Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162136 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28120 dnia: Kwietnia 20, 2008, 09:09:32 am »
Najlepszego Fast tak w sumie

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28121 dnia: Kwietnia 20, 2008, 03:10:46 pm »
bede. w końcu trzeba zaczac. zreszta zauwazyłem pewną małą zależność - jak mam mało gier, to mam w czym wybierac, bo dajmy na to sposród pięciu mam swego faworyta. miałem tak zanim na torrentach sobie nie powiększyłem kolekcji gier na x-a do 50 pozycji. i teraz jak mam tych 50 gier to za cholere nie mam w co grać, bo wybór za duży. im mniej do wyboru, tym lepiej. mając trzy - cztery gry na ps3 bede szczesliwszy niż bym miał mieć 100 piratów na przerobionym ps2
smogu - szacunek:> poza tym masz racje, zaleznosc pomiedzy posiadaniem drozszych, oryginalnych gier(a co za tym idzie-mniejszej ich ilosci) a radocha z ich wymeczenia - jest scisle zalezna. Na wlasnym przykladzie to wiem. Fakt, ze pirata u mnie w konsoli od czasow wyjscia LOD na PSX nie mialem niczego nie zmienia.Praktycznie kazda zakupiona gre mecze w 100% (a jesli jestem nia rozczarowany to po prostu sprzedaje).
P.S.
Fast Redzie (i tak nie przeczytasz) najlepszego i chwala Ci za stworzenie serwisu, dzieki ktoremu mozna przyjemnie marnowac wiele godzin zycia, intelektualnie sie rozerwac(piszac artykuly) i dowiedziec sie co nowego dzieje sie w Wielkim Swiecie,heh...
Musiol-przeczytaj PW.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28122 dnia: Kwietnia 20, 2008, 04:52:38 pm »
burnout nie jest nudny przede wszyskim dzięki tej rozpierdziałce. to czyni go najbardziej grywalną grą wyścigową. nie zaminiełbym jednego burnouta na 10 nowych need for speeedów. przy nim wszystkie inne gry kategorii wyscigi stają się nudne jak flaki z olejem.
A ja nie zaminiełbym jednego wipeouta na 10 nowych burnoutów. ;]

Pamiętam, jak dzisiaj, jak to Fast kiedyś, dawno dawno temu, napisał do mnie mail'a, czy bym przypadkiem nie chciał wstąpić do tej stronki, którą robi (square.desk.pl wtedy to było), bo akurat nie mają kogoś od Final Fantasy Tactics... najlepszego Fast, gdziekolwiek jesteś heh...
Heh pamiętam jak kiedys wpisywałem ten adres w przeglądarce ... Ale to dawno było w huj i w ogóle nie kojarzę tego co wtedy widziałem z tym co widzę od kiedy sie zarejestrowałem, po prostu nie pamiętam. ;] Anyway, najlepszego Fast i Shmatan i kubkowski też.

@Growlanser - Załataj sobie tą dziurę plasteliną, nie będzie widać. ;F
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 04:53:41 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28123 dnia: Kwietnia 20, 2008, 05:09:46 pm »
z Burnoutów to 3 jest wpyte, a kolejne to już raczej bezsensu rehashe, ale za to w którymś z nowszych rządzi 5 czy 6 różnych wersji językowych Girlfriend - Avril Lavigne na soundtracku ;] nie wiem co za debil tą akcje wymyślił ;]

a tak poza tym to

WTF?

korzystanie z rapidshare sie robi trudniejsze niż matura z geografii ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28124 dnia: Kwietnia 20, 2008, 05:33:00 pm »
z Burnoutów to 3 jest wpyte, a kolejne to już raczej bezsensu rehashe, ale za to w którymś z nowszych rządzi 5 czy 6 różnych wersji językowych Girlfriend - Avril Lavigne na soundtracku ;] nie wiem co za debil tą akcje wymyślił ;]
O ja ... O_O Jak dobrze, że nie grałem.

WTF?

korzystanie z rapidshare sie robi trudniejsze niż matura z geografii ;]
Założę sie że niejedna, ba może nawet tysiące osób miało z tym problemy, świat jest pełen półgłówków. ;] Powinni zrobić jakieś mega wypaśne łamigłówki, albo od razu cały test na IQ, niektórym by to wiele pomogło, zmusiłoby ich do myślenia hehe. ;]
Hmm... tak sobie myślę, ze zamiast kupować DSa i odpowiednich gier to mógłbym kupić jakąś książeczkę z takimi zadaniami jak w testach na IQ, coś w stylu książeczek z krzyżówkami albo sudoku, i pocinałbym zadanka w każdej wolnej chwili, autobusach itd. Na pewno takie ktoś wydał. W sumie nikomu coś takiego by nie zaszkodziło.

Zaraz Glenn przyjdzie i napisze, że nie może nic ściągnąć z RS bo się popsuło. xF
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 05:43:30 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28125 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:04:22 pm »
a tak poza tym to

WTF?

korzystanie z rapidshare sie robi trudniejsze niż matura z geografii ;]
Tylko 5 ? Ja miałem 7 najwięcej. Niedługo dodadzą kolory i różne odmiany kotów do zidentyfikowania, litery będzie można jedynie uzyskać robiąc równanie kwadratowe z parametrem, a cyfry za pomocą ciągów.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28126 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:12:15 pm »
A ja miałem osiem i to za pierwszym razem ! Ha ! ;P
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28127 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:30:37 pm »
A ja miałem osiem i to za pierwszym razem ! Ha ! ;P
I co sie cieszysz i tak masz raka ;P
i zadnych problemow z tym nie mialem ;p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28128 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:27:08 pm »
to co sie dzis w szałcie i w komentach dzieje to jakaś paranoja ;f

anybody moves Ive dropped my brain ;f
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28129 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:28:18 pm »
Od czasów Tidusa3000000 nie było takiego człowieka 0.o

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28130 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:30:45 pm »
ten jest inny. Tidus był debilem, a ten jest maniakiem konsol i widzi tylko konsole, całą reszte uważa za zło konieczne. no i widać za dużą ilość lektury PSX-Extreme - istny brainwash i przyjęcie tego, co ZGredzi pisali dla zwały za prawdy objawione
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28131 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:33:01 pm »
a to nie jest odmiana debilizmu ? a nie czekaj troche to bardziej mocherki słuchające RM przypomina

oojojjoj chłopczyk sobie poszedł :(
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 07:34:39 pm wysłana przez GLenn »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28132 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:37:21 pm »
poglądy ma może radykalne i takie troche nie tego, ale moze z nim ciekawiej by się gadało, jakby nieco mniej emocjonalnie reagował i używał nieco innego słownictwa. a tak to budzi takie emocje jaki budzi ;f
Kame Hame Ha

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28133 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:42:41 pm »
Yh... Szkoda, że chłopczyk se już poszedł. Niezły ubaw miałem z jego wypełnionych [negatywnymi] emocjami wypowiedzi. ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28134 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:44:24 pm »
Tak sie zastanawiałem kiedy sol cos napisze ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28135 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:45:25 pm »
Tak sie zastanawiałem kiedy sol cos napisze ;]
Done aaaaand...done. Teraz poczekam, żeby go wyśmiać kiedy napisze coś o wolności słowa na internetach.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28136 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:51:27 pm »
masz okazje bo sie znów pojawił;f  no i to co mówiłem - słownictwo u niego jest na niskim poziomie
Kame Hame Ha

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28137 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:52:53 pm »
Haha, fail'd. Chłopczyk nie wytrzymał i zaczął rzucać epitetami w stronę Sola. :)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28138 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:53:54 pm »
Wah ale on ostry ale z niego macho jeszcze troche a sie posika z oburzenia


------
Hmm a tak pozatym powiedz mi ktos cio to jest cuck ? bo mi sie to jedynie z Cuck norrisem kojaży ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 08:03:25 pm wysłana przez Smogu »

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28139 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:58:26 pm »
Cytat: GLenn
Hmm a tak pozatym powiedz mi ktos cio to jest cuck ? bo mi sie to jedynie z Cuck norrisem kojaży ;]
Wypowiedź Miesiąca. :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 07:59:16 pm wysłana przez Wraith »