Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163617 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20520 dnia: Grudnia 27, 2006, 01:56:10 pm »
Cytuj
heh...jakaś śpiąca jeszcze jestem :F
To obejrzyj nowowrzucone zdjęcie Musiolika.  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2006, 01:57:40 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20521 dnia: Grudnia 27, 2006, 01:56:48 pm »
Nie mam sił na ten rząd. Proponuję amputować wszystkim obywatelom ręcę i nogi, wtedy na pewno nikt nie złamie prawa. A żeby o tym też nikt nie myślał, od razu lobotomia.

Ja dopiero wstałem i się wyspałem, tego mi brakowało. Beztroskie leżenie do której się chce.

Cytuj
To obejrzyj nowowrzucone zdjęcie Musiolika.
Eee, nie warto. Nie ma tam kolejnego zdjęcia do kolekcji "Nagie torsy".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2006, 01:57:49 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20522 dnia: Grudnia 27, 2006, 01:59:48 pm »
Cytuj
Cytuj
To obejrzyj nowowrzucone zdjęcie Musiolika.
Eee, nie warto. Nie ma tam kolejnego zdjęcia do kolekcji "Nagie torsy".

Hah ale ramo edyszyn bije wszystkie gołe klaty razem wzięte. XD
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2006, 02:37:09 pm wysłana przez MarvelliX »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20523 dnia: Grudnia 27, 2006, 02:00:52 pm »
niech ja tylko dorwe jakis aparat to zobaczycie co wymiata ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20524 dnia: Grudnia 27, 2006, 02:02:20 pm »
ja w sumie też niedawno wstałam, zjadłam pół tortu waflowego, wypiłam 2 herbaty , jakiś jogurt [haha-to był jogurt grejfrutowy. Już myślałam,że okarze się paskudny,a był całkiem dobry] i troche się rozbudziłam.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20525 dnia: Grudnia 27, 2006, 02:13:26 pm »
wiecie co... kawałek Fade To Black jest piękny.... i nie nie mam dałna. po prostu sie tak troszke wzruszyłem słuchając go teraz.

dobra starczy tych ludzkich uczuć. pora zrobic coś kreatywnego
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20526 dnia: Grudnia 27, 2006, 05:07:44 pm »
Heh dziś w pracy nie było wiele telefonów i było w miare spokojnie. Fajnego kolesia poznałem w pracy, skurczybyk ma chyba większosć konsoli wydanych w ciągu ostatnich 10 lat. ;]
Chocobo? ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20527 dnia: Grudnia 27, 2006, 05:09:42 pm »
Oprocz hydrałlika i pokemonów.
Ej, masz coś do pokemonów?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20528 dnia: Grudnia 27, 2006, 05:15:42 pm »
Ja mam coś do nich...pokeballe ;p

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20529 dnia: Grudnia 27, 2006, 05:48:09 pm »
NIe mysl ze to bylo do ciebie,ale np. mojego zdecia nie mogli by tam "wstawic"

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20530 dnia: Grudnia 27, 2006, 05:49:12 pm »
to co ostatnio dałaś to mogliby wstawić xP

Bulba bulbaaaaaaaaaaa

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20531 dnia: Grudnia 27, 2006, 05:56:24 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20532 dnia: Grudnia 27, 2006, 07:20:40 pm »
Cytuj
Ciekawostka.

ŁAŁ MMOSims... świat staje na głowie...

EDIT::
NDS zdobyty! Pierwsze wnioski warte zapisania to:

- Pomimo tego, że cartridge wchodzi z obu stron, należy go wkładać okładką do tyłu.
- Futerał na NDS Lite nie pasuje do NDS Classic
- Futerał na NDS Lite pasuje do aparatu fotograficznego
- Stylus jest skonstruowany specjalnie po to, żeby się gubił i był trudny do znalezienia.
- Burnout Legends, chociaż nowszy od Burnouta trójki ma gorszą grafikę (why oh why?)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20533 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:41:07 pm »
Cytuj
- Pomimo tego, że cartridge wchodzi z obu stron, należy go wkładać okładką do tyłu.
What about a tiny cup of IDIOT ALERT? ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20534 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:45:40 pm »
- Stylus jest skonstruowany specjalnie po to, żeby się gubił i był trudny do znalezienia.
Taki mały otwór w DSie jest skonstruowany specjalnie po to, żeby wkładac w niego stylusa i nie gubić go.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20535 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:47:47 pm »
Nie dawaj rodzeństwu DSa ;/ Mi siorka zgubiła jednego stylusa...na szczęście znalazłem ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20536 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:59:53 pm »
Cytuj
Taki mały otwór w DSie jest skonstruowany specjalnie po to, żeby wkładac w niego stylusa i nie gubić go.

s'true, ale ja go zapominam włożyć ciągle... no ale pewnie mi się wyrobi nawyk... swoją drogą, człowieka który opracował fizyke w Burnout Legends powinni ukrzyżować do góry nogami i powoli zanurzać w kwasie azotowym. Jeszcze wybacze im to, że wrzucając techniawke do słynącego z rockowego OST'a Burnout'a, no ale fizyka robienia takedown'ów to zbrodnia.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20537 dnia: Grudnia 27, 2006, 09:03:38 pm »
To masz oryginała? Ale wziąłeś wujową grę :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20538 dnia: Grudnia 27, 2006, 09:04:52 pm »
Cytuj
Ciekawostka.
tragedia..... Z jednej strony fajne to pewnie jest. W końcu każdy chciałby coś w sobie zmienić i prowadzić idealne życie, ale z drugiej strony to chlerstwo ma pewnie właściwości prawie tak uzależniające jak tibia..... no i za parę chwil będziemy mieli zastępy idiotów, wpatrzonych w monitor komputera ze śliną ściekającą z kącików ust..... narazie raptem 1,5 miliona... nie tak źle heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20539 dnia: Grudnia 27, 2006, 09:21:16 pm »
O cholera. Zapamietajcie co teraz napisz, bo to wazna rada na przyszlosc - odsuwane drzwi to ZLO wcielone ;/ po sesji D'n'D u kumpla przekonany bylem ze jego szafa jest otwierana, a nie odsuwana i wyrwalem drzwi z szyn ;/ lipa troche, bo u niego sylwester bedzie ;]