Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162212 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22680 dnia: Marca 30, 2007, 07:20:17 pm »
Cytuj
Swoją drogą u mnie w empie już widziałam ps3 T.T,może za rok mi się uda uzbierać....a może za dwa.

Akurat kupowanie teraz ps3 to trochę głupota imo, bo konsola przewyższa cenowo możliwości finansowe przeciętnego obywatela, a gier i tak nie ma narazie żadnych rozsądnych..... chociaż kto wie, za dwa dni osiemnastka to a nuż się uzbiera jakaś rozsądna sumka
czyli z Twojego posta wynika, że jestem ponad przeciętnym obywatelem xD fajnie ;)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22681 dnia: Marca 30, 2007, 07:43:05 pm »
Cytuj
czyli z Twojego posta wynika, że jestem ponad przeciętnym obywatelem xD fajnie
hmm.... w swoich kalkulacjach nie wziąłem pod uwagę obywateli którzy zawierają pakt z diabłem, więc się nie odzywaj Musio ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22682 dnia: Marca 30, 2007, 08:00:19 pm »
eh, żartownisie mi ocenę zaniżyli w Solucji.. od razu się człowiekowi chce pracować...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22683 dnia: Marca 30, 2007, 08:01:37 pm »
eh, żartownisie mi ocenę zaniżyli w Solucji.. od razu się człowiekowi chce pracować...
Pamiętaj. Wzdłuż żyły. Nie przez.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22684 dnia: Marca 30, 2007, 08:05:26 pm »
Myślę, że będzie romantycznie, jak umrę w rozpaczy, rzucając się do morza z wysokiego klifu podczas burzy...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22685 dnia: Marca 30, 2007, 08:07:52 pm »
Myślę, że będzie romantycznie, jak umrę w rozpaczy, rzucając się do morza z wysokiego klifu podczas burzy...
i się nie zabijesz...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22686 dnia: Marca 30, 2007, 08:09:56 pm »
Wybiorę na tyle wysoki klif, abym podczas spadania mógł sobie jeszcze strzelić w łeb.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22687 dnia: Marca 30, 2007, 08:13:38 pm »
i tak się nie zabijesz.... co najwyżej przeziębisz się w wodzie i umrzesz na zapalenie płuc
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22688 dnia: Marca 30, 2007, 08:16:33 pm »
Cytuj
eh, żartownisie mi ocenę zaniżyli w Solucji..
Er... Tant, ty chyba jeszcze nie wiesz najgorszego. To nie byli zartownisie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22689 dnia: Marca 30, 2007, 08:35:12 pm »
o lol tak sobie zmieniam siga patrze do profilu a tam jakaś dziwna ikonka 0.o

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22690 dnia: Marca 30, 2007, 08:42:05 pm »
masz urodziny czy inny kij?

Jak tak to najlepszego.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22691 dnia: Marca 30, 2007, 08:56:35 pm »
ano niby tak.... przynajmniej taka jest oficjalna wersja że wizard i White mają urodziny 1 kwietnia
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22692 dnia: Marca 30, 2007, 09:11:29 pm »
ano niby tak.... przynajmniej taka jest oficjalna wersja że wizard i White mają urodziny 1 kwietnia
Czyżby to miało jakieś znaczenie ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22693 dnia: Marca 30, 2007, 09:25:34 pm »
Wah...a kto mówił o kupowaniu teraz konsolki O.o?Przecierz pisałam wyraźnie,że może za rok...przez rok chyba stanieje ;P.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22694 dnia: Marca 30, 2007, 09:28:04 pm »
Cytuj
Czyżby to miało jakieś znaczenie ?
nie, to oczywiście nie ma żadnego znaczenia. po prostu Musiol zapytał to odpowiadam ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22695 dnia: Marca 30, 2007, 09:47:32 pm »
Cytuj
Czyżby to miało jakieś znaczenie ?
nie, to oczywiście nie ma żadnego znaczenia. po prostu Musiol zapytał to odpowiadam ;]
Mi raczej chodziło o znaczenie daty i faktu urodzin ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22696 dnia: Marca 30, 2007, 09:50:06 pm »
Co za tajemniczy zbieg okoliczności.. White i wizard mają urodziny tego samego dnia...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22697 dnia: Marca 30, 2007, 10:27:58 pm »
Cytuj
Co za tajemniczy zbieg okoliczności.. White i wizard mają urodziny tego samego dnia...
prawda? ot taki mały figiel zapodany przez los. bo czywiście White i wizard nie są bliźniakami, a chore podejrzenie że są jedną osobą jest conajmniej śmieszne
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22698 dnia: Marca 31, 2007, 12:28:18 am »
cholera-dobrze,że mi o aprilisie przypomnieliście, bo na pewno dałabym się zrobić w bambuko :( Ale mam dałna, więc zawsze można powiedzieć,że nie ładnie żartować z niepełnospawnych...

Tant-najbardziej romantyczna śmieć, to trucizna i łoże z płatkami róży. Niestety teraz masz do dyspozyci tylko tulipany i krokusy,ale i tak są ładne :*

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22699 dnia: Marca 31, 2007, 01:23:25 am »
Cytuj
cholera-dobrze,że mi o aprilisie przypomnieliście, bo na pewno dałabym się zrobić w bambuko Smutny Ale mam dałna, więc zawsze można powiedzieć,że nie ładnie żartować z niepełnospawnych...

Ja się już dałem nabrać, bo wkręciłem sobie, że pierwszy jest jutro. Kalendarz mnie oszukał. Cóż, czyli forum będzie działało jeden dzień dłużej....

Cytuj
Tant-najbardziej romantyczna śmieć, to trucizna i łoże z płatkami róży. Niestety teraz masz do dyspozyci tylko tulipany i krokusy,ale i tak są ładne :*

Nie nie nie... ja to widzę tak:

Ciemna ulica gdzieś w niebezpiecznej dzielnicy, lampy sodowe zmieniające miasto w tonację sepia, z czego jedna z nich musi koniecznie mrugać nieregularnie. Jakaś piękna młoda dziewczyna idzie chodnikiem, kiedy nagle z zaułka wychodzi trzech nieogolonych drabów z nożami w rękach, uśmiechający się obrzydliwie. Okrążają ją powoli, komentują sprośnie, a ta zaciska mocniej ręce na torebce, patrząc w panice, nie mogąc nawet krzyknąć przez zaciśnięte gardło. Jeden z nich podchodzi, o próbuje rozciąć jej bluzkę w okolicach biustu.
BAM! I wtedy wpadam ja, kopię gościa w twarz, staję przed dziewczyną z szyderczym uśmiechem na twarzy... nie.. cofnij... staję przed nią z kamienną twarzą, zimnym wzrokiem patrząc na oprychów, po czym mówię coś w stylu "nic ci nie jest?". Dziewczyna oczywiście nie odpowiada, bo już jest bliska omdlenia z powodu mojego uroku osobistego i ogólnej zajebistości. Potem ten kopnięty oprych wstaje, rozgrywa się krótka, lecz bardzo widowiskowa walka, podczas której łamię rękę jednemu z oprychów, wbijam nóż w kolano drugiego, a trzeciemu daję uciec, po wypowiedzeniu słów w stylu "to jak? dalej chcesz walczyć". Dziewczyna w tym momencie powinna zasłabnąć, więc biorę ją na ręce i niosę w kierunku jej dom (bo ja oczywiście wiem, gdzie ona miesza). Jednakże ten oprych, któremu dałem uciec wziął pobiegł po kumpli. Dziewczyna odzyskuje przytomność i rozpoczyna się romantyczny dialog, a w momencie, w którym mamy się zacząć całować, znikąd pojawiają się gangsterzy i zaczynają do nas strzelać. Popycham ją za jakiś samochód, czy coś.. nie wróć... krzyczę coś, po czym zasłaniam ją własnymi ciałem, w momencie kiedy oni otwierają ogień (ważne: jestem odwrócony twarzą do niej i plecami do strzelających gangsterów). To jest dobry moment na pojawienie się policji, przez którą gangsterzy uciekają. Ja padam wpierw na kolana, z ust cieknie mi krew, po czym padam na bok, przewracając się na plecy. Patrzę na twarz dziewczyny i uśmiecham się, moja twarz blednie i umieram w końcu ze wzrokiem wtopionym w jej oczy.

No... to można nazwać romantyczną śmiercią... pamiętam, że Enrique Iglesias/Ricky Martin (jeden z nich, nie rozróżniam dałnów) umarł podobnie w teledysku do piosenki w której było coś w stylu "I can be your hero baby, I can take away the pain, I can stay by you forever, you can cośtam my cośtam again".
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2007, 01:25:48 am wysłana przez Tantalus »