeni od Wielkiego Wybuchu do dzisiaj) i kto wie co jest (o ile jest cokolwiek) dalej, poza granicą dostrzegalnego wszechświata?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32678 dnia: Czerwca 10, 2009, 02:54:50 pm »
Ciekawe jak wyglądałaby taka supernowa z tej VY Canis Majoris, chociaż taki zawodnik chyba prędzej by się w czarną dziurę zapadł...

No jeśli chodzi o te granice to w ogóle coraz śmielej mówi się o teorii jakoby wszystko to co możemy zobaczyć we wszechświecie było tylko jednym z wielu. Wieloświat, pojęcie używane namiętnie przez pisarzy SF teraz można ujrzeć np. na wikipedii jako jedną z poważnie rozważanych opcji heh.

Jakby, kurczę naszego nam było mało. Gdyby się tak zastanowić to już myśląc o kilkunastu układach słonecznych przestajesz ogarniać, takie pojęcia jak galaktyka w mojej głowie funkcjonują już raczej jako abstrakcyjne modele pełne kropeczek... Niby wiem co jak ale holy shit, wyobrazić sobie ten ogrom nie sposób. DarkButz idealnie podsumował temat tym gifem...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 02:59:06 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32679 dnia: Czerwca 10, 2009, 03:16:54 pm »
Te wieloświaty, czyli Pratchettowe multiversum, to już jest takie rozdrabnianie się. Ludzie nie wiedzą co jest poza "granicą wszechświata", więc zakładają, że jest tego więcej, ale to nie jest odpowiedź, a jedynie przeformułowanie pytania. No bo ile by tych wszechświatów nie było, gdzieś tam musi być "koniec ekranu" w końcu.

Ja przypuszczam, że wszechświat jest skonstruowany tak, jak te stare gry na pieca i pegazusa, że jak się trójkątnym statkiem kosmicznym wleci za ekran, to się wyleci po drugiej stronie. Prawdopodobnie przestrzeń na "obrzeżach" wszechświata taka właśnie jest, że hipotetyczne "dalej", jest gdzie indziej, ale w granicach definiowanej przez naukę rzeczywistości.

Chociaż to też nie jest odpowiedź, bo ciągle rozważamy to wszystko w tym, co ogarniają nasze zmysły, czyli w trzech wymiarach przestrzennych i jednym czasowym. Według "amerykańskich naukowców", wymiarów jest w sumie 11 (9 przestrzennych i 2 czasowe), czyli zmysłowo ogarniamy ułamek wszechświata, tak czy siak. Może klucz do jego zrozumienia leży właśnie gdzieś "w innym wymiarze", poza granicą naszej percepcji.