Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160345 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22220 dnia: Lutego 20, 2007, 12:43:02 am »
Ja na razie inwestuję w PS2, dzisiaj doszły 2 majki do Singstara, za niedługo kupuję 2 nowe maty do DDR'a i za jakiś czas nabędę też majka do KR, bo Singstar ssie pauke hehe... swoją drogą, UltraStar jest kompatybilny z singstarowymi majkami? Jak się sprawdza ten program? Jest gówniany bardzo, czy tylko trochę?

Nad next-genem nie myślę jeszcze. Pewnie wiele czasu minie zanim się na niego zdecyduję, raczej na pewno nie w tym, ani w następnym roku.

Swoją drogą, jutro jestem na uczelni od 8ej do 18ej i mam w tym czasie 8 godzin wykładów... co ja będę robił na nich... jak to co? Lepiej sobie załaduję kieszonsolkę przed wyjściem... właśnie dla takich dni kupiłem sobie ten sprzęt... GOD BLESS NDS!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22221 dnia: Lutego 20, 2007, 12:50:25 am »
... swoją drogą, UltraStar jest kompatybilny z singstarowymi majkami? Jak się sprawdza ten program? Jest gówniany bardzo, czy tylko trochę?
Właśnie UltraStar działa najlepiej z majkami od Singstara, z niczym innym, gra została jakby robiona pod te majki ;]
A i program jest fajny, mnóstwo piosenek, możesz dodawać wideoklipy, tworzyć swoje piosenki, tylko ze jeden szkopuł, żeby śpiewać we 2 na raz musisz mieć 2 karty dźwiękowe, ograniczenie PCta
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2007, 12:51:41 am wysłana przez Musiol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22222 dnia: Lutego 20, 2007, 01:02:45 am »
blee....nie kupiłbym iPoda ;] jakbym miał kasę to bym kupował iRiver, ew. iAudio

Heh ja włąśnie pół roku temu kupiłem sobie Irivera T10 1 GB ver. Euro bez radia, w kolorze czarno pomorańczowym. A jeszcze chciałem sobie kupić słuchaweczki jakieś lepsze KOSS lub Sennheiser, ale ostatnio dowiedziałem się że te co mam razem z odtwarzaczem to są Senn. tylko że mają wygląd zmieniony i napis iRiver i tyle. ;] A powiem, że dźwięk miażdży, spokojnie słychać 30 Hz Bass i to jeszcze jak ! :D Więc zmieniłem nieco plany i mam zamiar kupić słuchawki do siedzenia przy konsoli jednej z wyżej wymienionych firm, i najlepiej jakiś megahighend sprzęt ,że hoo hoo.
Odtwarzacz oprócz mp3 bierze jeszcze pliki .ogg, baterie trzymają dłuuugo bardzo, a mam akumulatorki AA firmy Sony 2100 mAh, do tego odtwarzacz gra od rana do wieczora a akumulatorek trzyma tak przez prawie 4 dni hehe ;] A i nawet styki do baterii są pozłacane w moim
T10 heh. ;]

A tak nawiasem mówiąć creatif jest cienki, ostatnio kumpel z infolinii miał empetrójkę w pracy i słuchaweczki creatiwa takie douszne douszne, mówił że jest z nich zadowolony niesamowicie i opłacało mu się dawać te 90 pare złotych za nie, no to pożyczyłem na chwilę i podłączyłem do swego cacka te słuchaweczki i stwierdziłem odrazu że szum jaki wydają jest niewybaczalny, nieważne jakiej muzy nie zapuściłem to i tak byłem przyzwyczajony do nieskazitelnego dźwięku z moich słuchawek i na tych creativa nie mogłem długo wytrzymać. Jeden mój znajomy polecał jakieś słuchawki Sony które dają do telefonu sony W800, wyśmiałem go i dałem mu posłuchać z mojego sprzętu to już więcej słowa nie powiedział na temat słuchawek sony. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22223 dnia: Lutego 20, 2007, 01:06:20 am »
Co do tych słuchawek z iRivera ...te Senny to są, ekhm...szajsy lekko mówiąc, szajsy jak na Senny. Ja osobiście mam słuchawki Koss'a , dałem za nie 89zł więc  to nie dużo, ale zajebista jakość dźwięku i super się na NDSie gra, dodam, że to są zwykłe słuchawki, nie pchełki czy douszne.

No i Dżi ma racje co do różnic ;] (pierwszy raz sie z nim zgadzam).

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22224 dnia: Lutego 20, 2007, 01:09:58 am »
wiesz zawsze se mozesz kupic iPoda od appla i za 2gb wybulic ok 900zeta ja tam kupiłem se taniego mp4 szajs niby jest ale nie jest z nim źle i mi to wystarczy
brejdak se kupil ajpoda apla 30gb w angli i calkiem fajnie sie na nim filmy ogląda (a raczej teledyski ;f) ale filmik 10min laduje sie na niego 30min <.< w cenie na nasze to wyszlo cos kolo 1k bodajze... ale ni dam glowy ze tyle

kupujcie przenosne odtwarzacze kupujcie bo niedlugo nasze władze uznaja ze mp3,4 wspomagają piractwo i będą tępić posiadaczy ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22225 dnia: Lutego 20, 2007, 10:08:20 am »
W następnym Kingdom Hearts chyba już nie będzie Kubusia Puchatka :
http://wiadomosci.onet.pl/1489415,327,item.html
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22226 dnia: Lutego 20, 2007, 01:26:05 pm »
Co do tych słuchawek z iRivera ...te Senny to są, ekhm...szajsy lekko mówiąc, szajsy jak na Senny. Ja osobiście mam słuchawki Koss'a , dałem za nie 89zł więc  to nie dużo, ale zajebista jakość dźwięku i super się na NDSie gra, dodam, że to są zwykłe słuchawki, nie pchełki czy douszne.

No i Dżi ma racje co do różnic ;] (pierwszy raz sie z nim zgadzam).

No akurat te słuchawki Senn to są ich jakieś mega super najlepsze słuchawki jakie produkują, to tylko  MX400 ze zmienionym wyglądem, pomimo tego nawet większość słuchawek creativa czy sony tego typu im nie dorównuje ;] , ale w sumie mi na razie ten dźwięk pasuje i z kupnem nowych słuchawek nie muszę się spieszyć, mam teraz inne wydatki.
Musiol jestem ciekaw  jakie ty dokładnie masz słuchawki, podaj nazwe typu lub może link na zdjęcie .

kupujcie przenosne odtwarzacze kupujcie bo niedlugo nasze władze uznaja ze mp3,4 wspomagają piractwo i będą tępić posiadaczy ;f
to jak bedzie prohibicja na mp3 to pozostają mi jeszcze do odtwarzania takie formaty jak WMA, OGG, ASF. ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2007, 01:29:52 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22227 dnia: Lutego 20, 2007, 01:28:19 pm »
Dżi - http://techmarket.pl/shop.php?a=opis_prod&id=KOS-KSC-17&categorie=378
Troszku podrożały, ja kupowałem jak były w promocji po 90zł ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22228 dnia: Lutego 20, 2007, 03:01:35 pm »
Cytuj
W następnym Kingdom Hearts chyba już nie będzie Kubusia Puchatka :
http://wiadomosci.onet.pl/1489415,327,item.html
oh the tragedy...
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22229 dnia: Lutego 20, 2007, 04:14:01 pm »
Cytuj
W następnym Kingdom Hearts chyba już nie będzie Kubusia Puchatka :
http://wiadomosci.onet.pl/1489415,327,item.html
oh the tragedy...
I tak episody z Kubusiem nie były zaś wow.
I'm in Space!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22230 dnia: Lutego 20, 2007, 05:48:25 pm »
jestescie "tempsi" ;] nienawidze Was tak ogolnie ;] podnieca sie tymi swoimi Sennheiserami, a ja sie mecze z jakimis je*anymi Thompsonia za 6.99 z Saturna ku*wa ;] sa tak beznadziejne, ze az wstyd na tym sluhcac, ale mi sie rozwalily Creativy, to musialem czyms szybko zastapic ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22231 dnia: Lutego 20, 2007, 08:35:51 pm »
a moje słuchawki jak bardzo beznajdziejne są? Narazie jestem dosyć zadowolony, ale nie mam porównania ze sprzętem z wyżsej półki (będę musiał sobie kupić następnym razem...)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22232 dnia: Lutego 20, 2007, 08:55:58 pm »
Twoje nie dzialaja.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22233 dnia: Lutego 20, 2007, 10:54:57 pm »
Dobra... czas na bloga...

[blog]

Pierwszy dzień na nowym semestrze był nudny, już wiem, że to będzie najnudniejszy ze wszystkich semestrów. Zaczęliśmy od dwóch wykładów z Ekotoksykologii. Podobały mi się, udało mi się przejść 11 plansz w Children of Mana i pograłem chwilę w Phoenix'a. Potem dwie godziny Air Quality Control, na którym nie grałem, bo trwało tylko godzinę, z czego większość to sprawy organizacyjne. Następnie czekały mnie 3 godziny okienka, na których spróbowałem się z Ouendan'em (nie ma bata... nie potrafię przejść Ready! Steady! Go! T_T... chociaż z JJF się swego czasu calutki dzień męczyłem na Sweatin', więc może się jeszcze uda), trochę też pomęczyłem Phoenix'a i chwilkę pograłem w Metroida (bardzo fajna gra jednak, za krótko grałem wcześniej i nie kumałem o co chodzi). Potem 2 godziny termodynamiki, na których nie było przerwy. Po godzinie wyczerpała mi się bateria w DS'ie, więc drugą godzinę zdychałem... to były prawdziwe męki, siłowalem się z samym sobą, żeby nie paść na ryj, gryzłem się w dłoń nawet. Potem miały być dwie godziny chemii środowiskowej, ale nie wytrzymałem...

[/blog]

Dzisiaj kumpel dał mi w końcu Dance Dance Revolution Extreme 2, którego miał mi nagrać.. sprawdziłem dzisiaj na moim starym, zdechłym Joytechu i.... zamówiłem przed chwilą dwa BigBen'y (39.90 PLN każdy, czyli nie tak źle). Jak przyjdą, to planuję je usztywnić według instrukcji z Krokmanii i kto wie, może tylna strzałka nie spieprzy się po godzinie grania... DDRE2 jest wypasiony, lepszy od moich dwóch japoński ddr'ów razem wziętych... już się nie mogę doczekać, aż będę kumpli w to łoił (pewnie za tydzień sobie urządzimy sesje taneczno-wokalną, bo Siergiej mały kryminalista powinien mi do tego czasu przysłać Singstara...)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22234 dnia: Lutego 21, 2007, 12:08:20 am »
Dżi - http://techmarket.pl/shop.php?a=opis_prod&id=KOS-KSC-17&categorie=378
Troszku podrożały, ja kupowałem jak były w promocji po 90zł ;]
całkiem całkiem patrząc na te parametry techniczne, widać że tam pisze pasmo od 40 Hz ale w tym wypadku założe się że jak pisze te 40 Hz to muszą naprawde dawać od 40 Hz. Jeśli chodzi o rodzaj słuchawek to ten typ w ogóle mnie nie robi, jak chcesz gdzieś oprzeć głowe to są problemy albo jeśli chodzisz w kapturze, zwłasza takim dużym i białym to też wystepuje z nim konflikt.

Jeśli chodzi o słuchawki Tanta to ciekaw jestem ciekaw czy spełniają na pewno te podane parametry techniczne, bo jeśli tak to nie są takie złe, dobre pasmo przenoszenia mają nawet.
Moje to mają pasmo 18-20.000 Hz i zniekształcenia <1%.

Btw. fajne są jedne słuchawki Sennheisera co mają pasmo 10-39.500 Hz, i zniekształcenia <0,05% ...   za jedyne 1400 zł O_o

Miałem kiedyś właśnie takie słuchawki Thompsona za 6.99 hehe, od początku nie działały hehehe XD
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2007, 12:10:49 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22235 dnia: Lutego 21, 2007, 12:14:27 am »
Dżi - http://techmarket.pl/shop.php?a=opis_prod&id=KOS-KSC-17&categorie=378
Troszku podrożały, ja kupowałem jak były w promocji po 90zł ;]
całkiem całkiem patrząc na te parametry techniczne, widać że tam pisze pasmo od 40 Hz ale w tym wypadku założe się że jak pisze te 40 Hz to muszą naprawde dawać od 40 Hz. Jeśli chodzi o rodzaj słuchawek to ten typ w ogóle mnie nie robi, jak chcesz gdzieś oprzeć głowe to są problemy albo jeśli chodzisz w kapturze, zwłasza takim dużym i białym to też wystepuje z nim konflikt.
ano, dlatego za jakiś czas planuje kupić Koss Spark Plug, douszne słuchawki: http://techmarket.pl/shop.php?a=opis_prod&id=KOS-SPARK&categorie=378
ew. te: http://techmarket.pl/shop.php?a=opis_prod&id=KOS-UR-29&categorie=378

Ale wpierw muszę mieć kasę na to ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22236 dnia: Lutego 21, 2007, 12:28:32 am »
Whee ! Sol ma wkońcu coś dla siebie na DS'a ;]
http://www.nintendo.co.jp/ds/awgj/index.html
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22237 dnia: Lutego 21, 2007, 12:29:42 am »
Musilik - mały asortyment na tej stronce co podajesz , przykładowo zobacz może tu : www.falkomarket.pl/
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2007, 12:31:18 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22238 dnia: Lutego 21, 2007, 02:42:54 pm »
Wróciłem do domu, przebrałem się i przez godzinę skakałem po pokoju jak debil, a teraz spocony i zmęczony siadam sobie na forum. Kocham DDR'a...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22239 dnia: Lutego 21, 2007, 10:26:15 pm »
Podsumowanie dnia :
- Wkońcu udało mi się uruchomić ponownie WiFI MAX przez co mam internet i w DSie i w Wii
- Poszedł mi jeden zawias w DSie
- Zjebał mi się adapter microSD--->SD, nowy adapter za 20zł zamówiony.
Mam mieszane uczucia co do dzisiejszego dnia...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?