Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163091 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20320 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:26:21 am »
Eh ja wam wszystkim życze, żebyście robili to co lubicie najbardziej, albo żebyście polubili to co robicie.
Sobie bym zyczył żeby udało mi się przerobić w końcu odtwarzacz mp3 na UMS ;/
Cytuj
TPG z całorocznym zapasem amunicji
Cos takiego lezy chyba pod choinką... będą headszoty latać na SZ. ;]

A i jeszcze życzę Chiefowi wiecej wiary w "ponad tysiąc zarejestrowanych użytkowników". ;]
Tantowi życzę jakiejś lepszej szminki pod choinką no i aby dotarł do niego NDS i zby był z niego zadowolony, jednocześnie nie marnując sobie studiów. ;]
Gipsiemu życzę aby dostał Wii i żeby nie dostał zakwasów po pierwszych dniach grania. ;]
Musiolikowi życzę hmm żeby mu gęste włosy wyrosły na klacie chociaż żeby się nie przeziebił. ;]
Yume życzę szczęścia, ale i tak wyglada na optymistę i zadowolonego kolesia, więc może aby znalazł "coś nowego" w swoim życiu może.
Solowi życzę aby obejrzał jakiś niesamowity airshow i zasiadł sobie za sterami F-15.
Glennowi aby mu się Paint nie popsuł.
Gosi aby miała wiele powodów do zadowolenia.
Hisoce tysiecy oddanych niewolników.
Ashowi aby SZ się nie psuło.
Musiolikowi życzę więcej przysyłanych artykułów.  (nie powiem dlaczego) ;]
Morcholowi aby został na forum jak najdłużej.
Agrias jak wyżej.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20321 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:29:31 am »
widać, ze mamy swięta, bo nawet His nas odwiedziła... dawno już Ciebie nie było :) tęskniliśmy :) przynajmniej ja :D
Skopałeś smogu.. Trzeba było napisać:
'Hello His, It's been a while, do you remember me?' ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20322 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:30:41 am »
Cytuj
Musiolikowi życzę hmm żeby mu gęste włosy wyrosły na klacie chociaż żeby się nie przeziebił. ;]
Cytuj
Musiolikowi życzę więcej przysyłanych artykułów.  (nie powiem dlaczego) ;]

x2 razy?? jestem wyjatkowy ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20323 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:32:16 am »
widać, ze mamy swięta, bo nawet His nas odwiedziła... dawno już Ciebie nie było :) tęskniliśmy :) przynajmniej ja :D
Skopałeś smogu.. Trzeba było napisać:
'Hello His, It's been a while, do you remember me?' ;)

whateveer.... z pasterki wrócilem i wykończony jestem. jakiś koles ok. 50 smierdział tak ze musiałem miejsce zmienic, a gdy znalazłem wolny kawałek podłogi, to ktoś korzystając z tłoku sie conajmniej zesrał, tak jebało. po za tym dewoty fałszowały że aż głowa bolała... w sumie jedyny powód dla którego pojechałem, to to, ze ojciec se golnał i potrzebowali kierowcy. pasterki są ZŁE
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20324 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:33:38 am »
Po prostu zachował się bardziej zgodnie z życzeniami od G-1 [trzeba wymyślić jakiś mniej oficjalne sformowanie tego nicka...jakoś chłodno mi to brzmi :P]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20325 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:34:22 am »
Dżi, po prostu...

Smogu, jakoś Cię mało widać...uczysz się tyle?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20326 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:37:11 am »
Dżi, po prostu...

Smogu, jakoś Cię mało widać...uczysz się tyle?
no  mozna to tak nazwac... czytam w pizdu mądrych książek i do końca stycznia musze miec gotowy pierwszy rozdział mojej pracy licencjonowanej :F a tak poza tym w akademiku kwitnie zycie towarzyskie i jest przy okazji wiekszego picia do czego sie przytulic, to wiesz, korzysta sie od czasu do czasu :F
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20327 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:38:48 am »
heh...ok-idę spać. Dobranoc wszystkim-mokrych snów życzę:*

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20328 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:39:44 am »
Gieden? ;) Dżi-ichi?

Kurde, ja jutro siadam ostro do nauki. Ta pieprzona ekonomia.. nie wiem po jaką cholerę mam się uczyć socjalistycznych teorii rynkowych, skoro już śp. Milton to wszystko wyśmiał dwadzieścia lat temu.

Cytuj
heh...ok-idę spać. Dobranoc wszystkim-mokrych snów życzę:*

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20329 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:40:46 am »
heh...ok-idę spać. Dobranoc wszystkim-mokrych snów życzę:*

teraz juz wiem czego najbardziej mi brakowało, gdy His znikła :) ache te słodkie zboczone swiństewka :*


edit


kurde, jak ty to robisz szefie, ze masz obrazek na każdą okazję ?? jasnowidz jakiś i masz zbiory obrazków do wklejania czy jak ?? ;P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 01:42:31 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20330 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:41:58 am »
Mi za to brakuje tutaj ganza i naszych miłosnych love-love gadek w szałcie. Zaraz zagadam, mniej więcej o tej porze wstaje i zaczyna nocne łowy.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20331 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:43:30 am »
Po prostu zachował się bardziej zgodnie z życzeniami od G-1 [trzeba wymyślić jakiś mniej oficjalne sformowanie tego nicka...jakoś chłodno mi to brzmi :P]
Już jest: Dżi ;)
Dzięki Dżi za życzenia i że pamiętałeś o tylu osobach. Co do tego optymizmu to wątpie czy mam go więcej niż ty. Ja już moge tylko życzyć by całe SZ istniało jak najdłużej i żebyśmy wszyscy byli tu przez cały ten czas.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20332 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:43:59 am »
G-1 brzmi Kyberpunkowo i chłodnie niczym stal, tak było, jest i będzie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20333 dnia: Grudnia 25, 2006, 02:40:12 am »
Cytuj
Gosi aby miała wiele powodów do zadowolenia.
i mniej do roboty w domu ;f

Cytuj
trzeba wymyślić jakiś mniej oficjalne sformowanie tego nicka...jakoś chłodno mi to brzmi
Jee-One Kenobi ;f
 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 02:41:10 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20334 dnia: Grudnia 25, 2006, 02:45:48 am »
Jew-One ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20335 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:57:02 am »
 . .
 . .
 . .
 . .
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20336 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:53:26 am »
Tant bisho-pedale, ten SingStar jest MÓJ! ;p

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20337 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:59:16 am »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20338 dnia: Grudnia 25, 2006, 11:43:04 am »
Czy to ostrzeżenie za ten wierszyk?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20339 dnia: Grudnia 25, 2006, 11:52:50 am »
Dzień Dobry...właśnie wstałam XD Bez uczelni jakoś nie mam rachuby godzin,ani dni. Tak to zawsze wiadomo,że w poiedziałek mam to i to w środę to itp. Chief-ty się nie martw-ty masz tylko ekonomię . Ja siedzę na prawie finansowym, konstytucyjnym i cywilnym [nie wiem kiedy ja to g.... zalicze [prawie napisałam zaliże :P]. Do tego 8.01  mam zerówkę na którą muszę iść :/