Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161227 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28360 dnia: Maja 06, 2008, 09:19:03 pm »
też dopiero teraz zauważyliscie, że LP jest fuj ahaha :o Ja to zauważyłem jak mój brat zaczął ich słuchać, pomyślałem: "Co jest k@#$% oni są aż tak źli ?!" ale szczerze nigdy nadzwyczajni nie byli dla mnie heh. Czy ja mam zmarnowaną młodość dlatego ze nie lubiłem LP. ?! Dlaczego musi mi się nic nie udawać ?! ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28361 dnia: Maja 06, 2008, 09:24:03 pm »
Kurczę, po co ja się w ogóle odzywałem, jakaś krucjata normalnie :P xD

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28362 dnia: Maja 07, 2008, 09:46:19 am »
Ot taki stori of maj lajf. Sorki za kiepski angielski.


Za miesiąc mam egzaminy końcowe. A łazienka będzie w kapitalnym remoncie :/
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2008, 09:47:53 am wysłana przez Goha »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28363 dnia: Maja 07, 2008, 02:32:26 pm »
ow milosnik sambuci ;x nie wiem jak on mogl cala butle wypic ;o toz to slodkie jak cholera

z innej beczki to natura mnie zaskakuje nie wiedzialem ze sa robaki wpierniczajace przyprawy jakies badziewia mi zezarly chili ;o

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28364 dnia: Maja 07, 2008, 03:03:15 pm »
O_O Marv to ty robaki chowasz w domu??

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28365 dnia: Maja 07, 2008, 06:52:50 pm »
SoaD akurat lubie za troche takieo folkowego klimatu
Chcesz dobrego metalu z folkiem na poziomie - posluchaj Korpiklaani. SOAD - my first metal band muhahaha,no ja nie moge.Moj pierwszy metal band to bylo,hmm - 2 kasety - pierwsza D.R.I. druga Anthrax.Pozniej juz z gorki szlo;>

A ja ostatnio jakoś potrzebowałam oddechu od tego całego wycia i darcia...i słucham sobie Imogen Heap..może ktoś słyszał?
Slyszal.A jak potrzebujesz oddechu od wycia i darcia to wlacz sobie Tangerine Dream.Albo Clan of Xymox.
A LP stawiam na rowni z SOAD i wspominam gorzko zeszloroczny festiwal Download na ktorym LP bylo gwiazda jednego z wieczorow - no porazka totalna,gdyby chociaz wziac pod uwage co bylo gwiazdami wieczorow rok wczesniej (1 dzien - Tool, 2 dzien - Metallica, 3 dzien - Guns n Roses).W tym roku juz troche lepiej ale nie na tyle,zeby mnie skusic...

EDIT:
Kuzwa no szkoda ze mnie w PL teraz nie ma.Najnowsza wiadomosc od prezesa
http://www.kujawsko-pomorski.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=3&katid=697&aid=7345
Nosz jak ja lubie sluchac wykladow tego pana.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2008, 07:04:12 pm wysłana przez emiel_ »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28366 dnia: Maja 07, 2008, 07:16:35 pm »
SoaD akurat lubie za troche takieo folkowego klimatu
Chcesz dobrego metalu z folkiem na poziomie - posluchaj Korpiklaani.

Korpiklaani ja jeszcze nie słyszałem, ale lubiłem kiedyś też takiego Finntrolla ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28367 dnia: Maja 07, 2008, 09:02:23 pm »
A ja lubie 4 Pory Roku Vivaldiego : Wiosne, znacie ? nie? ojoj ;]

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28368 dnia: Maja 07, 2008, 09:32:37 pm »
A ja lubie 4 Pory Roku Vivaldiego : Wiosne, znacie ? nie? ojoj ;]
aaaaaaaaaaa! przestań! :P Mam dość tych utworów, babka z włoskiego nas katuje tym...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28369 dnia: Maja 07, 2008, 11:45:59 pm »
A ja lubie 4 Pory Roku Vivaldiego : Wiosne, znacie ? nie? ojoj ;]

wolę jesien osobiście ;f
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28370 dnia: Maja 08, 2008, 12:00:22 am »
A ja lubie 4 Pory Roku Vivaldiego : Wiosne, znacie ? nie? ojoj ;]

wolę jesien osobiście ;f
Lato dla mnie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28371 dnia: Maja 08, 2008, 03:13:49 am »
A ja lubie 4 Pory Roku Vivaldiego : Wiosne, znacie ? nie? ojoj ;]

wolę jesien osobiście ;f
Lato dla mnie.

to komu zima?


-------------
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 10:17:15 am wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28372 dnia: Maja 08, 2008, 10:22:40 am »
Hah Smogu, albo uznałeś skasowaną cześć za głupią, albo ci się nastrój poprawił po nocy, albo wręcz przeciwnie. Sam wiesz, jak mało potrzeba człowiekowi, żeby poczuł się jak kupa gówna.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28373 dnia: Maja 08, 2008, 10:32:10 am »
Hah Smogu, albo uznałeś skasowaną cześć za głupią, albo ci się nastrój poprawił po nocy, albo wręcz przeciwnie. Sam wiesz, jak mało potrzeba człowiekowi, żeby poczuł się jak kupa gówna.

no niestety aż za dobrze ostatnim czasem. a skasowałem, bo stwierdziłem, że jak mam potem czytać w sumie opinie kilku osób (nicki utajniono ze względów bezpieczeństwa), to bym miał jeszcze dodatkowy powód by sie pociąć, więc dziękuje, postoje i po-dołuje sie w samotności
Kame Hame Ha

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28374 dnia: Maja 08, 2008, 03:25:29 pm »
Heheheh, twój nowy sig wiele mówi na temat "źródła" twojego doła... :]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28375 dnia: Maja 08, 2008, 04:07:42 pm »
Hah Smogu, albo uznałeś skasowaną cześć za głupią, albo ci się nastrój poprawił po nocy, albo wręcz przeciwnie. Sam wiesz, jak mało potrzeba człowiekowi, żeby poczuł się jak kupa gówna.

no niestety aż za dobrze ostatnim czasem. a skasowałem, bo stwierdziłem, że jak mam potem czytać w sumie opinie kilku osób (nicki utajniono ze względów bezpieczeństwa), to bym miał jeszcze dodatkowy powód by sie pociąć, więc dziękuje, postoje i po-dołuje sie w samotności
Nie przesadzaj Szmogu, w internecie trzeba mieć dystans, serio.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28376 dnia: Maja 08, 2008, 04:46:04 pm »
Nie przesadzaj Szmogu, w internecie trzeba mieďż˝ dystans, serio.
Nie pouczaj.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28377 dnia: Maja 08, 2008, 04:49:23 pm »
Nie przesadzaj Szmogu, w internecie trzeba mieďż˝ dystans, serio.
Nie pouczaj.
Nie przesadzaj.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28378 dnia: Maja 08, 2008, 04:59:51 pm »
Nie przesadzaj Szmogu, w internecie trzeba mieďż˝ dystans, serio.
Nie pouczaj.
Nie przesadzaj.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28379 dnia: Maja 08, 2008, 05:35:43 pm »
Ad. skasowane żale smoga :
Smogu ja cie przytule ;]