Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161142 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22060 dnia: Lutego 12, 2007, 02:16:12 am »
Cytuj
a teraz misiaczku, powiedz mi, gdzie ja porównałem Siergieja do agriaspincode? Zacytuj proszę. Bom cholernie ciekaw, bo to, że Serge to fanboj X0 a ja PS3, to nie znaczy, że go nie szanuję, bo on nie jest idiotą, obojętnie jakie herezje mówi (tak samo ja). Więc nie pieprz, że ich porównuje ze sobą.
"Pozdro dla flame'ujacych (Serge, agriaspincode)."
Sa porownani na tej samej plaszczyznie ;] Obu ich umiesciles w rubryce "flejmujacych" oraz pozdrowiles obydwu jako przedstawicieli "flejmaczy" ;].

Cytuj
hahaha, Yume opisał przykład DANIA WARNA za takie coś, dostała go ode mnie, czy od kogoś innego? nie, więc do jasnej cholery
A co mnie obchodzi co mowil yume i ze on opisywal przyklad dania warna... ja caly czas pisze o naszym zachowaniu, sam mowisz ze lukrujemy innych userow, a patrz na siebie. Yume wspomnial o pewnym typie zachowania a ja mowie ze ty wlasnie taki typ zachowania prezentujesz. Nie obchodzi mnie czy dostales za to warna czy tez czy agrias za to warna dostala... to powinno ciebie obchodzic bo to ty wyskakujesz z tekstem ze lukrujemy userow i to ty powinienes sobie dac ewentualnie warna za takie podejscie do sprawy skoro tak bardzo cie dreczy obecny stan rzeczy na SZ.

Cytuj
bullshit to potęgi entej, ten temat z Solem omawiamy od ponad miesiaca i nie jest to spowodowane ostatnim zachowaniem Serge'a
No to czym? Na chu* mi tu wyskakujesz z bulshitem? Skoro cos cie tak boli ze az przez miesiac rozmaiasz o tym z solem to moze napiszesz tutaj wprost co cie boli.. skoro gadacie o tym caly miesiac to powinienes tutaj juz calkiem nizly esej napisac o tym co jest do poproawy a nie napisac swietny wniosek o tresci
"lukrujemy ryszcza zamiast go wycisnac" (pisane z pamieci bo pisales juz to ladnych pare dni temu w temacie moderatorskim nie pamietam juz).

Cytuj
Gdzie ja do cholery napisałem, dając propozycję systemu warnów, że za jedno wykroczenie dajemy warna, do cholery. Ja pokazałem system, później by została omówiona z Ashem i resztą modów system działania, co za co i jak postępować, ale znów nad interpretowanie. Whatever, wystarczy podać propozycję a już są problemy, chociaż prosiłem o wypowiedzenie się, ale nie.
To po co dawac nowy system warnow? To tylko przyspozy pracy bo zanim dasz pierwszego warna kolesiowi to bedziesz sie z nim babral pare dni i naskakiwal nad nim co raczej nie jest zla rzecza ale wy wlasnie chcecie przeciez od tego dejzc i niechcecie 'lukrowac" usero i przymykac na nich oczu wiec po co dawac nowy system kar skoro i tak kary beda zadziej dawane? Teraz mozesz mu napisac co jest nie tak i przy okazji dac warna podwyzszajac karme, bedzie to dla niego ostzezenie i bedzie wieedzial ze ma sie pilnowac a przy okazji nic mu to nie zaszkodzi bo to przeciez dopiero 1/5 ostrzezen.

Cytuj
Nie. Dlatego, że zaraz przyjdzie inny moderator i napisze "No, ale przecież nie stało się nic złego." i zdejmie to ostrzeżenie.
Nie bylo do tej pory zadnej takiej akcji i teraz widze cakowicie jak sobie stwarzacie w glowach cos takiego. Do tej pory z reguly bylo tak ze kazdy mod staral sie sam sciagac warna ktorego kiedys dal. I CO CIEKAWE nawet kiedys sam najechalem na musiola za to ze robi akcje I ZA MNIE sciagnal warna AGRIAS i napisal ze warn sie przedawnil... podczas gdy ja mowilem ze zadnego przedawnienia nie bylo bo sie nie poprawila... bo niechodzi tu o czas jaki przeleci a o zmiane postawy... no coz pozniej i tak mial z nia jazdy wiec pewnie juz i tak bynigdy sam jej nie obnizyl.

Cytuj
A co innego mam powiedzieć skoro jest to kolejna walka z wiatrakami dla obu stron ?
Podac argumentacje takich a nie innych dzialan.

Cytuj
Dlaczego MY mamy odnosić się do nich z szacunkiem, pisać PM'ki itd. skoro oni nie będą tego odwzajemniać ?
A dlaczego oni maja odnosic sie do nas z szacunkiem skoro my nie bedziemy tego odwzajeniac?

Cytuj
Zobaczy jak każdy tutaj robi co chce, pójdzie na inne forum i powie do moderatora "Spierdalaj kotku ;]",
a gdzie tutaj jakis user pisze tak do moderatora? Bocos mi sie wydaje ze widze kolejne wyolbrzymienie i stwarzanie akcji ktorych nigdy nie bylo. Nie widzialem zeby akikolwiek user wypowiadal sie w ten sposob do moda tutaj.

Cytuj
Chciałem wiedzieć, ile z nas - modów, popiera ten system, potem chciałem ustalić za co dajemy warny i jaka jest granica tolerancji, ale nawet do tego nie doszło, bo rozpętała się burza o to, że będziemy sypać warnami na lewo i prawo ;/
A mozesz mi powiedziec musiol gdzie chciales ustalic za co dajemy warny i jaka jest granica tolerancji? Bo jakos nie widzialem abys pisal gdzies takiego posta z takim ustalaniem czy chociazby pytaniem...

Cytuj
ale nawet do tego nie doszło, bo rozpętała się burza o to, że będziemy sypać warnami na lewo i prawo ;/
A do czego mialo dojsc skoro wy do niczego nie dazycie? Zuciles jakims tekstem z lukrem i ja sie sam musialem dopytywac co to znaczy i pozniej sie juz zaczela jazda, ani razu nie starales sie napisac w czym lezy problem i co twoim zdaniem jest zle i nad czym powinnismy zwiekszyc rygor.

Cytuj
- G-1
- Radical Dreamer
- Hisoka
- Tamaya
- Yuzuriha
- Vivi The Black Mage
- Siergiej
- Zell Dincht
- Glenn
Ojej ! Już się robi nieco więcej userów niż modów !
- Ignatius Fireblade
- The_Reaver
- Goha
A z nich posty pisza tylko serge, reav yume, glenn i dżi i ostatnio his wrocila. reszta juz nie pisze, albo odwedza temat o avatarach i sigach + jakis jeszcze w fanfiku.

Cytuj
Z ludźmi nigdy nic nie wiadomo, ja sam przeżyłem metamorfozę, kiedyś His zarzuciła mi udawaną słodkość i to, że jestem za miły, teraz jest inaczej. Poza tym, albo jestem głupi, ale jak rok temu byłem na 4um, mało co który zwrócił mi uwagę, a teraz nie ma nikt skrupułów, nie wiem czym to spowodowane, nie obchodzi mnie to. Zresztą, mam dość takiej paplaniny (wiem jestem jednym z jej prowodyrów), przeżyłem różne dziwne sytuacje w redakcji i to mnie przestrzegło, że jakiekolwiek głębsze ruchy są złe w skutkach. Bóg wie, co o mnie gadacie (wali mię to, to tylko forum i tak 95% z was nigdy na oczy nie zobaczę), ale czasem wolę nie mówić swojego zdania, takie życie.
Tak juz poza nasz dyskusja ktra sie wywolala... ale o co chodzi w tym co tutaj napisales?

« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 02:20:18 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22061 dnia: Lutego 12, 2007, 02:27:39 am »
Nie, wcale nie było takich sytuacji...Ile razy user napisał dubla, albo temat w HELPie do gry, która już jest ? Jedyne co za to dostał do dopisek pod postem "nie dubluj", albo "już jeden taki temat jest". Co to jest ? OSTRZEŻENIE ! Dlaczego więc ani razu nikomu nie wzrósł Ban Rate ? Czym to się różni od podniesienia mu tego jednego punktu z 0 na 1 ? To ma być jakaś ostateczność ? Ostatecznością nie ma być "ostrzeżenie, bo ostrzegałem przed ostrzeżeniem", ale banicja. O to głównie mi chodzi ! W tym wypadku wychodzi, że użytkownik ma 10 szans, bo najpierw jest "ostrzeżenie przed pierwszym ostrzeżeniem", potem jest warn, potem jest "ostrzeżenie przed drugim ostrzeżeniem" i tak aż do 5-tego warna, który i tak nic nie robił (i dalej nie robi, ale teraz to dlatego,że forum jest "upośledzone").

I jeszcze jedno - jak komuś nie pasuje zaproponowany przez Musiola system ostrzeżeń to czy tak ciężko będzie połączyć obecny i ten zaproponowany ? Zawsze można przecież ustalić, że za 1 ostrzeżenie poziom wzrasta do 1, za kolejne 2 będą one trafiały do moderacji itd. My możemy sobie zostawić temat, gdzie piszemy "komu za co" i wysyłamy PM'kę userowi, że "zrobił to i tamto, ma już 3 ostrzeżenia i od teraz jego posty będą najpierw przechodzić przez moderację". Jedno co będzie dobre, że system zaproponowany przez Musiola jest automatyczny (mam taką nadzieję).
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 02:36:11 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22062 dnia: Lutego 12, 2007, 02:36:11 am »
Cytuj
"Pozdro dla flame'ujacych (Serge, agriaspincode)."
Sa porownani na tej samej plaszczyznie ;] Obu ich umiesciles w rubryce "flejmujacych" oraz pozdrowiles obydwu jako przedstawicieli "flejmaczy" ;].
flejmujących ze mną, albo inaczej, robiących flame ja vs Serge i ja vs Agrias

Cytuj
A co mnie obchodzi co mowil yume i ze on opisywal przyklad dania warna... ja caly czas pisze o naszym zachowaniu, sam mowisz ze lukrujemy innych userow, a patrz na siebie. Yume wspomnial o pewnym typie zachowania a ja mowie ze ty wlasnie taki typ zachowania prezentujesz. Nie obchodzi mnie czy dostales za to warna czy tez czy agrias za to warna dostala... to powinno ciebie obchodzic bo to ty wyskakujesz z tekstem ze lukrujemy userow i to ty powinienes sobie dac ewentualnie warna za takie podejscie do sprawy skoro tak bardzo cie dreczy obecny stan rzeczy na SZ.
żebym ja potrafił sam sobie dać warna, no i jak tak bardzo was to razi, to czemu nie mam warna? brak odwagi by go dac? ;/ skoro tak zasługuje na niego?

Cytuj
No to czym? Na chu* mi tu wyskakujesz z bulshitem? Skoro cos cie tak boli ze az przez miesiac rozmaiasz o tym z solem to moze napiszesz tutaj wprost co cie boli.. skoro gadacie o tym caly miesiac to powinienes tutaj juz calkiem nizly esej napisac o tym co jest do poproawy a nie napisac swietny wniosek o tresci
"lukrujemy ryszcza zamiast go wycisnac" (pisane z pamieci bo pisales juz to ladnych pare dni temu w temacie moderatorskim nie pamietam juz).
skoro o czymś prywatnie gadam z Solem, to nie znaczy, że zaraz mam lecieć na 4um i przepisywać to tutaj

Cytuj
A dlaczego oni maja odnosic sie do nas z szacunkiem skoro my nie bedziemy tego odwzajeniac?
i tak można się przerzucać w nieskończoność

Cytuj
A mozesz mi powiedziec musiol gdzie chciales ustalic za co dajemy warny i jaka jest granica tolerancji? Bo jakos nie widzialem abys pisal gdzies takiego posta z takim ustalaniem czy chociazby pytaniem...
miałem to zrobić, po tym jak modzi mieli się wypowiedzieć czy są za lub przeciw i czy Ash się zgadza

Cytuj
Tak juz poza nasz dyskusja ktra sie wywolala... ale o co chodzi w tym co tutaj napisales?
chodzi o sprawy redakcyjne? nie chce mi sie pewnych rzeczy wywlekać, na dziś mam już dość

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22063 dnia: Lutego 12, 2007, 02:39:10 am »
Cytuj
Nie, wcale nie było takich sytuacji...Ile razy user napisał dubla, albo temat w HELPie do gry, która już jest ? Jedyne co za to dostał do dopisek pod postem "nie dubluj", albo "już jeden taki temat jest". Co to jest ? OSTRZEŻENIE ! Dlaczego więc ani razu nikomu nie wzrósł Ban Rate ? Czym to się różni od podniesienia mu tego jednego punktu z 0 na 1 ? To ma być jakaś ostateczność ? Ostatecznością nie ma być "ostrzeżenie, bo ostrzegałem przed ostrzeżeniem", ale banicja. O to głównie mi chodzi ! W tym wypadku wychodzi, że użytkownik ma 10 szans, bo najpierw jest "ostrzeżenie przed pierwszym ostrzeżeniem", potem jest warn, potem jest "ostrzeżenie przed drugim ostrzeżeniem" i tak aż do 5-tego warna, który i tak nic nie robił (i dalej nie robi, ale teraz to dlatego,że forum jest "upośledzone").
Dziwna sprawa ale ten tekst ktory przytoczyles
Cytuj
Jedyne co za to dostał do dopisek pod postem "nie dubluj", albo "już jeden taki temat jest"
To najczesciej przez ciebie widze dopisywanego ;] (BTW -wspomnien czar- sam zreszta mi dales takie ostrzezenie jak ja bylem nowy na forum piszac mi "Woah 3 posty pod rzad! Wiesz chyba ze mozna edytowac posty?" ;]
Czemu wiec nie dajesz warna?
Ja to jebie i za pierwszym razem nie daje (kedys dawalem ale juz tego nie robie), glupia sprawa ale ja na serio pisze do tych ludzi pmke i ich informuje o tym co jest zle i nie tak, ejsi by sie nie poprawili to wtedy dostaja ode mnie warna. A ty co robisz aby zasluzyc sobie na szacunek moderatorski? Bo ja naprawde sle do nich pmki jakos ich naprowadzajac na dobry tor, a ty cos robisz w tym kierunku oprocz zrzędzenia jak to jest zle?
Ja im pomagam i wiem ze oni to szanuja -to tak btw twojego ostatniego posta w ktrym pisaes cos ze po co ma byc to cale wysylanie pmek i ukazywanie szacunku skoro go nieodwzajemniaja... a widzsz czasem odwzajemniaja ;]
ot taki nikomu nieznany user ktory malo pisze ale jest instruowany a nie jechany i czuje wtedy szacunek do moda (patrz na sygnaturke):
http://squarezone.pl/smf/index.php?action=profile;u=1919


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22064 dnia: Lutego 12, 2007, 02:44:59 am »
Cytuj
żebym ja potrafił sam sobie dać warna, no i jak tak bardzo was to razi, to czemu nie mam warna? brak odwagi by go dac? ;/ skoro tak zasługuje na niego?
Nie brak odwagi by go dac, tylko na chu* mialbym ci dac za takie cos warna? Mnie to jebi* poprostu bo jestesmy tutaj kumplami, ale to was dwojga irytuje cos obecny "frywolny" stan rzeczy na SZ wiec ukazuje wam ze wy tez w tym frywolnym stylu bycia jestescie, wiec nie wiem za bardzo o co chodzi wam...

Cytuj
skoro o czymś prywatnie gadam z Solem, to nie znaczy, że zaraz mam lecieć na 4um i przepisywać to tutaj
To o czym wogole cala ta gadka? Na chu* sie tyle produkujemy, a wy gadacie o jakims lukrowaniu userow skoro i tak niechcesz "przepisywac tutaj na 4um" tego co cie boli i o czym rozmawiasz z solem... skoro was cos boli i chcecie cos zmienic to nie zmieni sie nic jak nie napiszecie o co wam tak wogole chodzi... bo napisaliscie ogolnikowo o lukrowaniu i tyle. nic wiecej.

Cytuj
miałem to zrobić, po tym jak modzi mieli się wypowiedzieć czy są za lub przeciw i czy Ash się zgadza
Jak mnie pamiec nie myli to wiekszosc sie wypowiedziala.

Pisze dubla, bo chce zeby byl widoczny pdejt bo w calym tym zamieszaniu duzo postow leci i mozna nie widziec updetu ;]

Anyway pozdroziomki mykam spac bo rano wstaje a pozniej pilnowanie bratanicy, korepetycje i inne lipy ;/
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 02:46:28 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22065 dnia: Lutego 12, 2007, 02:48:25 am »
Cytuj
To o czym wogole cala ta gadka? Na chu* sie tyle produkujemy, a wy gadacie o jakims lukrowaniu userow skoro i tak niechcesz "przepisywac tutaj na 4um" tego co cie boli i o czym rozmawiasz z solem... skoro was cos boli i chcecie cos zmienic to nie zmieni sie nic jak nie napiszecie o co wam tak wogole chodzi... bo napisaliscie ogolnikowo o lukrowaniu i tyle. nic wiecej.
bo wtedy to była gadka w stylu "ponarzekamy sobie troszkę" i nic więcej, wyszło jak wyszło, ja rzuciłem hasło, Sol wkleił cytat i wiśta wio!

Cytuj
Jak mnie pamiec nie myli to wiekszosc sie wypowiedziala.
W_w, ja, Sol, Tant, niejaki Gipsi, a  gdzie Mol i Smog, to też modzi a ja chciałbym znać zdanie każdego moda, nie wybranych

mamo, mogę iść pograć? czy muszę czytać to co Ci panowie piszą? ...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22066 dnia: Lutego 12, 2007, 02:53:27 am »
Cytuj
To najczesciej przez ciebie widze dopisywanego ;] (BTW -wspomnien czar- sam zreszta mi dales takie ostrzezenie jak ja bylem nowy na forum piszac mi "Woah 3 posty pod rzad! Wiesz chyba ze mozna edytowac posty?" ;]
Chyba nie sądziłeś, że ja tego nie wiem...Akurat wtedy też poleciałem za to, że "nic nie robiłem" (za co do teraz cierpię). Nigdzie nie napisałem, że ja jestem święty, a Wy wszyscy grzesznicy. A to, że Tobie nie dałem warna to dlatego, że no cóż...nie było systemu ostrzeżeń ? Dlaczego ja nie dawałem ostrzeżeń ? Bo bym "gnębił bezbronnych użytkowników". Ile ja już dostałem takich PM'ek kiedy dawałem same te dopiski...
Cytuj
Ja to jebie i za pierwszym razem nie daje (kedys dawalem ale juz tego nie robie), glupia sprawa ale ja na serio pisze do tych ludzi pmke i ich informuje o tym co jest zle i nie tak, ejsi by sie nie poprawili to wtedy dostaja ode mnie warna.
Czyli ostrzegasz ich przed ostrzeżeniem ? Masło maślane ;/
Cytuj
ot taki nikomu nieznany user ktory malo pisze ale jest instruowany a nie jechany i czuje wtedy szacunek do moda (patrz na sygnaturke):
http://squarezone.pl/smf/index.php?action=profile;u=1919
Łatwo Cię zadowolić...jak napiszę w sygnaturce "Gipsi jest fajny" to też znaczy, że nawróciłeś mnie, biedną owieczkę, na lepszy tor ? Nie sądzę. Większość ludzi lubi Ciebie za Twoje luzactwo i "olewcze" (ale pozytywne) podejście do wielu spraw. Nie za to jakim jesteś moderatorem (nie mówię, że jesteś złym moderatorem). Ja zamiast PM'ek edytuję posty i daję dopiski w stylu "Edytuj posty", albo "Nie pisz dubli, bo następnym razem dostaniesz WARNa" i jakoś nikt nie umieszcza w swojej sygnaturce "DarkButz jest fajny". Co ? Może mam jeszcze dopisywac "Nie jesteś złym użytkownikiem. To my nie potrafimy utrzymać porządku, mamy tutaj sporo roboty, a Twoja zmiana bardzo pomoże nam w budowaniu lepszego forum. Chcesz może herbaty ?" ? Powoli przestaję rozumieć tą całą machinę...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22067 dnia: Lutego 12, 2007, 03:14:00 am »
Cytuj
bo wtedy to była gadka w stylu "ponarzekamy sobie troszkę" i nic więcej, wyszło jak wyszło, ja rzuciłem hasło, Sol wkleił cytat i wiśta wio!
Ahahahhaha o ku*wa, ale glupota... nie oszukujmy tak na dobra sprawe niechce ci sie nic zmieniac, nie chce ci sie pisac co ma byc do zmiany i zreszta pewnie sam dokladnie nie wiesz co mialoby sie zmienic. Poprostu fajnie jest ponazekac. Rozjeb*les mnie tym tekstem... nie dosc ze sam musialem sie dopytywac o co chodzi to ty teraz starasz sie wkrecic ze jakbys normalnie wyszedl z propozycjazmian to by cie wszyscy mieli za narzekadlo? Jakos jak ja wyszlem z propozycja zmiany granie a gadanie to nikt moich propozycji nie wzial za "ponarzekamy sobie troszke".

Cytuj
W_w, ja, Sol, Tant, niejaki Gipsi, a  gdzie Mol i Smog, to też modzi a ja chciałbym znać zdanie każdego moda, nie wybranych
Wiekszosc juz sie wypowiedziala to wystarczy, zreszta croudu i tak jest tylko od DnD raczej.

Mozemy isc pograc synu ;]
Ta cala gadka jest o niczym, wy niemacie zadnych planow zmian, sami tak naprawde nie wiecie co jest zle i nie umicie tego zdefiniowac, nie podajecie zadnych przykaldow wiec cala gadka jest o niczym i niepotrzebnie tylo szum siezrobil. Idziemy pograc bo wszystko na forum jest przeciez okey a wy sobie stworzyliscie cos czego nie ma, czego sami zreszta nie umicie dokladnie okreslic.
No to do konsoli marsz ;] A ja do lozka w sumie, ale chyba jednak jeden mecz w pesa jeszcze zagram ;]

Cytuj
Czyli ostrzegasz ich przed ostrzeżeniem ? Masło maślane ;/
Nie ostrzegam ich przed ostrzezeniem... jak juz mowilem pisze im zeby nie tworzyli topicow ktore juz sa, albo nie pisali dwoch postow od rzad w przeciagu 24h... jak sie nie stosuja do tego to pozniej wale im warna, bo nie ma co sie powtarzac.

Cytuj
Łatwo Cię zadowolić...jak napiszę w sygnaturce "Gipsi jest fajny" to też znaczy, że nawróciłeś mnie, biedną owieczkę, na lepszy tor ? Nie sądzę. Większość ludzi lubi Ciebie za Twoje luzactwo i "olewcze" (ale pozytywne) podejście do wielu spraw. Nie za to jakim jesteś moderatorem (nie mówię, że jesteś złym moderatorem).
Jasne ze nie jestem zlym moderatorem. Nie wiem czy jeszcze jest ten ranking moderatorow ktory byl na starym forum ale tam bylem na pierwszym miejscu wiec raczej zly nie jestem ;] (to cytat marva jeszcze z 2005 roku ranking ciekawe czy to jeszcze dziala ;] -pozniej juz nie dawal wynikow zadnych):
Cytuj
Gipsi - 505

ARD - 495
   
MarvelliX - 476
   
White_wizard - 371
   
Tantalus - 189

tak dla waszej świadomosci :F
Poza tym w chu* zrobilem dla ego forum modyfikujac caly dzial help ktory poczatkowo mial z 9 stron zapisanych, modyfikujac caly dzial fanfik i pewnie kilka wporzo innych akcji i to wlasnie mnie zadowala a nie to ze ktos daje sobie w siga ze gipsi jest spoko ;]

Cytuj
Co ? Może mam jeszcze dopisywac "Nie jesteś złym użytkownikiem. To my nie potrafimy utrzymać porządku, mamy tutaj sporo roboty, a Twoja zmiana bardzo pomoże nam w budowaniu lepszego forum. Chcesz może herbaty ?" ? Powoli przestaję rozumieć tą całą machinę...
Nie... mozesz mu poprostu napisac czemu jego temat zostal usuniety, nie musisz go zapraszac na herbate, ja pisze zawsze tylko ze usunalem topic albo cos i wcale nie zapraszam go do dalszej dyskusji na forum... poprostu informuje go o tym co zrobilem i czego nienalezy robic na forum.
a czy to robie w PMce czy w podpisie to dla mnie mala roznica, ale to ty jestes tym ktorem nie pasi takie traktowanie userow wiec powiedz mi jaka masz alternatywe skoro nawet juz zwykle dopiski do postow ci nie odpowiadaja (ktore sam przeciez stosujesz). Jezeli tak wam nie odpowiada to jak jest to prosze powiedzcie miw koncu jak ma byc? Skoro tak jest zle to jak ma byc? Nowy system dawania warnow nic nie zmieni.


Przez ciebie sol nie pogralem w pesa ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 03:15:15 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22068 dnia: Lutego 12, 2007, 07:45:33 am »
geeez aście sie rozpisali 3 strony długich postów aż sie odechciewa czytac ;]
a tak btw to moze i głupie pytanie i wogule mam dałna i wodogłowie ale od kiedy musiol jest modem? o ile pamiętam to on jest redaktorem nie modem i umiejętności moderatorskich to on chyba raczej ni ma ?
btw Goha tez jest modem w dziale o L2 ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22069 dnia: Lutego 12, 2007, 11:38:27 am »
o ile pamiętam to on jest redaktorem nie modem i umiejętności moderatorskich to on chyba raczej ni ma ?
No to źle pamiętasz ;]
Cytuj
btw Goha tez jest modem w dziale o L2 ;]
To zajebiście fajnie, że Marv raczył z nami to przedyskutować, a przynajmniej poinformować nas o tym ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22070 dnia: Lutego 12, 2007, 11:43:30 am »
o ile pamiętam to on jest redaktorem nie modem i umiejętności moderatorskich to on chyba raczej ni ma ?
No to źle pamiętasz ;]
Cytuj
btw Goha tez jest modem w dziale o L2 ;]
To zajebiście fajnie, że Marv raczył z nami to przedyskutować, a przynajmniej poinformować nas o tym ;/
A o tym ze Musiol dostal moda byla jakas dyskusja? Nie bylo zadnej ani zadnej informacji.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22071 dnia: Lutego 12, 2007, 11:45:16 am »
Cytat: Glenn
btw Goha tez jest modem w dziale o L2 ;]
Tylko kto ma o tym wiedzieć, jak tam się nic nie dzieje. A co ma się dziać, kto tu będzie na tę grę czas marnował? Gdyby można bylo na oficjalu jak w GW grać, to okej, pewnie ktoś by się skusił, ale tu nawet w GW gra 1 czy 2 osoby (ze mną). Na Gameexe mam nawet więcej do roboty, czasem trafi się jakiś nub zakładający trzy takie same tematy, a poza tym, jak myślicie, kto tam ma pieczę nad działem FF..? I myślicie, że coś się tam dzieje? Ja moderuję tylko w sensie "kosmetycznym", ale tam pisownię, zasady zakładania tematów itepe są mocno przestrzegane i wyobraźcie sobie że nowi userzy się dostosowują! Dziwne, prawda?

Butzu, modem w L2 byłam jeszcze dawno temu, za wiedzą Łukasza i na mocy nadanej mi przez Marva, ale co się krzywisz, zmienia to coś?

Cytat: Gipsi
A z nich posty pisza tylko serge, reav yume, glenn i dżi i ostatnio his wrocila. reszta juz nie pisze, albo odwiedza temat o avatarach i sigach + jakis jeszcze w fanfiku.
No, sorry, ale nie wszyscy są tak myślowo twórczy jak wy i tylko to im pozostało... Oto parę luźnych skojarzeń na temat kilku powyższych postów:
1. "Paczka" userów będących tu od dawien dawna, oraz kilku bardziej pojętnych, zna się na tyle, że jest w stanie sobie nawzajem ubliżać a za chwilę podają sobie rączki i tak właściwie, są poza regulaminem i warnami, i wszystkimi innymi formami porządku, no bo po co?... Zaraz wszystkim przejdzie i zapomną.
2. Przychodzi świeżak i widzi że wyzywacie się od chujków, kadłubków i takich tam, i przestaje czaić o co chodzi. Mi się nawet nie chciało wnikać w historię co niektórych przezwisk, ale są pewnie tacy, których to ścięło, albo tacy, którzy się poczuli jak u siebie. Ja wręcz przeciwnie, jest to jedna z kilku rzeczy które trzymają mnie "poza" tą "grupą". Jesteście podobni do tych kolesi z podwórka, którzy dzień w dzień siedzą pod klatką naprzeciwko mojego bloku, co z tego że kilku znam i mówią mi "cześć", to jest stała grupa - podstawówka, średnia czy studia, ciągle ci sami.
3. Są tacy, którzy uważają, że z racji wieku należy im się szacunek.
4. Ci sami przeszli "tego jedynego" fajnala setki razy, lub na świeżo, lub mają zajebiste solucje wraz ze skryptami (których na necie jest pełno, można dzięki temu skrzesać takie pytania, że się filozofom nie śniło) i każą się nazywać "chodzącymi encyklopediami".
5. Z chęcią pogadałabym o innych grach czy konsolach, ale nie mogę... bo po prostu nie mam do nich dostępu, nie wiem na czym chodzą, za ile, co fajnego na nie wyszło. Póki był szarak, byłam na bieżąco jak mało która grająca laska w okolicy, brałam udział w turniejach, przechodziłam VS'a po raz n-ty, miałam więcej zapału nawet do rysowania. Co mi po tym że przeczytam sobie jakiś news o FFXII czy kolejnej konwersji na PSP, skoro mnie to w ogóle nie rajcuje? Na kieszonsolkę Gieni nawet okiem nie rzuciłam, bo mnie nie wzruszała. Po co podniecać się czymś, na co cię po prostu nie stać... Sławka to wkurza, a ja przynajmniej nic sobie nie obiecuję.
6. Z PieCem mam to samo, bo najładniej wyglądająca i w miarę dobrze chodząca na mojej blaszance gra to Morrowind. Marzenie o pograniu w Obliviona zrealizuję może jak wyjdę za mąż i razem z lubym złożymy się na kompa z "hajendowym" osprzętem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 11:48:57 am wysłana przez Goha »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22072 dnia: Lutego 12, 2007, 01:48:45 pm »
Cytuj
a co do cholery? mod to zwykły user? nie, z reguły modzi są PONAD zwykłymi userami, a nie zrównani, ale skoro nie widać różnicy, to niech każdy ma możliwość takie jak mod.
policjant tez człowiek (duh!) <=> moderator tez user, stwierdzenie zejestesmy PONAD jest troche zaostre to tak jakby wmawiac ze dozorca szkoły jest ponad uczniami ;f a i gdyby kazdy miał moderatorskie zdolnosci powstal by chaos i pewnie by forum sie rozpadło

Cytuj
tak samo można Marva podciagnąć, jaki to on nie był, a jest adminem,
ja pamitam jaki bylem dlatego teraz zawsze daje szanse nowym userom chocby byli pokroju T3k

Cytuj
Cytuj
Ale jak jakiś mod napisze tutaj do usera "jesteś dałnem" a user mu odpowie "ty jeszcze większym" i za to dostanie warna to naprawdę byłoby to śmieszne xD
a czy do cholery była taka sytuacja? bo raczej nie, albo ja o czymś nie wiem.
były z agrias i tidusem ;p

Cytuj
tutaj bedziemy daac karme na minus i wyhodzi na to samo. Jesi ona ofkoz jeszcze jest ;]
na plus ;p moze nie jest to zautomatyzowane ale mozna ustalic przy jakim wskazniku co user dostaje i bedzie gites

Cytuj
debili sie tepi, wiec zbanujcie glenna
ehh co wy sie tak glena czepili, bidak se wyrobil imicz debila i teraz wszyscy go takim uwazaja <.<

Cytuj
To zajebiście fajnie, że Marv raczył z nami to przedyskutować, a przynajmniej poinformować nas o tym ;/
Goha jest modem L2 w takim samym stopniu jak Smog działu D&D i wsumie nie ma tu o czym dyskutowac nie zmieniajac faktu ze tytuly byly nadane na poprzednim forum zanim powstał Moderatorski Parlament ;p

dobra ostatniej strony nie czytalem bo mi sie spieszy...
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 01:51:09 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22073 dnia: Lutego 12, 2007, 02:13:15 pm »
Cytuj
Butzu, modem w L2 byłam jeszcze dawno temu, za wiedzą Łukasza i na mocy nadanej mi przez Marva, ale co się krzywisz, zmienia to coś?
Ale nie chodzi mi o to, że jesteś moderatorem (do tego nic nie mam, bo i tak wogóle prawie nie zaglądam do tego działu). Chodzi mi o to, że przynajmniej mógłby nam o tym Marv powiedzieć. Wiem, że "w takim stopniu jak Smogu", ale zawsze jest to jakaś zmiana.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22074 dnia: Lutego 12, 2007, 02:25:21 pm »
Cytuj
A o tym ze Musiol dostal moda byla jakas dyskusja? Nie bylo zadnej ani zadnej informacji.
Prawda, nie było, bo tak na prawdę miałem mieć moda na chwilę, bo musiałem zedytować regulamin redakcji, później napisałem do Marva by mi go zdjął, no ale wyszło tak, że chyba zapomniał, trudno. Jeżeli na prawdę przeszkadza wam, że mam moda, to śmiało i bez żadnych problemów wystąpie o zdjęcie mi go. Bo dla mnie nie forum jest najważniejsze a strona.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22075 dnia: Lutego 12, 2007, 02:41:54 pm »
I znowu sie mnie czepiają człowiek powie 1 zdanie i juz jest debilem peewno tak to najłatwiej ;(
JESTESCIE FUJ!<idzie do konta chlipając z zamiarem napisania emo piosenki z masą błędów ortograficznych>

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22076 dnia: Lutego 12, 2007, 07:26:18 pm »
wiecie.... to ja już wolałem wczorajszą atmosfere, która wywołała z strony nas wszystkich ciekawą dyskusję. obie strony (nie wiam jakie obie :F ) wyraziły swoje za, nie przyjmując do wiadomości przeciw drugiej strony i coś się działo. a dziś. chyba sie wszyscy na siebie poobrażaliście i od ostatniego postu Glenna, który obniżył ponownie poziom dyskusji i to znaczoąco (poziom był wysoki, ale teraz spadł tak, ze sie można o niego potknąć).... kutwensja.... nie, napisze wprost. "kurczaczek". z jednej skrajności w drugą. z nocy pisania mądrych rzeczy popadacie w noc milczenia i chyba obrażania sie na siebie nawzajem ;/ podać sobie prosze ładnie rączki, z wczorajszej rozmowy wyciągnąć złoty środek, a nie wychodzić z założenia, ze nic nie ma sensu. tak robią tylko cioty co nie mają wiary w siebie.... takie pieprzenie w bambus w Musiolowym poscie - ze co nie napisze, to nie ma sensu, bo i tak wszyscy mają to w dupie. moze i mają, ale to nie problem piszącego tylko czytającego. wiecie dlaczego w Polsce jest tak chujowo? bo ludzie wychodzą z podobnego założenia. po chuj sie wychylac, proponowac, walczyś o swoje, skoro i tak inni to oleją. oleją raz, drugi, ale za dziesiątym nie wytrzymają i zwrócą wreszcie uwagę na problem, zrozumią, ze do tej pory się mylili i już. nie od razu Rzym zbudowali. i tak samo tu na forum czy na stronie. nie zmienisz nic z dnia na dzień. pierwsza z rzeczy, której potrzeba to czas. cholernie dużo czasu. i cierpliwość. a czytając posty w stylu <<po co pisać o tym i o tamtym skoro reszta i tak ma to w dupie>> az mi sie chce iść i autentycznie wpieprzyć niektórym z was. dziękuje

post zapewne jest z cyklu "bezsensowne wywody, które nic nie wnoszą do dyskusji" ale jakoś lżej mi na sercu jak to napisałem. a, i nie obbraze się za warna za nadużywanie przekleństw  w tym poscie. zasłużyłem sobie, a co.


Cytuj
A o tym ze Musiol dostal moda byla jakas dyskusja? Nie bylo zadnej ani zadnej informacji.
Prawda, nie było, bo tak na prawdę miałem mieć moda na chwilę, bo musiałem zedytować regulamin redakcji, później napisałem do Marva by mi go zdjął, no ale wyszło tak, że chyba zapomniał, trudno. Jeżeli na prawdę przeszkadza wam, że mam moda, to śmiało i bez żadnych problemów wystąpie o zdjęcie mi go. Bo dla mnie nie forum jest najważniejsze a strona.

to też jest przykłąd bezsensownego pieprzenia w bambus... zbawi kogoś jak Musiol będzie, albo nie będzie modem... gheeez... litości. pamiętam czasy, gdy jeszcze Fast dał mi moda. wtedy nikt nie miał problemów w stylu - a bo mnie nikt nie zapytał, czy Smogu mógł dostać moda. a nikt sie nie musi pytać, ani Sola, ani Mola aby dać Musiolowi moda. to jest decyzja admina. i modom nic do tego. równie dobrze admin mógłby dać globala Glennowi. i nikomu nic do tego. z tym że to wtedy podważyłoby  wiarygodność admina.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 07:30:35 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22077 dnia: Lutego 12, 2007, 07:35:06 pm »
Boże, jak ktoś teraz może oglądać naruto po polsku na foxie to niech zerknie i zapłacze za lektorem...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22078 dnia: Lutego 12, 2007, 07:41:09 pm »
Boże, jak ktoś teraz może oglądać naruto po polsku na foxie to niech zerknie i zapłacze za lektorem...
<Wsiada do Harriera> Ej, oni to na żywo wszystko gadają nie widząc co się dzieje na ekranie czy jak ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22079 dnia: Lutego 12, 2007, 07:53:04 pm »
Cytuj
Boże, jak ktoś teraz może oglądać naruto po polsku na foxie to niech zerknie i zapłacze za lektorem..

CIENISTE KLONDŻUTSU!!!