Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160525 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23800 dnia: Maja 31, 2007, 01:33:54 pm »
Ja pierd*le. Jestem w stanie nawet zrozumiec usuniecie z lektur Witkacego i Gombrowicza. Jestem szczesliwy z powodu dodania do nich Kapuscinskiego. Ale wypieprzenie Goethego i Dostoievskiego to zbrodnia. I powinna byc tez kara...
Dostoyevsky chyba się pisało ;]
No, ale oczywiście, jest to chore. "Cierpienia Młodego Wertera" mi się wchuj spodobały i właśnie czytam "Zbrodnię i Karę" dwóch wyżej wymienionych pisarzy. Dostojewskiego wywalili napewno dlatego, że Rusek, Goethego powiązali pewnie z homoseksualizmem i pedofilią (Werter w książce mówił, że "kocha dzieci"). Co do reszty to się nie wypowiem, bo nie czytałem ich, albo nie pamiętam ich książek.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23801 dnia: Maja 31, 2007, 01:37:37 pm »
niedlugo powrocim do czytanek ABC bo reszta lektur bedzie zbyt brutalna albo cos bedzie z nia nie tak... tak wogole to nie powinno byc zadnej listy ksiazek, nauczyciel sam powinien wybierac ksiazki

Cytuj
właśnie czytam "Zbrodnię i Karę"
calkiem fajna.. jak nie wiele ksiazek, ta akurat przeczytalem i nawet ekranizacje obejzalem :)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23802 dnia: Maja 31, 2007, 01:38:26 pm »


A tak z innej beczki - orientuje sie ktos, czy na "N" wszystkie kanaly sa w HD, czy tylko jakies wybrane?
nSport, DiscoveryHD, łącznie jest ok 5/6 kanałów HD chyba

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23803 dnia: Maja 31, 2007, 02:08:11 pm »
to po wuj reklamuja sie jako stacja HD? I czemu ich dekoder nazywa sie HDTV? Na ja pierdyle, co za banda ch*ja ;/

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23804 dnia: Maja 31, 2007, 02:11:20 pm »
Hmm, znowu jakiś zastój jest chyba, nie? :P Mało postów, a feee. (już sobie wyobrażam Musiola który na widok mojego posta wali głową o klawiature :>). Co tam u was słychać?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23805 dnia: Maja 31, 2007, 02:16:10 pm »
Hmm, znowu jakiś zastój jest chyba, nie? :P Mało postów, a feee. (już sobie wyobrażam Musiola który na widok mojego posta wali głową o klawiature :>). Co tam u was słychać?
olewam, mam powód ku radości ^^

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23806 dnia: Maja 31, 2007, 02:18:32 pm »
A co, zatęskniłeś? Czy to jest mozliwe? Ostatnim razem chcieliście mi dać bana (moze nie wszyscy, ale chyba wiekszość :P). Jeśli tak to jestem mile zaskoczona :)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23807 dnia: Maja 31, 2007, 02:24:12 pm »
A co, zatęskniłeś? Czy to jest mozliwe? Ostatnim razem chcieliście mi dać bana (moze nie wszyscy, ale chyba wiekszość :P). Jeśli tak to jestem mile zaskoczona :)
chciałabyś, mówię, że olewam Twoją obecność, bo mam inne rzeczy na głowie

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23808 dnia: Maja 31, 2007, 02:28:56 pm »
Heh, czy ja czegos oczekiwałam :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23809 dnia: Maja 31, 2007, 02:31:14 pm »
jak małe dzieci....
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23810 dnia: Maja 31, 2007, 02:35:48 pm »
Dostojewski, Goethe, Conrad, Kafka odpadają - Byrona, Hemingwaya, Dickensa, E.A.Poe czy Bułhakowa nie było już teraz<czasem tylko jako nadobowiązkowe> To przepraszam co zostaje? Został w sumie Szekspir, Prus, Mickiewicz i sterta uber-szitu ;/

"kurczaczek" ;/

Jeszcze dodali dwa fenomenalne szmatławce o DżejPiTwo paranoja ;/ I dziwne, że młodzież nie czyta , jak się im na siłę same gówno pakuje ;/
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2007, 02:38:00 pm wysłana przez Morchol »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23811 dnia: Maja 31, 2007, 02:41:00 pm »
Dostojewski, Goethe, Conrad, Kafka odpadają - Byrona, Hemingwaya, Dickensa, E.A.Poe czy Bułhakowa nie było już teraz<czasem tylko jako nadobowiązkowe> To przepraszam co zostaje? Został w sumie Szekspir, Prus, Mickiewicz i sterta uber-szitu ;/


zapomniałeś jeszcze o fenomenalnej martyrologii polskiego narodu w wykonaniu Sienkiewicza, którego to Giertych uwielbia...
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23812 dnia: Maja 31, 2007, 02:51:48 pm »
zapomniałeś jeszcze o(...)
no nie zapomniałem...
Cytuj
i sterta uber-szitu ;/

Swoją drogą, gdzieś można ten pełen spis zobaczyć?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23813 dnia: Maja 31, 2007, 03:09:17 pm »
obstawiam www.rotten.com
Cytuj
To przepraszam co zostaje? Został w sumie Szekspir, Prus, Mickiewicz i sterta uber-szitu ;/
Shakespeare'a wyjeb*a, nie ma wuja. Przeciez w Hamlecie krol norweski, Fortynbras wyjezdza na wojne do Polski i o ile pamietam wraca zeń zwyciesko ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23814 dnia: Maja 31, 2007, 03:09:58 pm »
Dostojewski, Goethe, Conrad, Kafka odpadają - Byrona, Hemingwaya, Dickensa, E.A.Poe czy Bułhakowa nie było już teraz<czasem tylko jako nadobowiązkowe> To przepraszam co zostaje? Został w sumie Szekspir, Prus, Mickiewicz i sterta uber-szitu ;/

"kurczaczek" ;/

Jeszcze dodali dwa fenomenalne szmatławce o DżejPiTwo paranoja ;/ I dziwne, że młodzież nie czyta , jak się im na siłę same gówno pakuje ;/
lektur nie czytam od gimnazjum, teraz tym bardziej ich nie dotknę ot co ;/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23815 dnia: Maja 31, 2007, 05:50:53 pm »
obstawiam www.rotten.com
Cytuj
To przepraszam co zostaje? Został w sumie Szekspir, Prus, Mickiewicz i sterta uber-szitu ;/
Shakespeare'a wyjeb*a, nie ma wuja. Przeciez w Hamlecie krol norweski, Fortynbras wyjezdza na wojne do Polski i o ile pamietam wraca zeń zwyciesko ;]
Niedługo po napisaniu w guglach czy gdzieś "polska, wojny, klęska" bądź "polska, wojna przegrana" będą pukać do drzwi panowie z CBŚ i będą zamykać za :
1. napisanie słowa "Polska" z małej litery i głoszenie poglądów antypatriotycznych
2. za wyszukiwanie nielegalnego materiału i głoszenie poglądów antypatriotycznych
A w szkołach będą na historii uwzględniane jedynie zwycięskie bitwy Polaków, rozbiory będą kompletnie wymazywane z kart historii narodu. Jak za czasów PRL'u z tym wyjątkiem, że wtedy mówiono to o Rosji.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23816 dnia: Maja 31, 2007, 07:41:41 pm »
kto zdjął agrias z pala?

zrobcie strajk i powiedzcie nauczycielom ze nie bedziecie czytac zadnych lektur dopoki giertych nie zejdzie ze stanowiska albo nie zje tych ksiazek ktore zkreslil z listy i to bez soli! ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23817 dnia: Maja 31, 2007, 08:10:44 pm »
Kur.... Goethego i Gombrowicza zdjęli? KUR.. DOSTOJEWSKIEGO?!

Dobra, nie okłamujmy się, byłem w mat-fizie i w sumie niewiele jest lektur, które przeczytałem od czasów podstawówki. Jest kilka tytułów, których prawdziwie nienawidzę, chociażby Dziady (jakoś nie potrafię zrozumieć ich wartości literackiej). Jeżeli kogoś by chcieli wywalić z tego całego zestawu lektur, to niech wywalą Sienkiewicza, bo jak dla mnie to żaden pisarz. No ale "Zbrodnia i Kara" to była jedna z niewielu książek, które przeczytałem w liceum i naprawdę zrobiłem to szybko i intensywnie. "Ferdydurke" i "Cierpień Młodego Wertera" w końcu nie przeczytałem, ale wiem o co w nich chodzi i doceniam ich wartość literacką (streszczenia czytałem z przyjemnością hehe). Debile...

W ogóle, ja od dawna twierdzę, że przedmiot taki, jak "Język Polski" powinien zniknąć pod koniec gimnazjum. W liceum nie powinno być takiego przedmiotu, bo to głupota. Zamiast niego powinna być lekcja hmm... powiedzmy "Literatura i Sztuka", czy coś w tym stylu, gdzie, zamiast skupiać się na polsce, poznawać sztukę z całej europy, jeżeli nie ze świata. Pisarzy zagranicznych w spisie lektur i tak była znaczna mniejszość, a powinni stanowić większość. Powinno się wybierać najbardziej wartościowe książki z całego cholernego dorobku kulturowego świata, a nie, że mamy 10 książek o polsce pod zaborami, kolejnych 15 o cierpieniach związanych z drugą wojną światową i jeszcze ze 50 w których polacy walczą z jakimś najeźdźcą.

Dobra, nie chcę tu podejmować jakiegoś decydującego głosu, bo ja jestem kulturowo opóźniony w rozwoju, na sztuce i literaturze w ogóle się nie znam, niewiele brakuje, żeby bym analfabetą heh. Powiem tylko, że mnie Giertych wku*wia coraz bardziej. DB, skocz do warszawy i zrób nalot dywanowy na ulicy Wiejskiej, co?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23818 dnia: Maja 31, 2007, 08:20:10 pm »
Cytuj
To przepraszam co zostaje? Został w sumie Szekspir, Prus, Mickiewicz i sterta uber-szitu ;/
Shakespeare'a wyjeb*a, nie ma wuja. Przeciez w Hamlecie krol norweski, Fortynbras wyjezdza na wojne do Polski i o ile pamietam wraca zeń zwyciesko ;]
Raczej wyjebia szekspira za to ze w jego sztukach babskie role grali faceci i znowu bedize afera o homoseksualizm ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23819 dnia: Maja 31, 2007, 08:22:00 pm »
Dobra, nie chcę tu podejmować jakiegoś decydującego głosu, bo ja jestem kulturowo opóźniony w rozwoju, na sztuce i literaturze w ogóle się nie znam, niewiele brakuje, żeby bym analfabetą heh. Powiem tylko, że mnie Giertych wku*wia coraz bardziej. DB, skocz do warszawy i zrób nalot dywanowy na ulicy Wiejskiej, co?
No właśnie w tym problem, bo mam darmowe dostawy paliwa, amunicji, części i opłacanych mechaników, mogę gwałcić naszą przestrzeń powietrzną jak często i intensywnie chcę, ale nie mogę za to tknąć Wiejskiej i Pałacu Prezydenckiego.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?