Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162702 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27940 dnia: Kwietnia 07, 2008, 10:32:24 pm »
ciekawa rola, pełna dwuznaczności ;] jego specjalny atak to BlowJob? ;]
Raczej by pasowała do niego ogólna recenzja postaci - HE SUCKS AND BLOWS AT THE SAME TIME !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27941 dnia: Kwietnia 07, 2008, 10:57:53 pm »
Produkcja oftopu pełną parą... wpadłem na forum pierwszy raz od... nie wiem kiedy a wy tyle naprodukowaliście, że nie wiadomo za co się chwytać ;)
]


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27942 dnia: Kwietnia 07, 2008, 11:01:11 pm »
czekaj :P niedługo przekroczymy 2000 stron :P jesteśmy na dobrej drodze
Kame Hame Ha

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27943 dnia: Kwietnia 07, 2008, 11:20:00 pm »
tak patrze po tematach i... stwierdzam, że jeżeli o gry chodzi to 40 lat za murzynami jestem :P
]


Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27944 dnia: Kwietnia 07, 2008, 11:47:43 pm »
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!111111111111111111111 GLenn nie może być Sajko Mantisem, przecie to była jedna z najzajebistszych postaci w MGS! Ja bym mu dał Johny'ego Sasaki, pasuje jak ulał ;]
"Spiepszaj dziadu " ;P

btw o japierdziu devil 0.o

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27945 dnia: Kwietnia 08, 2008, 10:06:57 am »
Tak, tak... codziennie rano robie to samo wstaje... patrze w lustro i mówię K...wa jaki ty brzyd... wróć... nie to mówię... patrzę w lustro i mówię to znowu Ty??
]


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27946 dnia: Kwietnia 08, 2008, 10:56:07 am »
W wypadku Glenna chodziło raczej o pytanie w stylu - "gdzieś Ty był tyle czasu...?" :F
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27947 dnia: Kwietnia 08, 2008, 12:38:09 pm »
moze tym razem tak na dluzej? czy ci praca zona i dzieci nie pozwalaja? ;x
a i przejzyj kilka ostatnich stron i zobacz jak fajnie sz wygladalo 1 kwietnia ;f

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27948 dnia: Kwietnia 08, 2008, 03:56:24 pm »
zony i dzieci (przynajmniej takich o których mi coś wiadomo) nie mam :) a co do strony to jakbym na żywo/z pierwszej ręki/nie ze screena... zobaczył to róż pewnie by mnie zabił... :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2008, 03:57:08 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27949 dnia: Kwietnia 08, 2008, 09:48:50 pm »
O kur*a... Devil na SZ -niezly kwas. Czy to halloween dzisiaj czy jak? ;]


Dzieki Marv za "skrin kapy" :]


Mario Kart na Wii jednak zajebiste :] Przez chwile myslalem ze lipa bo 50cc jest wolne w chu* ale jednak na 100cc jak sie jezdzi motorami i na 150cc w mieszanych to zapieprza sie w sumie elegancko :] No i calkiem zajebiscie w sumie gra sie swoim Mii choc myslalem na poczatku ze to nie potrzebny dodatek ale elegancko sie gra. Teraz chyba wkoncu zrobie sobie neta na Wii zeby pograc w mario kart przez siec bo na ndsie mi sie nie chcialo ale duzym tv w kocnu sie skusze pojezdzic z mackami z afganistanu.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27950 dnia: Kwietnia 08, 2008, 10:33:00 pm »
Mario Kart na Wii jednak zajebiste :] Przez chwile myslalem ze lipa bo 50cc jest wolne w chu* ale jednak na 100cc jak sie jezdzi motorami i na 150cc w mieszanych to zapieprza sie w sumie elegancko :] No i calkiem zajebiscie w sumie gra sie swoim Mii choc myslalem na poczatku ze to nie potrzebny dodatek ale elegancko sie gra. Teraz chyba wkoncu zrobie sobie neta na Wii zeby pograc w mario kart przez siec bo na ndsie mi sie nie chcialo ale duzym tv w kocnu sie skusze pojezdzic z mackami z afganistanu.
No ja słyszałem, że ponoć MKWii to jakiś żart ze strony Nintendo. Gra, w której widać, że ją olewali. Grafika jest gorsza niż na MK-Double Dash z GC, plansze nieciekawe, na siłę wrzucony bloom bez jakiegokolwiek anti-aliasingu i że ogólnie gra jest strasznie nudna.

A...Gips - Ty masz japońskiego czy amerykańskiego Brawla ? I czy masz go na DL, czy cieszysz się jedynie Classic Mode'em i versusem ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27951 dnia: Kwietnia 08, 2008, 10:50:00 pm »
Mario Kart na Wii jednak zajebiste :] Przez chwile myslalem ze lipa bo 50cc jest wolne w chu* ale jednak na 100cc jak sie jezdzi motorami i na 150cc w mieszanych to zapieprza sie w sumie elegancko :] No i calkiem zajebiscie w sumie gra sie swoim Mii choc myslalem na poczatku ze to nie potrzebny dodatek ale elegancko sie gra. Teraz chyba wkoncu zrobie sobie neta na Wii zeby pograc w mario kart przez siec bo na ndsie mi sie nie chcialo ale duzym tv w kocnu sie skusze pojezdzic z mackami z afganistanu.
No ja słyszałem, że ponoć MKWii to jakiś żart ze strony Nintendo. Gra, w której widać, że ją olewali. Grafika jest gorsza niż na MK-Double Dash z GC, plansze nieciekawe, na siłę wrzucony bloom bez jakiegokolwiek anti-aliasingu i że ogólnie gra jest strasznie nudna.

A...Gips - Ty masz japońskiego czy amerykańskiego Brawla ? I czy masz go na DL, czy cieszysz się jedynie Classic Mode'em i versusem ?
Ofkoz amerykanca DL :]
Co do MK to oceny dostaje raczej dobre i bardzo dobre wiec nie jest zle :] A grafika calkiem ladna -Nie ma duzej roznicy niz w DD (ale tak samo jest z BRAWLEM I MELEE -te same zazuty byly). Ale jesli chodzi o grafike to jest bardzo ladnie. Czego chciec wiecej? W takiej grze nie potrzeba na pewno wiecej. Nie dosc ze jest ladnie to na planszach momentami dzieje sie calkiem duzo -jakies ryby plywajace, wybuchy lawy, wulkanow, jezdzace auta, zmieniajace sie scenerie w kolejnych okrazeniach etc.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27952 dnia: Kwietnia 08, 2008, 11:00:43 pm »
(ale tak samo jest z BRAWLEM I MELEE -te same zazuty byly)
Tak...graficznie między Melee a Brawlem nie ma praktycznie żadnych różnic http://img134.imageshack.us/img134/2799/1184709309027uf0.jpg
Tak wogóle to SSE był IMO cholernie męczący, ale filmik, gdzie to dupne działo rozpieprza Halberd'a i wylatują z niego nasze postacie było chyba najzajebistszą rzeczą, jaką widziałem w jakiejkolwiek grze. Nie mówiąc już o Kirbym na Dragoonie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27953 dnia: Kwietnia 08, 2008, 11:12:15 pm »

Co do MK to oceny dostaje raczej dobre i bardzo dobre wiec nie jest zle :]
6/10 w EGM albo EDGE, nie pamiętam

IMO MK zawsze był słaby, CTR rulz!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27954 dnia: Kwietnia 08, 2008, 11:19:02 pm »
Gah, zepsułam swoje 666 postów :(



http://blog.yam.com/akros/article/14431984  :o
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2008, 11:25:34 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27955 dnia: Kwietnia 08, 2008, 11:40:35 pm »
(ale tak samo jest z BRAWLEM I MELEE -te same zazuty byly)
Tak...graficznie między Melee a Brawlem nie ma praktycznie żadnych różnic http://img134.imageshack.us/img134/2799/1184709309027uf0.jpg
Te same zazuty = male roznice graficzne. Wszystkiego jest wiecej i w mario kart i w brawlu ale wiadomo przeciez ze na wii nie zobaczymy grafiki dzieki ktorej powiemy -WOW! no czasem w mario galaxy czy metroid prime 3.
Nie widze tu miazdzacej roznicy grafiki :]
http://i143.photobucket.com/albums/r124/Apkinesis/MeleeBrawl/Pikachu.jpg

Zreszta zazuty recenzentow to zazuty recenzentow :] Mi sie obie gry podobaja i obie ladnie wygladaja :]

Cytuj
Tak wogóle to SSE był IMO cholernie męczący, ale filmik, gdzie to dupne działo rozpieprza Halberd'a i wylatują z niego nasze postacie było chyba najzajebistszą rzeczą, jaką widziałem w jakiejkolwiek grze. Nie mówiąc już o Kirbym na Dragoonie.
Przeszedlem dopiero 40% Zadko ostatnio gram w rawla a jak gralem i tak w niego w miare regularnie t o max 1-2 levele w SSE przechodzilem -wiecej leveli naraz meczylo i nudzilo ;]

Cytuj
6/10 w EGM albo EDGE, nie pamiętam

IMO MK zawsze był słaby, CTR rulz!
EDGE -ktory czesto daje zanizone oceny nie wiadomo czemu... tak po to aby zaistniec chyba.
Narazie srednia na gamerankings to 88% ale pewnie jak dojda ine recki bedzie cos miedzy 70 a 80% Czyli calkiem dobrze :]

Cytuj
IMO MK zawsze był słaby, CTR rulz!
No fajny byl CTR -mimo ze byl bezczelna podpierducha/kalka/kopia Mario Karta (nawet niektore levle byly prawie takie same) i Diddy Kong Racing (tryb story i jego wykonanie) :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27956 dnia: Kwietnia 09, 2008, 12:14:49 am »
Cytuj
IMO MK zawsze był słaby, CTR rulz!
No fajny byl CTR -mimo ze byl bezczelna podpierducha/kalka/kopia Mario Karta (nawet niektore levle byly prawie takie same) i Diddy Kong Racing (tryb story i jego wykonanie) :]
Akurat to mi w sumie wisi. Obie gry są dość dobre, ale jako tako ani za MK ani za CTR nie przepadałem nigdy.
Cytuj
(ale tak samo jest z BRAWLEM I MELEE -te same zazuty byly)
Tak...graficznie między Melee a Brawlem nie ma praktycznie żadnych różnic http://img134.imageshack.us/img134/2799/1184709309027uf0.jpg
Te same zazuty = male roznice graficzne. Wszystkiego jest wiecej i w mario kart i w brawlu ale wiadomo przeciez ze na wii nie zobaczymy grafiki dzieki ktorej powiemy -WOW! no czasem w mario galaxy czy metroid prime 3.
Nie widze tu miazdzacej roznicy grafiki :]
http://i143.photobucket.com/albums/r124/Apkinesis/MeleeBrawl/Pikachu.jpg
Ta, ale co niby mogli zmienić w teksturze Pikachu ? Jedyne co to trochę zeszczuplał. Kirby też się prawie wogóle nie zmienił, ale co można zmienić w różowej kulce z nogami i oczami ? Melee i Brawl to dwie zupełnie inne gry. Zarówno pod względem graficznym jak i pod względem gameplay'u. O ile w Melee mogłem spokojnie rozwalić komputer na 5-tym poziomie, to w Brawlu czasem na 3-cim mam problemy, bo nie mogę się odzwyczaić od upośledzonego AI z poprzedniej części.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27957 dnia: Kwietnia 09, 2008, 01:13:00 am »
Dar Pomorza zatonął...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27958 dnia: Kwietnia 09, 2008, 01:21:33 am »
Dar Pomorza zatonął...

a skąd masz to info...??

Ja raczej odpadam o 23 bo musze sie wyspac ;/ wiec ja moge jedynie 20 - 23 sorki za rozwalanie planów ;/
tak btw.... ładna mi 23 =_='
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2008, 01:22:32 am wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27959 dnia: Kwietnia 09, 2008, 07:48:35 am »
Ehh świat schodzi na psy u mnie na polibudzie ktos dźgnął jednego z wykładowców w brzuch 2 razy , cała sytuacja miała miejsce na 5 pietrze mojego wydziału i nikt nie zareagował ;/