Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162022 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27740 dnia: Marca 18, 2008, 03:09:49 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27741 dnia: Marca 18, 2008, 06:15:04 pm »
Cytuj
Tylko ciągle zapominam, żeby nie gapić się na laser.
gapienie sie na laser rox ;x

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27742 dnia: Marca 18, 2008, 06:32:01 pm »
Tylko potem świat taki czerwony i coraz mniej wyraźny...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27743 dnia: Marca 18, 2008, 07:45:00 pm »
W sieci sklepów torrent jest już najnowsza płyta The Black Mages, jakby kogoś interesowało. Na razie tylko FLAC.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27744 dnia: Marca 18, 2008, 08:55:27 pm »
Plansze wybralem byle jaka a ta byla jasna to w miare jakos ja bylo widac na zdjeciu bo te ciemniejsze to by lipnie bylo widac :] Anyway gierka jest zajebista -wiadomo ze glownie w niej chodzi o multi ale jest dojebana nawet na jednego ;]
Pytanie - AI dalej jest tak upośledzone jak w Melee ? Bo tam to przeciwnik zawsze widział ten jeden jedyny kawałek żarcia i wszyscy robili szalony bieg w tamtą stronę tylko po to, żeby zregenerować te 2 HP mając już ponad 170%, Pokeballe widzieli nawet na drugim końcu Hyrule Temple, a takie przedmioty jak Warp Star czy Bob-Omb mieli głęboko w dupie, a kiedy już używali je to jak dziecko z dałnem.
W sumie to nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze calkiem dobrze widza przedmioty i niezle je stosuja... ale w sumie to glownie gram w story mode (ktory nie jest taki zly jak mowia na zachodzie... mi sie bardzo podoba) i w clasica a tam przedmiotow w sumie srednio jest... glownie to caly czas zlatuje albo te 3 gowna ktore sie kompletuje aby wystrzelic cos... cos... nie wiem cos ala ptaka ;/ nazw ofkoz nie znam :] albo jakies mecze czy bejsbole i calkiem dobrze wykozystuja macki :] Choc czasem rzeczywiscie jakas tabletk podzuca do gory zamiast we mnie ;]

Cytuj
W sieci sklepów torrent jest już najnowsza płyta The Black Mages, jakby kogoś interesowało. Na razie tylko FLAC.
Na jpopsuki jest mp3 ale nie daje linka bo i tak trzeba byc zarejestrowanym... ale to znaczy ze i na innych trackerach powinien byc w mp3 :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27745 dnia: Marca 18, 2008, 10:51:06 pm »
Haha ! Oh wow...Ojciec chce mnie wykopać na studia japońsko-informatyczne do Bytomia...Chyba nie wie, że z Japonią jedyne co mam teraz wspólnego to chęć zrzucenia paru kolejnych bomb na nich.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27746 dnia: Marca 18, 2008, 10:56:34 pm »
Haha ! Oh wow...Ojciec chce mnie wykopać na studia japońsko-informatyczne do Bytomia...
Ahaha teraz będziemy mogli nazywać cię weaboo ;P
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27747 dnia: Marca 18, 2008, 11:02:53 pm »
Haha ! Oh wow...Ojciec chce mnie wykopać na studia japońsko-informatyczne do Bytomia...
Ahaha teraz będziemy mogli nazywać cię weaboo ;P
Haha, raczej nie, bo na te studia nigdy nie pójdę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27748 dnia: Marca 19, 2008, 12:16:10 am »
Cytuj
Haha ! Oh wow...Ojciec chce mnie wykopać na studia japońsko-informatyczne do Bytomia...

PJWSTK? Sam chciałem dawać papiery od ich warszawskiej siedziby, ale stwierdziłem, że to bez sensu - raz, że płatne, dwa, że daleko od domu, a trzy, że informatyką to ja się parać hobbistycznie i cztery, że mając certyfikat z japońskiego i wyższe wykształcenie w jakiejś konkretniejszej dziedzinie, moje CV będzie bardziej wartościowe, niż jakiegoś tam "specjalisty" od C++ z tamtej uczelni. Do tego nie cierpię Warszawy...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27749 dnia: Marca 19, 2008, 09:08:58 am »
Buhaha. Wszystkie kompy w szkole są zainfekowane MS32DLL.dll.vbs, a ja nie sprawdziwszy wcześniej, zabrałam stamtąd swoje materiały z zajęć, kopiując na mojego ZENa. Potem patrzę na listę procesów, i widzę ten syf uruchomiony jakieś 27 razy... No więc zabijam procesy, kasuję wszelkie wpisy w rejestrze i inne pliki, które tylko mogę odnaleźć, ale o czymś zapominam i się robal dalej kopiuje na wszystkie partycje prócz c:
Z empegrajki usunęłam metodą na chama: shift+delete i szybkie wyjęcie kabla USB :F
Dodam, że w pracowni w której mam zajęcia teraz, jest tylko LAN.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27750 dnia: Marca 19, 2008, 11:23:35 am »
Buhaha. Wszystkie kompy w szkole są zainfekowane MS32DLL.dll.vbs, a ja nie sprawdziwszy wcześniej, zabrałam stamtąd swoje materiały z zajęć, kopiując na mojego ZENa. Potem patrzę na listę procesów, i widzę ten syf uruchomiony jakieś 27 razy... No więc zabijam procesy, kasuję wszelkie wpisy w rejestrze i inne pliki, które tylko mogę odnaleźć, ale o czymś zapominam i się robal dalej kopiuje na wszystkie partycje prócz c:
Z empegrajki usunęłam metodą na chama: shift+delete i szybkie wyjęcie kabla USB :F
Dodam, że w pracowni w której mam zajęcia teraz, jest tylko LAN.
A nie lepiej poprostu zainstalować na ten jeden raz antyvira ? Ja zazwyczaj instaluję Pandę, skanuję i wywalam.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27751 dnia: Marca 19, 2008, 11:36:06 am »
Buhaha. Wszystkie kompy w szkole są zainfekowane MS32DLL.dll.vbs, a ja nie sprawdziwszy wcześniej, zabrałam stamtąd swoje materiały z zajęć, kopiując na mojego ZENa. Potem patrzę na listę procesów, i widzę ten syf uruchomiony jakieś 27 razy... No więc zabijam procesy, kasuję wszelkie wpisy w rejestrze i inne pliki, które tylko mogę odnaleźć, ale o czymś zapominam i się robal dalej kopiuje na wszystkie partycje prócz c:
Z empegrajki usunęłam metodą na chama: shift+delete i szybkie wyjęcie kabla USB :F
Dodam, że w pracowni w której mam zajęcia teraz, jest tylko LAN.
Ja miałem taki złośliwy skrypt, że potworzył mi na partycjach pliki autostartu, po czym nic nie wiedząc skasowałem ten plik i nie mogłem dostać się na żadną partycję, ale w końcu udało mi się naprawić.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27752 dnia: Marca 19, 2008, 02:49:46 pm »
Butzu - Ot na szczęście syfa do domu nie doniosłam dzięki wyżej opisanej prostej metodzie. A pracownią niech się opiekun zajmie, co ja się będę angażować? ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27753 dnia: Marca 19, 2008, 07:58:59 pm »
Cytuj
Nintendo Fails Greenpeace Test Again
By Susan Arendt March 19, 2008 | 10:17:30 AMCategories: Business Matters

Nintendo has once again landed at the bottom of Greenpeace's list of tech manufacturers when it comes to eco-friendly practices.

Nintendo scored .3 out of 10 in the March version of Greenpeace's Guide to Greener Electronics, which ranks companies in categories such as precautionary principle, timeline for PVC phaseout, and amounts recycled.

The only category in which Nintendo did not score the lowest ranking of "Bad" was chemicals management, in which it ranked "Partially Bad."

According to Greenpeace, its two demands are that companies should "clean up their products by eliminating hazardous substances" and "takeback and recycle their products responsibly once they become obsolete."

Nintendo was "surprised" to have scored a zero in Greenpeace's December Guide, insisting that they took "great care to comply with all relevant regulations on avoiding the use of dangerous materials, recycling, etc."

Greenpeace's current guide gives Nintendo credit for showing a "tiny improvement," but declares that the company is "still way behind."

Microsoft fared somewhat better than Nintendo with a score of 4.7 and Sony did better still, earning a 7.3.
It's over. Nintendo is finished !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27754 dnia: Marca 19, 2008, 08:26:40 pm »
Sony sypnęło kasą i juz nie jest ostatnie :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27755 dnia: Marca 19, 2008, 08:44:18 pm »
Sony sypnęło kasą i juz nie jest ostatnie :)
Ja raczej uważam, że Nintendo i Microsoft olało Grinpisa i powiedziało, że ma w dupie ich ankiety (bo raczej inspekcji żadnej zrobić nie mają prawa).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27756 dnia: Marca 19, 2008, 08:50:44 pm »
Z tego co mi wiadomo (a moge sie mylic, bo GP sie raczej nie interesuje) to Sony zawsze wypadalo beznadziejnie w ich ankietach, az do niedawna kiedy nagle mocno wystrzelili w gore z wynikami. A ze Zieloni maja opinie przekupnej organizacji, to wnioski nasuwaja sie same...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27757 dnia: Marca 19, 2008, 09:05:29 pm »
Ta, Sony kupuje wszystkich, bo jakby też mogli w czymś przodować. A na poważnie. Od kiedy pamiętam Ninny jest na końcu, bo używa jakichś szkodliwych plastików, Sony ma wysokie notowania, bo Sony to nie tylko konsole przecież. Ale kto by się przejmował takimi bzdetami? Dla mnie to raczej taka ciekawostka, dla zielonych, bo mnie tam greenpeace wali .

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27758 dnia: Marca 19, 2008, 10:18:18 pm »
Laptopy Sony Vaio sa zajebiaszcze. Wielką Bravią tez bym nie pogardzil. A informacji na temat ukladow Sony - GP sobie nie wymyslilem, tylko gdzies cos takioego wyczytalem - zaznaczylem, ze nie sa to sprawdzone informacje. Z reszta - co za roznica?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27759 dnia: Marca 19, 2008, 11:33:38 pm »
Z reszta - co za roznica?
Dla mnie żadna ;) Nie interesują mnie te kontrole grinPiSu ;f