Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162064 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27720 dnia: Marca 15, 2008, 10:33:38 pm »
Zbliża się "deadline", więc pewnie co niektórzy nie chcą o sobie przypominać. :D

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27721 dnia: Marca 15, 2008, 10:35:26 pm »
Do deadline'u jest jeszcze kupa czasu aysnel. Ktoś tu jest nie poinformowany :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27722 dnia: Marca 15, 2008, 11:32:54 pm »
Nie poinformowany, bo nie było powodu, żebym wszystkim gadał o tym. W każdym razie, deadline będzie za tydzień, z kilku powodów.

In the news: szczerze nienawidzę windowsa Vista. To niesamowite, że komuś udało się stworzyć tak niesamowicie gówniany system operacyjny - zupełnie jakby specjalnie umieścili w nim te wszystkie wkurwiające szczegóły.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27723 dnia: Marca 16, 2008, 12:41:06 am »
pfff ja na viscie jade od października i jakoś żyje :F

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27724 dnia: Marca 16, 2008, 09:37:19 am »
Zabijcie mnie...znowu mi się dysk walnął T^T.I znowu format......-sigh-

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27725 dnia: Marca 16, 2008, 11:11:09 am »
hahahah... właśnie skończyłem grac w Frets on Fire czy cus takiego. Zachęcony opiniami niektórych z forum postanowilem zagrac sobie i sciagnałem pełną wersję + kilka piosenek.

Wynik:

-Zszarpane nerwy
- Klawiatura kilka razy upadła na ziemię (Połowę z tego były "specjalne" upuszczenia)
- zainteresowanie się tą grą przez mojego brachola który akurat wpadł w odwiedziny i pokazanie swojej wyzszosci nade mna. (nie wiem czy on juz kiedys w to nie gral;/)

Nauczcie mnie w to grac bo fajne ale nie da sie grac z taka klawiatura w której jak przytrzymam F1, F2 to np: F3 do tego comba nie dziala juz i nie podnosi sie klawisz na ekranie...;/

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27726 dnia: Marca 16, 2008, 11:39:26 am »
Ja akurat gram Xenosagę II i nie rozumiem tych wszystkich obiekcji do niej pojawiającej się w recenzjach. Przecież ta gra bije FFX na głowę! Może jest trochę krótka ale to dlatego, że wyrzucono zbędne elementy sztucznie przedłużające grę.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27727 dnia: Marca 16, 2008, 12:15:43 pm »
hahahah... właśnie skończyłem grac w Frets on Fire czy cus takiego. Zachęcony opiniami niektórych z forum postanowilem zagrac sobie i sciagnałem pełną wersję + kilka piosenek.

Wynik:

-Zszarpane nerwy
- Klawiatura kilka razy upadła na ziemię (Połowę z tego były "specjalne" upuszczenia)
- zainteresowanie się tą grą przez mojego brachola który akurat wpadł w odwiedziny i pokazanie swojej wyzszosci nade mna. (nie wiem czy on juz kiedys w to nie gral;/)

Nauczcie mnie w to grac bo fajne ale nie da sie grac z taka klawiatura w której jak przytrzymam F1, F2 to np: F3 do tego comba nie dziala juz i nie podnosi sie klawisz na ekranie...;/
zapraszam do tematu FoF na forum, ale skoro klawiatura Ci nie łapie takich comb, nic nie poradzisz, ułomność klawiatur

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27728 dnia: Marca 16, 2008, 12:33:39 pm »
hahahah... właśnie skończyłem grac w Frets on Fire czy cus takiego. Zachęcony opiniami niektórych z forum postanowilem zagrac sobie i sciagnałem pełną wersję + kilka piosenek.

Wynik:

-Zszarpane nerwy
- Klawiatura kilka razy upadła na ziemię (Połowę z tego były "specjalne" upuszczenia)

Jeśli FoF powodował u Ciebie takie reakcje to masz naprawdę wielkie problemy z kontrolowaniem gniewu.
Cytuj
Nauczcie mnie w to grac bo fajne ale nie da sie grac z taka klawiatura w której jak przytrzymam F1, F2 to np: F3 do tego comba nie dziala juz i nie podnosi sie klawisz na ekranie...;/
Przesuń w ustawieniach wszystkie F'y o jeden.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27729 dnia: Marca 16, 2008, 02:31:47 pm »
Już jest lepiej :) Coraz mniej błedów popełniam i piosenki na 80% około się koncza i na 4 gwiazdki :) Od godziny klawiaturka ani razu nie spadla na ziemie ;)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27730 dnia: Marca 16, 2008, 03:57:49 pm »
And now go sell your keyboard on the ebay. Because you suck ;]

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27731 dnia: Marca 16, 2008, 04:26:35 pm »
A niech mnie, jeśli Pepe znów nie przyczynił się do porażki Realu ;)
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27732 dnia: Marca 16, 2008, 05:30:40 pm »
Pepe gral chyba najlepiej w calym Realu.

Szkoda tylko, ze nie udalo sie odczarowac El Riazor. 18 lat bez zwyciestwa (17 porazek i 1 remis X____X) na stadionie druzyny, ktora swiatowy poziom prezentowala 3, moze 4 lata to jednak jest straszliwy obciach.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27733 dnia: Marca 16, 2008, 05:54:49 pm »
Pepe gral chyba najlepiej w calym Realu.


no fakt, jako jedyny strzelił bramkę

W sumie Real robi chyba wszystko by La Liga była emocjonująca do końca, a Barca jakoś nie potrafi tych okazji wykorzystać
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2008, 05:55:25 pm wysłana przez Musiol »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27734 dnia: Marca 16, 2008, 06:02:20 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27735 dnia: Marca 16, 2008, 06:29:15 pm »


Komentarz: Znów gadają o piłce nożnej i nawet nie ma co im przerywac ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27736 dnia: Marca 16, 2008, 06:34:30 pm »
Cytuj
no fakt, jako jedyny strzelił bramkę
Co nie zmienia faktu, ze gral najlepiej. Jedna kiepska interwencja tego nie przekresla, choc posrednio to wlasnie przez nia mecz sie skonczyl jak sie skonczyl. Ale raczej ze bramke winil bym Torresa, ktorym na skrzydle krecili jak chcieli. Jednak glupie kartki to najwieksza wada Ramosa, bez ktorego prawa obrona Realu nie istnieje ;/ A za przegrana i beznadziejna gre najwiecej pretensji mam do Maryśki. Guti to kaleka. Na 5 beznadziejnych meczow przypada 1 absolutnie genialny. To za malo na kreowanie gry Realu. Zdecydowanie za malo.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27737 dnia: Marca 17, 2008, 12:58:55 am »
Message to mounsieur Deruku Bytzu:





W co to ten gipusu pogrywa sobie tam? :D
GTFO, piratefag.
Ahahahhahaha look who's talking :]
Enjoy your bricked Wii in the future ;[ Choć sam nie wiem czy nie przerobię jeśli się okaże, że wyjdzie jesienią jak PONOĆ Reggie powiedział.

BTW. Bardziej ch*jowej planszy nie mogłeś mi pokazać ? ;] Pokaż Ty mi ten zajebisty zachód słońca na Final Destination, albo coś z Halberd'em.
Hahahaha tym brickiem to ty mnie straszysz juz od wielu miesiecy :] Ale nie martw sie idiota nie jestem wiec bricka miec nie bede -chyba ze nintendo wymysli w koncu jakis skuteczny sposob -w co watpie bo piraci zawsze cos wymuzdza :]
To tak jak ja bym ci mowil za czasow ps2 enjoy your zepsuty laser in your Pe-eS-tuł in teh fjuczer. Bricka nie dostaje sie tak o... od grania. Tylko od updejtu na palowska konsole softu przeznaczonego na ntsc.
Zreszta nawet jak dostane bricka to co? Kupie sobie nowa konsole i tyle -jestem z wii jak najbardziej zadowolony -gram w mnostwo gier -jakbym chcial kupowac oryginaly to juz za 4-5 tytulow mialbym nowa konsole... a ja gralem w wiele wicej. Wiec nawet jesli w przyszlosci mialbym endżojować sie brickowatym wii to wole to i teraz cieszyc sie ze przeszedlem super paper mario, re:uc, trauma center, super mario galaxy (ktore jest tak sweitne ze i tak na dniach kupuje oryginaa bo gra na to zasluguje), big brain academy, metroid prime 3, mario strikers, excite truck, mario and sonic at the olimpics, zelda, mecze zack and wiki, bombermena z dziewczyna na dwoch, rayman raving rabbits, ssbb ktore jest tylko w usa i jap narazie, no more heroes w wersji ntsc czyli bez cenzury z multum krwi ktora w europie jest zartem, zaniedlugo meczyc bede mario kart jak sie ukaze tego 11 kwietnia... bo od tego jest konsola aby na niej grac a nie patrzec na nia albo sie martwic czy mi sie nie zbrikuje. Piracimy na wszystkim wiec czemu nie na wii? Bo dostane bricka? Hahahahah :] Nie ma takiej opcji :]

Plansze wybralem byle jaka a ta byla jasna to w miare jakos ja bylo widac na zdjeciu bo te ciemniejsze to by lipnie bylo widac :] Anyway gierka jest zajebista -wiadomo ze glownie w niej chodzi o multi ale jest dojebana nawet na jednego ;] Szkoda ze moja dziewczyna mimo ze dlam nie starala sie nawet pograc to jednak zacienka jest na taka gre -za duzo sie dzieje naraz :] Ale przynajmniej probowala zlota dziewczyna ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2008, 01:05:46 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27738 dnia: Marca 17, 2008, 10:50:45 am »
Plansze wybralem byle jaka a ta byla jasna to w miare jakos ja bylo widac na zdjeciu bo te ciemniejsze to by lipnie bylo widac :] Anyway gierka jest zajebista -wiadomo ze glownie w niej chodzi o multi ale jest dojebana nawet na jednego ;]
Pytanie - AI dalej jest tak upośledzone jak w Melee ? Bo tam to przeciwnik zawsze widział ten jeden jedyny kawałek żarcia i wszyscy robili szalony bieg w tamtą stronę tylko po to, żeby zregenerować te 2 HP mając już ponad 170%, Pokeballe widzieli nawet na drugim końcu Hyrule Temple, a takie przedmioty jak Warp Star czy Bob-Omb mieli głęboko w dupie, a kiedy już używali je to jak dziecko z dałnem.

Ah shit...2009 wiadomości...a przy 2000 miałem walnąć ściemę, że odchodzę, aby po krzykach rozpłakanych dziewic obwieścić, że jednak się rozmyśliłem...no cóż...do 3000 jedynie 991 wiadomości.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2008, 11:12:49 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27739 dnia: Marca 18, 2008, 10:46:17 am »
Kupiłam sobie mychę A4 ze starej linii, X750F, bo mi mój crap wysiadł (ale i tak działał 4 lata). Jeszcze nigdy nie korzystałam z porządniejszych myszy i tak po dniu przyzwyczajania się do tego chociażby 1200 dpi, powiem, że nie zamieniłabym jej na żadną z dotychczas używanych...


Tylko ciągle zapominam, żeby nie gapić się na laser.