Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162402 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27820 dnia: Marca 24, 2008, 03:44:35 pm »
Sol - jedyny minus tego FreeLoadera jest taki, że Ninny może go łatwo zblokować update'em, ale jak na razie, jedyne wyjście by pograć w SSB, bo N leci se w kulki

btw, wie ktoś kiedy na necie będzie emiel?
Wczorajszy update Wii wlasnie zablokowal Free Loadera jak i kanały Homebrew :]
Dlatego na szczęście WiFi Max mi nie działał i mam dalej wersję 3.1E (a Freeloader działa na 3.1E i 3.2E).

Cytuj
Cytuj
In other news - kupuję Brawl'a z Freeloader'em, bo mam dość torturowania się oczekiwaniem na samą datę premiery. Później kupię wersję PAL'owską, żeby grać na swoim telewizorze, a nie taty. How awesome is that ?
A czemu na twoim TV nie bedziesz mogl grac w brawla ntsc?
Bo mój upośledzony telewizor nie obsługuje 60hz'owego obrazu. Tzn działać pewnie będzie, ale obraz będzie czarno-biały.
ad.1 -ten nowy ubdate to tylko taki mini dups co nic nie dodaje alezekomo mial blokowac freeloadera i truche ale jeszcze jednak chyba nie blokuje tylko instaluje jakiegos toola ktory w przyszlosci w prawdziwym updejcie moze calkowicie zablokowac dopiero i truche i freeloadera.
Anyway jak to jest z tym freeloaderem bo ofkoz go nie mam po co uzywac ale to cos ala swap do ps2? Wsadzisz ierw plytke freeloadera a pozniej ssbb? A co z updetem? Nie musisz robic czy on jakos update zmienia na polowski czy jak? Bo brawl ma update ktory umozliwia granie na DL wiec update pewnie bedziesz msial machnac :]

ad 2:
To nie lepiej kupic kabel RGB? :] Skoro i tak masz zamiar w przyszlosci kupic PALowskie ssbb to chyba tam kilkadziesiat zloty na rbg nie powinna cie za bardzo szarpnac na kieszen :]
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2008, 03:45:58 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27821 dnia: Marca 24, 2008, 03:50:23 pm »
ad.1 -ten nowy ubdate to tylko taki mini dups co nic nie dodaje alezekomo mial blokowac freeloadera i truche ale jeszcze jednak chyba nie blokuje tylko instaluje jakiegos toola ktory w przyszlosci w prawdziwym updejcie moze calkowicie zablokowac dopiero i truche i freeloadera.
Anyway jak to jest z tym freeloaderem bo ofkoz go nie mam po co uzywac ale to cos ala swap do ps2? Wsadzisz ierw plytke freeloadera a pozniej ssbb? A co z updetem? Nie musisz robic czy on jakos update zmienia na polowski czy jak? Bo brawl ma update ktory umozliwia granie na DL wiec update pewnie bedziesz msial machnac :]
Ten apdejt do DL był już w 3.1E, zresztą widziałem już filmiki z jewtuba, na paru forach czytałem itp. Z samym apdejtem Brawla to sam nie wiem jak to jest. Ale da się potem normalnie apdejtować konsolę.
Cytuj
ad 2:
To nie lepiej kupic kabel RGB? :] Skoro i tak masz zamiar w przyszlosci kupic PALowskie ssbb to chyba tam kilkadziesiat zloty na rbg nie powinna cie za bardzo szarpnac na kieszen :]
Nope...jak telewizor nie obsługuje 60hz to kabel RGB nie pomoże (mam zresztą ten kabel). Na PS2 sobie radzę, bo mam programik co zamienia grę z NTSC na PAL.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27822 dnia: Marca 26, 2008, 07:00:51 pm »
ktos sie wybiera do Poznania na pyrkon....??
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27823 dnia: Marca 26, 2008, 07:04:15 pm »
ktos sie wybiera do Poznania na pyrkon....??
To jakiś konwent dla fanów ziemniaków, czy konwent dla ludzi, którzy grają jako Pyro w TF2 ? ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27824 dnia: Marca 26, 2008, 08:04:37 pm »
Butzu nie wiesz czy jest moze w sieci albo ogolnie wydana jakas plytka czy mp3 z roznymi openingami do Angry Video Game Nerd? Bo wiem ze wydawal on DVD chyba ze swoimi odcinkami to moze jest gdzies tez dostepna sama muzyka? :] W sumie nie wiem czemu ale jakos bym tak posluchal sobie wszystkich wersji openinga ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27825 dnia: Marca 26, 2008, 10:42:29 pm »
Uhuhu, Avgn rox. Sam jestem ciekaw dostępności różnych wersji openinga:)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27826 dnia: Marca 26, 2008, 11:18:10 pm »
ktos sie wybiera do Poznania na pyrkon....??
To jakiś konwent dla fanów ziemniaków, czy konwent dla ludzi, którzy grają jako Pyro w TF2 ? ;]

poznanski konwent fantastyki i fantasy....??
Kame Hame Ha

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27827 dnia: Marca 26, 2008, 11:46:52 pm »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27828 dnia: Marca 26, 2008, 11:58:30 pm »
ktos sie wybiera do Poznania na pyrkon....??
To jakiś konwent dla fanów ziemniaków, czy konwent dla ludzi, którzy grają jako Pyro w TF2 ? ;]

poznanski konwent fantastyki i fantasy....??
E to lipa...Pełno pryszczatych nerdów przebranych za ziomki ze Star Treka.

Cytuj
Butzu nie wiesz czy jest moze w sieci albo ogolnie wydana jakas plytka czy mp3 z roznymi openingami do Angry Video Game Nerd? Bo wiem ze wydawal on DVD chyba ze swoimi odcinkami to moze jest gdzies tez dostepna sama muzyka? :] W sumie nie wiem czemu ale jakos bym tak posluchal sobie wszystkich wersji openinga ;/
Nope...Nie mam pojęcia czy jest coś takiego. Zresztą i tak Yahtzee z Zero Punctuation jest lepsziejszy ;] AVGN był fajny, kiedy opisywał wszystkie gry normalnie, bez jakichś dramatyzacji.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27829 dnia: Marca 27, 2008, 12:36:07 pm »
Heh chyba będę musiała poszukać sobie innej pracy....super właśnie się dowiedziałam,że ludzików rozdających gazety mają zamienić na stojaki...haha to akurat u nas przejdzie(na razie to tylko dumanie,ale nigdy nie wiadomo czy jednak tak nie zrobią...kicha)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27830 dnia: Marca 27, 2008, 01:13:13 pm »
rozdajesz gazety? tak jak te male chopczyki w berecikach w latach 20? ;x

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27831 dnia: Marca 27, 2008, 02:07:29 pm »
Heh chyba będę musiała poszukać sobie innej pracy....super właśnie się dowiedziałam,że ludzików rozdających gazety mają zamienić na stojaki...
ahaha, w takich chwilach człowiek czuje, że jest potrzebny na tym świecie. xD lol
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27832 dnia: Marca 27, 2008, 02:51:28 pm »
Heh chyba będę musiała poszukać sobie innej pracy....super właśnie się dowiedziałam,że ludzików rozdających gazety mają zamienić na stojaki...haha to akurat u nas przejdzie(na razie to tylko dumanie,ale nigdy nie wiadomo czy jednak tak nie zrobią...kicha)

Yuz, glowa do gory - znajdziesz inna - a juz na pewno lepsza prace. Stac Cie na to, w koncu masz olej w glowie,a poza tym w Trojmiescie az tak zle z zatrudnieniem nie jest (jezeli sie wezmie pod uwage inne zakatki naszego pieknego kraju). Pozdrawiam i trzymam kciuki ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27833 dnia: Marca 27, 2008, 03:30:50 pm »
Cytuj
E to lipa...Pełno pryszczatych nerdów przebranych za ziomki ze Star Treka.
hahahahaha w sumie w huj to ja :]

Cytuj
Cytuj
Butzu nie wiesz czy jest moze w sieci albo ogolnie wydana jakas plytka czy mp3 z roznymi openingami do Angry Video Game Nerd? Bo wiem ze wydawal on DVD chyba ze swoimi odcinkami to moze jest gdzies tez dostepna sama muzyka? :] W sumie nie wiem czemu ale jakos bym tak posluchal sobie wszystkich wersji openinga ;/
Nope...Nie mam pojęcia czy jest coś takiego. Zresztą i tak Yahtzee z Zero Punctuation jest lepsziejszy ;] AVGN był fajny, kiedy opisywał wszystkie gry normalnie, bez jakichś dramatyzacji.
No Zero Punctuation miazdzy :] Ale oboje sa swietni i moze tez nawet troche bardziej wole zero punctuation przez to ze zabieraja koles ktorego imienia nie napisze bo jest za trudne zabiera sie za nowe gry -Moglby Nrd czasem jakas juz nowsza gierke recenzowac... Chcociaz w sumie po co zmieniac cos co jest dobre oba sie dobrze uzupelniaja i oba uwielbiam.
W nowym AVGN jest boskie jak ta matelowa kosnola na koncu dzwieki wydaje i mina NERDa :D Standardowo tak boskie jak jego reakcja na dzwiek "Ghost Busters" w grze na NES'a :D


Anyway niech mi sie nawet ku*wa snieg nie wazy zaprusznąć wiecej w  tym roku bo go zajeb*e... pogoda jest poprostu cudowna :]
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2008, 03:32:32 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27834 dnia: Marca 27, 2008, 05:02:54 pm »
Anyway niech mi sie nawet ku*wa snieg nie wazy zaprusznąć wiecej w  tym roku bo go zajeb*e... pogoda jest poprostu cudowna :]
Fajnie się gra w piłkę, jednak mógłby być mniejszy wiatr i ciut cieplej ot co.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27835 dnia: Marca 27, 2008, 05:54:32 pm »
Yahtzee moglby dodawac napisy do swoich cholernych filmikow. Nie rozumialbym go nawet, gdyby mowil po polsku - dla mnie napier*ala jakies siedemnascie razy za szybko i do tego nie ma napisow. Choc niektore teksty ma niezle ;]

A najlepszy i tak jest Egoraptor i jego teksty o Dantem ;]

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27836 dnia: Marca 28, 2008, 07:52:49 pm »
To może i nie ten temat ale nie chcę mi się zakładać nowego. Jaki jest najczęściej montowany firmware w konsolach PSP dostępnych na terenie Polski i czy bez jego nielegalnego upgradu (bądź downgradu) da się grać w gry z PSX. A jeśli tak to czy użycie emulatora będzie konieczne czy może jest już wbudowany?

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27837 dnia: Marca 29, 2008, 05:57:30 pm »
Glenn, wiem ze za wczesnie i w ogole, ale jako ze nie mam netu i bywam w cafe od czasu do czasu - musze to zrobic teraz. Najlepszego Glenusiu nasz kochany, zycze Ci wszystkiego dobrego - obys dalej nas rozwalal (ze smiechu ofkoz) Pozdrawiam i spadam :p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27838 dnia: Marca 29, 2008, 07:13:48 pm »
O w morde życzenia 0.o, pierwszy raz ktos pamietał   :'(  jestem wzruszony

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27839 dnia: Marca 30, 2008, 09:13:35 am »
Najlepszego towarzyszu Glennowicz