Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162330 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28080 dnia: Kwietnia 18, 2008, 07:24:26 pm »
Czy ja wiem, czy najlepsze? AMbicji i umiejetnosci mozna im pozazdroscic, ale zeby od razu najlepsze gry? :P
Oj, uwierz mi...Jeśli bym miał wybierać między darmowym, oryginalnym Company of Heroes z dodatkiem Opposing Fronts, a pełną wersją (narazie jest tylko demo) Noitu Love 2 (który ma być płatny) to wybrał bym to drugie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28081 dnia: Kwietnia 18, 2008, 07:40:39 pm »
Ja tez lubie gry nieznanych twórców. Większośc znanych firm idzie w Mainstream i robi gry pod publike czasami na jedno kopyto, podczas gdy nieznani producenci potrafia tworzyc prawdziwe perełki :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28082 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:04:38 pm »
Ja tez lubie gry nieznanych twórców. Większośc znanych firm idzie w Mainstream i robi gry pod publike czasami na jedno kopyto, podczas gdy nieznani producenci potrafia tworzyc prawdziwe perełki :)
Tak. Problem ze znanymi firmami jest taki, że nie robią tego, czego gracze chcą. Nie zrobią zajebistej walki na spadających kawałkach walącej się gigantycznej wieży rzucając w przeciwnika atomowymi czołgami przy grającym w tle heavy metalu czy jakiejś dobrej chiptunce. Nie zrobią fajnego symulatora wojny termonuklearnej. Nie zrobią połączenia F-Zero, Guitar Hero i Vib Ribbon'a. Zrobią kolejnego FPS'a z nowymi odcieniami szarości, brązu i z BLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM'em.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28083 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:11:17 pm »
Eee tam, za bardzo biadolisz, Butzu. :) Jeżeli poszukujesz jakiejś naprawdę oryginalnej produkcji, polecam wszystkie bardziej znane produkcje Introversion - Uplink (symulacja hakera), Darwinię (baaardzo nietypowa strategia) oraz DEFCON-a (też nietypowe cudeńko).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28084 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:11:56 pm »
Alan Wake, Ninja Gaiden, Shin Megami Tensei, Dead Rising, Rock Band, Little Big Planet, Motorstorm - mowi Wam to cos? ;)

Chcialem tu jeszcze dodac Disaster: Day of Crisis, ale nie wiem, czy nie zostal anulowany :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 08:23:17 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28085 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:18:31 pm »
DEFCON-a (też nietypowe cudeńko).
Cytuj
fajnego symulatora wojny termonuklearnej.
Y HALO THAR.

Cytuj
Alan Wake, Ninja Gaiden, Shin Megami Tensei, Dead Rising, Rock Band, Little Big Planet, Motorstorm - mowi Wam to cos?
DEFCON, Cortex Command, Noitu Love, Noitu Love 2, Barkley Shut Up and Jam ! Gaiden: Chapter 1 of the Hoopz Barkley Saga, Synaesthete, Cave Story, Yume Nikki, Dwarf Fortress, Survival Crisis Z - mówi Ci to coś ? ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28086 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:20:11 pm »
Wszystkie gry które wymienił Siergiej są dobre. Mimo to chcę powiedziec ze nie chodzi mi totalnie o jakies nowosci i innowacje totlane. Moze byc nawet kolejny FPS z okresu WW2 byle by tylko wniosl soba cos nowego zamiast powielac schematy, i przyciagnal do siebie skutecznie.

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28087 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:26:26 pm »
Ano, dobry też będzie Deus Ex (ten pierwszy - drugi mu nawet do pięt nie dorasta...), jak również drugi albo czwarty Hitman (bo najlepsze - jedynka może się okazać z lekka za trudna, a trójka... cóż,  serwowanie nam tych samych lokacji, co w jedynce, tylko ze zmienioną klimą, nie uważam za szczególnie zachęcający pomysł).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28088 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:27:06 pm »
Cytuj
DEFCON, Cortex Command, Noitu Love, Noitu Love 2, Barkley Shut Up and Jam ! Gaiden: Chapter 1 of the Hoopz Barkley Saga, Synaesthete, Cave Story, Yume Nikki, Dwarf Fortress, Survival Crisis Z - mówi Ci to coś ? ;]
Mozemy sie tak przerzucac tytulami swietnych i pomyslowych gier komercyjnych i nie-komercyjnych - nie sadze, by mialo to byc jakims problemem dla ktoregokolwiek z nas. Tyle tylko, ze to nie ja zarzucilem komercyjnym developerom nie robienie tego czego gracze chca (rozumiem przez to swego rodzaju swiezosc, wyzwanie, pomyslowosc itd.)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28089 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:32:06 pm »
Wszystkie gry które wymienił Siergiej są dobre. Mimo to chcę powiedziec ze nie chodzi mi totalnie o jakies nowosci i innowacje totlane. Moze byc nawet kolejny FPS z okresu WW2 byle by tylko wniosl soba cos nowego zamiast powielac schematy, i przyciagnal do siebie skutecznie.
Jeśli chodzi o FPS'y to bym się ucieszył z FPS'a nastawionego bardziej na walkę wręcz. I nie chodzi mi tu o lipnego Obliviona, ale o np. Condemned. Zazdroszczę posiadaczom PS3/X360 możliwości zagrania w Condemned 2, ale szkoda, że w środku gry fabularnie robi manewr Fahrenheit'a (a.k.a. Indigo Prophecy) waląc nagle wątki okultystyczne i magię. Skoro mowa o Fahrenheit'cie to idealnie pokazuje jak można zrobić ze świetnej gry pospieszony szajs. Świetna, kryminalistyczna przygodówka, która zamienia się w Martixa i Dragonbola.

Cytuj
Tyle tylko, ze to nie ja zarzucilem komercyjnym developerom nie robienie tego czego gracze chca (rozumiem przez to swego rodzaju swiezosc, wyzwanie, pomyslowosc itd.)
Owszem. Mi raczej chodzi o to, żeby znani developerzy porzucili oklepane schematy i naprawdę zrobili coś rewolucyjnego, albo przynajmniej nie tak monotonnego jak ciągłe trzymanie guzika odpowiadającego za spust.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 08:34:01 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28090 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:37:07 pm »
Co do Fahrenheita - zgadzam sie w zupelnosci. Po pierwszych trzech-czterech godzinach bylem pewien, ze gram w jedna z najlepszych gier w historii. Po przjesciu calej gry i ochlonieciu nieco stwierdzam, ze Quantic Dream strasznie skaszanili swietny koncept.

A co do rewolucji - nie spodziewalbym sie jej zbyt szybko. Nie w czasie takiego hype'u na polygony i shadery ;]

Ale z drugiej strony - sadze, ze osiagniecie grafiki zblizonej do rzeczywistosci na tyle na ile umozliwia wspolczesna technologia to kwestia nie wiecej niz pieciu lat. Pozniej trzeba juz bedzie isc w grywalnosc :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 08:38:56 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28091 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:37:33 pm »
No... Jeżeli ktoś chce chwycić za coś naprawdę trudnego, może spróbować też SupComa. Ta gra, z tego co wiem, stanowi prawdziwe wyzwanie, nawet na poziomie Easy.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28092 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:41:05 pm »
No... Jeżeli ktoś chce chwycić za coś naprawdę trudnego, może spróbować też SupComa. Ta gra, z tego co wiem, stanowi prawdziwe wyzwanie, nawet na poziomie Easy.
Wyzwanie ? Zagraj w "I Wanna be the Guy". Gra jest tak trudna, że aż czasem niesprawiedliwa.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28093 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:50:29 pm »
Ja tez lubie gry nieznanych twórców. Większośc znanych firm idzie w Mainstream i robi gry pod publike czasami na jedno kopyto, podczas gdy nieznani producenci potrafia tworzyc prawdziwe perełki :)
Tak. Problem ze znanymi firmami jest taki, że nie robią tego, czego gracze chcą. Nie zrobią zajebistej walki na spadających kawałkach walącej się gigantycznej wieży rzucając w przeciwnika atomowymi czołgami przy grającym w tle heavy metalu czy jakiejś dobrej chiptunce. Nie zrobią fajnego symulatora wojny termonuklearnej. Nie zrobią połączenia F-Zero, Guitar Hero i Vib Ribbon'a. Zrobią kolejnego FPS'a z nowymi odcieniami szarości, brązu i z BLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM'em.
Ty idź zagraj sobie w bierki sam ze sobą ! ;P
A tak na poważnie to słyszał ktoś o Mirrors Edge ? Robią to jeszcze chyba ale jak dla mnie to ta pozycja może być smakowita, ale mogą to jeszcze spieprzyć. ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 08:51:50 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28094 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:53:04 pm »
Ty idź zagraj sobie w bierki sam ze sobą ! ;P
What's the matter ? Too PARKINSON for You ? ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28095 dnia: Kwietnia 18, 2008, 08:56:13 pm »
Wrażenia po przejsciu ok 80% Assasina : Genialna gra jeśli bede miał nowego kompa zagram w to jeszcze raz na full detalach bo warto jak nic .

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28096 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:20:07 pm »
Odnośnie Quantic Dream, podobno Heavy Rain będzie masakratorskie, ale to tylko słowa dziennikarzy zapraszanych na tech-dema, więc jak będzie z grą nie wiemy, ale Sony pompuje mnóstwo kasy w ten tytuł. Odnośnie Mirror's Edge, ciekawy kocept i o ile go nie spieprzą, świetna gra będzie.

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28097 dnia: Kwietnia 18, 2008, 11:04:57 pm »
Ja to nie mam co się rozpędzac z nowymi grami ;/ niestety za słaby komp. Ale do wakacji juz będzie PSP to wtedy przykozacze :D

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28098 dnia: Kwietnia 19, 2008, 02:18:08 pm »
Ale do wakacji juz będzie PSP to wtedy przykozacze :D
Uważaj na nisko latające Rathalos'y hehe. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28099 dnia: Kwietnia 19, 2008, 02:24:51 pm »
Cytuj
Alan Wake, Ninja Gaiden, Shin Megami Tensei, Dead Rising, Rock Band, Little Big Planet, Motorstorm - mowi Wam to cos? ;)
ni
Cytuj
DEFCON, Cortex Command, Noitu Love, Noitu Love 2, Barkley Shut Up and Jam ! Gaiden: Chapter 1 of the Hoopz Barkley Saga, Synaesthete, Cave Story, Yume Nikki, Dwarf Fortress, Survival Crisis Z - mówi Ci to coś ? ;]
ni

Cytuj
jak również drugi albo czwarty Hitman
juz 4 wyszedl? ;o damn zacofany jestem

Cytuj
No... Jeżeli ktoś chce chwycić za coś naprawdę trudnego, może spróbować też SupComa. Ta gra, z tego co wiem, stanowi prawdziwe wyzwanie, nawet na poziomie Easy.
nom doszedlem do pierwszej mapki... poziom trudnosci wymagan graficznych i siwowlosy procesor nie pozwolily mi nawet go ukonczyc ;x