Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161379 razy)

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27560 dnia: Marca 04, 2008, 03:57:25 pm »
Wait...what ?

chodzi o to ze oni sie tam wpieprzyli nie wiem po co. To jest tylko moja teoria i tak sie zapatruje na cala ta sprawe. Bo dla mnie oni nie walcza tam z terrorem tylko z partyzantami ktorzy nie chca ingerencji we wlasne panstewko. Co do ropy to dalej uwazam ze amerykanie chca ciagnac ja od Irakijczykow. Bo po co sprowadzac czy uszczuplac wlasne zasoby kiedy w czasie wojny na terenie Iraku mozna zajac szyby i przesylac rope do kraju. To jest moje zdanie i go nie zmienie.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27561 dnia: Marca 04, 2008, 03:58:52 pm »
Wait...what ?

chodzi o to ze oni sie tam wpieprzyli nie wiem po co.
Ale przecież Niemcy wycofali się z Polski w 45. Później nasza partyzantka Ruskich wkurzała.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27562 dnia: Marca 04, 2008, 04:02:33 pm »
Growlanser - amerykanskie zloza ropy naftowej z tego co wiem maja sie swietnie. Alaska jest malo eksploatowana i hamburgery trzymaja ja na czarna godzine, zeby w przypadku ewentualnego niedoboru Czarnego Złota zrobic na tym biznes zycia :)

A Solowi nie chodzi o Twoja teorie, tylko o to, ze zamiast 39' napisales 49'.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27563 dnia: Marca 04, 2008, 04:05:22 pm »
Cytuj
Wielkim pretekstem było tez "rozbrajanie ladunkow nuklearnych" w Iraku

Chodziło o broń chemiczną i biologiczną, a tej amerykanie nie mają raczej na pewno. Głównie z tego powodu, że do niczego im nie jest potrzebna przy tej ilości ładunków jądrowych, a broń chemiczna, a tym bardziej biologiczna, jest trudna w użyciu. Na tyle trudna, że to nieopłacalne.

Cytuj
Dla mnie ta cała wojna to tylko pretekst do tego żeby wydobywac bezkarnie rope Irakijczyków

Wow, thanks for solving this mystery, Capt. Obvious!

Cytuj
a teza, że ropy braknie to jeden z większych bullshitów ostatniego dziesięciolecia, ostatnio naukowcy dowiedli, że powstawanie ropy nie zajmuje parę milionów lat, tylko wytwarza się na bieżąco

Ropę można z węgla wytwarzać na bieżąco heh. Nawet nie jest to specjalnie skomplikowany proces z tego co wiem. Tylko że więcej energii trzeba włożyć w taką przemianę, niż się jej potem uzyskuje ze spalania ropy heh...

Cytuj
bo ich własne rezerwy sie koncza

Nie tyle kończą im się, co są stosunkowo nieduże i dużo taniej wychodzi kupowanie jej od bogatych krajików bliskiego wschodu. No i jeszcze taniej będzie ją kupować od Iraku, w którym zaimplementują pro-amerykański rząd.

EDIT::

Cytuj
Bo dla mnie oni nie walcza tam z terrorem tylko z partyzantami ktorzy nie chca ingerencji we wlasne panstewko.

Ta, ale suma sumarum, za 20 lat Irakijczycy będą amerykanom wdzięczni za tą inwazję (chociaż nikt tego głośno mówił nie będzie), jak im się standard życia podniesie do poziomu Arabii Saudyjskiej albo Kuwejtu. Nam też by dobrze zrobiło, jakby nas amerykanie pookupowali przez parę lat. Z tym, że akurat my nie mamy niczego, czego oni by mogli chcieć heh.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2008, 04:10:22 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27564 dnia: Marca 04, 2008, 04:20:46 pm »
Cytuj
Bo dla mnie oni nie walcza tam z terrorem tylko z partyzantami ktorzy nie chca ingerencji we wlasne panstewko.

Ta, ale suma sumarum, za 20 lat Irakijczycy będą amerykanom wdzięczni za tą inwazję (chociaż nikt tego głośno mówił nie będzie), jak im się standard życia podniesie do poziomu Arabii Saudyjskiej albo Kuwejtu. Nam też by dobrze zrobiło, jakby nas amerykanie pookupowali przez parę lat. Z tym, że akurat my nie mamy niczego, czego oni by mogli chcieć heh.
Jednakże nikt ich nie prosił o żadną pomoc. A za te 20 lat to pewnie będzie się Irak dopiero podnosił z wojny, o ile w ogóle ktoś tam jeszcze żywy zostanie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27565 dnia: Marca 04, 2008, 04:23:54 pm »

A Solowi nie chodzi o Twoja teorie, tylko o to, ze zamiast 39' napisales 49'.

Sorki... faktycznie machnalem sie. Mialo byc '39. A czy Wy chcielibyscvie wjazdu Amerykanskich czolgow do Polski, pod pretekstem wojny z polskim terrorem? Dark Butza nie pytam bo on lubi militaria i by sie cieszyl jak glupi gdyby mu Abramsy pod domem jeździły :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27566 dnia: Marca 04, 2008, 04:28:42 pm »
Cytuj
A za te 20 lat to pewnie będzie się Irak dopiero podnosił z wojny, o ile w ogóle ktoś tam jeszcze żywy zostanie.

Nay, w ciągu 3 lat amerykanie wyjdą z Iraku. Powód - na jesień władza przechodzi w ręce demokratów (Obama albo Clinton, nieważne... w każdym razie, na pewno ktoś z nich). A pierwszy ruch pod publikę, jaki będą chcieli zrobić, to wycofanie wojsk z bliskiego wschodu. My stamtąd chyba za rok wychodzimy, jak dobrze słyszałem. Ustanowiona tam władza będzie miała pewnie taki stosunek do USA, jak nasz powojenny rząd w stosunku do ZSRR, więc pewnie im się będzie żyło ciężko w pojęciu ideologicznym. No ale, w przeciwieństwie do ZSRR, które na nas zesłało plagę bezsensownego komunizmu, USA da im liberalną, komercyjną demokrację, która, jak zła by nie była, sprawi, że będą żyć na nieporównywalnie wyższej stopie życiowej niż kiedykolwiek. Też jestem przeciwny temu amerykańskiemu imperializmowi, no ale, jak się dobrze zastanowić, nie jest on taki zły i niekorzystny, jak ludzie by chcieli.

Cytuj
A czy Wy chcielibyscvie wjazdu Amerykanskich czolgow do Polski, pod pretekstem wojny z polskim terrorem?

Ja jestem na tyle liberalny, że w sumie bym chciał. Nasz rząd i tak już wchodzi w dupę amerykanom przy każdej okazji, więc by nam amerykanizacja nie robiła. No a jakby amerykanie się w końcu wynieśli, mielibyśmy pierwszy raz niepamiętnych czasów, szansę na normalny rząd, a do tego jakość życia by się nam poprawiła. Autostrady byśmy mieli jak równe jak lustro i wszędzie, stadiony byłyby po trzy w każdym mieście, ogólnie żyć nie umierać. No i amerykanie by się na pewno uporali z tym komunizmem, któremu nie udało nam się do końca wytępić w 89'ym.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2008, 04:35:02 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27567 dnia: Marca 04, 2008, 04:32:39 pm »
Przynajmniej Ameryka nie bedzie kontrolowac zycia w Iraku w takim stopniu w jakim kierowalo nami ZSRR. I pewnie po iluś tam latach tez wyjda spod wplywow USA albo zostana tam na wieki bo bedzie im tam cieplutko :)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27568 dnia: Marca 04, 2008, 04:33:41 pm »
http://jpf.com.pl/

Żeby nie było że namawiam, powiem tylko, że Appleseeda nigdy u nas nie wydano do końca. Zachęcam do głosowania na kawał dobrej mangi.

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27569 dnia: Marca 04, 2008, 04:42:12 pm »
Hmmm... cos tam o Appleseed czytalem. Anime chyba było nagrodą w konkursie w PSX extreme. Podtytul brzmial "Ostatnia nadzieja ludzkosci" czy cus... dawno to było... moze sie jeszcze dogrzebie :)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27570 dnia: Marca 04, 2008, 04:44:31 pm »
Cytuj
A za te 20 lat to pewnie będzie się Irak dopiero podnosił z wojny, o ile w ogóle ktoś tam jeszcze żywy zostanie.

Nay, w ciągu 3 lat amerykanie wyjdą z Iraku. Powód - na jesień władza przechodzi w ręce demokratów (Obama albo Clinton, nieważne... w każdym razie, na pewno ktoś z nich).

Co nie znaczy, że partyzantka nagle przestanie robić wszelkiego rodzaju ataki. Al-Queda jeszcze bardziej będzie tym wk*rwiona pewnie i nie odpuści amerykanom.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27571 dnia: Marca 04, 2008, 04:46:58 pm »
Cytuj
Co nie znaczy, że partyzantka nagle przestanie robić wszelkiego rodzaju ataki. Al-Queda jeszcze bardziej będzie tym wk*rwiona pewnie i nie odpuści amerykanom.

To już problem amerykanów hehe...

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27572 dnia: Marca 04, 2008, 04:47:56 pm »
"Gość      16:45     Prosi o przypomnienie hasła." - Ciekawe kto jest taki zapominalski... Pewnie Smogu za duzo wypił :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27573 dnia: Marca 04, 2008, 04:58:01 pm »
Cytuj
Ciekawe kto jest taki zapominalski...

Ja chyba się domyślam. To miała być niespodzianka, ale powiem wam, że wczoraj pewna osoba o inicjałach J.C. poinformowała mnie, że ma zamiar zarejestrować sie na forum. To by było w jego stylu...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27574 dnia: Marca 04, 2008, 05:19:31 pm »
Cytuj
Ciekawe kto jest taki zapominalski...

Ja chyba się domyślam. To miała być niespodzianka, ale powiem wam, że wczoraj pewna osoba o inicjałach J.C. poinformowała mnie, że ma zamiar zarejestrować sie na forum. To by było w jego stylu...
Jezus Chrystus, czy Jacek Cygan? ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27575 dnia: Marca 04, 2008, 05:25:06 pm »
Cytuj
Ciekawe kto jest taki zapominalski...

Ja chyba się domyślam. To miała być niespodzianka, ale powiem wam, że wczoraj pewna osoba o inicjałach J.C. poinformowała mnie, że ma zamiar zarejestrować sie na forum. To by było w jego stylu...
Jezus Chrystus, czy Jacek Cygan? ;]
Johnny Cash ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27576 dnia: Marca 04, 2008, 07:54:24 pm »
Parafrazując C&C Tiberian Sun "Cage lives!". :D

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27577 dnia: Marca 04, 2008, 07:56:11 pm »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27578 dnia: Marca 04, 2008, 08:26:35 pm »
Spierdalaj. Ten fanfik jest starszy do Ciebie.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #27579 dnia: Marca 04, 2008, 08:39:26 pm »
o ja pierdziu serż miał fanfika!