Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164084 razy)

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20780 dnia: Stycznia 01, 2007, 05:51:04 am »
dobranoc (czyt. dzien dobry) jakos szybko sie zmyliscie ;f jak nigdy zawsze do 6 siedza a teraz sie pospijali w 5 dup ehhh wy

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20781 dnia: Stycznia 01, 2007, 07:01:41 am »
Dobra, teraz jestem ostro napruty i mam czkawke na dodatek (na szczęście autokorekta Firefoxa  ratuje mój imidż)... idę spać... wypiłem troche za dużo i zaśpiewałem pare piosenek zbyt wiele....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20782 dnia: Stycznia 01, 2007, 10:00:52 am »
oooommmmmmuuummmhhhhmmmhmmmmmmmmm</potwór z bagien:przywitanie_poranne>

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20783 dnia: Stycznia 01, 2007, 10:55:46 am »
dobry :F co tam słychac u was, po sylwestrowej nocy?? :P u mnie było totalne wymieszanie alkoholi :F o dziwo nie mam dzis zadnego kaca :P potem moze kilka fotek podesle :F pozdrawiam
Kame Hame Ha

Offline FieryBird

  • Bad girl
  • Soldier
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
    • MĂłj blog na temat Final Fantasy
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20784 dnia: Stycznia 01, 2007, 11:28:11 am »
U mnie po imprezie nawet dobrze tylko, że chyba się opiłam bezalkocholowym Pikolakiem. Czy to w ogóle możliwe? Może coś tam leją. Mam kilka fotek może wrzuce na forum. A ogólnie wszyscy żyją?
J-rock is the best!

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20785 dnia: Stycznia 01, 2007, 12:05:11 pm »
łąh właśnie zjadłem kawe i zapiłem energy drinkiem ;f cholera jak mija 20h bez snu to mi umysl siada bo cialo letarguje juz po 14h ;f

btw. jak przypadkiem zaczne pisac od rzeczy to z niedomiaru snu i z nadmiaru kofeiny ;f
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2007, 12:05:47 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20786 dnia: Stycznia 01, 2007, 12:50:39 pm »
nie no zabawa była fajna ale do północy bo od północy zaczeła sie jazda 1 koleżanka sie spiła na maxa a 2 odwaliła zajebistą scene zazdrosci itp mojemu kumplowi zaaajebiscie ;/

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20787 dnia: Stycznia 01, 2007, 01:06:07 pm »
U nas fajnie bylo do 12, dopuki sie alkohol nie skonczyl, pozniej niesttey robilo sie dretwo. W ogole to mialo byc 36 osob, przyszlo moze ze 22, heh. Ale ogolnie i tak bylo milo, zadnych zdemolowan (tylko rybki zdechly :( ).

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20788 dnia: Stycznia 01, 2007, 01:48:12 pm »
mmhhhym x_x cholera dzis do pracy na 15, musze chyba cos zjesc i wypic kawe, heh autokorekty nie mam w firefoxie bo brat zainstalowal angielskiego tylko ;]
mam nadzieje ze bedzie malo telefonow bo wszyscy klienci beda skacowani. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20789 dnia: Stycznia 01, 2007, 02:15:56 pm »
Zief....

Joł skacowani :F Właśnie wróciłem od dziewczyny....szczegółów nie będe mówił, ale dodam, że Silent Hill jest bardzo fpyte... :F

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20790 dnia: Stycznia 01, 2007, 02:16:31 pm »
dzień dobry w tym noworocznym dniu, kiedy wszystkie sklepy są pozamykane [przynajmniej w takiej dziurze jak kolbudy :P]

No i szczęsliwego nowego roku, bo wczoraj mnie nie bylo

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20791 dnia: Stycznia 01, 2007, 02:18:19 pm »
szczegółów nie będe mówił, ale dodam, że Silent Hill jest bardzo fpyte... :F
jesli tak spędziłes sylfka zdziewczyną to gratuluje pomysłowosci ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20792 dnia: Stycznia 01, 2007, 02:34:06 pm »
szczegółów nie będe mówił, ale dodam, że Silent Hill jest bardzo fpyte... :F
jesli tak spędziłes sylfka zdziewczyną to gratuluje pomysłowosci ;/

Ano tak go spędziłem, bo miałem wybór, albo z nią, albo sam ;] więc wybrałem to pierwsze. Nie każdy miał gdzie iść i nie każdy był gdziekolwiek zaproszony...pff

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20793 dnia: Stycznia 01, 2007, 02:37:43 pm »
No ja spędziłem sylwka tak jak chciałem. Zajebista kolacja z rodzicami, a potem troszkę w FFXII pograłem, a w nowy rok wszedłem razem z Ace Combatem ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20794 dnia: Stycznia 01, 2007, 02:40:24 pm »
A i jeszcze jedno Gleen...czy każdy w sylwka musi iść na impreze i schlać się? lub nie? jeżeli bym miał wybór iść na impreze, czy siedzieć sam w domu, bez wątpienia wybrałbym to 2...nie cierpię imprez gdzie 99% ludzi kończy nawalona i nieprzytomna...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20795 dnia: Stycznia 01, 2007, 03:14:41 pm »
musiol ale mi nie o to chodziło ;] ja poprostu uważam ze jakbym miał dziewczyne to bym robił coś innego niz gral w Silent Hilla i nie mowie tu o pojsciu na impreze i nawaleniu sie ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20796 dnia: Stycznia 01, 2007, 03:17:55 pm »
to bym robił coś innego niz gral w Silent Hilla
xD gdzie ja napisałem, że grałem? xD

Filma oglądnąłem koło 20:00, później posłuchaliśmy muzy, potem puściliśmy się na spacer północy (miło spotkać nawalone sąsiadki od mojej :P notabene, ładne :F), posiedzieliśmy..pogadaliśmy i do łóżka spać (niekoniecznie :P)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20797 dnia: Stycznia 01, 2007, 04:36:00 pm »
Niech ten rok bedzie dla nas wszystkich lepszy niz poprzedni. Happy new year mates.

Ja sien ie schlalem, nie bawilem sie tez jakos swietnie, ale nie nazekam.
To bylo tak ze przed wyjazdem do umpeli na impreze dla 20 osob moja dziewczyna w chu* okropnie sie czula i zygnela przed wyjsciem nawet to sie troche lepiej poczula, jednak jak tam przyjechalismy to posiedzilismy troche i znowu sie jej zachcialo. Pozniej walnela kielicha czystejk z pieprzem to ja troche postawilo na nogi ale pozniej znowu zmulilo i sie ja opiekowalem w pokoju osobnym i o 24 nie wychodzilem z nia nawet na dwor zreszta ekipy swietowac bo umierala bidulka... lipa zachorowac w sylwestra... jebana grypa zoladkowa, u mnie juz kazdy clzonek rodziny mial to w te zime.
okolo 24.30 taksowka wzialem ja do mnie do domu bo nie bylo sensu tam lezec... o dziwo zaplacilem 20 zlotych, myslalem ze w sylwka w huj drogie beda... na studniowce jak wracalismy zpalacilem 55 ;/
Wytpilem sobie prawie polowo mojej zubrowki 0,5 i odziwo nie mialem kapy, nie jest jednak tak zle z moja glowa ;/ ostatnio po 2 piwach miewalem juz minikape a teraz po takiej ilosci wodki mialem tylko spoko humor (kiedys tyle wodki mnie miazdzylo ;]) na szczescie zoladkowa jest dla mnie przyswajalna na lajcie w porownaniu z innymi. W miedzy czasie pare pedaliad sie zaliczylo z kumplami jakies ruchanie w pupe, udawanie ze kumplowi sie wsadza leb do kibla i szturhanie go w pupe etc. zaspiewalismy niestety tylko jedna dżapanska piosenke na karoke ;/ bo w sumie to ja i moja dziecwyzna zawsze jestesmy tymi co nakrecaja karoke ;] No ale i tak ta ekipa co byla z poza naszej grupy scislej to whuj sie patrzala jak na wyjebow jak spiewalismy dir en grey the final... i w sumie trohe sie smiali a pozniej pokryjomu ziomek do mnie podszedl i mowi zebym mu podal artyste i tytul bo whuj musi sciaganac sobie to ;]

Po chu* wam to pisze ;/ nie wiem ;]
Tak czy inaczej, moj najspokojniejszy sylwek od wieelu lat ;]
I drugi z zedu na ktorym nie zygalem ;]

A siedzenie w odmu na sylwka jest bardzo wporzo, ja bym z checia sobie spedzil go przed konsola z jakas fajna gierka, magiczna for me.

EDIT:::
Aha no i smucmy sie bo jutro do szkole ;/ znaczy sie w mojej budzie idziemy dopiero w czwartek no ale i tak h*jnia ;/
Zle mi z tym...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2007, 04:36:55 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20798 dnia: Stycznia 01, 2007, 04:51:02 pm »
tez mam dopiero w czwartek naszczescie nie wstal bym raczej jutro przed 12 ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20799 dnia: Stycznia 01, 2007, 05:18:50 pm »
Cytuj
zaspiewalismy niestety tylko jedna dżapanska piosenke na karoke ;/

Ha, to już ja miałem lepszy wynik. Poszedłem na impreze o 20ej i do północy była zamuła lekka.. w sumie brat Mlecznego dzień przed imprezą powiedział, że go nie będzie, to byliśmy w kameralnym gronie... ja, mleczny, agatka i jeszcze 4 kumpli. Piliśmy powoli, dopiero koło 2iej przyspieszyliśmy troche. O północy zdetonowaliśmy te wszystkie rzeczy, które Mleczny zakupił (wywalił 2 stówy ponad w to, a i jeszcze inni różne rzeczy mieli). Koło 1ej urządziłem sobie deathmatch na rzymskie ognie z Lemax'em, Teodachad się przyłączył nieproszony i dostałem od niego za koszule (mam ślad teraz). Lemax jest lama, bo campował się za drzewem. Potem wróciliśmy, troche se potańczyliśmy, bo mieliśmy kolorofon i dobre nagłośnienie, a potem znalazłem w necie tekst Ocean Avenue i zrobiliśmy karaoke... trwało ono gdzieś do 7ej rano, poleciało między innymi Uptown Girl, Haruka Kanata, Sore ga Ai deshou (Shimokawa Mikuni), Bye/Die Paina, Beautiful Day U2, próbowaliśmy zaśpiewać coś Slipknot'a, ale nam raczej nie wyszło. A koło 7ej rano wróciłem do domu.. zgubiłem klucz, psia go mać...

Spodziewajcie się zdjęć... jak tylko mi się zachce je zrzucić.