Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162226 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28100 dnia: Kwietnia 19, 2008, 03:38:47 pm »
GT 5? Sergey przeciez pisales ze wyscigi to chujnia :]

Mnie GT jebie straszni po wymeczeniu GT2 na ponad 100 godzin czy bog wie ie i kilkadziesiat godzin GT3 sprawily ze GT nie rusze pewnie jeszcze przez kilka lat :]

To samo MGS4... na razie nie ciagnie mnie nie huhu do niego choc kieys pewnie sprawdze -tylko dla historii. Bo gameplay w MGS3 tak mnie poirytowal ze narazie sobie dalem spokoj z seria -nie jestem pewien jak bedze wygladal gameplay mgs4 po tych kilku filmikach ktore widzialem ale mam nadzieje ze znaczaco go dostosuja do dzisiejszych czasow bo seria MGS niestety sie przestarzala :( I o ile MGS 1 bedzie  jedna z moich ulubionych gier juz zawsze to kurw* trojki nie rusze do wakacji :] Od roku proboje sie przemoc zeby w nia zagrac ale mnie poprostu krew zalewa jak w nia gram :] -choc fabula pewnie dojebana z tego co mi kumpel mowil.

Smogu bedziesz gral na oryginalach tylko? Bardzo fajna inicjatywa :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28101 dnia: Kwietnia 19, 2008, 03:56:12 pm »
 bede. w końcu trzeba zaczac. zreszta zauwazyłem pewną małą zależność - jak mam mało gier, to mam w czym wybierac, bo dajmy na to sposród pięciu mam swego faworyta. miałem tak zanim na torrentach sobie nie powiększyłem kolekcji gier na x-a do 50 pozycji. i teraz jak mam tych 50 gier to za cholere nie mam w co grać, bo wybór za duży. im mniej do wyboru, tym lepiej. mając trzy - cztery gry na ps3 bede szczesliwszy niż bym miał mieć 100 piratów na przerobionym ps2
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28102 dnia: Kwietnia 19, 2008, 04:15:56 pm »
bede. w końcu trzeba zaczac. zreszta zauwazyłem pewną małą zależność - jak mam mało gier, to mam w czym wybierac, bo dajmy na to sposród pięciu mam swego faworyta. miałem tak zanim na torrentach sobie nie powiększyłem kolekcji gier na x-a do 50 pozycji. i teraz jak mam tych 50 gier to za cholere nie mam w co grać, bo wybór za duży. im mniej do wyboru, tym lepiej. mając trzy - cztery gry na ps3 bede szczesliwszy niż bym miał mieć 100 piratów na przerobionym ps2
Hehe u mnie podobnie, ostatnio zacząłem grać na szaraku w BoF4 bo nie wiedziałem co wybrać na czarnuli, i teraz męczę powoli tą grę, strasznie mi sie ciągnie ten BoF4, nawet jak mam kilka godzin to daleko w nim nie potrafię zajść. Potem w nagrodę przejdę sobie coś lżejszego albo CC kolejny raz na luzie, zrobię sobie wszystkie postacie może w końcu. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28103 dnia: Kwietnia 19, 2008, 06:53:27 pm »
Polecam zagrać w Xenosagę II na PS2.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28104 dnia: Kwietnia 19, 2008, 08:44:20 pm »
Cytuj
GT 5? Sergey przeciez pisales ze wyscigi to chujnia :]
Wyscigi sie szybko nudza. Ale dawkowane w drobnych ilosciach sa zajebiaszcze ;)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28105 dnia: Kwietnia 19, 2008, 08:49:37 pm »
Racja.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28106 dnia: Kwietnia 19, 2008, 10:51:25 pm »
objection! ile byś mi burnoutów nie dał, to każdy był zajebiaszczy i odrywał mnie od świata rzeczywistego na wiele godzin ;f
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28107 dnia: Kwietnia 19, 2008, 10:52:59 pm »
Burnout na dłuższą metę jest nudny, jak większość samochodówek, oprócz Motorstorma, nie mam sił do tej gry, mam skończone jakieś 50% i wysiadam, za trudna ;p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28108 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:15:49 pm »
Burnout na dłuższą metę jest nudny, jak większość samochodówek, oprócz Motorstorma, nie mam sił do tej gry, mam skończone jakieś 50% i wysiadam, za trudna ;p

don't listen to him, he's a fag
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28109 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:18:29 pm »
Pier***icie... Wipeout rulezzzz !!111
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28110 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:38:24 pm »
Pier***icie... F-Zero rulezzzz !!111
Fid'x for you.
Cytuj
objection! ile byś mi burnoutów nie dał, to każdy był zajebiaszczy i odrywał mnie od świata rzeczywistego na wiele godzin ;f
Burnout ma tyle wspólnego z wyścigami ile Halo z bycia dobrą serią.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28111 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:49:36 pm »
Burnout bardzo przyjemny do pogrania, ale na dłuższą metę niestety jest koszmarnie nudny, jak i wszystkie wyścigi. No dobra, trochę mniej nudny niż inne, bo przynajmniej ładna rozpierducha jest i od razu się przyjemniej przez to na multi ciśnie. Z innych wyścigów to toleruję tylko pierdoły w stylu Mario Karta i kiedyś na PSX'ie zagrywałem się w Rouge Trip i takie wyścigi co się zwały Road Rush Jailbreak. No i jeszcze tytuły w stylu Lotus albo Test Drive z Amigi, ale to dzieje prehistoryczne praktycznie...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28112 dnia: Kwietnia 20, 2008, 12:10:54 am »
Cytuj
objection! ile byś mi burnoutów nie dał, to każdy był zajebiaszczy i odrywał mnie od świata rzeczywistego na wiele godzin ;f
Burnout ma tyle wspólnego z wyścigami ile Halo z bycia dobrą serią.
another one rides the bus

burnout nie jest nudny przede wszyskim dzięki tej rozpierdziałce. to czyni go najbardziej grywalną grą wyścigową. nie zaminiełbym jednego burnouta na 10 nowych need for speeedów. przy nim wszystkie inne gry kategorii wyscigi stają się nudne jak flaki z olejem. widać to przede wszystkim jak sie gra przynajmniej w dwie osoby. jade sobie od kreski do kreski fakt, ale mam ileś tam małoracjonalnych ale za to efektownych sposobów na uprzykrzenie życia przeciwnikom. i nie potrzebuje w tym celu powerupów czy innych grzybków czy takich tam zabawek w stylu mario kart. a mario karta to już inna sprawa. z w burnoucie mimo wszystko mam samochód, który sie prezentuje, a nie przerośniętego mariana w czymś co wygląda jak mini rowerek na czterech kółkach zarąbany przypadkowemu 7 latkowi. co nie zmienia faktu, ze Mario Kart też grą boskajest ;f
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 12:11:52 am wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28113 dnia: Kwietnia 20, 2008, 12:23:38 am »
A dziś są urodzinki FastReda... Najlepszego! O ile to przeczyta... :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28114 dnia: Kwietnia 20, 2008, 12:27:47 am »
Pamiętam, jak dzisiaj, jak to Fast kiedyś, dawno dawno temu, napisał do mnie mail'a, czy bym przypadkiem nie chciał wstąpić do tej stronki, którą robi (square.desk.pl wtedy to było), bo akurat nie mają kogoś od Final Fantasy Tactics... najlepszego Fast, gdziekolwiek jesteś heh...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28115 dnia: Kwietnia 20, 2008, 01:20:01 am »
Cytuj
objection! ile byś mi burnoutów nie dał, to każdy był zajebiaszczy i odrywał mnie od świata rzeczywistego na wiele godzin ;f
Burnout ma tyle wspólnego z wyścigami ile Halo z bycia dobrą serią.
another one rides the bus
Hm...albo Ty mnie źle zrozumiałeś, albo to ja teraz Ciebie zrozumiałem. Chodzi mi o to, że Burnout ma bardzo mało wspólnego z wyścigami. Bardziej jest to taki Destruction Derby w mieście z ładnymi samochodami. Burnout jest niezłą serią. Lepsze porównanie może by było takie - "Burnout ma tyle wspólnego z wyścigami ile Brawl z bijatyką." Coś mają z tych gatunków, jednak nie jest to to samo.

In other news -
HOLY SHIT NOITU LOVE 2 IS OUT ! OH MY GOD ! DOPPELORI MODE ! FIGHTIN WITH A TRAIN-TRANSFORMER THINGY ! OH GOD ! I'M PUNCHING LIKE THE MOTHERFUCKING FIST OF THE NORTH STAR !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28116 dnia: Kwietnia 20, 2008, 01:52:11 am »
Destruction Derby 2 było fajne, serio

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28117 dnia: Kwietnia 20, 2008, 01:53:23 am »
Destruction Derby 2 było fajne, serio
Mi się Demolition Racers bardziej podobało ;] Choć miałem tylko demko.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28118 dnia: Kwietnia 20, 2008, 01:56:40 am »
heh. i tak z takich gier to najbardziej w pamiec wbił mi sie carmageddon 2-gi. boska gra ;f miałem tą niemiecką wersję z zombiakami z zieloną krwią ;f
Kame Hame Ha

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28119 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:07:24 am »
Trufax... Chociaż ja to raczej w PIERWSZEGO Carmageddona miałem okazję zagrać. :D