Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163641 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31980 dnia: Kwietnia 17, 2009, 09:40:45 pm »
ale nk bez zdjęć er kompletnie straciło by sens, co z tego ze chyba znalazłeś znajomego jak do końca nie wiesz czy to on, bo nie możesz zobaczyć jego zdjęcia, poza tym zdjęcia tez są chyba po aby się dowiedzieć jak bardzo się zmienili nasi znajomi nie?

Edit :Yatta 1600 strona moja :F
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2009, 09:47:35 pm wysłana przez GLenn »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31981 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:12:56 pm »
Misiu (vel Pochi :P ), mam ochotę napisać rozprawę nt. Twoich opisów na gygy;p

Cytuj
ale nk bez zdjęć er kompletnie straciło by sens, co z tego ze chyba znalazłeś znajomego jak do końca nie wiesz czy to on, bo nie możesz zobaczyć jego zdjęcia, poza tym zdjęcia tez są chyba po aby się dowiedzieć jak bardzo się zmienili nasi znajomi nie?
Nie no jasne. Ale nie muszę wiedzieć, jak wygląda jego twarz w tysiącu odsłonach, na każdej z nich ta sama mina. Albo jaki ma kredens w pokoju. Albo gdzie spędził wakacje rok,dwa, trzy pięć sto lat temu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2009, 10:18:16 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31982 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:18:10 pm »
Misiu (vel Pochi :P ), mam ochotę napisać rozprawę nt. Twoich opisów na gygy;p
opisy na gg != fotki na NK, pomijam już, że połowa z tych opisów była/jest wrzucana dla totalnej zjeby :] widać, za mało mnie znasz Szefie ;)

BTW. gadałeś z qiaxem? Bo to on mnie ochrzcił mianem Pochiego ;)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31983 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:25:27 pm »
Gadam z nim co jakiś czas. On ma kompa, ale nie uzywa GG i nic takiego. Lurkuje na NK łowiąc niewinne niewiasty, które potem uwodzi i pożera im serca.

Cytuj
No tak, ale idac tym tropem ze na NK moznaby nie dodawać zdjec, to moznaby stwierdzic ze last.fm nie powinno ukazywac co słuchasz, dobra - niech robi jakis zbior informacji na temat tego co sluchasz, ale po co to pokazywac. Moznaby tak, ale po co?
Jasne, ze galeria jest potrzebna. Ale sobie "kurczaczek" zobacz co ludzie z tego robią. Ja już nie mówie, że panny wklejają zdjęcia swoich piersi. Zresztą to jest temat dla psychopatologów i socjopatologów - małe dziewczynki wzorują się na swoich starszych koleżankach, te zaś wzorują się na Lady GaDach, Dodach Elek-trzodach i innych paniach preferujących imaż dziwki. W kazdym razie, Nasza klasa miała być portalem słuzącym do odnajdywania "znajomych z dawnych lat", a nie szpanowania, jak to się ongiś robiło na innych portalach. Fotka.pl stała się symbolem obciachu, więc przeodziano ją w inną nazwę. Zresztą to stała praktyka w Polsce. Tak było z disco polo, które potem przechrzono inną nazwą. Tak samo jest z politykami z PO, SLD, PartiaDemokratyczna-Demokraci.prl i resztą złodziei.

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31984 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:35:39 pm »
No i własnie o tym mówie, nie patrz na ten serwis z pryzmatu osoby, która z tego robi galerie własnej mordy. Ten portal ma TOBIE słuzyc, wiec nie zwracaj uwagi na to, co inni robią.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31985 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:37:55 pm »
No i własnie o tym mówie, nie patrz na ten serwis z pryzmatu osoby, która z tego robi galerie własnej mordy. Ten portal ma TOBIE słuzyc, wiec nie zwracaj uwagi na to, co inni robią.
Dlatego też tak do tego podchodzę, dzięki NK odnowiłem kontakt z paroma osobami, czyli założenia zostały spełnione, a to co się teraz robi, to zbywam milczeniem, bo co zrobić, wklejać 100 obrazków w stylu "precz z preczem!" ?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31986 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:41:28 pm »
Stary, nie przeszkadzało mi takie szczeniackie i próżne zachowanie, dopóki administracja portalu nie szła im na ustępstwa. Dopóki nie było "kto oglądał twój profil", "kto dał ci prezent", "kto zaplołdował se twoje foto do komórki", "kto oglądał ocenił twoje zdjęcie".

Ten portal już nie ma służyć MI - osobie, pragnącej mimo wszystko podtrzymać choćby nić kontaktu z osobami, których nie widziałem od stu lat, oraz mieć niezawodny komunikator z obecnymi znajomymi. Ten portal służy teraz osobie która lubi wstawiać codziennnie 40 słitaśnych foci, komentować znajomym, dostawać prezenty i powiązywać swój profil z kontem na allegro.


Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31987 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:44:38 pm »
Czemu? Bo ktos tak robi? Bo administratorstwo takimi metodami służy? Przeciez nikt Ci nie karze kozystać z któregokolwiek z tych badziewi, ba, mozesz je wyłączyc jezeli Ci nie odpowiada. Dla mnie to jest jeden z nielicznych sposobow komunikacji przez internet (na GG wchodze rzadko). Teraz masz przynajmniej gruntowne potwierdzenie słów Korwina-Mikke : "Większość jest głupia".

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31988 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:50:19 pm »
Aha, wyłączyć. Żeby te pieprzone aukcje allegro wywalić, musiałem napisać specjalny arkusz stylów do firefoxa (zajęło mi to chwile, ale zawsze). No chyba, ze teraz dodali opcje pozbawiające ich kabzy.

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31989 dnia: Kwietnia 17, 2009, 10:57:28 pm »
Ustawienia-> Preferencje i tam masz. W tamtym miejscu mozesz wylaczyc całe szajstwo na nk za pomocą "Nie pokazuj mi powiadomień i nie powiadamiaj nikogo o moich akcjach.".

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31990 dnia: Kwietnia 17, 2009, 11:00:41 pm »
Cytuj
"Nie pokazuj mi powiadomień i nie powiadamiaj nikogo o moich akcjach.".
AKCJACH nie AUKCJACH. Nie zmienia to faktu, ze pokazuje to informacje o cudzych aukcjach.

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31991 dnia: Kwietnia 17, 2009, 11:03:02 pm »
Ustawienie tego wyłącza ukazywanie sie aukcji (o ile pamietam, to wszystko wtedy było wyłączane, nikt nie mial u Ciebie dostepu do czegokolwiek). BTW. Fajny temat znalazlem http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=1590.0

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31992 dnia: Kwietnia 17, 2009, 11:09:02 pm »
Mam to wyłączone od zawsze i widziałem aukcje znajomych. Przy okazji tego arkusza styli wyłączyłem też "osoby które dodały sie do twojej szkoły" i jeszcze jakieś gówno jedno.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31993 dnia: Kwietnia 18, 2009, 12:22:12 am »
BTW. Fajny temat znalazlem http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=1590.0
Stare tematy heh, dawno tu nie ma takich atrakcji :(

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31994 dnia: Kwietnia 18, 2009, 12:49:36 am »
Apropo zdjęć na NK - obadajcie co zrobili dzisiaj z nimi. Teraz jest opcja dzielenia ich na "albumy" i każde zdjęcie innych osób można ocenić, analogicznie do YouTube'a, czyli w pięciogwiazdkowej skali. Świat się kończy...

Co do NK i wszelkiego związanego z nim zła - tak musiało się stać, wszyscy to wiedzieliśmy. Taki jest los każdego portalu społecznościowego, który zyskuje naprawdę dużą popularność - liczba wypaczeń jest do popularności zawsze wprost proporcjonalna. Na "zachodzie" już ten schemat przerobili, tam mają MySpace i Facebook, które borykają się z dokładnie takimi samymi problemami, jak nie gorszymi. NK w naszym kraju jest pierwszym tak popularnym portalem społecznościowym, więc nie ma się co dziwić, że zarówno userzy, jak i administratorzy nie mają... hmm... "internetowego obycia" i z każdego takiego portalu robi się w końcu Fotka.pl. Cóż zrobić...

Ja mam ostatnio sporo zdjęć na NK, ze względu na te zajebiaszcze fotki z poi, jakie mi ostatnio zrobili na wyjeździe na Kaszuby. No i nie powiem, miło mi zawsze, jak ktoś wystawi mi pod nimi jakiś pozytywny komentarz, zawsze fajnie jest trochę "poszpanować" przed znajomymi hehe. No ale wszystkie zdjęcia jakie mam na profilu są zdjęciami na których sam jestem (żadna copypasta z internetów, w szczególności takich nieprzyzwoitych miejsc na 4chan heh), no i w elitarnym gronie znajomych nie mam żadnych postaci fikcyjnych, ani nie jestem zapisany do żadnej "klasy" z "Nibylandii". Chociaż możliwe, że niedługo będę, bo kumpel prosi mnie od jakiegoś czasu, żebym założył tam klasę tzw. "Leśnych dzbanów Oliwskich", czyli takiego, jakby to powiedzieć, grona miejscowych meneli, będących wśród moich kumpli żartem obiegowym. Krótko mówiąc, nic zdrożnego nie robię na NK hehe.

Nasha Class stare, już dawno widziałem te reklamy IE8. Swoją drogą, mam bardzo silne przeczucia, że ta przeglądarka jest zupełnie do dupy... ktoś ją sprawdzał? Ja póki co korzystam tylko z Firefoxa, który jak dla mnie jest optymalny, no i z Safari w iPhonie.

BTW. Szefie, jak to możliwe, że ty nie masz wśród znajomych Hisoki? Byłem pewien, że założyłeś profil na NK przede wszystkim po to, żeby oglądać jej zdjęcia hehe...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31995 dnia: Kwietnia 18, 2009, 07:30:01 am »
BTW. Szefie, jak to możliwe, że ty nie masz wśród znajomych Hisoki? Byłem pewien, że założyłeś profil na NK przede wszystkim po to, żeby oglądać jej zdjęcia hehe...


Cytuj
http://nasza-klasa.pl/profile/3148696
Mi chodzi głownie o takie konta. Nie powiem, ładna dziewczyna i tak dalej, ale po kiego jej 4 zdjęcia praktycznie takie same. Po co jej setki komentarzy typu "Wylizałbym Ci stopy" albo "jesteś piękna chce mieć z tobą bejbis". Ten serwis nadal służy do odnajdywania znajomych, czy do szpanowania? Kiedyś się smiano, ze się wrzuca fotki z wakacji pod palmami albo z samochodem, zeby sobie coś zrekompensować, ale teraz to LOL.
Te wszystkie profile typu "Najpiękniejsze zielonookie rude bźdźiągwy" albo "Ci którzy tęsknią ża dżej-pi-tu". Te klasy "lansu i bałnsu".
Ja rozumiem, ze ci kolesie chcą doić swój pomysł ile wlezie. Ale to wygląda jak kręcenie coraz to kolejnych, coraz gorszych części Rambo. Albo kolejnych odcinków klanu.

Cytuj
Apropo zdjęć na NK - obadajcie co zrobili dzisiaj z nimi. Teraz jest opcja dzielenia ich na "albumy" i każde zdjęcie innych osób można ocenić, analogicznie do YouTube'a, czyli w pięciogwiazdkowej skali. Świat się kończy...
No ja między innymi o tym pisałem. Ale da się to dzięki bogu wyłączyć (niestety, tylko w swoim profilu) u innych oglądasz albumy. Niedługo będątakie jak "słitaśne foty ze mną", "słitaśne foty ze skarbem", "słitaśne foty skarba beze mnie" "słitaśne foty beze mnie i bez skarba".
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2009, 07:46:11 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31996 dnia: Kwietnia 18, 2009, 08:16:42 am »
Ja nawet nie przeglądam galerii takich osobników. Ja mam to konto głownie w celu komunikacji. Codziennie jestem swiadkiem rozrostu ludzkiej głupoty, ale jak juz mowilem - to nie strona świadczy czy człowiek jest głupi, nawet bez NK mialby gdzie okazywać swoją głupote, czy to byłby blog, pamietnik pisany, rycina na kamieniu. Przykład : Gracjan Roztowski. Uważam że to dobrze miec znajomych w jednym miejscu, niz szukac ich po calym internecie aby znalezc jakies skrawki informacji na ich temat. 5 minut wolnego czasu i oto efekt:



Dobre to nie mialo byc, smieszne tez nie - i dlatego wlasnie nie wrzucam tego na NK.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2009, 08:28:53 am wysłana przez UNOisMAD »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31997 dnia: Kwietnia 18, 2009, 11:27:39 am »
ale żeście się rozpisali o samej NK,jak już sobie założę to konto dam jedną fotkę by było wiadomo o kogo chodzi i tyle,więcej mi do szczęścia nie potrzeba X/

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31998 dnia: Kwietnia 18, 2009, 11:53:54 am »
<ostrzy pal> Niewiernych rośnie jak grzybów po deszczu... ; ]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #31999 dnia: Kwietnia 18, 2009, 03:58:54 pm »
Łał. SerceZłamane przez Naszą-Klasę.