Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161939 razy)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20000 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:21:37 pm »
20000th reply is mine...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 10:25:48 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20001 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:22:31 pm »
Thou are wrong Mr. Vivi... 20k był mój... ty masz odpowiedź nr. 20k, a nie post... feel teh difference..

BTW. Ktoś tu się bezczelnie czaił na tego posta widze heh...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20002 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:26:34 pm »
Tant, więc wygrał główną nagrodę. Jest nią ograniczenie rozmiarów avatara do 20x10, typu pliku do .gif i wielkości pliku do 5KB oraz ograniczenie sygnatury jedynie do tekstu, dwóch linijek i 50 znaków, bez możliwości użycia tagów !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20003 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:27:16 pm »
Poprawione,już szedłem spać,tylko jeszcze raz zobaczyłem na forum i tu patrze że napisaleś coś więc trzeba bło skorzystać.
BTW:pykam w FFTA,bo mi sie nudziło.Idę spać.
EDIT:
Tant, więc wygrał główną nagrodę. Jest nią ograniczenie rozmiarów avatara do 20x10, typu pliku do .gif i wielkości pliku do 5KB oraz ograniczenie sygnatury jedynie do tekstu, dwóch linijek i 50 znaków, bez możliwości użycia tagów !
Łaaaaaał,jestem pod wrażeniem...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 10:28:32 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20004 dnia: Grudnia 19, 2006, 11:50:01 pm »
Cytuj
Tant, więc wygrał główną nagrodę. Jest nią ograniczenie rozmiarów avatara do 20x10, typu pliku do .gif i wielkości pliku do 5KB oraz ograniczenie sygnatury jedynie do tekstu, dwóch linijek i 50 znaków, bez możliwości użycia tagów !

Woohoo!!

Wkurza mnie Onet... do niedawna jego poczta była spoko, ale teraz ładuje się strasznie długo, a w godzinach szczytu to już wogóle się dostać na strone nie idzie... zainstaluje sobie Thunderbird'a i przez niego się z serverem poczty łączył będę, może efekt będzie lepszy...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20005 dnia: Grudnia 20, 2006, 01:16:48 am »
Cytuj
no wlasnie design Lite jest przezajebisty. Lite i PSP to najladniej wygladajace konsole wogole, a nie tylko wsrod handheldow. Przy Lajcie, NDSC wyglada jak kupa ;/

Eeee? Że niby Lite jest ładniejszy od klasycznego? Blah... klasyk jest śliczny, a Lite wygląda słabo przy nim...

Łiii.. ten post to numer 20k.... I'm the winner!
Ahahahhahahaha przeciez NDSClassic wyglada jak jakas stara "gra" przenosna typu jajeczka czy te inne stare kupki ktore Nintendo produkowala lata swietlne temu a w naszym kraju modne byly w polowie lat 90 ;]
Chyba nie miales obu konsol w dloniach tylko widziales ladne zdjecia na ktorych classic ladnie wygladal ;]
No ogolnie tez Classic nie jest jakis tragiczny, ale jego "ubogosc" jest troche smutna... zbyt prosty i chlopski jest.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2006, 01:17:47 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20006 dnia: Grudnia 20, 2006, 10:58:32 am »

wy mi pokażcie w którym miejscu NDSClassic jest ubogi... kształt ma ciekawszy, fajniejszy niz kanciasty Lute. przecież lite jak sie go zamknie to wygląda jak taka papierośnica. małe kwadratowe pudełko, nic wiecej.... :f (bez urazy SOl, ale mimo iz sie planuje pozbyc NDSa bede bronił swego zakupu)

zresztą już na załączonum zdjęciu widać, ze Classic nawet w dłoniach wygodniej leży. sorki, ale ludzie z nieco wiekszymi dłońmi musieli by sie nameczyć by lite wygodnie leżał w dłoniach ;/

Cytuj
zbyt prosty i chlopski jest.

od wsi to wara,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2006, 11:01:05 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20007 dnia: Grudnia 20, 2006, 11:13:07 am »

wy mi pokażcie w którym miejscu NDSClassic jest ubogi... kształt ma ciekawszy, fajniejszy niz kanciasty Lute. przecież lite jak sie go zamknie to wygląda jak taka papierośnica. małe kwadratowe pudełko, nic wiecej.... :f (bez urazy SOl, ale mimo iz sie planuje pozbyc NDSa bede bronił swego zakupu)

zresztą już na załączonum zdjęciu widać, ze Classic nawet w dłoniach wygodniej leży. sorki, ale ludzie z nieco wiekszymi dłońmi musieli by sie nameczyć by lite wygodnie leżał w dłoniach ;/

NDS Classic jest strasznie masywny, nawet grubszy od PSP, a te mocowania ekraniku wyglądają dośc niepewnie. To, że zamknięty wygląda jak pudeło to właśnie jest najlepsze. Łatwo się zmieści w kieszeni, nic nie wystaje, nic nie odstaje. Lite może wygląda jak papierośnica, ale Classic wygląda jak puderniczka ;/ I jak ruska gierka.

A tak poza tym, większość kupiła Classica nie dlatego, że "ładniejszy", ale dlatego, że tańszy ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2006, 11:15:08 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20008 dnia: Grudnia 20, 2006, 12:35:20 pm »
Właśnie wczoraj miałem sporo czasu aby przyjrzeć się dokładniej obu handheldom w empiku, i rzeczywiście Lite mi się bardziej podoba jeśli chodzi o kształt i gabaryty, zawias też w miarę pewnie wygląda bo jest szerszy dużo. A Classic wyglada jakby ktos go napompował ;] i wyglada właśnie bardziej tak jak Gipsi napisał czyli ala ruskie gierki, i myślę że wygląda gorzej i psułby mi mój bishoneński image. ;] Hehe fajnie by wygladało jakby Tant na PG nie miałby kłopoty z wyjmowaniem ceglastej konsoli ważącej grube kilogramy z kieszeni. ;]
Mi najbardziej się podobał czarny Lite chociaż biały wygląda równie dobrze. I lepiej wygladałby Lite niz Classic w moich pięknych delikatnych bishoneńskich dłoniach. ;] A co do głośników to ja jestem zwolennikiem słuchawek, przy konsoli gram ze słuchawkami bo lepiej odbiera się wszystkie dźwięki (graliście kiedyś w nocy w Silent Hilla z dobrymi słuchawkami których prawie nie czuć na głowie a dźwiek po prostu zabija ? ;)).

Btw. Wszystkie Wii zniknęły bardzo szybko z empiku też. Świeta idą czy co ? ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20009 dnia: Grudnia 20, 2006, 12:57:20 pm »
Keksik ukręcony - mission acomplished. Mam nadzieję, że nie oklapnie jak moje ostatnie ciasto Y_Y

Btw, słyszeliście o koronacji Jezusa? Tym to się we łbie poprzewracało! XD

Ok, teraz kończę obiad i zabieram się za ten pseudo piernik...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2006, 01:05:19 pm wysłana przez Goha »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20010 dnia: Grudnia 20, 2006, 01:25:17 pm »
Ok, teraz kończę obiad i zabieram się za ten pseudo piernik...

Hmm nasze nowe forum też nie rozpoznaje chyba tej czynności. ;]

Btw. Ta nowa Mozilla wydaje mi się mniej "elastyczna", na starej zawsze jak miałem włączonego emule i transmit oraz receive miałem na maxa to mogłem mimo to przeglądać stronki. Ale w tej ni hu hu. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20011 dnia: Grudnia 20, 2006, 01:40:42 pm »
To co ty Goha już dziś na święta pieczenie zaczynasz? :o Ja tam wole sobie na ostatnia chwile robotę zostawiać, w sobotę się zacznie ;] No ale w sumie jabłecznik dziś poszedł bo mi się z rana nudziło ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20012 dnia: Grudnia 20, 2006, 02:03:15 pm »
Eh cholera, ja nie będe mieć uginajacego się stołu pod ciężarem przygotowanego jedzenia. Ale przynajmniej będą zrazy. ;]
A świety Mikołaj przyniesie mi pewnie worek mandarynek i pewnie jakis ruski scyzoryk najwyżej. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20013 dnia: Grudnia 20, 2006, 03:04:42 pm »
To z tym jezusem to przesada ;/ zmieńcie ten rząd, bo zamiast robić coś dla kraju...cokolwiek, to robią z siebie idiotów za granicą i wymyslaja niepotrzebne ustawy ;/

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20014 dnia: Grudnia 20, 2006, 03:38:12 pm »
Keksik ukręcony - mission acomplished. Mam nadzieję, że nie oklapnie jak moje ostatnie ciasto Y_Y

Btw, słyszeliście o koronacji Jezusa? Tym to się we łbie poprzewracało! XD

Ok, teraz kończę obiad i zabieram się za ten pseudo piernik...

ty ciasta pieczesz 0.o?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20015 dnia: Grudnia 20, 2006, 04:39:56 pm »
Ty nie wiesz że ja absolwentka gastronoma, jak Gipszon? Poza tym, z przepisu każdy potrafi...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20016 dnia: Grudnia 20, 2006, 04:43:46 pm »
Ja mam jedno pytanie. Ile jest redaktorów ?

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20017 dnia: Grudnia 20, 2006, 05:06:18 pm »
12 chyba...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20018 dnia: Grudnia 20, 2006, 05:16:21 pm »
12 chyba...

Jedno słowo:
LoooooooooL

BTW dlaczego nadal nie widac newsów ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20019 dnia: Grudnia 20, 2006, 05:17:01 pm »
Ja mam jedno pytanie. Ile jest redaktorów ?
Nawet pomimo ze jestes juz mloda to przynajmniej na palcach powinnas juz umiec liczyc:
http://squarezone.pl/redaction,info.html

Cytuj
Jedno słowo:
LoooooooooL

BTW dlaczego nadal nie widac newsów ?
4 słowa:
Jebnij się w łeb...

Oco ci chodzi z tym lol? ;/

A newsy normalnie widac tylko do tego trzeba miec omputer a nie dekoder polsatu z wbudowana opcja przegladania internetu ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2006, 05:19:14 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?