Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161506 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23420 dnia: Maja 15, 2007, 01:44:42 pm »
Ciężko mi określi ile moja fryzura waży, ale na oko będzie ze 700g. Kilka stów skoszę za to na pewno.
taaa jjjjjasne i co jeszcze...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23421 dnia: Maja 16, 2007, 12:40:32 am »
Ej pamiętacie może, był tu kiedyś taki koleś, jakiś White_Wizard czy jakoś tak. Pamiętacie jeszcze ?
Dawno go tu nie było heh, jakieś problemy z komputerem miał chyba czy coś, ciekawe czy kiedys do nas jeszcze wróci. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23422 dnia: Maja 16, 2007, 12:58:54 am »
White_wizard? Nie znam gościa...

Dobra, tak na serio, to nikt nie wie, gdzie jest, ale przynajmniej kilka osób jest z powodu jego nieobecności lekko podirytowanych (w tym ja, bo mi napsuł nieźle w TotT).

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23423 dnia: Maja 16, 2007, 09:44:55 am »
Dobra, tak na serio, to nikt nie wie, gdzie jest, ale przynajmniej kilka osób jest z powodu jego nieobecności lekko podirytowanych (w tym ja, bo mi napsuł nieźle w TotT).
I ja, bo dzięki niemu wejdę dalej bez walki.
I'm in Space!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23424 dnia: Maja 16, 2007, 09:52:40 am »
White wizard? To jego nie było?

U niego to normalne że nie ma go jakiś długi okres czasu, a później wraca witany powyższą sentencją ;] Jak brałeś go do turnieju Tant, to powinieneś wziąśc to pod uwagę heh.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23425 dnia: Maja 16, 2007, 12:47:02 pm »
"Pojawia się i znika, taka rola Magika (Łizarda)" ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23426 dnia: Maja 16, 2007, 01:03:26 pm »
Hahaha i do tego ma modem! Nieudacznik! (no dobra... mial bo chyba juz nie ma...)... o fak! Za to ja jak tutaj przyjechalem to jade na modemie ;/ niezla lipa... znaczy sie jechalem na modemie bo teraz podpinam sie wirelesem pod jakas siec chu* wi jaka ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23427 dnia: Maja 16, 2007, 01:23:57 pm »
I może jeszcze ściągasz gigabajty hentaiów ? ;] Eh swoją drogą zawsze mnie tak jakoś latem bierze ochota na pogranie sobie w CC.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23428 dnia: Maja 17, 2007, 11:51:54 am »
Cytat: Smogu
i tym sposobem potwierdza się stare drowie przysłowie - zaufanie jest dla gupków i martwych....
A mnie się coś innego przypomniało..."uważaj na swoich wrogów,a w szczególności na przyjaciół"
Cytat: Marv
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<
Mogę ci podać łapkę Marv,bo ja też nie lubię takich imprez i zawsze uważam na nowych ludzi pojawiających się w moim towarzystwie...
Cytuj
jak długie włosy ma His? ;> ? potem napadniemy Yuzu i  Ciebie xD
Ja się nie dam obciąć!!Wara od moich włosów ;P,będę gryźć i kopać,ale się nie dam.

BTW też nie jestem zadowolona z tego że Mag gdzieś zniknął jak kamień w wodę,bo następną walkę mam właśnie z nim ;/,no i jak się nie pojawi...to nawet nie będzie mi się chciało jej pisać....
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2007, 11:54:32 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23429 dnia: Maja 17, 2007, 12:30:44 pm »
BTW też nie jestem zadowolona z tego że Mag gdzieś zniknął jak kamień w wodę,bo następną walkę mam właśnie z nim ;/,no i jak się nie pojawi...to nawet nie będzie mi się chciało jej pisać....
Weź jakiś losowy tekst chociażby z wikipedii tak żeby miał 5k znaków, powklejaj w niektórych miejscach "Tifa" i "Sephiroth" aaaaaaand DONE ! Przynajmniej nikt Ci nie zarzuci, że nic nie zrobiłaś ;]
Cytuj
Cytat: Marv
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<
Mogę ci podać łapkę Marv,bo ja też nie lubię takich imprez i zawsze uważam na nowych ludzi pojawiających się w moim towarzystwie...
Same with me. A wszyscy się dziwią czemu na studniówkę nie chcę iść ;/ Nie rozumieją, że NIENAWIDZĘ dużych imprez. Wolę w gronie kumpli i mniej niż 5+ osób. I (jeśli to ma być ochlajparty) bez dziewczyn. Nieznoszę widoku pijanych dziewczyn.

EDIT
Sig Gipsona jest...dwuznaczny...
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2007, 12:31:47 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23430 dnia: Maja 17, 2007, 12:54:42 pm »
I ktoś tu pisał czemu zloty SZ nie wypalają~~
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23431 dnia: Maja 17, 2007, 01:10:10 pm »
Nie wypalają bo.....nikt ich nie chce organizować T.T.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23432 dnia: Maja 17, 2007, 01:23:12 pm »
Gentlemen (w internetach nie ma kobiet). White_wizard był/jest dziś widziany na GG.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23433 dnia: Maja 17, 2007, 01:28:56 pm »
Tak...tylko czy to on...czy tylko się ktoś pod niego podszywa ;P?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23434 dnia: Maja 17, 2007, 01:29:31 pm »
BTW też nie jestem zadowolona z tego że Mag gdzieś zniknął jak kamień w wodę,bo następną walkę mam właśnie z nim ;/,no i jak się nie pojawi...to nawet nie będzie mi się chciało jej pisać....
Weź jakiś losowy tekst chociażby z wikipedii tak żeby miał 5k znaków, powklejaj w niektórych miejscach "Tifa" i "Sephiroth" aaaaaaand DONE ! Przynajmniej nikt Ci nie zarzuci, że nic nie zrobiłaś ;]
Cytuj
Cytat: Marv
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<
Mogę ci podać łapkę Marv,bo ja też nie lubię takich imprez i zawsze uważam na nowych ludzi pojawiających się w moim towarzystwie...
Same with me. A wszyscy się dziwią czemu na studniówkę nie chcę iść ;/ Nie rozumieją, że NIENAWIDZĘ dużych imprez. Wolę w gronie kumpli i mniej niż 5+ osób. I (jeśli to ma być ochlajparty) bez dziewczyn. Nieznoszę widoku pijanych dziewczyn.
ta po 1 na studniowce sie nie pije, trza być pojebem zeby pic , od picia są poprawiny ;]
po 2 na studniowce sie  siedzi w swoim gronie a nie z kimś do kogo nawet nie ma jak otworzyc ust ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23435 dnia: Maja 17, 2007, 01:32:08 pm »
BTW też nie jestem zadowolona z tego że Mag gdzieś zniknął jak kamień w wodę,bo następną walkę mam właśnie z nim ;/,no i jak się nie pojawi...to nawet nie będzie mi się chciało jej pisać....
Weź jakiś losowy tekst chociażby z wikipedii tak żeby miał 5k znaków, powklejaj w niektórych miejscach "Tifa" i "Sephiroth" aaaaaaand DONE ! Przynajmniej nikt Ci nie zarzuci, że nic nie zrobiłaś ;]
Cytuj
Cytat: Marv
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<
Mogę ci podać łapkę Marv,bo ja też nie lubię takich imprez i zawsze uważam na nowych ludzi pojawiających się w moim towarzystwie...
Same with me. A wszyscy się dziwią czemu na studniówkę nie chcę iść ;/ Nie rozumieją, że NIENAWIDZĘ dużych imprez. Wolę w gronie kumpli i mniej niż 5+ osób. I (jeśli to ma być ochlajparty) bez dziewczyn. Nieznoszę widoku pijanych dziewczyn.
ta po 1 na studniowce sie nie pije, trza być pojebem zeby pic , od picia są poprawiny ;]
po 2 na studniowce sie  siedzi w swoim gronie a nie z kimś do kogo nawet nie ma jak otworzyc ust ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23436 dnia: Maja 17, 2007, 01:33:36 pm »
to łaj nie chcesz isc na studniowe ;P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23437 dnia: Maja 17, 2007, 01:35:07 pm »
to łaj nie chcesz isc na studniowe ;P

Nie umiesz czytać ? ;] NIEZNOSZĘ tego typu imprez. Za dużo ludzi (chodzi mi o sam fakt, że jest tych ludzi dużo), szum, hałas i lipna muzyka.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23438 dnia: Maja 17, 2007, 01:40:10 pm »
jakby na chama wymyślac to nawet ci sie balony na suficie mogą nie podobac i nie pojdziesz , przyznaj sie nie masz partnerki !

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23439 dnia: Maja 17, 2007, 01:44:23 pm »
Gdybym studniówkę miał w gronie kumpli z gimnazjum, to by było zajebiście. A że moi znajomi z liceum, to w znacznej części byli kretyni, studniówkę wspominam źle. Właściwie taniec z Hisoką był jedynym pozytywnym aspektem tej imprezy...

Cytuj
Nie wypalają bo.....nikt ich nie chce organizować T.T.

Bo nie ma co organizować. Jeżeli to miałby ot taki se wypad na piwo, czy wpadnięcie do kogoś do chaty na partyjkę tekkena, to jakoś nie widzę, że się mieli ludzie z forum przez cały kraj telepać. Co innego, gdyby to był np. przy okazji jakiegoś konwentu, jakby można było wbić na kilka dni, z noclegiem i profesjonalną organizacją. Albo chociaż tak, jak było na Extreme Party 5. Jak byśmy mieli kilka tysięcy PLN, to byśmy mogli własny konwent zorganizować, ale tak, ze skromnymi funduszami, nie widzę, żeby ludziom chciało się przyjeżdżać. Pomijając już fakt, że większość forumowiczów to asocjalne nolife'y hehe...