Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163867 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24740 dnia: Lipca 13, 2007, 12:01:02 am »
mnie dziś rozwalił jeden taki artykuł na wp.pl - wiecie, że Trubadurzy i Myslovitz to zespoły satanistyczne? ni? to już wiecie. bo tak uwaza jeden taki parlamentarzysta i juz on dopnie, by sie na indeksie pojawily te ZŁE zespoły ;p
Ciekawe czego tam "satanistycznego" można się doszukać heh...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24741 dnia: Lipca 13, 2007, 12:04:08 am »
mnie dziś rozwalił jeden taki artykuł na wp.pl - wiecie, że Trubadurzy i Myslovitz to zespoły satanistyczne? ni? to już wiecie. bo tak uwaza jeden taki parlamentarzysta i juz on dopnie, by sie na indeksie pojawily te ZŁE zespoły ;p
Ciekawe czego tam "satanistycznego" można się doszukać heh...
http://media.wp.pl/kat,38214,wid,9013158,wiadomosc.html?rfbawp=1184245684.039&ticaid=1416d&_ticrsn=3

WIĘCEJ SZATANA!!!!
Kame Hame Ha

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24742 dnia: Lipca 13, 2007, 12:32:47 am »
Ale tego co tam było satanistycznego w tych dwóch nie zargumentował. Po prostu satanistyczne i tyle ;] A ja tak lubię Led Zeppelin, to też jestem satanista ;] A co do reszty to idąc tym tropem możnaby też zakazać wyświetlanie filmów takich Egzorcysta czy Omen (w końcu tam też pokazywany jest satanizm). Ale wątpie by ktoś traktował tego faceta poważnie, nawet Giertych czy Kaczory.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24743 dnia: Lipca 13, 2007, 12:37:33 am »
Czy tylko w naszym poronionym kraiku rodzą się takie ewenementy, czy to wszędzie tak jest? Zaczynam powoli podejrzewać że Polska to jakis poligon doświadczalny świata. 3 rozbiory, 2 wojny światowe, ok.50 lat "najlepszego z ustrojów", teraz IV RP, w której prym wiodą bliźniacy dla których ważniejsze jest rozliczenie przeszłości niż przyszłość narodu. Nie wspomne o pewnym OJCU z pewnej rozgłośni, wielkim Romku czy Andrju oraz ludziom pokroju pana Nowaka.
Świat chyba chce sprawdzić jak długo naród jest w stanie wytrzymać ciągłe poniżanie, zniewolenie, okupację, rządy idiotów itp rzeczy...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24744 dnia: Lipca 13, 2007, 12:40:24 am »
Cytuj
Ale tego co tam było satanistycznego w tych dwóch nie zargumentował. Po prostu satanistyczne i tyle ;] A ja tak lubię Led Zeppelin, to też jestem satanista ;] A co do reszty to idąc tym tropem możnaby też zakazać wyświetlanie filmów takich Egzorcysta czy Omen (w końcu tam też pokazywany jest satanizm). Ale wątpie by ktoś traktował tego faceta poważnie, nawet Giertych czy Kaczory.
w tym kraju WSZYSTKO się może zdarzyć, uwierz mi. a nic tak nie wzbudzi fali ochów i achów moheru i ojca dyrektora jak napietnowanie szatanów. a że na najbliższe wybory przydało by się zyskać dużo poparcia, to wszelkie chwyty są dozwolone, nawet nazwanie szatanami Trubadurów. a na liste napewno dołączy jeszcze sporo zespołów, ot taki Queen. przecież wokalista to rasowy szatan, do tego pedał i pedofil z twarzy. czego chciec więcej... ;/

ARD, wszystko możliwe, kto wie... może jesteśmy królikiem doswiadczalnym... Rosja, USA, Unia? kto ich tam wie ;f
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24745 dnia: Lipca 13, 2007, 12:40:51 am »
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale pejcze itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w nerda, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego Wii jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce mieć PS3. Jak tak bardzo będę chciała mieć PS3 , to go sobie kupię [albo ktoś mi kupi] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale konsole itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w pseudozboczeńca, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego pejcze jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce być trzymany w klatce. Jak tak bardzo będę chciał być, to się sam zamknę [albo ktoś mi pomoże] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...

Haha ! Good copypasta is good !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24746 dnia: Lipca 13, 2007, 12:42:41 am »
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale pejcze itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w nerda, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego Wii jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce mieć PS3. Jak tak bardzo będę chciała mieć PS3 , to go sobie kupię [albo ktoś mi kupi] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale konsole itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w pseudozboczeńca, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego pejcze jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce być trzymany w klatce. Jak tak bardzo będę chciał być, to się sam zamknę [albo ktoś mi pomoże] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...

Haha ! Good copypasta is good !

i sense the qiax mode on...
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24747 dnia: Lipca 13, 2007, 01:06:57 am »
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale pejcze itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w nerda, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego Wii jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce mieć PS3. Jak tak bardzo będę chciała mieć PS3 , to go sobie kupię [albo ktoś mi kupi] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale konsole itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w pseudozboczeńca, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego pejcze jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce być trzymany w klatce. Jak tak bardzo będę chciał być, to się sam zamknę [albo ktoś mi pomoże] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...

Haha ! Good copypasta is good !

i sense the qiax mode on...
murzynek się cieszy ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24748 dnia: Lipca 13, 2007, 01:17:32 am »
Cytuj
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale konsole itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w pseudozboczeńca, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego pejcze jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce być trzymany w klatce. Jak tak bardzo będę chciał być, to się sam zamknę [albo ktoś mi pomoże] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...

Haha ! Good copypasta is good !

Mmm... juicy... no ale DB ma poniekąd rację, to że rozmawiamy o konsolach (zresztą, przy okazji targów E3) to chyba nic dziwnego, przypominam sobie, że zawsze na wakacje takie rozmowy wychodziły właśnie ze względu na to, że coś się w tym "świecie" działo. Nie musisz się tym interesować, ale będąc na forum, które według teoretycznych założeń jest poświęcone jRPG, występowanie takich tematów zrozumieć musisz. Zresztą, od tego mamy Total Offtopic. Raz o konsolach, raz o pejczach, rozmowa płynie niekontrolowana. I dobrze, bo tym tematem żyje to forum, pewnie gdyby nie on, to niektórzy by tu w ogóle nie zaglądali hehe...

Cytuj
http://media.wp.pl/kat,38214,wid,9013158,wiadomosc.html?rfbawp=1184245684.039&ticaid=1416d&_ticrsn=3

Największą sektą w tym kraju są mohery i jakoś nie widzę, żeby ich ktoś z rządu próbował zwalczać. A powinien, bo ta banda oszołomów, homofobów, świętoszkowatych antysemitów i ksenofobów to zaraza tego kraju. Są dużo groźniejsi od dresiarzy. Absolutnie NIKT z tej sekty Rydzyka nie ma pojęcia na czym w ogóle polega religia, a głupota i prymitywizm tych ludzi mnie przeraża. Najbardziej mnie śmieszy, jak wyznawcy żyda (Jezusa) i słuchacze radia, któremu patronuje żydówka (Maryja), są takimi cholernymi antysemitami i słowo "żyd" wykorzystują jako przezwisko, zupełnie jak jacyś pieprzeni skinhead'zi. Żydzi mają przynajmniej kilka powodów, żeby nienawidzić polaków, bo nasz komunistyczny kraj skrzywdził ich prawie tak jak Hitler. Ale nienawiść do żydów od tak, dla zasady, to przejaw prymitywizmu na poziomie neandertalczyka.

Wracając do tematu. Hmmm.... może zaproponować panu Nowakowi, żeby zaczął działać z drugiej strony. Niech pochodzi po więzieniach i dowie się jakiej muzyki słuchają mordercy, gwałciciele i inni dewianci. Zobaczymy jakie zespoły by zostały po tym wszystkim. Nigdy nie uważałem się za metalowca, ale teraz wydaje mi się to całkiem interesującą opcją. Jeżeli stawiać mnie to będzie jako przeciwieństwo tych cholernych ograniczonych dewotów, to już się czuję jak lepszy człowiek. Idę posłuchać Nightwisha, specjalnie jakiegoś najbardziej szatanistycznego utworu poszukam (hmm... trudna sprawa... może Dark Chest of Wonders? W tytule na pewno chodzi o ciemną klatkę piersiową Belzebuba, w której znajdują się "cuda" w postaci jego mrocznego serca.... haha, filozofię satanistyczną da się dobudować do wszystkiego).

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24749 dnia: Lipca 13, 2007, 01:32:18 am »
Cytuj
Największą sektą w tym kraju są mohery i jakoś nie widzę, żeby ich ktoś z rządu próbował zwalczać.

Bo mohery to wielka ilość potencjalnych wyborców, którymi prosto manipulować. Dlatego nikt ich nie ruszy. Mohery, gdyby Watykan coś zrobił z Ojcem Dyrektorem, mogłyby nawet przejąć Stolice Apostolską. Serio. Te stare babcie oddające 90% swej renty na poczet Radia M są niebezpieczne. Wszystkich tych odszczepieńców powinni zamykać, lub izolować

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24750 dnia: Lipca 13, 2007, 01:40:58 am »
Cytuj
ja pier..... Możecie nie wierzyć,ale konsole itp. to nie jedyne co mi w głowie. Podyskutuje chętnie na rózne tematy,ale nie mam zamiaru zmieniać się w pseudozboczeńca, który potrafi piprzyć ileśtam stron o tym dlaczego pejcze jest lepsze od czegoś podobnego,ale większego,albo jak bardzo chce być trzymany w klatce. Jak tak bardzo będę chciał być, to się sam zamknę [albo ktoś mi pomoże] po jakimś czasie i nie będę najpierw nad nim piać pół roku...

Haha ! Good copypasta is good !

Mmm... juicy... no ale DB ma poniekąd rację, to że rozmawiamy o konsolach (zresztą, przy okazji targów E3) to chyba nic dziwnego, przypominam sobie, że zawsze na wakacje takie rozmowy wychodziły właśnie ze względu na to, że coś się w tym "świecie" działo. Nie musisz się tym interesować, ale będąc na forum, które według teoretycznych założeń jest poświęcone jRPG, występowanie takich tematów zrozumieć musisz. Zresztą, od tego mamy Total Offtopic. Raz o konsolach, raz o pejczach, rozmowa płynie niekontrolowana. I dobrze, bo tym tematem żyje to forum, pewnie gdyby nie on, to niektórzy by tu w ogóle nie zaglądali hehe...
Szkoda tylko, że to jest ten sam szit cały czas ;/ Albo o jednym albo o drugim. Nic więcej...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24751 dnia: Lipca 13, 2007, 02:25:31 am »
Cytuj
Szkoda tylko, że to jest ten sam szit cały czas ;/ Albo o jednym albo o drugim. Nic więcej...

Chyba się trochę za dobrze znamy, żeby coś oryginalnego napisać. Potrzeba nam świeżego mięsa heh...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24752 dnia: Lipca 13, 2007, 08:45:57 am »
whateva.....ja tam zdecydowanie więcej udzielam się w np.filmie niż pieprze o pejczach[zresztą niewiem czemu aż tak się DB czepiasz. To ,że ktoś pare razy zażartował nie znaczy,że w domu siedzi w gryzącej pokutnicy i się tnie.Dawnonic takiego nie pisałam-chyba,żę zprowokowana :D]. Tego ,że wy pieprzycie o PSach itp też się nie czepiałam-tylko napisałam,że też przewijam i czekam aż wejdzie inny topic...ale  widocznie sprawy japońskich nowości są bardzo delikatne i nie warto tu mieć dystansu.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24753 dnia: Lipca 13, 2007, 10:05:06 am »
It only takes a minute, girl.. tu du dum... z tą nogą sobie już nie poskaczę, mogę tylko słuchać >_<
Ktoś może planuje się wybrać na tegoroczne PGA? Ja na pewno. Może tym razem SONY się pojawi i będzie platforma do ddr'a... (rok temu nie było, a 2 latka wcześniej przywieźli min Dancing Stage Euromix 2, nie znam części, ale tę paczkę poćwiczę na wszelki)
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2007, 06:12:56 pm wysłana przez Goha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24754 dnia: Lipca 13, 2007, 12:44:47 pm »
whateva.....ja tam zdecydowanie więcej udzielam się w np.filmie niż pieprze o pejczach[zresztą niewiem czemu aż tak się DB czepiasz. To ,że ktoś pare razy zażartował nie znaczy,że w domu siedzi w gryzącej pokutnicy i się tnie.Dawnonic takiego nie pisałam-chyba,żę zprowokowana :D]. Tego ,że wy pieprzycie o PSach itp też się nie czepiałam-tylko napisałam,że też przewijam i czekam aż wejdzie inny topic...ale  widocznie sprawy japońskich nowości są bardzo delikatne i nie warto tu mieć dystansu.
Nah...po części chciałem pokazać, że w sumie stworzyłaś uniwersalnego posta do "czepiania się" ;] A osobiście sam chciałbym unikać dyskusji o konsolach, ale niestety KOGOŚ za bardzo swędzi odbyt i musi go ponapinać obrzucając "nielubiane" konsole błotem ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24755 dnia: Lipca 13, 2007, 03:07:52 pm »
Goha - A gdzie to PGA jest i co ciekawego tam będzie? W sumie chętnie kogoś rozłożę w DDR'a...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24756 dnia: Lipca 13, 2007, 03:23:48 pm »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24757 dnia: Lipca 13, 2007, 05:33:02 pm »
@T: http://www.gamearena.pl/
ła,  myslałem, że to teraz jakoś będzie, ale jak w listopadzie, a ja sie do Torunia albo Bydgoszczy dostane, to jade, nie ma bata ;)
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24758 dnia: Lipca 13, 2007, 11:16:59 pm »


Śmierdzi mi to jakimś spiskiem...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24759 dnia: Lipca 13, 2007, 11:29:11 pm »


Śmierdzi mi to jakimś spiskiem...


Wolę nawet nie myśleć jakby Hisoka to zinterpretowała xP

Właśniem siem spostrzegłem że to już rok odkąd tu przypełzłem...time pass so fast...