Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160609 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23780 dnia: Maja 30, 2007, 12:36:18 pm »
Chyba nie Yume...ja pewnie zostane w domu,jak zwykle z resztą ;/ ehhhh.
Cytat:  Musiol
ale mu to nie robi, on już tak po prostu lubi ;] teraz skumplował się z Yuz, bo chce sprawdzić, czy każda baba ma kolec jadowy xD

XD

<po dłuższej chwili zastanowienia>Ta Musiol możesz mu tylko pozazdrościć,że ty tego nie sprawdzisz hehe.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23781 dnia: Maja 30, 2007, 12:52:41 pm »
Cytuj
Smutno mi ;( nie moge pic kawy. ech... moj drugi największy nałóg ;(
twoim nałogiem jest picie kawy czy jej nie picie ;f   ja sam bez kawy nie moge dnia przezyc... jak niekce mi sie jej zrobic to wpierniczam na sucho ;f

Cytuj
Cholera... przegląda od niechcenia kilka ostatnich stron TO i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to to, że His ma na was wszystkich zły wpływ. Demoralizacja młodzieży... eh, nie tak się powinien zachowywać przyszły radca prawny...
wrecz przeciwnie ;p manipulujac innymi ma wieksze szanse na wygranie sprawy :>


cholera moj kot jest zboczony zdeka (mniejsza o to ze jest sado-maso bo lubi jak sie ją dreczy i jak jest dręczona ;f) dzis wpakowala mi sie pod koc przeszla po korpusie i zaczela mi ugniatac lapami krocze (jak to koty se miejsce do spania ugniataja) az wrescie sie polozyla lbem na jajkach i zasnela ;d
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2007, 12:53:18 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23782 dnia: Maja 30, 2007, 03:05:33 pm »
cholera moj kot jest zboczony zdeka (mniejsza o to ze jest sado-maso bo lubi jak sie ją dreczy i jak jest dręczona ;f) dzis wpakowala mi sie pod koc przeszla po korpusie i zaczela mi ugniatac lapami krocze (jak to koty se miejsce do spania ugniataja) az wrescie sie polozyla lbem na jajkach i zasnela ;d
Dobrze, że jej się pazury chowają hehehe ;f
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2007, 03:07:57 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23783 dnia: Maja 30, 2007, 03:16:37 pm »
Yume - ja jade do Saint Nazaire, ha! ;]
Cytuj
(mniejsza o to ze jest sado-maso bo lubi jak sie ją dreczy i jak jest dręczona ;f)
dobrze ze wymieniles te dwie przeciwstawne rzeczy...

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23784 dnia: Maja 30, 2007, 04:34:08 pm »
Cytuj
Smutno mi ;( nie moge pic kawy. ech... moj drugi największy nałóg ;(
twoim nałogiem jest picie kawy czy jej nie picie ;f   ja sam bez kawy nie moge dnia przezyc... jak niekce mi sie jej zrobic to wpierniczam na sucho ;f
az tak trudno zrozumiec, co napisałam?... To wyjasniam, ze picie kawy jest moim nałogiem. Moze mi troche zaszkodziła, bo do małej filizanki wsypuje 1,5 łyżeczki... ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23785 dnia: Maja 30, 2007, 06:56:59 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23786 dnia: Maja 30, 2007, 07:06:58 pm »
W sumie to nie wiem po co komu tyle gier (dla szpanu), jak i tak całego życia nie starczy na ich przejście, ale i tak podziwiam gościa i mu zazdroszczę ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2007, 07:10:25 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23787 dnia: Maja 30, 2007, 09:30:00 pm »
http://www.saints.pl/~gtc/?q=pinokio ahahahah :p przeczytajcie sobie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23788 dnia: Maja 30, 2007, 09:32:58 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23789 dnia: Maja 30, 2007, 09:39:46 pm »
"Wiec lis postanowil go wyruchac" mnie zniszczylo ;] to bylo lepsze niz kabarety Tomasza Jachimka ;]

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23790 dnia: Maja 30, 2007, 09:49:27 pm »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23791 dnia: Maja 30, 2007, 10:17:30 pm »
Padłem jak to przeczytałem, na serio nic tak dawno mnie nie rozbawiło ;] Ciekawe dlaczego fragment z lisem był zaznaczony jako błąd interpunkcyjny xD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23792 dnia: Maja 30, 2007, 11:07:29 pm »
ja tam i tak wole BLASTOIS!!!!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23793 dnia: Maja 30, 2007, 11:17:03 pm »
Sweet Jesus ! xD to było boskie. ;] Ej może zwerbujemy gościa do redakcji? ;] Pisze jak pro, i  o ruchaniu ... hmm kogoś mi to przypomina... ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23794 dnia: Maja 31, 2007, 12:06:11 am »
pewnie i tak już tu jest :P

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23795 dnia: Maja 31, 2007, 12:52:30 am »
Cytuj
Smutno mi ;( nie moge pic kawy. ech... moj drugi największy nałóg ;(
twoim nałogiem jest picie kawy czy jej nie picie ;f   ja sam bez kawy nie moge dnia przezyc... jak niekce mi sie jej zrobic to wpierniczam na sucho ;f
az tak trudno zrozumiec, co napisałam?... To wyjasniam, ze picie kawy jest moim nałogiem. Moze mi troche zaszkodziła, bo do małej filizanki wsypuje 1,5 łyżeczki... ;]
ja tam sypie na oko ze sloika i puzniej wsypuje 3-5 lyzek cukru ;f

Cytuj
Ciekawe dlaczego fragment z lisem był zaznaczony jako błąd interpunkcyjny xD
to 'i. i.' sie tyczy zdania ponizej

Cytuj
ja tam i tak wole BLASTOIS!!!!
dzieciak pewnie mial po kilka dziesiat innych kart ale zadnej tej ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23796 dnia: Maja 31, 2007, 01:18:09 am »
ja tam sypie na oko ze sloika
Ała...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23797 dnia: Maja 31, 2007, 07:24:26 am »
Padłem jak to przeczytałem, na serio nic tak dawno mnie nie rozbawiło ;] Ciekawe dlaczego fragment z lisem był zaznaczony jako błąd interpunkcyjny xD
Mmm... Ktoś podyktował młodszej siostrze jakieś bzdety, potem sam poprawił czerwonym długopisem?... Od kiedy to pracki z polskiego pisze się na kartce w kratkę?
-----------------------------------------------------------------------
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4190213.html
Jak usłyszalam o tym w radiu, pierwsze co pomyślałam, to "co jest ku234?" Cóż, niezbyt to taktowne, ale dochodzę do wniosku, że Polsce trzeba więcej niż 50 lat, żeby wymienić wszystkich debili w rządzie i zacząć odzyskiwać twarz.
Teraz mówiąc "jestem Polakiem", na świecie brzmi mniej więcej jak "jestem homofobem", albo "jestem cofniętym w rozwoju, zapatrzonym w kler, bogobojnym chrześcijaninem. Teoria wielkiego wybuchu? Zgiń przepadnij, siło nieczysta, na stos!"
Z kraju patriotów przeistoczyliśmy się w fanatyków z klapkami na oczach, ale to już wiecie. Polska była traktowana jak za przeproszeniem dziwka, każdy bral i rozbierał, jak chciał, byliśmy uciskani, mordowani i prześladowani. Powinniśmy być krajem, który chyba jako jeden z nielicznych naprawdę wie, co znaczą prawa człowieka i ludzka godność, a tym czasem podchodzi to pod "nam się teraz za te krzywdy należy nie wiadomo co, a odmieńców po stosach palić". Gdzie nie popatrzę, ludzie tylko by brali, oby więcej i lepiej, i jakoś po akcji MEN'u nie widzę, żeby miało się coś zmienić, chyba że na gorsze. Boję się po prostu przyszłego pokolenia.

Ciekawe, czy jakby spuścili na nas przypadkiem nuka, to czy ktoś by za nami zaplakał...
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2007, 09:59:01 am wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23798 dnia: Maja 31, 2007, 01:13:59 pm »
Padłem jak to przeczytałem, na serio nic tak dawno mnie nie rozbawiło ;] Ciekawe dlaczego fragment z lisem był zaznaczony jako błąd interpunkcyjny xD
Mmm... Ktoś podyktował młodszej siostrze jakieś bzdety, potem sam poprawił czerwonym długopisem?... Od kiedy to pracki z polskiego pisze się na kartce w kratkę?
ja tak piszę od gimnazjum? w technikum każde wypracowanie czy kartkówkę piszę na kartce w kratkę

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23799 dnia: Maja 31, 2007, 01:26:25 pm »
Ja pierd*le. Jestem w stanie nawet zrozumiec usuniecie z lektur Witkacego i Gombrowicza. Jestem szczesliwy z powodu dodania do nich Kapuscinskiego. Ale wypieprzenie Goethego i Dostoievskiego to zbrodnia. I powinna byc tez kara...

A tak z innej beczki - orientuje sie ktos, czy na "N" wszystkie kanaly sa w HD, czy tylko jakies wybrane?