Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161531 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22520 dnia: Marca 15, 2007, 09:09:39 pm »
U nas dwa dni smierdzialo i przenosili ludzi z sali chemicznej ;] Ale nie wazne jest co sie rozlalo, kiedy, jak. Wazne jest co ten gosc powiedzial ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22521 dnia: Marca 15, 2007, 11:48:21 pm »
Cytuj
Ja: Heh, u nas ostatnio chemica rozlala kwas maslowy w sali

U nas też kiedyś rozlała w liceum hehe.. pamiętam, że wszystkie okna w całej szkole otworzyli, jeszcze troche i by lekcje odwołali... capiło niemiłosiernie (chociaż zapach taki sam wydają z siebie serowe Cheetos'y AFAIR...)


pamiętam O_o

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22522 dnia: Marca 16, 2007, 11:54:55 am »
http://greatfirewallofchina.org/

squarezone.pl zablokowany w Chinach ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22523 dnia: Marca 16, 2007, 12:55:38 pm »
Cytuj
IM BACK!!!!
hu de fak ar ju nygga

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22524 dnia: Marca 16, 2007, 03:36:28 pm »
O "kurczaczek" ...

Przyszło do mnie nowe PSX Extreme... nie byłoby w tym nic dziwnego, jakby nie to, że dojeżdżam  do listów... patrzę, a tam ... list od agriaspincode ... nawet zamieściła swoje zdjęcie z tą maskę z Ape Escape O_O aż mi sie odechciało czytać...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22525 dnia: Marca 16, 2007, 03:47:11 pm »
Musiolik weź przepisz, co tam jest napisane, bo ja nie mam tej gazety i mi się kupować nie chce.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22526 dnia: Marca 16, 2007, 03:51:37 pm »
Kobiety...
"[...] Mam 14 lat i jestem Graczem płci pięknej, przez co jestem dość wyjątkowa, gdyż mało jest dziewczyn w moim wieku, które interesują się "graniem". To, że jestem Graczem zawdzięczam mojemu bratu. (...) Hmm, wczoraj zaczęłam się zastanawiać, dlaczego w redakcji nie ma żadnej kobiety. No i nadal nie wiem. Czy nie ma dla niej miejsca, bo nie lubicie kobiet, albo po prostu nie ma żadnej chętnej, aby wstąpić do jakże zacnego grona? Wraz z listem przesyłam moja zdjęcie[...]"
Katarzynnka, e-mail

Odemnie : omg ale ona jest gupia xD w stopce są wypisane ze 2 kobiety (stopce redakcyjnej ;)) ale cała agiaspincode

BTW te: [...] i (...) sugerują, że list był dłuższy, ale z racji bezsensownej treści pewno został pocięty xD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22527 dnia: Marca 16, 2007, 04:37:25 pm »
ejj jeszcze odpowiedz przepisz =p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22528 dnia: Marca 16, 2007, 04:54:09 pm »
Cytuj
"Myszaq: A składająca połowę magazynu Madzia Ś., którą porwał Alien i więzi u siebie w sypialni (to znaczy to jest statek-laboratorium, ale zakamuflowany na sypialnię i to na dodatek taką nieposprzątaną)? A odbierająca telefony Klaudia? A Yohko z lutownicą? A pamiętna starucha z lochów? A Playm... Ups, zagalopowałem się. Trochę kobiet mamy w redakcji. Uwielbiamy babeczki i myślę, że dla każdej chętnej znajdzie się na Sokolskiej jakieś zajęcie (choćby schabowy do usmażenia). Tylko jakoś dziwnie - bardzo nieliczne z nich przechodzą selekcję pod tytułem "gameparty-combo, ring i inne extremalia". Że niby skarpetki wypada zmieniać raz w miesiącu? Że HIV powinien czasem kupić sobie korek do...? Phi! PS. Na fotce masz usta lepsze niż Angelina Jolie, tylko z nosem coś nie tak... Hmmm. A, wiem! Nie ma go."

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22529 dnia: Marca 16, 2007, 09:37:40 pm »
no no, jak tak dalej pójdzie agria zostanie sławna i na bank dokona przełomu na polu walki o równouprawnienie kobiet.....
a swoją drogą równouprawnienie jest głupie, bo kobiety walczyły o nie od ponad 200 lat, a jak przychodzi co do czego nie ma kto w domu śmieci wynieść
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22530 dnia: Marca 17, 2007, 08:39:18 am »
Coż ty pierdolisz za przeproszeniem?... Jak będziesz to do takich pierdół sprowadzał, to ja nie wiem do czego ten świat dojdzie :D

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22531 dnia: Marca 17, 2007, 09:35:27 am »
dobrze prawi przecież. O co sie rzucasz Goha? ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22532 dnia: Marca 17, 2007, 10:10:10 am »
z tym równouprawnieniem to troche prawdy jest-kobiety walczyły i walczyły,a jak już jest t ie chca przyjąć negatywnych tego skutków. Dalej chcą wcześniejszych emerytur itp. Trzeba troche konsekwencji.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22533 dnia: Marca 17, 2007, 01:24:27 pm »
kazdy kce robic jak najmniej i dostawac jak najwiecej ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22534 dnia: Marca 17, 2007, 01:49:51 pm »
kazdy kce robic jak najmniej i dostawac jak najwiecej ;)
hmm racja...
ja chce byc modem :/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22535 dnia: Marca 17, 2007, 05:18:55 pm »
kazdy kce robic jak najmniej i dostawac jak najwiecej ;)
hmm racja...
ja chce byc modem :/
Dlatego właśnie fajnie jest tutaj być modem i tak dużo osób ma tutaj moda. Nic się nie robi a ma się masę uprawnień ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2007, 05:20:42 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22536 dnia: Marca 17, 2007, 06:04:46 pm »
kazdy kce robic jak najmniej i dostawac jak najwiecej ;)
hmm racja...
ja chce byc modem :/
Dlatego właśnie fajnie jest tutaj być modem i tak dużo osób ma tutaj moda. Nic się nie robi a ma się masę uprawnień ;]

ja tam modem juz byłem ;] ino raz miałem co robic a tak to ni chu chu

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22537 dnia: Marca 17, 2007, 07:25:46 pm »
Haha... nie chcę mi się bloga dłuższego tworzyć, ale napiszę tylko, że dzisiaj miałem egzamin. Z Przysposobienia Obronnego hehehe.... nic się absolutnie nie uczyłem, napisałem go w 10 minut i zdałem na 4 heh. Czyli teraz mnie czeka jedna z dwóch opcji:

1. Wylosują mnie i jadę na obóz wojskowy na 6 tygodni. Jakoś się przemęczę, trudno się mówi, lepsze to niż 9 miechów. Wracam z rangą kaprala hehe..
2. Nie wylosują mnie. Wszelkie zobowiązania w stosunku do ojczyzny uregulowane i przy dobrych wiatrach nigdy więcej nie zobaczę WKU.

Szansa na wylosowanie to jakieś 20%. A więc najpewniej już mam wojsko z głowy, no ale wypadki chodzą po ludziach.. a jak mnie wylosują, to sobie przełożę jakoś, bo mi się w tym roku nie chce jechać na ten obóz (pewnie w następnym też mi się nie będzie chciało heh).

Cytuj
z tym równouprawnieniem to troche prawdy jest-kobiety walczyły i walczyły,a jak już jest t ie chca przyjąć negatywnych tego skutków. Dalej chcą wcześniejszych emerytur itp. Trzeba troche konsekwencji.

Pomijając pierdoły w stylu wcześniejszych emerytur, w polsce jest równouprawnienie. Chyba wszędzie jest, jest ono w jakiś sposób gwarantowane prawnie. Tak samo jak nie ma rasizmu i innych dyskriminacji. No przynajmniej według założeń odgórnych. To co siedzi w ludzkich głowach to już inna bajka i tego nie zmieni żadna feministyczna manifestacja.

Cytuj
Dlatego właśnie fajnie jest tutaj być modem i tak dużo osób ma tutaj moda. Nic się nie robi a ma się masę uprawnień ;]

No uprawnień i bonusów mamy mnóstwo rzekłbym. Najbardziej mi się podoba ten guzik po lewej w panelu administracyjnym, po którego naciśnięciu wyskakuje ci z CD-romu kubek gorącego expresso...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22538 dnia: Marca 17, 2007, 07:37:15 pm »

No uprawnień i bonusów mamy mnóstwo rzekłbym. Najbardziej mi się podoba ten guzik po lewej w panelu administracyjnym, po którego naciśnięciu wyskakuje ci z CD-romu kubek gorącego expresso...
To po co jest się w ogóle modem, skoro nie ma się żadnych uprawnień, pomijając kubek gorącego expresso?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22539 dnia: Marca 17, 2007, 07:50:19 pm »
Cytuj
To po co jest się w ogóle modem, skoro nie ma się żadnych uprawnień, pomijając kubek gorącego expresso?
no co ty. jak to po co? czy to nie oczywiste? przecież każdy chce być modem, żeby mie pod avatarem ten zajebisty i fenomenalnie trendy granatowy bannerek z fajowym i seksownym napisem "moderator"

a tak na poważnie, to nie nażekaj Tant - mamy wystarczająco dużo uprawnień, zeby tu dużo syfu zrobić, ewentualnie komuś zrobić dużo syfu
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!