Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163654 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24620 dnia: Lipca 07, 2007, 12:13:24 pm »
po zagrywce m$ raczej nie ;] pozatym to co niby stracą na gwarancji odrobią sobie w ciagu roku max

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24621 dnia: Lipca 07, 2007, 12:35:40 pm »
ciekaw jestem czy reszta next genów się nie psuje, bo wątpię żeby np. PS3 był tak niezniszczalny jak PS. PS = konsola doskonała ;* ^^
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24622 dnia: Lipca 07, 2007, 12:48:06 pm »
Wii i PS3 mają awaryjność rzędu 1% ;]

BTW.
It's Lucky Seven Day!!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2007, 12:57:28 pm wysłana przez Musiol »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24623 dnia: Lipca 07, 2007, 01:06:10 pm »
pokaż mi te dane statystyczne musiol ;] i żeby nie były przez sony i nintendo tworzone ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24624 dnia: Lipca 07, 2007, 01:07:52 pm »
http://www.gram.pl/news_9gvkHu7_A_PS3_i_Wii_sie_nie_psuja.html
Z sieci handlowej EB Games, raczej nie tworzone przez Ninny i Sony.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24625 dnia: Lipca 07, 2007, 02:59:03 pm »
Teraz jeszcze nie, ale za rok będę musiał chyba gdzieś popracować za granicą chyba. Nie dłużej niż 6 tygodni, bo zbyt leniwy jestem, no ale muszę na Wii uzbierać jednak heh. Wii i PS3, kiedyś te konsole będą moje, ale póki co wyciskam resztę sił z mojego PS2. I w sumie nie narzekam, bo jest jeszcze mnóstwo świetnych gier, w które nie grałem. O X360 bym pomyślał, gdyby Destroy All Humans 3 było exclusivem dla niego. Ale raczej nie będzie i na PS3 też wyjdzie, więc X nie ma absolutnie nic jak dla mnie...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24626 dnia: Lipca 07, 2007, 04:39:40 pm »
co do pracy ja tez raczej wyjade tak na miecha chyba tez zeby na konsole uzbierac tylko jeszcze nie wiem gdzie czy anglia czy irlandia ...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24627 dnia: Lipca 07, 2007, 06:09:18 pm »
List of people who care:

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24628 dnia: Lipca 07, 2007, 11:41:09 pm »
dobra a może widział ktoś jakieś zestawienie ile procent  current genów się popsuło dotąt ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24629 dnia: Lipca 08, 2007, 01:38:45 pm »
dobra a może widział ktoś jakieś zestawienie ile procent  current genów się popsuło dotąt ?
Curent Geny to PS3, X360 i Wii ;]

Jesli chodzi o poprzednia generacje to zadnych statystyk nie mam, ale najbardziej wadliwe bylo PS2 ze  swoim lipnym napedem DVD. Byl to najgorszy czytnik ze wszystkich konsol poprzedniej generacji.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24630 dnia: Lipca 08, 2007, 03:17:47 pm »
dobra a może widział ktoś jakieś zestawienie ile procent  current genów się popsuło dotąt ?
Curent Geny to PS3, X360 i Wii ;]

Jesli chodzi o poprzednia generacje to zadnych statystyk nie mam, ale najbardziej wadliwe bylo PS2 ze  swoim lipnym napedem DVD. Byl to najgorszy czytnik ze wszystkich konsol poprzedniej generacji.
Procentowo to nie wiem jak jest, ale wiem, że X360 jest obecnie najbardziej wadliwą konsolą na rynku - albo napęd się zwali, albo coś z chłodzeniem będzie nie tak. W Wii topi się GPU jak jest włączony do napięcia i ma włączony WiiConnect24. PS3 natomiast się szybko przegrzewa ponoć.

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems
http://en.wikipedia.org/wiki/Playstation_3_Technical_Issues

Na Ły nie znalazłem, wiem jedynie o problemie z tym GPU no i że w starszych modelach w Japonii jeden apdejt brickował konsolę. A no i że WiiMote wypada ludziom z rąk (ale to tylko amerykańcom, bo machają nimi jak poj*by) ;] Jednakże statystycznie to chyba najmniej się psuje PS3.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24631 dnia: Lipca 08, 2007, 08:37:15 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/1568178,14,1,0,120,686,item.html

A potem się dziwić opiniom jakie mamy za granicą heh.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24632 dnia: Lipca 08, 2007, 08:41:04 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/1568178,14,1,0,120,686,item.html

A potem się dziwić opiniom jakie mamy za granicą heh.
widziałem to w TV na żywo xD

legła, legła!! xD XD

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24633 dnia: Lipca 08, 2007, 08:47:42 pm »
Cytuj
widziałem to w TV na żywo xD
Ja też, jeszcze trochę i zdobędziemy całe Wilno ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24634 dnia: Lipca 09, 2007, 01:27:41 am »
Ciekaw jestem czy za jakieś ileśtamdziesiąt lat spadnie tendencja wykorzystywania dysków optycznych jako nośników gier i powrócimy do kartridży heh ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24635 dnia: Lipca 09, 2007, 01:36:07 am »
Ciekaw jestem czy za jakieś ileśtamdziesiąt lat spadnie tendencja wykorzystywania dysków optycznych jako nośników gier i powrócimy do kartridży heh ;]
e-dystrybucja, będziemy gry z neta ściągać i instalować, coś jak Steam ... ale osobiście wole pudełka i płyty :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24636 dnia: Lipca 09, 2007, 02:31:20 am »
Heh ciekawe tylko ilu ludzi będzie w stanie w miarę szybko ściągnąć 20 GB albo i więcej w jeszcze dalszej przyszłości, większość ludzi ma zawsze jakieś xDSL'e bo nie trzeba kłaść kabli których samo utrzymanie też kosztuje a po parze miedzianej wielkich przepustowości się nie rozwinie heh ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24637 dnia: Lipca 09, 2007, 11:25:25 am »
Jaaaaa, ale Wy jestescie zli i brzydcy ;/ Kibice Legii tylko delikatnie sugerowali wznowienie unii polsko-litewskiej, a Wy od razu z jakimis negatywnymi komentarzami ;/ Co za naród ;/

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24638 dnia: Lipca 09, 2007, 12:52:08 pm »
cholera...nienawidzę jak od rana świeci słońce, a jak mam wyjść momentalnie przychodzą chmury ;f

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24639 dnia: Lipca 09, 2007, 01:26:08 pm »
cholera...nienawidzę jak od rana świeci słońce, a jak mam wyjść momentalnie przychodzą chmury ;f
Widać, twoje "zło" je przyciąga ;]

BTW, ciekawe jak rozwinie się sprawa z Rydzykiem i czy poniesie konsekwencje prawne.Wypadłoby w sumie skoro podobno wszyscy są równi wobec prawa.
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2007, 01:42:10 pm wysłana przez RadicalDreamer »