Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160944 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22400 dnia: Marca 06, 2007, 09:24:15 am »
nie-jak go znalazłam był już za suchy i by i połamał :<

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22401 dnia: Marca 06, 2007, 11:28:47 am »
ło-ho-hoooo
I ty i ja i zawsze jeszcze ktoooooś!

Damn...ale mnie na Happysad dzisiaj wzielo ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22402 dnia: Marca 06, 2007, 12:23:25 pm »
ło-ho-hoooo
I ty i ja i zawsze jeszcze ktoooooś!

Damn...ale mnie na Happysad dzisiaj wzielo ;]

a mnie na Deep Purple ;f
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22403 dnia: Marca 06, 2007, 11:00:13 pm »
Łah, jutro prezentację mam zrobić, a mi się tak nie chce jak nie wiem... do tego na czwartek raport i wypracowanie na piątek. I taki cały semestr mnie czeka... nawet ostatnio nie mam czasu grać na DS'ie (a ciągle jest zbyt dużo gier, w które muszę zagrać). Niefajnie...

BTW. Zacząłem oglądać Jungle wa itsumo Hale nochi Guu poraz 13459ty i dalej momentami zdycham ze śmiechu. Kocham Guu... to anime jest takie piękne....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22404 dnia: Marca 06, 2007, 11:14:56 pm »
Hm. Zmiana zabawy z "shout kill" na "TO kill"?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22405 dnia: Marca 06, 2007, 11:25:14 pm »
To musiolowe cos...
When The Going Gets Tough The Tough Get Going - Billy Ocean -UK

How Will I Know - Whitney Houston - USA

We Built This City - Starship - Australia


Co tam kur*a robi wybor australijskiego rynku?
Ayway zadnej z tej piosenek nie znam ale Whitney Huston to chyba jakas znana malarka jest ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22406 dnia: Marca 07, 2007, 12:59:28 am »
Ah ostatnio trochę luzu czasem się robi w pracy i nie dzwonią non stop. Dziś pograłem trochę w Mario Brosa we flashu, bo w Zeldzie trochę się zacięłem. ;]
Cholera niedługo wypłata, ale ten czas szybko zleciał w tej pracy, niezła monotonia mnie dopadła heh.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22407 dnia: Marca 07, 2007, 03:00:52 am »
łah. Czas spać, bo jutro na wydział. Ale się wymoczyłam w akwarium. Robie biotop Azja,ale mam pare ryb z ameryki pd i za bardzo nie wiem czy założyć II akwarium czy trzymać je już tu.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22408 dnia: Marca 07, 2007, 11:57:31 am »
Aktualnie nie mam neta wiem ze tęsknicie ale jakos jeszcze z 1 tydzien nie bede go mieć bo  zmieniałem na lepszy :/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22409 dnia: Marca 07, 2007, 01:15:22 pm »
Aktualnie nie mam neta wiem ze tęsknicie ale jakos jeszcze z 1 tydzien nie bede go mieć bo  zmieniałem na lepszy :/
Chciało się zmieniać to teraz będziesz czekać na skrosowanie linii. ;P
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22410 dnia: Marca 07, 2007, 06:00:38 pm »
Hm. Sadzicie, ze jak spodobla mi sie ta piosenka Wilkow, co to ja ostatnio w radyju puszczaja (eMule mowi, ze jej tytul to "Na Zawsze i Na Wiecznosc"), to powinienem sie poddac publicznej egzekucji na krakowskim rynku?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22411 dnia: Marca 07, 2007, 06:04:47 pm »
Tak.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22412 dnia: Marca 07, 2007, 06:37:21 pm »
Z tych paru piosenek co slyszalem wilkow to oni sa calkiem spoko zespolem... wiec po co mialbys sie leczyc? Szczegolnie zajebista jest solowa piosenka Gawlinsiego ktorej tytulu ofkoz nie pamietam ale leci tak "a teraz jestem tuuuu... luuudzi tluuuum, a mysli takie dziiiwneeee" ;]

Tylko Baśka to na pewno lipna piosenk na maksa ;/

Zreszta skoro masz nawet happy sad na liscie najczesciej sluchanych zespolow to czego sie tu wstydzic ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22413 dnia: Marca 07, 2007, 07:07:36 pm »
Cytuj
Zreszta skoro masz nawet happy sad na liscie najczesciej sluchanych zespolow to czego sie tu wstydzic ;]
Pier*ol sie! ;] Teraz tylko bede czekal, az zaczniesz sluchac Gosi Andrzejewicz. I powiem wszystkim, ze krecisz mlynki kciukami!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22414 dnia: Marca 07, 2007, 08:24:34 pm »
Wilki ujdą, solowy Gawliński nawet bardziej<piosenka co Gipson zanucił to chyba ulubiona nutka mojej matki, bo potrafi tym katować nieźle ;]> Happysad jest spoko przez pierwsze pare dni/tygodni słuchania ;]
Cytuj
Pier*ol sie! ;] Teraz tylko bede czekal, az zaczniesz sluchac Gosi Andrzejewicz. I powiem wszystkim, ze krecisz mlynki kciukami!
Nie musisz na nic czekać, on słucha Myslovitz! Ciota! Tylko cioty słuchają Myslovitz ;(


[wiejski blog tag]Łiii mam obcięte włosy wkońcu ^^ ;] Fryzura to takie Brian Molko meets Peter Petrelli czyli mi sie podoba a to najważniejsze ;] No i stąd tez avatar ;] Łiiii! Do the hairflip! ;][/blog]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22415 dnia: Marca 07, 2007, 08:45:25 pm »
Cytuj
Hm. Sadzicie, ze jak spodobla mi sie ta piosenka Wilkow, co to ja ostatnio w radyju puszczaja (eMule mowi, ze jej tytul to "Na Zawsze i Na Wiecznosc"), to powinienem sie poddac publicznej egzekucji na krakowskim rynku?

Mi się też spodobała, ale mi na szczęście przeszło, bo piosenka jest oczywiście do dupy. Jedna z najsłabszych kompozycji wylkuf jaką słyszałem. Ale kilka innych mają niezłych....

Lol, razem z Mlecznym, Agatką i jeszcze dwoma ziomkami pewnie jedziemy na początku lipca do katowic na koncert Red Hot Chill Peppers i Korn'a... kolejna wycieczka przez całą polskę na wskroś... yuuhuu...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22416 dnia: Marca 07, 2007, 08:55:45 pm »


Lol, razem z Mlecznym, Agatką i jeszcze dwoma ziomkami pewnie jedziemy na początku lipca do katowic na koncert Red Hot Chill Peppers i Korn'a... kolejna wycieczka przez całą polskę na wskroś... yuuhuu...
odwiedź mnie i Sola przy okazji, m'kay?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22417 dnia: Marca 07, 2007, 09:47:41 pm »
Uwazaj na siebie Tant. I pamietaj. Badz grzeczna dziewczynka, to rodzice nie wysla za Toba policji myslac, ze idziesz na czarna msze.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22418 dnia: Marca 07, 2007, 10:47:33 pm »
No żesz k***a. Jestem ładnie wkurzony na to, że Real przegrał. Nic dalej nie pisze bo ejstem tak poddenerwowany, ze co chwile bym stawiał * wiec mozę jutro coś napsize.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22419 dnia: Marca 07, 2007, 10:51:55 pm »
No żesz k***a. Jestem ładnie wkurzony na to, że Real przegrał. Nic dalej nie pisze bo ejstem tak poddenerwowany, ze co chwile bym stawiał * wiec mozę jutro coś napsize.
łącze się z Tobą w bólu xD :D
ahahahah xD Sreal przegrał xD ahahhahahaha, pierwszy raz kocham niemiecki zespół !